Mūsdienās strauji mainās veids, kā cilvēki sazinās, iepērkas un kopumā rīkojas ar naudu. Tagad iekāroto pirkumu nolūko internetā un samaksā vai nu veikalā ar karti, vai turpat pārdevēja mājaslapā.

E-pakalpojumiem nav ne ģeogrāfisku ierobežojumu, ne darbalaika, tāpēc uzņēmēji, kas tos savā labā izmanto, ir tikai ieguvēji, – ir pārliecināta Evija Kurpica, Swedbank Ventspils finanšu centra vadītāja.

Nepalaidiet garām: patērētāju paradumi mainās

Aizvien lielākam skaitam cilvēku makā ir tikai maksājumu kartes. Tāpēc uzņēmumi, kas tās pieņem norēķiniem, palielina savu apgrozījumu un samazina skaidras naudas apjomu. Šādu uzņēmumu apgrozījums pērn pieauga par 30%.

 

Internetu Latvijā pērn lietoja jau gandrīz 78% iedzīvotāju, un katrs trešais iepirkās virtuāli. Uzņēmējiem, kas par saviem pakalpojumiem piedāvā norēķināties internetā – ar karti vai internetbankā, ir iespēja paplašināt klientu loku.

 

Laiks ir nauda

Finanšu jautājumus uzņēmumi mūsdienās var risināt neatkarīgi no atrašanās vietas un arī diennakts laika.

 

> Internetbanka – neizejot no darbavietas vai mājām, internetbankā var veikt maksājumus, ērti pārraudzīt sava uzņēmuma naudu, pārskaitīt darba algas, sazināties ar banku un veikt daudzas citas darbības.

 

> Biznesa telefonlīnija. Piezvanot Swedbank uz numuru 67 444 444, var veikt izmaiņas līgumos, pieteikt jaunus pakalpojumus, saņemt profesionālas uzņēmumu menedžeru komandas konsultācijas. Turklāt operatīvu palīdzību pa šo tālruni var saņemt 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, piemēram, ja nepieciešama steidzama palīdzība, esot ārzemēs.

 

Dārgā” skaidrā nauda

Skaidras naudas apstrāde ir dārga, tāpēc ieteicams meklēt piemērotākās iespējas skaidras naudas īpatsvara samazināšanai un nogādāšanai kontā.

Samazināšanai var palīdzēt karšu norēķini, turklāt tagad veikali var piedāvāt pircējiem arī iespēju ar Swedbank karti izņemt skaidru naudu savā tirdzniecības vietā. Nogādāšanai kontā ērts veids ir iemaksas bankomāti, bet regulārai skaidras naudas plūsmai un monētām piemērota ir inkasācija. Mūsdienās tā uzņēmumam var nodrošināt mazākus izdevumus nekā regulāra monētu iemaksa filiālē. Aprunājoties ar savu banku, var saņemt speciālus piedāvājumus no inkasācijas kompānijām.

 

Biznesa kontaktu nozīme pieaug

Internets mūsdienās ir arī vieta pārdošanai un kontaktu veidošanai. Swedbank uzņēmumu tīklu Business Network – www.businessnetwork.lv – lieto jau vairāk nekā 7500 uzņēmumi. Tā ir kvalitatīva uzņēmēju interneta vide, kur var gan veidot kontaktus, gan izteikt piedāvājumus, gan veikt iepirkumus, gan arī izmantot rēķinu veidošanas un finanšu plānošanas rīkus.

 

Šī ir tikai daļa iespēju, kā mūsdienīgi finanšu risinājumi var palīdzēt uzņēmuma resursu taupīšanai un biznesa veicināšanai. Bankas konsultācijas par visām iespējām ir tikai zvana vai internetbankas ziņojuma attālumā!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: