Aicinām parūpēties par savu komandu, lai Jaunajā gadā darbi veiktos vēl raitāk un Jūsu uzņēmuma mērķi tiktu sasniegti vēl ātrāk! Kopīga dizaina priekšmetu apdruka, komandas koučings un fotosesija – piedzīvojums, ko pirmssvētku laikā Jūsu kolektīvam sarūpējusi Ventspils dizaina darbnīca ''RADE''.

Pasākumi, kuros ārpus ierastās darba vides komandas iesaistās dažādās nodarbēs, kļūst arvien populārāki, jo arvien vairāk vadītāju pārliecinājušies par saliedētas komandas nozīmi uzņēmuma mērķu sasniegšanā. Ideālā gadījumā izklaidējošas aktivitātes tiek apvienotas ar praktiskām, motivējošām un darba specifikai pielāgotām nodarbībām, tomēr arī viena vai otra varianta īstenošanu Jūsu komanda noteikti novērtēs!

Izvēlieties vienu vai vairākas darbnīcas, kas piemērotas tieši Jūsu komandai:
A – APDRUKAS DARBNĪCA
Ieskatīšanās dizaina pasaulē, kopīgi darbojoties un apdrukājot dažādus produktus ar Jūsu uzņēmuma logo/saukli vai individuālu dizainu/foto. Ilgums: 2-3h.
B – KOMANDAS KOČINGS
Sertificēts komandas koučs atraktīvā veidā cels darbinieku produktivitāti un motivāciju, caurvīs uzņēmuma vērtības un stiprinās saliedētību. Ilgums: 2-3h.
C – PASĀKUMA FOTOGRAFĒŠANA
Profesionāls fotogrāfs to visu iemūžinās fantastiskās un iedvesmojošās fotogrāfijās, kas kalpos kā piemiņa pasākumam. Ilgums: 2-3h.

DARBNĪCU CENAS, kas atmaksājas saliedētas komandas darbā:
A (Apdrukas darbnīca) -  170 EUR + materiāli;
B (Komandas koučings) 220 EUR;
A + B (Apdrukas darbnīca + Komandas koučings) 350 EUR + materiāli;
A + C (Apdrukas darbnīca + fotografēšana) 300 EUR + materiāli;
B + C (Komandas koučings + fotografēšana) 350 EUR;
A + B + C (Apdrukas darbnīca + komandas koučings + fotografēšana) 490 EUR + materiāli.
Cenas norādītas bez PVN.

''RADE''' aicina uz neaizmirstamu kopā būšanu, palīdzot iedzīvināt Jūsu uzņēmuma vērtības un stiprinot komandas garu, gan radoši darbojoties, gan motivējoši izzinot! Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk un rezervētu laiku savas komandas piedzīvojumam:

Ventspils dizaina darbnīca ''RADE'', rade@vatp.lv, tālr. 29523142, facebook.com/ventspils.rade

Komandā ir spēks, palīdziet saviem darbiniekiem to saskatīt!

Lasi vēl