Ziņas

 • REKLĀMA: Biežākās kļūdas, ko vecāki pieļauj, vedot bērnu automašīnā 0

  Ja ģimenē ir bērni, tad bez automašīnas ir grūti iztikt, jo tā vairs nav ērtība, bet ikdienas nepieciešamība, lai paspētu uz bērnudārzu, skolu, darbu, aizbrauktu pie ārsta, atvestu no veikala pirkumus. Bērniem auto salonā sanāk pavadīt diezgan daudz laika, tāpēc vecāku uzdevums ir parūpēties, lai brauciens būtu drošs.

 • Varēs izzināt datorredzes un robotikas pielietojumu 0

  Ventspils Augstskola (VeA) aicina ikvienu interesentu apmeklēt Eiropas Zinātnieku nakts pasākumu piektdien, 28.septembrī, no plkst. 18 līdz plkst. 23 VeA D korpusa foajē. VeA Viedo tehnoloģiju un pētniecības centra darbinieki pasākuma apmeklētājiem sniegs iespēju aizraujošā veidā izzināt datorredzes un robotikas pielietojumus.

 • Arī Ventspilī notiks Spēka diena 0

  22. septembrī no plkst. 10 līdz plkst. 16 Olimpiskā centra Ventspils ielu vingrošanas stadionā notiks Latvijas Spēka dienas pasākums.

 • Šodien cīņa par Latvijas kausa finālu 0

  Šodien savā laukumā Latvijas kausa izcīņas pusfināla maču aizvadīs FK Ventspils futbolisti, uzņemot RFS komandu, kas par vietu finālā cīnīsies pirmo reizi.

 • Adeleke beidzot iesit Norvēģijā (VIDEO) 0

  Pie pirmajiem vārtiem Norvēģijas čempionātā ticis bijušais FK Ventspils uzbrucējs Adeleke Akinjemi, kurš palīdzēja savai jaunajai komandai Start tikt pie ļoti svarīgas uzvaras.

 • Daudzdzīvokļu mājā noplūst gāze 4

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18. septembra plkst. 6.30 līdz 19. septembra plkst. 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.

 • Zilā karoga pludmalē noslēgta peldsezona 0

  Ar šā gada 17. septembri oficiāli noslēdzās 20. Zilā karoga peldsezona. Pludmalē tika nolaists Zilais karogs, kā arī pakāpeniski tiks noņemts pludmales peldsezonā uzstādītais inventārs.

 • Atklās 1. pamatskolas labiekārtoto teritoriju 0

  Piektdien, 21.septembrī, kad pilsētā norisināsies Olimpiskā diena, Ventspils 1. pamatskola dienu sāks svinīgā gaisotnē – plkst. 11 atklās labiekārtoto skolas teritoriju.

 • Tuvojas apkures sezona 5

  Tāpat kā ir svarīgi dārza darbi, kas jāpaveic līdz rudens sākumam, arī mājokļi jāsagatavo jaunajai apkures sezonai, lai ziemā tajos justos mājīgi un komfortabli.