Ziņas

 • Lasmane startēs Eiropas U-20 vieglatlētikas čempionātā 0

  No 18. līdz 21. jūlijam Zviedrijas pilsētā Burosā notiks Eiropas U-20 čempionāts, kurā Latvijas izlases sastāvā piedalīsies Ventspils olimpiskās vienības un sporta skolas “Spars” sportiste Rūta Kate Lasmane.

 • Dejos un muzicēs Ungārijā 0

  Šodien uz mūzikas festivālu Ungārijas galvaspilsētu Budapeštu devušies pūtēju orķestra Ugāle mūziķi (vadītājs Viesturs Ozols) un vidējās paaudzes deju kolektīva Usma (vadītāja Agnese Sarma) dejotāji.

 • "Rodeo" komandas fantastiskā nedēļa 1

  Motokluba Rodeo pārstāvjiem padevusies emocijām un panākumiem bagāta nedēļa, kuras laikā plūkti lauri gan Latvijas čempionāta posmos, gan citos starptautiskos motokrosos.

 • Zvejnieku un jūrnieku svētki 0

  Jūras svētki jau kopš seniem laikiem bijuši nozīmīgi Ventspilij – jūrnieku un zvejnieku pilsētai. Šogad bijušajiem zvejniekiem šie svētki bija dubultpatīkami un zīmīgi – uz tikšanos bija sanākuši reiz Latvijā lielākā zvejnieku kolhoza Sarkanā bāka bijušie darbinieki.

 • Noskrieta distance 64 gadu garumā 0

  Šogad ilggadējam ostas kapteinim Arvīdam Bukam Jūras svētki bija ne tikai prieka, bet arī nelielu skumju piepildīti. 15. jūlijs bija viņa pēdējā darba diena Ventspils ostas kapteiņa amatā. Par daudzajiem darba gadiem darba veterānam pateicās kolēģi un pilsētas dome.

 • REKLĀMA: Kāzu dāvanas – vasaras sezonas aktuālais jautājums

  Vasaras kāzu sezona jau rit pilnā sparā, bet varētu teikt, ka pats ražīgākais laiks vēl priekšā, jo tuvojas augusts un septembris, kas ir ļoti iecienīti mēneši kāzu rīkošanai. Tiem, kuriem šajā sezonā vēl priekšā došanās uz draugu un radu kāzām, noteikti aktuāls ir arī jautājums par piemērotu kāzu dāvanu.

 • Ventspilnieki kļūst par Latvijas čempioniem petankā 0

  Upesciema stadiona petankas laukumos notika Latvijas čempionāta petankā finālturnīrs sieviešu un vīriešu trijnieku komandām, kurā Ventspils kērlinga kluba trio tika pie zelta un bronzas medaļām.

 • «Kurekss» apgrozījums pērn pieauga par 19,7% 1

  Ventspils novada kokzāģētava "Kurekss" pagājušajā gadā strādāja ar 58,37 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 85% - līdz 7,857 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

 • Nedēļas nogalē cīnīsies par Bespalova kausu 0

  No piektdienas līdz svētdienai astoņas jauniešu futbola komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas cīnīsies par pirmā FK Ventspils prezidenta Jurija Bespalova piemiņas kausu.