Ņemot vērā klimatiskos laika apstākļus, Ventspils pilsētas p/i “Komunālā pārvalde” lūdz individuālo dzīvojamo māju īpašniekus, kuru pieguļošajā teritorijā atrodas meliorācijas grāvji, pievērst pastiprinātu uzmanību to tīrībai.

Rudens atnācis ar spēcīgām lietavām un piemājas meliorācijas grāvjos ūdens uzkrājas aizvien vairāk un vairāk. Daudzu iedzīvotāju piemājas teritorijās tieši pie žogiem aug ābeles un citi koki, kuru lapas un augļi laika apstākļu ietekmē birst tieši grāvja teknē, veidojot sablīvējumus un neļaujot ūdenim brīvi tecēt. Lai nodrošinātu grāvī optimālu ūdens caurplūdi, iedzīvotāji tiek uzrunāti veikt īpašumu pieguļošo grāvju tekņu attīrīšanu no lapām un āboliem.

Ventspils individuālo dzīvojamo māju īpašnieki aicināti cienīt savus kaimiņus un rūpīgi sekot līdzi piemājas grāvju stāvoklim, ievērot Ventspils pilsētas saistošajos noteikumos Nr. 7 „Ventspils pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi” prasības par īpašumam pieguļošo meliorācijas sistēmu uzturēšanu, lai netīrītie grāvji nenestu pārsteigumus ne sev, ne citiem.

Komentāri (4)

 • -3
  Vigil Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Pareiz ir, vajag pasiem ari kko darit.

 • -4
  Victor Def Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Kāpēc man tas būtu jādara? Man par to kāds maksā? Man kāds kompensē, ka vasarā laužu savu mašīnu, lai nopļautu pašvaldības grāvjus, tērēju degvielu, elektrību?

 • -4
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Ejiet takš jūs visi,no tās kom.pārvaldes galīgi ellē.Jūsu nekaunība ir neizmērojama.Nepietiek,ka jau tā ir ar likumu noteikts,ka uz pašvaldības zemes man ir jātīra sniegs?Vai jums istabas nevajag izmazgāt,vai apenes?Pieceļiet savas parazītiskās pakaļas no krēsliem kabinetos un ejiet vienreiz strādāt.Šitās idejas par klaušu uzspiešanu ,jums var atspēlēties ar lielu mīnuszīmi.

 • 0
  Andris Liepa Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Šo piegulošo teritoriju apsaimniekošanu sen jau vajadzēja veikt centralizēti. Tas būtu daudz efektīvāk un kvalitatīvāk. Cits jautājums ir , kas par to maksās ,bet tas ir risināms.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: