Ar FK "Ventspils" uzvaru svētdien Marijampolē noslēdzās TrioBet Baltijas līgas otrā sezona.

Finālspēlē Latvijas vicečempioni "Ventspils" futbolisti pēcspēles sitienu sērijā izcīnīja uzvaru pār vietējo "Sūduva" komandu – 3:3, (5:3 11m. sērijā).

TrioBet Baltijas līgas otrās sezonas fināls izvērtās trillera cienīgs. Lai arī pēc pirmā spēles puslaika nekas neliecināja, ka mačs varētu izvērsties tik spraigs, tā uzvarētāji tika noskaidroti vien pēcspēles sitienu sērijā. Mača rezultāts tika atklāts vien tā 81. minūtē, kad precīzs sitiens padevās ventspilniekam Aleksandram Dedovam. No zaudējuma jau mača pamatlaikā "Sūduva" paglābās tikai kompensācijas laika otrajā minūtē, kad Aleksandru Koļinko pārspēja Rikardas Beņušis.

Spēles pamatlaiks tādejādi noslēdzās neizšķirti un tam sekoja papildlaiks, kura laikā pēc Jurija Žigajeva un Mihaila Tukura precīziem sitieniem "Ventspils" pat ieguva divu vārtu pārsvaru (3:1), taču noturēt to nespēja. "Sūduva" līdz papildlaika beigām rezultātu līdzsvaroja (3:3) un, lai noskaidrotu TrioBet Baltijas līgas otrās sezonas uzvarētājus, bija nepieciešama pēcspēles sitienu sērija.

Tajā veiksmīgāki izrādījās Latvijas vicečempioni. Aleksandra Koļinko sargātajos vārtos bumba ielidoja vien trīs reizes, bet ventspilnieki realizēja visas piecas pendeles.

Tādejādi "Ventspils" futbolisti pirmo reizi līgas vēsturē triumfēja Baltija līgā.