Pirmo maču Latvijas kausa izcīņā aizvadījuši Venta 2002 hokejisti, kas savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 5:4 pieveica Liepājas komandu.

Par jaunās sezonas pirmo vārtu autoru kļuva Oskars Grigulis, atklājot rezultātu pirmā perioda izskaņā, bet otrā sākumā Deniss Kateriničs panāca 2:0. Liepājnieki drīz vien vienus vārtus atguva, bet trešais periods izrādījās vārtu guvumiem vis bagātākais.

Vispirms Miķelis Pāvelsons panāca 3:1, bet uz sāncenšu precīzi metienu mazākumā jau pēc 20 sekundēm atbildēja Jānis Švanenbergs – 4:2. Tas vēl nebija viss, jo 51. un 54. minūtē vārtus guva liepājnieki, panākot neizšķirtu. Galu galā uzvarētājus bija jānoskaidro ar pēcspēles metienu palīdzību, bet tajos labāki izrādījās mājinieki. Par uzvaras vārtu autoru kļuva Pāvelsons, nodrošinot Ventai 2002 divus punktus turnīra tabulā.

Citā A grupas mačā Mārupes hokejisti ar 9:3 nomizoja HS Rīga 2001 spēlētājus. Ventspilnieki nākamo maču aizvadīs svētdien, pulksten 17.15 tiekoties ar HS Rīga 2001.

Komentāri (4)

• 0
    B. Jurševics 04.09.2017, 12:30:42

Malači, puiši!

• 0
    keda 04.09.2017, 13:06:18

Izskatās, ka te tā Mārupe būs niknākais pretinieks, tā kā nopietni jāpaņem svētdienas spēle un tad jau vismaz 2. vieta nekur nepazudīs!

• 0
    Kuzmičš 04.09.2017, 14:00:09

Prieks, ka U-16 un U-18 arī ar uzvarām uzsāka jauno sezonu, uzvarot IHS/Rīga un Pārdaugavu!