Taivānas galvaspilsētā Taipejā notiek pasaules universiāde, kurā trenera Māra Grīvas vadībā piedalās Ventspils augstas klases atbalsta programmas sportiste Māra Grīva un Ventspils augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Gundega Grīva un Jānis Svens Grīva. Tāpat Latvijas basketbola izlases sastāvā iekļauts ventspilnieks Kārlis Lasmanis.

Tāllēkšanas sacensību finālā Māra Grīva labākajā mēģinājumā uzrādīja 6,16m un ierindojās astotajā vietā. Par uzvarētāju kļuva rumāniete Alīna Rotaru (6.65), otro vietu ieguva kipriete Nektārija Panaji (6.42), bronzas medaļu nopelnīja vāciete Anna Bīlere (6.38).

Šķēpmešanas sacensībās finālā iekļuvusi Gundega Grīva, kura priekšsacīkstēs pēdējā mēģinājumā sasniedza sezonas labāko rezultātu 54,14m un kā pēdējā kvalificējās finālam. Šķēpmešanas kvalifikācijā Jānis Svens Grīva sasniedza 70.75m atzīmi un finišēja 16. pozīcijā.

Basketbola izlase ar Kārli Lasmani sastāvā šobrīd savā apakšgrupā ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem ieņem 3.vietu. Komandas turnīrā sadalītas četrās apakšgrupās pa sešām komandām. Mūsu komanda sacenšas ar Serbijas, Meksikas, Ķīnas, Ungārijas un Korejas izlasēm.