Šodien ir pēdējā vasaras pāreju diena Latvijas futbola Virslīgā, un jaunumi ir arī FK Ventspils nometnē, tiesa, negatīvā ziņā – komandu pametuši divi stabili starta sastāva futbolisti.

Pagājušās sezonas Virslīgas labākais vārtu guvējs Ģirts Karlsons (šosezon 2 vārti 10 mačos) nolēmis atgriezties Liepājā, savukārt flanga spēlētājs Niko Boranijaševičs pārcēlies uz savas dzimtenes klubu Napredak. Karlsons Ventspils rindās aizvadījis 75 spēles, kurās guvis 35 vārtus. 2014. gadā viņš palīdzēja ventspilniekiem triumfēt Latvijas čempionātā, bet šajā pavasarī, tāpat kā Boranijaševičs, kļuva arī par kausa ieguvēju. Serbu futbolista kontā Ventspilī ir 39 spēles un divi gūti vārti.

Tikmēr Ventspils rindas papildinājis 24 gadus vecais pussargs Vladimirs Mukins, kurš iepriekš pārstāvēja no Virslīgas izslēgto Babīti/Dinamo, aizvadot astoņus mačus un nopelnot vienu brīdinājumu. Viņš ir Ventspils futbola audzēknis, kurš uz Babīti devās pirms šās sezonas. Pērn viņš Ventspils rindās aizvadīja trīs spēles un 57 minūtes.

Tuvākā oficiālā spēle ventspilniekiem gaidāma 24. jūlijā, kad savā laukumā tiks uzņemta Metta/LU, bet pirmdien Ventspils Klaipēdā aizvadīs pārbaudes spēli ar vietējo Atlantas.

Komentāri (9)

 • -1
  karlito Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Cerams,ka fkVentspils kuģis vēl nesāk grimt..kaut gan 2vadošo spēlētāju aiziešana par neko labu neliecina.

 • -1
  keda Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Var jau cerēt vēl uz kādu papildinajumu, bet izskatās, ka nekā.., Brīvos aģentus laikam jau var turpināt pieteikt, tā kā var būt kaut kas vēl uzpeld

 • 0
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Žēl jau, bet šosezon Karlsons savus talantus nav apliecinājis.
  Vispār grūti saprast šo vienas sezonas fenomenu - tāpat kā ar Mujeci - sezonu zvaigzne - un tad..:(

  Karašausks šobrīd labs, bet cik ilgi?

 • 0
  Guantanamo Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Pēc tā rezultāta ko klubs rāda - 6.vieta virslīga, brīnos, ka Blumbergs nav izsaukts uz peremaķ konferenci pie PPS (Plaša profila speciālista) Lemberga

 • -1
  еs Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Lembergs ieieņem nekādu amatu SIA FUTBOLA KLUBS "VENTSPILS".

 • 0
  Guantanamo Pirms 1 nedēļas

  Un? :D Valdībā un hvz kur citur ar nevienu amatu neieņem, bet kādēļ Latvijas Radio valdes skaits jāpaplašina līdz 3 pēc kritikas Lemberga virzienā?

 • -1
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Kausu tomēr ieguva!)

 • 0
  Guantanamo Pirms 1 nedēļas

  Kādu kausu? :D Tārgales čempionātā? 1/8 fināla spēli uzvarēja Latvijas kausā Rīgas čempionāta komandu kura tabula atrodas 7.vieta

 • -1
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas

  Kādu kausu? Tu ko nezini? 2016/17.gada kausu!D

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: