Trīs dienas pasaules galda hokeja centrs bija Čehijas pilsēta Libereca, kurā tika aizvadīts 15. Pasaules čempionāts galda hokejā. Šīs sacensības ar 230 dalībniekiem no 25 valstīm iegāja vēsturē kā viskuplāk pārstāvētais čempionāts. Trīs dienu garumā tika sadalīti desmit medaļu komplekti.

Latvijas izlases sastāvā startēja arī septiņi Jaunrades nama galda hokeja kluba komandas spēlētāji: Elvijs Siliņš, Elēna Rācenāja, Laima Kamzola, Eliāns Ēdelis, Alvis Siliņš, Aleksandrs Žernovojs un Guntis Ernšteins.

Sieviešu nominācijā Latvijas izlases krāsas pārstāvēja divas Jaunrades nama komandas spēlētājas Elēna Rācenāja un Laima Kamzola, kā arī Ilze Zuce-Tenča no Inčukalna. Pusfināla cīņā Latvija revanšējās Ukrainai, nodrošinot tālākās cīņas finālā pret Krievijas izlasi. Negaidīti veiksmīgs sākums padevās mūsu spēlētājām, uzvarot pirmās sērijas visās spēlēs. Uzvarot triju spēļu summā, Latvijas sieviešu komandas izlase pirmo reizi kļūst par pasaules čempioni galda hokejā!

Junioru nominācijā Latvijas izlases sastāvā cīnījās divi Jaunrades nama komandas spēlētāji Eliāns Ēdelis un Alvis Siliņš. Grupu turnīrā komanda ieņēma 2. vietu. Diemžēl ceturtdaļfinālā tika piedzīvots nepatīkams zaudējums pret Norvēģijas izlasi, kas liedza junioriem turpināt cīņas par čempionāta medaļām. Rezultātā Latvijas junioru izlasei šoreiz bija jāsamierinās ar 7. vietu.

Veterānu cīņā Latviju pārstāvēja arī Jaunrades nama komandas locekļi Aleksandrs Žernovojs un Guntis Ernšteins. Turnīrs iesākās ar uzvaru, kam sekoja arī uzvara nākošajā kārtā. Izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā dramatiskā cīņā tika uzveikta Somijas komanda. Pusfinālā vecmeistari sīvā cīņā piekāpās patreiz pasaules spēcīgākajai Krievijas izlasei. Diemžēl komanda cīņu noslēdza 4. vietā. Par čempioni kļuva Zviedrijas veterānu komanda, atstājot 2. vietā Krieviju.

Čempionāta turpinājumā sekoja medaļu dalīšana individuālajā konkurencē. Kopvērtējumā Elēna Rācenāja ierindojās 9. vietā, savukārt Laima Kamzola ieņēma 14. vietu. Elēnai šis ir otrais čempionāts, kurā piedalās, divus gadus atpakaļ Krievijā viņa ieņēma 14. vietu. Par pasaules čempioni kļuva Irīna Vorobjova no Krievijas.

Ne tik veiksmīgs turnīrs padevās Eliānam Ēdelim, sacenšoties junioru konkurencē. Eliāns čempionātu noslēdza 15.vietā. Par čempionu junioru nominācijā kļuva Oskars Henrikssons no Zviedrijas. Savukārt 4. vietu ieņēma rīdzinieks Raivis Miglinieks.

Vecmeistaru konkurencē spēkiem mērojās arī Jaunrades nama komandas dalībnieks Aleksandrs Žernovojs. Pirmajā kārtā Aleksandrs ieņēma 3.vietu savā grupā, kas deva ceļazīmi uz augstāko divīziju. Gala rezultātā Aleksandrs ieguva augsto 10. vietu. Par čempionu kļuva Aleksejs Titovs no Krievijas.

Sacensību otrajā dienā dalībnieki sacentās izlases Open nominācijā. Latvijas komanda iepriekšējā čempionātā ieguva bronzas medaļu. Pamatturnīrā Latvijas izlase ierindojās 2. vietā, uzreiz aiz mājinieces Čehijas komandas. Jāpiemin, ka šajā čempionātā Latvijas izlases sastāvā startēja arī Jaunrades nama komandas spēlētājs Elvijs Siliņš. Izslēgšanas turnīra sākums izskatījās cerīgs, kurā Latvija ceturtdaļā uzveica Somijas valstsvienību, bet turpinājums vairs nebija tik iepriecinošs, jo vispirms pusfinālā tika piedzīvots zaudējums pret spēcīgo Krievijas izlasi, bet bronzas mačā tika atzīts Ukrainas pārākums. Rezultātā Latvijas komandai šoreiz jāpaliek ārpus godalgotā trijnieka. Par pasaules spēcīgāko komandu piekto reizi pēc kārtas kļuva Krievijas izlase.

Sacensību pēdējā dienā tika izspēlēti atlikušie trīs medaļu komplekti Junioru U13, Veterānu 50+ un prestižajā Open nominācijā individuālajā ieskaitē. Open nominācijā pamatturnīrs jau tika aizvadīts iepriekšējā dienā, kur visiem Latvijas spēlētājiem, tajā skaitā arī Elvijam Siliņam, izdevās kvalificēties augstākajai divīzijai. Kopvērtējumā Elvijs ierindojās 36. vietā. Ļoti dramatiskā fināla cīņā, izspēlējot maksimālo spēļu sēriju skaitu, uzvaru svinēja latvietis Edgars Caics.