Sporta centrā “Kleisti” notika Latvijas Jātnieku federācijas Vasaras čempionāta pirmais posms sacensībās jāšanas sportā, šķēršļu pārvarēšanā, galvenajā ātruma maršrutā ar šķēršļu augstumu 130 cm.

Jātnieku sporta kluba Demora seši sportisti startēja svētdien, kopā nopelnot piecas rozetes. Amatieru konkurencē, maršrutā divās fāzēs, ar šķēršļu augstumu 100 cm 2. vietu izcīnīja Unda Egendorfa ar zirgu Laidlesa, JSK Demora, diemžēl Undai otrajā maršrutā viens gāzts šķērslis.

Vadības maršrutā, kur piedalās poniji un tiek vērtēta jāšanas precizitāte un jātnieka uzsēde, 7. vietā ierindojās JSK Demora jaunā sportiste Rasa Cērpa. I grupas poniju ieskaites maršrutā divās fāzēs ar šķēršļu augstumu 60 cm JSK Demora sportiste Zoja Krisko ar Feju ierindojās 6. vietā.

Alise Lūse ar Feju šajā maršrutā uzrādīja absolūti labāko laiku, bet, diemžēl, saņēma soda punktus par gāztu šķērsli. Ātruma maršrutā ar 70 cm augstiem šķēršļiem JSK Demora sportistei Annai Čakstiņai ar Veto 4. vieta, bet ieskaites maršrutā II grupas ponijiem, ar šķēršļu augstumu 90 cm, divās fāzēs Annai ar Veto augstā 2. vieta.