Šovakar pulksten 18 sporta namā Pārventu izšķirošo spēli Latvijas Nacionālās līas 1. divīzijas finālā aizvadīs VK Ventspils volejbolisti, kuriem finālsērijā izdevās atspēlēties no 0:2.

Cīņu ar OC Limbaži/MSĢ ventspilnieki sāka ar zaudējumu 1:3, savā laukumā, bet pēc neveiksme tika piedzīvota arī viesos – 2:3. Tas nozīmēja, ka Ventspils volejbolistiem uzvarai čempionātā jāizcīna trīs panākumi pēc kārtas. Sērijas trešajā spēlē šo plānu ventspilnieki arī sāka pildīt, uzvarot 3:2.

Ceturtā spēlē risinājās Limbažos un mājinieki to sāka ar uzvaru 26:24, bet viesi otrajā setā pārliecinoši revanšējās – 25:20. Trešais sets izvērsās ļoti dramatisks, uzvarētājiem vajadzēja 27 punktus, un tos savāca limbažnieki, otro reizi šajā sērijā tiekot viena seta attālumā no titula. Ventspils pie uzvaras tajā tikt neļāva – uzvara ceturtajā setā 26:24 un piektajā 15:12 ļāva pagarināt finālsēriju! Uzvarētājiem 26 punkti Kristapam Šeptem, 14 Matīsam Kaņepam, bet 11 – Andim Bogdanovam,

Izšķirošā finālspēle šodien risināsies Ventspilī, sporta namā Pārventa. Mača sākums pulksten 18.