BK Ventspils basketbolisti ceturto reizi šajā sezonā pieveica Liepāja/Triobet basketbolistus, šoreiz savā laukumā svinot uzvaru 90:76.

Pirmajā puslaikā ventspilniekiem bija divas neveiksmju joslas – viena pavisam neliela, otra pavisam nedaudz lielāka. Pirmā – pirmajā minūtē viesiem tika ļauts gūt četrus punktus pēc kārtas, kamēr paši nesametām neko. Otrā, nedaudz lielākā, bija puslaika izskaņā. Kad pēc 0:4 ātri vien tika panākta vadība, tā tika noturēta līdz pat 16 minūtei, kad vēl esot vadībā ar 37:35, sekoja trīs bezpunktu minūtes un pusotra minūti pirms puslaika beigām rezultāts ne pārāk acij tīkams – 37:44. Seko Dīna pieci pēc kārtas gūti punkti (42:44), taču pēdējo vārdu puslaikā tomēr pasaka liepājnieki paspējot gūt vēl divus punktus un pārtraukumā jādodas ar -43.

Vadība tiek atgūta jau ceturtajā minūtē, kad vispirms Zaķis un mirkli vēlāk arī Dīns katrs realizē pa diviem soda metieniem (54:50). Tā arī visu atlikušo spēles daļu notiek dancis ap šiem +4 punktiem. Kādu brīdi izdodas tikt pat līdz +8 (68:60), kādu brīdi pretinieks pietuvojas tikai līdz viena punkta attālumam (70:69). Tobrīd vēl bija atlikušas 7:27 minūtes un tā pilnībā piederēja ventspilniekiem. Šo spēles nogriezni mājinieki pabeidza ar 20:7 un beigās sanāca itin pārliecinoša uzvara.

LBL čempionāts

Ventspils -Liepāja/Triobet 90:76 (25:21, 18:25, 25:16, 22:14)

Ventspils: Zaķis 16, Kempbels 15, Janičenoks 13, Dīns 12, Ziediņš 8, Ate 8, O’Braiens 8, Jakovičs 5, Gražulis 4, Leimanis 1;

• 0
    es 10.04.2017, 22:41:22

Otrajā puslaikā BKV manāmi pielika agresivitātē uzbrukumā, pirmajā puslaikā tās trūka.

Janičenoka 7 pēc kārtas gūtie punkti bija super. ;)

Neiztika bez kļūdām, taču grūti kaut ko pārmest, ja gūti 90 punkti un spēle ir uzvarēta. ;)