Venta 2002 hokejisti Latvijas 1. līgas ceturtdaļfinālu sāka ar iespaidīgu uzvaru viesos, bet jau šodien komanda var tikt pie otrā panākuma un iekļūt pusfinālā.

Ventspilnieki Mogo hallē tikās ar HS Rīga komandu, pret kuru šosezon klājies raibi, taču šoreiz rīdziniekiem neatstāja nekādas cerības. Jau pirmajā periodā pie hettrika tika Mārtiņš Feifers, bet kopumā tajā Venta 2002 guva sešus (!). Divas reizes tika izmantot skaitliskais vairākums, bet periodā pēdējos vārtus Feifers guva mazākumā. Divas reizes precīzi meta Oskars Grigulis, bet vieni vārtu Edgara Cgojeva kontā. Otrajā periodā skaitļi uz tablo kļuva pavisam nepieklājīgi – jau 10:0 ventspilnieku labā! Šoreiz precīzi pa reizi meta Ansis Brikainis, Deniss Kateriničs, Rūdis Akmeņkalējs un Bruno Bērziņš.

Kad trešajā trešdaļā Jānis Golubovičs un Kateriničs bija panākuši jau 12:0, atslēgti tika arī ventspilnieku vārti, kurus sargāja Deniss Baranovs, bet tikai desmit sekundes pēc šī notikuma savus otros un komandas 13. (!) vārtus guva Cgojevs. Mača izskaņā Rīga vēl realizēja bullīti, bet mājās ventiņi varēja doties ar ļoti labi padarīta darba sajūtu – 13:2!

Jau šovakar komandas tiksies otro reizi, un jācer, ka Venta 2002 hokejisti ar pusfināla nodrošināšanu garumā nevilks (nepieciešama otrā uzvara). Mača sākums pulksten 18.15. Otrajā pusfinālsērijā valmierieši ar 5:2 savā laukumā pieveica liepājniekus, bet izšķirošie notikumi jau risināsies Kurzemē.

Regulārās sezonas trešā vieta, kuru Venta 2002 izcīnīja pēdējā mačā, izslēgšanas mačus turpinājumā var izrādīties ļoti būtiska. Ventspils un Rīgas dueļa uzvarētājs pusfinālā tiksies ar HK Tukums/Stiga spēlētājiem, kamēr valmieriešiem vai liepājniekiem būs jātiekas ar galvenajiem favorītiem Daugavpils/LDz Cargo.

Komentāri (4)

• 0
    Uldis 07.04.2017, 13:23:56

Paldies komandai par cīņas sparu ... Puiši tā tik turpināt, ne soli atpakaļ ! Gaišu galvu , vieglas kājas un sportisko veiksmi - Ventspils RULLĒ !!!

• -1
    Jekaterina Urowleva 07.04.2017, 13:59:26

Pēc spēles protokola rezultāts ir 11:2, kur Jūs atradāt vel divus golus?

• 0
    keda 07.04.2017, 21:41:17

Pirmajā periodā pirmais ir -1 gols :D kaut kāda kļūda

• 0
    Uldis 07.04.2017, 15:38:56

:) Protokolā ir 13 gūtie vārti savukārt summā saskaitījies 11 ! Melns uz balta- pirmajā periodā 6 vārti / otrajā periodā 4 vārti / trešajā periodā 3 vārti .... Nekļūdās jau tik tas kurš neko nedara :)