Nezaudēto maču sēriju Itālijas trešajā spēcīgākajā līgā turpina ventspilnieka Reiņa Reinholda komanda, kas šoreiz turnīra tabulā ierakstījusi punktu.

Turklāt ļoti vērtīgu, jo priekšpēdējā vietā esošā Racing Roma savās mājās nospēlēja neizšķirti 1:1 ar komandu Arezzo, kas tabulā ir ceturtā un turpina cīņu par tiesībām pakāpties līgu augstāk. Romas futbolisti 26. minūtē atklāja mača rezultātu, tomēr jau pēc sešām minūtēm bija spiests kapitulēt arī Reinholds. Kopš ventspilnieka stāšanās vārtos komanda deviņos mačos izcīnījusi trīs uzvaras, četras reizes spēlējusi neizšķirti un piedzīvojusi divas neveiksmes, turklāt tā turpina piecu nezaudēto maču sēriju.

Nākamajā mačā Racing Roma viesos tiksies ar komandu Carrarese, kas turnīra tabulā ir priekšā par vienu vietu un diviem punktiem.