Ventspils Amatieru hokeja līgā izslēgšanas mači sākušies ar pārsteigumu – zaudējumu ar divu vārtu deficītu piedzīvojuši sezonas līderi Dundagas hokejisti.

Dundadznieki pusfinālā tiekas ar regulārās sezonas ceturtās vietas ieguvējiem Kureksa hokejistiem, kas šajā sezonā jau divas reizes pieveikti. Šoreiz Kurekss pēc Edgara Markuna un Alekša Kristiņa (mazākumā) precīzajiem metieniem jau desmitajā minūtē panāca 2:0. Otrā perioda izskaņā Juris Perekrests vienus vārtus atspēlēja, bet jau trešās trešdaļas pirmajā minūtē mājinieki atkal tika pie +2 – šoreiz precīzi meta Ingus Turks. Interesanti, ka visos trīs vārtu guvumos asistēja Miks Golubovičs. Vairāk vārtu guvumu nebija, un tas nozīmē, ka Dundagai otrajā cīņā būs jāatspēlē divu vārtu deficīts (vai Kureksam jānosargā šāds pārsvars), jo uzvarētāji tiek noteikti divu maču summā.

Svētdien cīņas uzsāks arī otrs pāris – Ventspils novads tiksies ar Rodeo.

Ventspils Amatieru līga hokejā, pusfināls
Dundaga - Kurekss 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Vārti: 04:21 Markuns (Golubovičs) 0:1, 09:40 Kristiņš (Golubovičs) maz. 0:2,24:22 Perekrests (Lasmanis) 1:2, 26:51 Turks (Golubovičs, Grīnbergs) 1:3