Pēc ilgāka pārtraukuma uz BK Ventspils komandtiltiņa atgriezies galvenais treneris Kārlis Muižnieks, palīdzot komandai droši pieveikt Valka/Valga komandu un izcīnīt 555. panākumu Latvijas Basketbola līgā.

Pirms šī mača bija pārtrūkusi BK Ventspils uzvaru sērija LBL, turklāt, rēķinot klāt arī Čempionu līgu, komanda bija piedzīvojusi trīs zaudējumus pēc kārtas. Ņemot vērā, cik nepārliecinoši šajā sezonā Valka/Valga spēlē gan LBL, gan Igaunijas čempionātā, labāku brīdi, lai attaptos un atgūtu uzvaru garšu, bija grūti iedomāties. Sākuši maču ar izrāvienu 8:0, bet pirmo ceturtdaļu noslēdzot savā labā 34:14, ventspilnieki tiešām stabili stūrēja uz uzvaru, kura turklāt sanāca tiešām iespaidīga.

Ventspils svinēja uzvaru 119:70, kas ir pārliecinošākais panākums un arī rezultatīvākais komandas sniegums šajā sezonā. Iepriekšējais rezultativitātes rekords bija sasniegts jau 5. novembrī mačā pret Ogre/Kumho Tyre, kad tika gūti 116 punkti. Iepriekšējais pārsvara rekords turējās kopš 19. novembra, kad LU tika pārspēts ar 36 punktu pārsvaru (100:64).

Nākamo maču ventspilnieki aizvadīs jau 4. februārī, kad savā laukumā tiksies ar BK Jēkabpils.

BK Ventspils - Valka/Valga 119:70 (34:14, 24:18, 25:20, 36:18)
BK Ventspils
: Jakovičs 22 (6rp), Dīns 18 (6rp), Šķēle 16, Leimanis 16, Ate 15 (7ab.), Gulbis 13 (9 ab), Kempbels 10, Zaķis 8, Ziediņš 1

• 0
    es 02.02.2017, 20:20:18

Ļoti labi, ka Muižnieks atgriezās. ;)
    Kas notika ar Ziediņu? Otrajam puslaikam pat neiesildījās.
    Lai arī LBL līmenis izlīdzinājies, labi, ka paretam vēl ir iespējams gūt krietni virs 100 punktiem. ;)

Tagad nopietni jāgatavojas pret Jēkabpili. Cerams, ka Janičenoks un Žeļonis spēlēs.