Jau desmito uzvaru LBL2 otrā posma tabulā ierakstījuši Ventspils Augstskolas basketbolisti, pagarinot uzvaru sēriju līdz astoņiem mačiem.

Kārtējā mačā ventspilnieki viesojās pie Valmieras/ORDO otrās komandas un uzvaras kalšanu sāka jau pirmajā ceturtdaļā, tajā uzvarot ar 20:11. Nākamās desmit minūtes izdevās aizvadīt vēl rezultatīvāk, krietni palielinot arī savu pārsvaru – pēc pirmā puslaika 46:25. Mājinieki attapās vien pēdējā ceturtdaļā, kad arī ventspilnieki jau bija krietni nometuši apgriezienus, un samazināja rezultātu starpību, bet viesu uzvaru apdraudēt nespēja – 80:65.

Interesanti, ka VeA basketbolisti izcīnīja uzvaru, lai gan pieļāva 30 (!) kļūdu. Ar 16 punktiem rezultatīvākais bija Kristaps Ķilps, bet 15 punkti un 13 atlēkušās bumbas Denisa Vikentjeva rēķinā.

Nākamā spēle ventspilniekiem 2. februārī viesos pie BK Jēkabpils 2, bet 9. februārī VeA savā laukumā uzņems BJBS Rīga basketbolistus.