Aizvadīts šī gada pēdējais galda hokeja turnīrs – Jaunrades nama kausa izcīņa – , kas nonākusi tieši pusē, tāpat kā Latvijas galda hokeja sezona.

15 dalībnieki sacentās par turnīra otrā posma balvām, kā arī ieskaites punktiem lielajā kopvērtējumā. Pēc aizvadītā grupas turnīra sacensību organizatori piedāvāja citādāku izspēles formātu. Labākais kvartets turpināja cīņas par posma uzvaru, tālāk atsevišķi tika izspēlēts pleiofs par vietu sadalījumu no piektās līdz divpadsmitajai vietai, apakšgala izspēle par 13.-14.vietu, bet grupas turnīra pastarītim mači bija beigušies. Tādēļ bija ļoti svarīgi labi nospēlēt tieši grupas turnīru.

Par pirmās kārtas uzvarētāju kļuva Edžus Kaņeps, bet atlikušās trīs vietas medaļu mačos izcīnīja Elvis Arhinovičs un brāļi Alvis un Elvijs Siliņi. Posma pusfināls, kā arī abi fināli tika aizvadīti līdz četrām uzvarām. Pusfinālā Kaņeps pārspēja E. Siliņu ar 4:2 (3:2; 1:0; 1:4; 1:3; 3:2), bet A. Siliņš uzveica Arhinoviču ar 4:1 (2:5; 6:2; (4p):3; (4p):3; 4:2). Bronzas finālā Elvis nodemonstrēja labu sniegumu, pieveicot Elviju 4:2 (4:3; 4:3; 4:5; 3:4; 5:4; (4p):3) un izcīnot bronzas godalgu šajā posmā, bet zelta finālā Edžus uzņēma tādus apgriezienus, ka mačā pret Alvi tika svinēta pārliecinoša uzvara sērijā un posmā 4:0 (5:2; 7:1; 3:2; (3p):2).

Otrās divīzijas izslēgšanas turnīra rezultāti ir sekojoši: Rūdolfs Kamzols - Madars Irbe 3:0 (6:2; 6:2; 8:2); Alens Kalniņš - Valts Janvars 3:0 (6:3; 2:1; 5:3); Aleksandrs Žernovojs - Elēna Rācenāja 3:1 ((3p):2; 3:4; 3:2; 5:0); Guntis Ernšteins - Haralds Janvars 3:0 ((3p):2; 4:2; (2p):1). Par 5.-8.vietai: Aleksandrs Žernovojs - Elēna Rācenāja 3:2 (3:1; 3:(4p); 1:3; 3:0; 4:3); Alens Kalniņš - Guntis Ernšteins 3:1 (6:0; 3:(4p); 3:2; 5:3). Fināls par 5.vietu: Aleksandrs Žernovojs - Alens Kalniņš 3:0 (6:2; 4:3; (5p):4). Par 7.vietu: Rūdolfs Kamzols - Guntis Ernšteins 3:2 (1:(2p); 2:(3p); 5:3; 4:1; 3:1). Par 9.vietu: Elēna Rācenāja - Haralds Janvars 3:2 (2:5; 3:4; 3:1; 5:1; 3:0). Par 11.vietu: Madars Irbe - Valts Janvars 3:2 (4:2; (5p):4; 1:5; 0:1; (1p):0). Par 13.vietu: Kaspars Irbe - Sarma Vēberga 3:2 (1:0; 2:1; 2:3; 2:4; 2:0).

Junioriem otro posmu pēc kārtas uzvarēja A.Siliņš, bet otro un trešo vietu ieņēma attiecīgi Arhinovičs un M. Irbe. Dāmām arī otro posmu pēc kārtas labākā bija Elēna Rācenāja, atstājot aiz sevis Sarmu Vēbergu. Arī veterāniem uzvarētājs bija nemainīgs - Aleksandrs Žernovojs. Otro un trešo vietu sadalīja Guntis Ernšteins un Kaspars Irbe.