Ventspils Amatieru hokeja līgā bez zaudētiem punktiem turpina cīnīties Dundagas komanda, kas pagājušās nedēļas vienīgajā mačā sarūgtināja Rodeo hokejistus.

Mača liktenis faktiska tika izšķirts pirmajā trešdaļā, kurā dundadznieki uzvarēja ar 4:1, turklāt otrā perioda sākumā Rodeo vārtos ielidoja arī piektā ripa. Līdz trešdaļas beigām motobraucēji divus vārtus atguva, un viņu rīcībā vēl bija pietiekoši daudz laika, lai glābtu spēli, tomēr tas neizdevās – 5:3 Dundagas labā. Divi vārti un rezultatīva piespēle uzvarētājiem Jāņa Ieviņa rēķinā, Juris Perekrests guva vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles, Edgara Gricinska kontā vārti un divas piespēles, bet vēl viens precīzs raidījums padevās Robertam Kierperszo. Rodeo pa vārtu guvumam Tomašam Saušam, Dāvim Delveram un Kārlim Vočtavam. Dundadznieki četros mačos sakrājuši maksimālo punktu skaitu un ir stabili čempionāta līderi, par četriem punktiem apsteidzot tieši Rodeo.

Dundaga-Rodeo 5:3 (4:1, 1:2, 0:0)

Vārti: 6:52 Gricinskis (Perekrests) 1:0, 7:48 Perekrests (Gricinskis) 2:0, 11:04 Saušs (Riekstiņš) 2:1, 11:28 Ieviņš (Gricinskis, Perekrests) 3:1, 12:37 Ieviņš (Perekrests) 4:1, 15:58 Kierperszo (Lasmanis, Vahšteins) 5:1, Vočtavs (Vaitkuss) 5:2, 21:50 Delveris (Saušs) 5:3

Soda minūtes: 4:6

Nākamā spēle risināsies 4. decembrī, kad pulksten 20 spēkiem mērosies Ventspils novads un Ventspils/Ventspils novads 2.