OC “Ventspils” vingrošanas zālē norisinājās sporta skolas “Spars” starptautiskās sacensības zēniem un meitenēm starp Latvijas un Lietuvas pilsētu komandām jaunākajās vecuma grupās. Sacensībās startēja komandas no Kauņas, Klaipēdas, Liepājas, Rīgas.

Meitenēm 3. sporta klasē 3. vietu izcīnīja “Spars” vingrotāja Anna Grauda-Grote, zaudējot nedaudz liepājniecei Marijai Smirnovai un Anželikai Žerebkovai /RVS/. 4. sporta klasē 5. vietu izcīnīja ventspilniece Justīne Zadināne. Uzvarēja Anastasija Ananjeva /VOC/.

Pre-juniorēm līderu godā liepājniece Zane Petrova un vingrotājas no Kauņas. 5. vietā ventspilniece Sabīne Anna Cinovska.

Zēnu konkurencē 1. sporta klasē godalgotās vietā ventspilnieki - Kristians Briedis-Strujevics, Iļja Jakubčonoks, Kirils Djatlovs. 2. sporta klasē 1.un 2. vietā “Spars” vingrotāji - Kristaps Grīnvalds un Kristaps Miķelsons. 3. sporta klasē startēja tikai ventspilnieki un labākos rezultātus sasniedza – Gustavs Tīrmanis, Krišs Lasmanis, Jānis Stalidzāns. 4. sporta klasē – 1. vietā Lukass Keišs.

Pre - junioriem vietu labāko trijniekā starp diviem Kauņas vingrotājiem izcīnīja Bruno Bartkevičs /Spars/.