Otrajā Skrien Latvija skriešanas seriāla posmā Biķerniekos Laura Čakle izcīnījusi otro vietu 10,6 kilometru distancē.

Finišā ventspilniece mina uz papēžiem līderei Gunai Ģērmanei, kas tomēr kļūdas nepieļāva un nelielo pārsvaru nosargāja. Sacensību pirmajā posmā Laura ierindojās ceturtajā vietā. Jāatgādina, ka pagājušajā sezonā Čakle skrēja pusmaratona distanci, taču šīs sezonas galvenais mērķis ir uzvara Stirnu buka kopvērtējumā, tāpēc Skrien Latvija posmos tiek skrieta īsāka distancē. Dāmu pusmaratonā Madara Frēliha finišēja septītā, bet vīru konkurencē no ventspilniekiem vislabāk veicās Guntim Grīnvaldam, kas ierindojās 15. vietā. Tajā pašā laikā Lietuvas pilsētā Birštonā notika plaši soļošanas mači, kuros pie uzvaras 10 km distancē tika Arnis Rumbenieks, bet Ruslans Smolonskis un Artūrs Makars iedzīvojās diskvalifikācijā.