Sestdien Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē uzvaru izcīnīja BK ''Ventspils'', kas savā laukumā pārliecinoši tika galā ar Jelgavas ''Zemgali'', - 94:74.

Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Vladimirs Štimacs ar 23 punktiem un 11 bumbām zem groziem.

Apskati foto no spēles.

BK ''Ventspils'' savu pārākumu apliecināja jau no paša spēles sākuma, pēc četrām nospēlētām minūtēm izvirzoties vadībā ar 13:0. Visu maču bez kritumiem aizvadīt tomēr neizdevās, jo 3. ceturtdaļas sākumā pēc ''Zemgales'' saspēles vadītāja Bergmaņa 2+1 gājiena laukuma saimnieku pārsvars tika sadeldēt līdz diviem punktiem (52:50). Vājuma brīdi pārvarēt palīdzēja Meisons, kurš guva sešus punktus pēc kārtas un palīdzēja mājiniekiem noslēgt spēli ar pārliecinošu 20 punktu pārsvaru - 94:74.

Uzvarētāju labā 23 punktus guva un 11 bumbas zem groziem izcīnīja centrs Vladimirs Štimacs, 15 punkti komandas kapteinim Akselim Vairogam, bet 14 punkti amerikāņu aizsargam Česteram Meisonam. Zaudētāju rindās ar 17 punktiem izcēlās bijušais ventspilnieks Kristaps Kanbergs.

Nākamo spēli LBL turnīrā ventspilnieki aizvadīs jau 12. oktobrī, kad savā laukumā uzņems pērnās sezonas čempionus ''Barons'' basketbolistus.