Ventspils pašvaldība pieprasa Latvijas Televīziju (LTV) un Latvijas Radio (LR) atsaukt informāciju par sadarbības pārtraukšanu ar domi, jo informācija neesot patiesa, liecina pašvaldības izpilddirektora Alda Ābeles parakstītās un LTV, LR un Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) adresētās vēstules.

Atsaucoties uz LTV vadītāja Ivara Beltes iepriekš pausto, ka LTV pārtrauc sadarbību ar Ventspils domi projektā "Dziesmu sirdij rodi Ventspilī", pašvaldība savā vēstulē televīzijai norāda, ka LTV apzināti maldinājusi sabiedrību, radot maldinošu priekšstatu, ka Ventspils dome kā publiska persona ir neuzticams sadarbības partneris. Pašvaldībā uzskata, ka izplatītā informācija nav patiesa, jo "Ventspils pilsētas domei ar LTV par projektu "Dziesmu sirdij rodi Ventspilī" līgumattiecību nav".

"Publiskajā telpā patiesais juridiskais LTV partneris netiek minēts, tādējādi uzskatām šādu LTV rīcību par neētisku un Ventspils pilsētas domi aizskarošu, parādot Ventspils pilsētas domi negatīvā gaismā," norādīts vēstulē. Tāpēc pašvaldība prasa LTV atsaukt ziņas un publiski atvainoties. Līdzīgi argumenti izklāstīti arī vēstulē LR attiecībā uz radio vadītājas Sigitas Roķes pausto par lēmumu neturpināt sadarbību ar domi projektā "Muzikālā banka".

Savā iknedēļas preses konferencē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs apgalvoja, ka Roķe melo, nodarbojoties ar politisko propagandu, jo domei neesot sadarbības ar radio, tāpat kā neesot sadarbības arī ar LTV. "Ceru, ka šādas dīvainības pamanīs Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome, jo valsts radio un valsts televīzija jāvada politiski neitrālām personām," preses konferencē teica Lembergs.

Jau vēstīts, ka LTV un LR nolēmuši pārtraukt sadarbību ar Ventspils pašvaldību izklaides raidījumu veidošanā, jo pilsētas domes priekšsēdētājs Lembergs ir bijis viens no aktīviem "oligarhu sarunu" dalībniekiem un apspriedis mediju ietekmēšanas un pakļaušanas veidus.

Komentāri (14)

 • -1
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Un bez iebildumiem,jo ,ja pieprasa tad joki mazi,un ja to pieprasa Ventspils pašvaldība tad pat mazi joki tur nav.Kozanostrveidīgos ignorēt nav ieteicams.

 • 0
  Edgars Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  kaut kas te neiet kopā.
  https://www.youtube.com/watch?v=8kk2iP1L1-8

 • 0
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tādi viltīgi runātāji radīs jebkādu iespaidu,kāds viņiem vajadzīgs,zinot ka lētticīgo ausis ir daudz un visur.Ja tāds viltnieks vēl ir kaut cik necik zinošs juridiskās nianses,tad tīksmināšanās par savu kārtējo smadzeņu pūderēšanu viņam garantēta.vispār sava veida talants,kurš nepiemīt godīgiem cilvēkiem.

 • -1
  Ena Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Beidzot demagogs ir pieķerts melos. Malacis, Edgar !

 • 0
  gret Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  http://www.ventspils.lv/lat/izklaide_kultura/54519-zinamas-15-muzikala-bankas-finala-dziesmas

  "Latvijas Radio 2” dziesmu aptaujas „Muzikālā banka” apbalvošanas ceremonija top sadarbībā ar Ventspils pilsētu."
  Tad varbūt pašiem savā portālā arī vajag konkrēti rakstīt, ka sadarbībā ar Kultūras centru. Un galu galā - kāpēc tad nāk domes priekšsēdētājs visos pasākumos runāt? Ja rīko Kultūras centrs, tad lai nāk tā vadītājs runāt.

 • -1
  domāju Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ventspils pilsēta nenozīmē tikai domi...

 • -1
  domāju Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  ko TV scenārijā ierakstā, tas arī runā..

 • -3
  keda Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Atkal jau runa ir par juridisko pusi. Ar domi tiešas sadarbības nav un ar to arī tagad brauc. LTV un LR nolaida pa prasto drusku. Un ar tām sarunām gan jau ir tas pats - troksni sataisīt var, bet reāli panākt neko nevar. Tāpēc arī publisko PĒC vēlēšanām, jo, ja palaistu jau pirms, bet LunV tik un tā vinnētu, tad viss ātri noplaktu, bet tagad, zin, revolūcija aš briest!

 • 0
  norge Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  viss labakais ira tas ka ventas balss pati ar saviem video un rakstiem iet pretrunas , un pasi zurnalisti neredz to , te mes ari redzam ta saucamo ventspils neatkarigo presi un televiziju

 • 0
  norge Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  jautajums VB , ka jus varat komentet so interviju kuru pasi esat uzfilmejusi un ka uzfilmetais iet kopa ar so rakstu ???? https://www.youtube.com/watch?v=8kk2iP1L1-8

 • 0
  norge Pirms 6 dienām, 21 stundas

  Ventas balss varetu un butu tik laipni un atbildetu uz manis ieprieksejo komentaru , vai ari jums nava sava viedokla

 • -2
  Kurzemnieks Pirms 5 dienām, 8 stundām

  Kas ta'šiem tev jāatbild, ja cik zināms, tu pat neesi vietējais nodokļu maksātājs?)

 • 0
  norge Pirms 5 dienām, 4 stundām

  to kurzemnieks , grozies ka gribi bet esmu , jo nekustamo ipasuma nodokli maksaju ventspils pilsetas budzeta , :-))

 • -2
  Kurzemnieks Pirms 4 dienām, 8 stundām

  Tad cita lieta. :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: