Trešdien Rīgā preses konferenci rīkoja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, pastāstot par aktualitātēm pilsētā un arī paužot savu nostāju par tā sacamajām "Rīdzenes sarunām".

Komentāri (8)

 • -1
  Frīdis Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Sātans mēģina pielipināt sev eņģeļa spārnus

 • -2
  tā viš i Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Pēc bildes redzams,priekšnieks sāk paātrināti novecot.Iemesli vairāki.Ņemot vērā,ka mūsu pilsētas Tēvs nelieto,nedz alkoholu,nedz tabakas izstrādājumus,nedz narkotikas,nedz svešas sievietes,iemesls paātrinātas novecošanas procesam paliek aktuāls.. .

 • -1
  Vilis Skuja Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  DAUDZ LAIKA NAV VAIRS,VECAIS,TAISIES!!!

 • -1
  norge Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  kaut ka aizmirsa pa sevi pastatit ka bija komjaunatnes sekretars un sastaveja komunistiska partija un bija komunists , pazistamais kriminal psihalogijas analitikis , kad saka uzdot jautajumus zurnalisti pateica ka cilveks uztraucas un melo

 • 0
  tēčš Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Tie pār pa 60% kas pa vīņ nobalsoj pēdejas vēlēšanas bi marsiāņ, ganlaikam? Nu ko ta tagad bļau, dabuj akal ko paš gribe, rō.

 • -1
  norge Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  vispar radas jautajums vai A lEMBERGS RIKOJA PRESES KONFERENCI KA PRIVAT PERSONA , VAI KA Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, un te nu rodas jautajums ar kadu transporta lidzekli vins aizbrauca uz rigu vai savu vai pasvaldibas ? kurs apmaksaja viesnicas konferences zales nomu vins vai pasvaldiba ?kurs apmaksaja tiesraides eteru VB un kurs apmaksaja VB un Ventspils Digitala centra parstavju komandejumu uz rigu , vins vai pasvaldiba , bet tautas vardiem sakot no savas kabatas maksaja vai ar nodoklu maksataju ?

 • -1
  Anita Pirms 4 nedēļām

  Vai tad tāpat nav skaidrs , preses konferences sākumā bija pašvaldības reklāma , tātad tie ,kurus reklamē arī pārsvarā maksā . Sen jau šis kungs neredz starpību starp mans un mūsu , viņaprāt dome ir viņš un viņš ir dome.

 • 0
  Guantanamo Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Ja ar punķi mēģina trāpīt adatas caurumā no 10 metru attāluma, tad tur nekas nevar sanākt pēc definīcijas. Lembergs (viņa advokāti) kārtējo reizi nodemonstrē mācībstundu Ievads tiesvedībā. Man liekas mūsu valstī vienīgi var ielikt aiz restēm tādu, kurš izdara slepkavību, atstāj visās malās pirkstu nospiedumus, to redz vismaz 10 liecinieki un beigu beigās pats atzīstas smagajā nodarījumā.....

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: