Svētdiena, 23. novembris, 12:38
Sveicam: Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
Šodien Ventspilī: 0 .. 2 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Pieprasot algu paaugstinājumu, pedagogi gatavi gan piketēt, gan streikot.

19. novembrī Ventspils Mākslas skolas audzēkņi uzsāka Ventspils Slimnīcas Dzemdību nodaļas Ūdens dzemdību zāles sienu apgleznošanu.

Arī šogad vairāki ugālnieki, tostarp Lauris Vasiļjevs, Toms un Ģirts Litvini, rīko labdarības akciju, aicinot ikvienu, kas vēlas palīdzēt citiem, ziedot kādu lietu, kas varētu Ziemassvētkos iepriecināt tos, kam klājas grūtāk, – trūcīgās vai daudzbērnu ģimenes, ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, arī vientuļos pensionārus.

Latvijas čempionvienība basketbolā "Ventspils", uzsākot Eiropas kausa izcīņas pirmā posma otro spēļu apli, izbraukumā trešdien ar rezultātu 69:87 (18:17, 23:29, 18:24, 10:17) zaudēja Podgoricas "Budučnost Voli" basketbolistiem no Melnkalnes.

Stājies spēkā Ventspils tiesas spriedums krimināllietā par nepilngadīga jaunieša apliešanu ar degšķidrumu un aizdedzināšanu mājas ballītē pagājušā gada pavasarī, kas vainīgajam jaunietim paredz nosacītu brīvības atņemšanu uz trim gadiem.

Šogad Latvija Eiropas Savienības (ES) budžetā papildus iemaksās 25 miljonus eiro, paredz valdības lēmums.

Šonedēļ raidījums vēl kavēsies aizvadīto valsts svētku noskaņā – uzzināsim, kādu artavu Ventspils māksliniece devusi Latvijas neatkarības kaldinātājai – Māmuļai un izbaudīsim svētku koncerta noskaņu. Taču strīdi un nelikumības aizvien ir ikdiena – kļūsim par lieciniekiem kaimiņu kašķim, izsekosim malu zvejniekus un priecāsimies par tīru ūdeni kopā ar Krievlauku iedzīvotājiem.

Ventspils pilsētas dome Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā izvirzījusi Ivetu Ērkšķi iecelšanai SIA „Kurzemes filharmonija” valdes priekšsēdētāja amatā.

29. novembrī plkst. 18.00 teātra namā „Jūras vārti” notiks tautas deju koncerts „Sadancojam puķu valstī”, kurā uz kopīgu sadancošanu jau otro reizi viesus ir aicinājis Ventspils Augstskolas jauniešu tautas deju kolektīvs „Strautuguns” un vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs „Strautuguns” Inetas Judzikas vadībā.

Pēdējās sinoptiķu laika prognozes vēsta, ka līdz šim samērā siltās gaisa masas nomainīs jau ziemai raksturīgāki laika apstākļi, tādēļ p/i „Komunālā pārvalde” atgādina, ka līdz 15. decembrim ir iespēja pieteikties un bez maksas saņemt smilts un sāls maisījumu ietvju kaisīšanai.

Vai tu bieži slimo?