Trešdiena, 7. oktobris, 20:20
Sveicam: Daumants, Druvvaldis
Šodien Ventspilī: 4 .. 6 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Ņemot vērā laika prognozi turpmākajām dienām,pašvaldības SIA „Ventspils nekustamie īpašumi” trešdien sāks siltumapgādes pievienošanu uzņēmuma apsaimniekotajām daudzdzīvokļu ēkām.

Ventspils novada kultūras darbinieces šoruden nāk ar jaunu ideju – kultūras un tautas nami apmeklētājiem būs atvērti netradicionālā laikā – vakarā un naktī. Praktiski visās kultūras iestādēs šis pasākums sāksies 9. oktobra vakarā, izņemot Pilteni, kur tas notiks nedēļu vēlāk.

Bēgļa pabalsts, kas pašreiz ir 256 eiro, pēc samazināšanas varētu būt 130-150 eiro robežās, izriet no Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) šorīt teiktā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma".

Vairākos Ventspils ostā strādājošajos termināļos šogad būtiski samazinājies kravu apjoms, bet īpaši slikti rezultāti bijuši "Kālija parkam". Par to šonedēļ savā iknedēļas preses konferencē runāja Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētājs un pilsētas mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij"), neizslēdzot uzņēmuma bankrota iespēju.

Pērn SIA Raibie logi, kuras darbības veids ir viesnīcu pakalpojumi Ventspilī, apgrozījusi 98 870 eiro, un tas ir pieaugums salīdzinājumā ar 2013. gadu, kad apgrozījums bija 98 238 eiro, liecina Firmas.lv informācija.

Iedzīvotāju vērtējums apmierinātībai ar pašreizējās 12. Saeimas darbu 10 baļļu skalā ir 3,9 punkti, liecina pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu "900 sekundes" veiktais pētījums.

Otrdien plkst. 11 paredzēta svinīga jaunā bērnu rotaļu laukuma Lielā prospektā 33/35 atklāšana.

Līdz ar rudens iestāšanos privātmāju iedzīvotājiem jāveic dažādi rudens darbi. Pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde aicina arī apsekot un iztīrīt grāvjus, kā arī piedāvā palīdzību kritušo lapu maisu izvešanā.

20 gadus vecajai jaunietei, kas narkotiku reibumā saviem upuriem piedraudot ar nazi šopavasar veikusi vairākus noziegumus, Ventspils tiesa piesprieda reālu brīvības atņemšanu uz 3,6 gadiem un probācijas uzraudzību uz vēl diviem gadiem.

Ar spožiem panākumiem Starptautiskajā Pučini koru festivālā 2015 Itālija startējis Ventspils Kultūras centra sieviešu koris „Venda”, iegūstot festivāla Grand Prix balvu.

Vai jūsu mājoklim jau pieslēgta apkure?