Piektdiena, 19. decembris, 05:55
Sveicam: Sarmis, Lelde
Šodien Ventspilī: 6 .. 8 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Attēlā redzamais suns meklē savu saimnieku vai siltas, gādīgas rokas. Pie redakcijas darbiniekiem vērsās kāda kundze, kura meklē savu četrkājaino draugu. 

Šodien, ap plkst. 8.30 no rīta uzņēmumā „Ventbunkers” izcēlās ugunsgrēks: dega mazuts uz noliešanas-izliešanas estakādes.

Uzņēmums "Ventspils zivju konservu kombināts" (VZKK) no janvāra uz laiku samazinās ražošanas jaudu un atlaidīs 400 darbiniekus.

Situācija uzņēmumā "Ventspils zivju konservu kombināts" (VZKK), kas no janvāra uz laiku samazinās ražošanas jaudu un atlaidīs 400 darbiniekus, ir ģeopolitiskā konflikta sekas, atzina Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī, plkst. 17.00 tiks svinēti Tilta svētki.

Nākotnē plānots celt akcīzes nodokli stiprinātajam alum, tiesa par šo jautājumu vēl spriedīs darba grupa un 2015. gada pirmajā pusē izmaiņu nebūs.

Ugunsgrēks, kas vakar bija izcēlies uz AS "Ventbunkers" naftas produktu pārkraušanas dzelzceļa estakādes, bijis neliels un ticis ātri likvidēts, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādes Ventpils daļas komandiera pienākumu izpildītājs Monvīds Buiķis.

Jau izsenis vietā, kur veidojusies mūsu latviešu tauta, tiek svētīti gadskārtu svētki. Un, lai arī senās ciltis, kurās šo gada rituma mirkļu iezīmēšana aizsākusies un turpinās, bija dažādas - kurši, galindi, zemgaļi, sēļi, latgaļi..., mēs tos dēvējam par latviešu tradicionālajiem svētkiem, par latviešu tradicionālo pasaules redzējumu. Tātad, - par Ziemassvētkiem, par Ziemas saulgriežiem.

Trešo daļu jeb 33% Latvijas iedzīvotāju var dēvēt par neaktīviem kultūras patērētājiem, kas izteikti retāk nekā citi iesaistās kultūras patēriņā un apmeklē kultūras pasākumus, secināts biedrības Culturelab veiktajā pētījumā par Latvijas iedzīvotāju kultūras patēriņu un līdzdalību kultūras aktivitātēs.

Ventspils muzejs šonedēļ saņēmis neparastu “Ziemassvētku dāvanu” – 70 romiešu vara monētas. Muzejam dāvinātās monētas ar metāldetektoru atradis Ventspils iedzīvotājs Boriss Dudarjonoks Kurzemes dienviddaļā, Virgas pagastā.

Vai Tu nākamajam gadam esi abonējis kādu laikrakstu vai žurnālu?