Trešdiena, 6. maijs, 19:35
Sveicam: Didzis, Gaidis
Šodien Ventspilī: 8 .. 10 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

29. aprīlī Ventspils Jaunrades namā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvusī pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu mācību gada noslēguma sanāksme, kuras noslēgumā tika godināti labākie skolotāji un mīļākie skolotāju palīgi.

Lai gan valstij trūkst līdzekļu kompensējamajiem medikamentiem un daudzi pacienti nevar saņemt viņiem nepieciešamās zāles, apmēram puse no pacientiem, kas apmeklējuši ārstu, neievēro mediķu norādes.

Partija "Latvijai un Ventspilij" savu kandidatūru Valsts prezidenta amatam nevirzīs. Taču partijas diskusijās ticis virzīts arī Aivars Lembergs

Jaunie nosacījumi "ātro kredītu" nozarei mazinās neapdomīgas aizņemšanās risku, atzina Ekonomikas ministrijā (EM).

Mazajiem komersantiem ir iespēja pieteikties valsts līdzfinansētajiem attīstības pakalpojumiem Ventspils Biznesa inkubatorā, kas darbojas brīvostas teritorijā – Augsto tehnoloģiju parkā. Uz atbalstu var pretendēt uzņēmumi, kas nav vecāki par diviem gadiem.

Valsts svētku laikā Ventas Balss TV dosies Ventspils ielās, lai uzzinātu, vai gaidāmās brīvdienas cilvēkiem saistās ar valstiskām jūtām, vai ir tikai iespēja atpūsties no darba. Tāpat atskatīsimies uz notikumiem, kuru gadadienu atzīmējam maija sākumā. Raidījumā uzzināsiet, kur un kā iespējams baudīt svētku noskaņu Ventspilī.

1. maijā Ventspils tirgū atklās Ventspils novada tirdzniecības vietu. Tirgošanos uzsāks Dagnija Grieze no Tārgales, kura piedāvās medu, Andis Vītolbergs no Ventavas tirgos sieru, piltenieks Oskars Gūtmanis – maizi un konditorejas izstrādājumus, bet amatniecības un suvenīru salona "Ventiņpūrlād" vadītāja Astrīda Kinne piedāvās dažādus amatniecības izstrādājumus un gaumīgas piemiņlietas.

Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfinālsērijā starp "Ventspils" un "Jēkabpils" komandām būs nepieciešama vēl vismaz viena spēle. Šodien Ventspilī "Jēkabpils" apspēlēja pašreizējos Latvijas čempionus ar rezultātu 78:69, sērijā līdz trīs uzvarām panākot 1-2.

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas deputātiem radušās bažas, vai pašvaldībās netiek sagrozīta grāmatvedība saistībā ar atalgojuma izmaksāšanu kultūras darbiniekiem par darbu brīvdienās.

Basketbola klubs "Ventspils" sestdien, 2. maijā, LBL pusfināla izbraukuma spēlē pārspēja BK "Jēkabpils" ar rezultātu 88:81, sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0. Trešās ceturtdaļas beigās un ceturtās ceturtdaļas sākumā viesi veica izrāvienu 33:13.

Vai esi jau sarūpējis dāvanu mammai Māmiņdienā?