Sestdiena, 19. aprīlis, 17:51
Sveicam: Vēsma, Fanija
Šodien Ventspilī: 10 .. 12 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

14. aprīļa pēcpusdienā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki aizturēja vīrieti, kurš savstarpēja konflikta laikā sadūra savu dzīvesbiedri. Sieviete ar smagiem miesas bojājumiem nogādāta slimnīcā. Aizturēšanas laikā policijas darbinieks pielietoja šaujamieroci, jo vīrietis ar nazi uzbruka arī viņam.

12. aprīlī par godu partijas „Latvijai un Ventspilij” 20 gadu jubilejai tika rīkota ozolu stādīšanas talka.

Šodien ap plkst. 17.00 pie Aizsaules ielas, mežā, iespējams, sašauts vīrietis. Plašāku informāciju policija pagaidām nesniedz.

Trešdienas video sesijā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbildēja uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.

18. aprīlī LTV 1 plkst. 21.15 rādīs godalgotās režisores Daces Slavinskas jauno filmu "Citāds ordenis", kas ir atklāts un skaudrs stāsts par ūdrandnieka Ivara Peldeķa izveidoto etnogrāfisko kopu. Skaistais nosaukums slēpj dažādus likteņus.

Mākslīgo slēpošanas kalnu "Lemberga hūte", kas atrodas Ventspils Piedzīvojumu parkā, šogad varētu paaugstināt vēl par četriem metriem, preses konferencē informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Vakar Ventspils novadā vieglā automašīna nāvējoši traumēja kādu 76 gadus vecu vīrieti.

Ventspils 4. vidusskolas skolēnu pašpārvalde aicina savus 9. – 12. klašu skolēnus un viņu draugus 25. aprīlī plkst. 19.30 iegriezt pavasara deju ritmus pavasara ballē „Holivuda”.

„Pilsētas attīstības komisijā tika pieņemts lēmums, ka vajag Ventspilī izveidot pludmales volejbola stadionu ar 6 laukumiem, lai varētu notikt starptautiskas sacensības. Tika izskatītas trīs vietas,” informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Svētdien, 20.aprīlī, no plkst. 12 līdz 16:30 visi tiek gaidīti Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā uz jautru un saulainu Lieldienu pavadīšanu.

Vai Lieldienās šūposies?