Ceturtdiena, 21. augusts, 11:12
Sveicam: Linda, Janīna
Šodien Ventspilī: 16 .. 18 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Ventspilnieki un pilsētas viesi ziņo, ka vakara un nakts pastaigas uz Dienvidu mola mēdz izbojāt pārbīlis, ieraugot iespaidīga izmēra žurkas.

Ventspils mērs Aivars Lembergs kopā ar astoņgadīgo Martinu Puzes ezerā noķēris prāvu samu.

Informācija par žurkām, kas apsēdušas Dienvidu molu, apstiprināta. Taču žurku midzenis, visticamāk atrodas garāžās pludmales tuvumā. Šonedēļ tiks sākta grauzēju apkarošana.

Vairāk ēkām pilsētā notiekts vidi degradējošs un cilvēku drošību apdraudošs statuss. 

Jaunais mūziķis Roberts Pētersons izlaidos singlu “Nelaid projām”. Tā ir viena no divpadsmit jaunā autora dziesmām, kas iekļauta mūziķa debijas albumā ar nosaukumu “Apturēts Laiks”.

Iznākot atvasaras vakara gaismā piektdienas vakarā, varēs baudīt plašu kultūras un izklaides programmu.

Vidējā vecuma pensija Ventspilī 2014. gada otrajā ceturksnī ir 336 eiro un tā ir augstākā valstī.

57 gadu ilgajā darba mūžā, kas atdots jūrai un Ventspils brīvostai, ostas kapteinis Arvīds Buks saņēmis daudz apbalvojumu un pateicību. Šogad tos papildinājusi vēl viena balva – īpaši svarīga un atzinīga. Pilsētas dome novērtējusi Arvīda Buka ieguldījumu pilsētas un ostas attīstībā, pasniedzot Balvu par godu Ventspils 724. dzimšanas dienai.

Nacionālie bruņotie spēki atklāj, ka 10 jūras jūdzes no Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem pie Ventspils atkal manīts Krievijas karakuģis. 

Ventspils pārvaldes robežsargi ceturtdien patrulēšanas laikā konstatēja kādu 44 gadus vecus Latvijas pilsoni, kurš atrodas starptautiskā meklēšanā.

Vai tu izmanto sociālos tīklus?