Pirmdiena, 28. jūlijs, 15:20
Sveicam: Cecīlija, Cilda
Šodien Ventspilī: 24 .. 26 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

22. jūlijā ap plkst. 17.00 smaga avārija notikusi uz Ventspils-Kuldīgas šosejas, netālu no Dzirnavām, kurā cietuši divi vieglās automašīnas pasažieri un šoferis.

Vakar KNAB oficiāli paziņoja, ka drošības līdzeklis, kas aizliedza Valsts policijas (VP) Ventspils iecirkņa priekšniekam Ģirtam Kokinam ieņemt amatu, ir atcelts.

2. augustā no plkst. 12:00 līdz 23:00 Ostas ielas promenādē skanēs ritmi dažādām gaumēm – no grupas „Jumprava” hitiem līdz Maestro Raimonda Paula dziesmām regeja stilā, no pagājušā gadsimta latviešu estrādes spožākajām kompozīcijām līdz pat mambo karaļa Lou Bega eksotiskajam un dzīvespriecīgajam šovam.

24. jūlijā plkst.14:30 no mājām Ventspilī, Talsu ielā 24, izgāja un nav atgriezies 2001. gadā dzimušais Maksims Peremedovs.

28. jūlijā plkst. 13 Piltenē, Skolas ielā 3a,ikviens interesents aicināts apskatīt automašīnu, paredzētu kvalitatīvas palīdzības sniegšanai vientuļiem un veciem cilvēkiem un personām ar īpašām vajadzībām viņu dzīves vietā.

Valsts ieņēmumu dienests (VID) pašlaik pastiprināti strādā ar ēnu ekonomikas izskaušanu autoservisu nozarē, bet pēc tam plānots pievērsties zobārstniecībai, žurnālistiem sacīja VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone.

Bijušais Ventspils basketbolists Sandis Buškevics savu trenera karjeru turpinās “Lietuvos Rytas” sistēmā, kļūstot par vienu no galvenā trenera asistentiem.

Sinoptiķi brīdina, ka šodien un turpmākajās dienās visā Latvijā ir gaidāms stiprs karstums.

Nākamajā nedēļā karstums Latvijā turpināsies, taču bieži ir gaidāmi nokrišņi un pērkona negaisi, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Latvijas spēcīgāko basketbola klubu "Ventspils" varētu pamest arī valstsvienības spēlētājs Jānis Timma, pārceļoties uz "VEF Rīga" komandu.

Vai tu apmeklē pašvaldības iestāžu rīkotās informācijas dienas?