Trešdiena, 29. jūlijs, 22:57
Sveicam: Vidmants, Edmunds, Edžus
Šodien Ventspilī: 13 .. 15 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

2015.gada Ghetto Games sezonas kulminācija jau ceturtdo gadu būs Ghetto Games festivāls Ventspilī - vērienīgākais ielu sporta un kultūras festivāls Baltijā, kas notiks valsts rietumkrastā, pulcējot vairāk nekā 1000 dalībnieku no 25 valstīm.

Sestdien, 1. augustā, plkst. 16.00 Ventspils pilsētas svētku laikā Lielajā laukumā uz skatuves norisināsies „Latvijas karaoke čempionāta 2015” Ventspils konkursa atlase.

24. jūlijā plkst. 2 pa Tērauda ielu 22 gadus veca sieviete vadīja Audi A6 un tās bagāžas nodalījumā pārvadāja 8 kannas ar šķidrumu, kuram raksturīga dīzeļdegvielas smaka.

Iespēja studēt Ventspils Augstskolā būs arī tiem, kuri vēl nav paspējuši iesniegt savus pieteikumus studijām. Pavisam drīz – jau no 4. augusta tiks īstenota papildus uzņemšana vakantajās studiju vietās.

Valsts budžeta apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus sniedz tās ārstniecības iestādes, kuras noslēgušas līgumu ar Nacionālo veselības dienestu, tostarp SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca. Tomēr nepietiekamā valsts finansējuma dēļ pacientiem uz izmeklējumiem nereti nākas gaidīt garās rindās.

Ņemot vērā citu Eiropas Savienības (ES) valstu pieredzi, pastāv iespēja, ka imigrantu skaita pieaugums Latvijā var izraisīt galēji labējās ideoloģijas piekritēju pretreakciju, uzskata Drošības policija (DP).

Noslēgusies Ventspils brīvostas pārvaldes kuģu stāvvietas jeb tautā sauktās Ziemas ostas rekonstrukcija. Līdz ar to par vēl vienu mūsdienīgu, sakārtotu objektu bagātāka kļuvusi ne vien Ventspils osta, jaunas pastaigu un atpūtas iespējas ieguvuši arī pilsētas iedzīvotāji un viesi. Līdz ar piestātni rekonstruēta arī tās piegulošā teritorija K. Valdemāra ielā 6. Šonedēļ notiks tās oficiālā atklāšana.

Ventspils Pilsētas svētku ietvaros piektdien, 31. jūlijā no plkst. 19:00 – 24:00 Piedzīvojumu parkā ventspilniekiem un pilsētas viesiem par prieku jau sesto gadu pēc kārtas notiks izklaidējošs kantrī mūzikas pasākums.

Ventspils pilsētas pašvaldības uzņēmumam SIA ''Ventspils siltums'' šomēnes aprit 50 gadu.

Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs pauž viedokli, ka Eiropas Savienībai bēgļu jautājumam jāpievēršas pēc būtības un jāsāk nopietna diskusija par ģeopolitisko stratēģiju.

Kuru no pilsētas svētku pasākumiem gaidāt visvairāk?