Piektdiena, 4. septembris, 10:44
Sveicam: Dzintara, Dzintars, Dzintra
Šodien Ventspilī: 16 .. 18 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Dzīvnieku pasaule ir tepat blakus! Kāda no Ventas Balss portāla apmeklētājām atsūtīja mums interesantas fotogrāfijas par šo tēmu.

Labāk vienreiz redzēt nekā simtreiz dzirdēt. Nezināšana rada dažādus pieņēmumus un mītus, īpaši ventspilniekiem jutīgajos vides jautājumos. Brīvostas speciālās ekonomiskās zonas ražošanas uzņēmums SIA Bio-Venta tieši tādēļ aicina iedzīvotājus uz atvērto durvju dienām un atklāti rāda, kas notiek rūpnīcā, kurā no rapšiem top biodīzelis. Piedāvājam ieskatu ražošanas procesā.

Ventspils pilsētas Sporta skolā „Spars” jaunajā mācību gadā tiek uzņemti jauni audzēkņi, lai papildinātu jaunākās mācību treniņu grupas un uzņemtu jaunas grupas dažādās sporta veidu nodaļās.

Šā gada otrajā ceturksnī vidējā mēneša bruto darba samaksa valstī bija 815 eiro, kas, salīdzinot ar iepriekšējā gada otro ceturksni, ir par 6,9% vairāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.

Ventspils Zilā karoga pludmale ik vasaru vilina tuvus un tālus atpūtniekus ar baltām smiltīm, saules vannām kāpās un labiekārtotu vidi. Kā mēs noskaidrojām, uz vislabākā un visdrošākā nosaukumu pretendē ne tikai Ventspils pludmale, bet arī tās atpūtnieki.

Valdība šodien pieņēma lēmumu Ventspils 1.ģimnāzijai piešķirt Valsts ģimnāzijas statusu. Līdz ar to izglītības iestāde jauno mācību gadu sāks jaunā statusā.

Šomēnes apkopotā statistika liecina, ka novada izglītības iestādēs jaunajā mācību gadā mācīsies par 4 skolēniem mazāk nekā iepriekšējā mācību gadā.

Valsts izglītības satura centrs, uzsākot jauno mācību gadu, dāvina Latvijas izglītības iestādēm četru plakātu komplektu, kuros attēlots: Latvijas Valsts prezidents, Latvijas valsts himna, Latvijas valsts karogs un ģerbonis, svētku un atzīmējamās dienas Latvijā.

Nav izslēgts, ka daļa uz Latviju sūtīto 250 bēgļu pēc reliģiskās pārliecības būs musulmaņi, taču galvenais kritērijs bēgļa uzņemšanai nebūs reliģiskā pārliecība, bet tas, vai viņš atbilst patvēruma meklētāja statusam, šodien žurnālistiem pastāstīja Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane.

1. septembris, skolēni ar ziediem, smaidīgi un skolotāji. Visiem prieks par atkalsatikšanos – ar klasesbiedriem, draugiem, skolotājiem, kolēģiem un, protams, mīļo skolu.

Vai atbalstāt projektu personas kodā vairs nenorādīt dzimšanas datus?