Otrdiena, 30. jūnijs, 06:28
Sveicam: Tālivaldis, Mareks
Šodien Ventspilī: 15 .. 17 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Grieķijas finanšu problēmu risināšana katram Latvijas iedzīvotājam izmaksās 64 eiro, šodien savā iknedēļas preses konferencē norādīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, aicinot Latvijas iedzīvotājus apzināties, ka arī mūsu valsts izjutīs šo problēmu risināšanu.

Ventspilī 4. un 5. jūlijā notiks gada lielākais „Youngtimer” automobiļu pasākums „Youngtimer Rally Ventspils 2015”, ko organizē Latvijas Antīko automobiļu klubs. Divās dienās notiks divi pilsētas posmi, regularitātes rallijs pa grunts ceļiem un fotoorientēšanās sacensības.

Saeima pieņēmusi grozījumus Izglītības likumā, nosakot, ka izglītības iestāžu vadītājiem un pedagogiem ir jābūt lojāliem Latvijai un tās Satversmei.

Arī maijā Latvijā turpinājis samazināties reģistrēto trūcīgo personu skaits, pirmo reizi pēdējo divu gadu laikā nokrītot zem 3%, liecina Labklājības ministrijas (LM) apkopotā informācija.

Lai uzlabotu informācijas pieejamību iedzīvotājiem un pilsētas viesiem par Ventspils pilsētas pašvaldības pakalpojumiem, apskates objektiem un gaidāmajiem kultūras un sporta pasākumiem, pie Piedzīvojumu parka, Ostas ielas promenādē pie kuģīša “Hercogs Jēkabs” piestātnes un Piejūras kempingā ir izvietoti interaktīvi ekrāni jeb e-kioski.

Latvijas labākā sieviešu kārtas svarcēlāja Rebeka Koha (17) ar jaunu valsts rekordu svara kategorijā līdz 58 kg izcīnīja uzvaru junioru (U18) internacionālajās svarcelšanas sacensībās Polijā. Labus rezultātus uzrādīja arī Dana Ivanova (13) un Armands Mežinskis (15).

Ventspils kļuvusi par Eiropā lielākā prāmju līniju operatora Stena Line svarīgāko kravu un pasažieru pārvadājumu centru Baltijas reģionā. Pirms diviem ar pusi gadiem, pārņemot līnijas no Ventspils uz Zviedriju un Vāciju, līdz šim izteikti rietumnieciskā kompānija uzcēla tiltu starp Skandināviju un Krieviju, jo tranzīta ceļi no Latvijas iet uz austrumiem.

Laika posmā no 19. jūnija līdz 25. jūnijam, kad Valsts policija strādāja pastiprinātā režīmā, lai nodrošinātu satiksmes drošības un sabiedriskās kārtības uzraudzību uz ceļiem, Ventspilī reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 4 ar cietušajiem. Aizturēti 5 transportlīdzekļu vadītāji alkoholisko dzērienu ietekmē, no tiem 2 velosipēdu vadītāji.

22. jūnijā ap plkst. 12:16 Ventspilī, Lidotāju ielā, trīs sievietes nozaga sešus kurpju pārus. Uzsākts kriminālprocess.

11. un 12. jūlijā Ventspilī tiks svinēti tradicionālie Jūras svētki, kuru vadmotīvs šogad – „Zelta Zivtiņu meklējot” (zelts – pārticības simbols un lustīgas dzīvošanas krāsa, zivs – īstā Ventspils garša). Svētku vadmotīvs sevi apliecinās populāru mūziķu koncertos, sporta, aktīvas nodarbes un atpūtas pasākumos lieliem un maziem, ventspilniekiem un pilsētas viesiem.

Balso par Balvas kandidātiem!
Balso par Lielās balvas kandidātiem!