Otrdiena, 16. septembris, 16:23
Sveicam: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs
Šodien Ventspilī: 12 .. 14 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Ventspils pašvaldībā tiek izvērtēta iecere tuvākajos gados Ventspils pilsētā izveidot vēl vienu ziedu skulptūru jeb topiāriju.

Noteiktā Ventspils pludmales daļā turpmāk drīkstēs uzturēties ar suņiem - to paredz šodien Ventspils pilsētas domes sēdē apstiprinātie grozījumi pilsētas saistošajos noteikumos.

8. septembrī pie lielveikala “Tobago”, kā arī veikala telpās aculiecinieki redzējuši vīrieti, kurš, piedraudot ar nazi cilvēkiem, pieprasījis, lai tie viņam atdod naudu.

Sulīgie augļi – āboli – ienākušies daudzu piemājas dārziņos. Visai interesantu veidu, kā pacienāt arī citus cilvēkus, kuriem āboli jāpērk tirgū vai veikalā, jo pašiem dārziņš nav, izdomājuši kādas Augusta ielas privātmājas saimnieki.

Piltenes vidusskolā 18. septembrī notiks akcija "Skolas ceļš", tādējādi pievēršot sabiedrības uzmanību mācību iestādes pastāvēšanai.

Lai varētu piepildīt visus sapņus, Latvijas iedzīvotāji vēlētos pelnīt vidēji 2769 eiro mēnesī, liecina pētījumu centra SKDS dati.

Tuvojoties rudenim, iedzīvotājiem rodas jautājumi, vai kādam nav nepieciešami āboli no piemājas ābelēm, kas saražojušas vairāk ābolu nekā pašu lietošanai nepieciešams. Tāpēc Briežu dārza pārvaldnieks Ādams Grīnbergs aicina iedzīvotājus, kuriem nav kur likt jauno ābolu ražu, nodot to Ventspils Briežu dārzam.

Šoreiz par to, kāds militārais objekts top Ventspils novadā, vai valdības solītais algu pieaugums patiesi iekritīs skolotāju maciņos un vai Briežu dārza mežacūkas ir pasargātas no Āfrikas cūku mēra. Ieskats arī Ventspils novada Pagastu dienās, bet basketbolists Meirs Četmens skaidro, kāpēc atgriezies Ventspilī.

Latvijā jau sesto gadu pēc kārtas otrajā septembra svētdienā svin Tēvu dienu. Šogad 14. septembris ir tā diena, kad īpaši varam godināt tēvus, pasakot paldies viņiem par rūpēm un visu labo, ko devuši.

Piektdien Olimpiskajā centrā “Ventspils” svinīgi atklāja vieglatlētikas manēžas atjaunoto mākslīgo segumu.

Vai tev ir autovadītāja apliecība?