Svētdiena, 25. janvāris, 20:16
Sveicam: Sigurds, Zigurds
Šodien Ventspilī: -1 .. -3 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

17. janvārī Ventspilī kādā veikalā Lielajā prospektā, ap plkst. 14:30 ienāca vīrietis un mēģināja nozagt naudu no kases aparāta. Kad tas viņam neizdevās, vīrietis paņēma pudeli vīna un aizbēga.

Pateicoties kādam iedzīvotājam, kurš pēc vakar publicētā videoieraksta atpazina Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes meklēto vīrieti, policija ir noskaidrojusi viņa personību.

Vai mūsu līdzcilvēki ir atsaucīgi un gatavi sniegt palīdzīgu roku brīžos, kad tas ļoti nepieciešams? Nestandarta situācijās bieži vien atklājas cilvēka patiesā seja. Reti izdodas parādīt, kā cilvēki uzvedas šādās situācijās, ja vien tās netiek radītas mākslīgi, ar mērķi pārbaudīt sabiedrību. Piemēram, foruma apmeklētāja raksta, ka ir vīlusies Ventspils vīriešos – neviens nav palīdzējis, kad viņai pašai nācies mainīt pārdurtu riepu. Līdzīgā situācijā cenšas iejusties Ventas Balss komanda.

Olimpiskajā centrā „Ventspils” sestdien notika „Latvijas Radio 2” (LR2) rokmūzikas un popmūzikas dziesmu aptaujas „Muzikālā banka 2014” apbalvošanas ceremonija, kurā par gada vērtīgākās dziesmas titulu sacentās 15 dziesmas.

Trešdien, 21. janvārī, ap plkst. 14.00 Saules un Bērzu ielas krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā sadūrās Ventspils reisa mikroautobuss un automašīna BMW.

No šī gada par 4,5% tiek palielinātas visu Ventspils pašvaldībā strādājošo algas. Tiem, kuri saņem minimālo algu vai tuvu minimālajai algai, algas pieaugums ir lielāks, šodien preses konferencē informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Pašvaldības SIA Ventspils reiss gada nogalē godināja savus darba darītājus – labākos autobusu vadītājus, īpaši izceļot tos, kas, strādājot uzņēmumā, nobraukuši miljonu kilometru. Miljons – tas ir turpat 25 reizes apbraukt apkārt zemeslodei pa ekvatoru. Daudz. Tāpēc jaunie miljonāri Māris Ozoliņš (attēlā no kreisās), Petro Muzika un Dainars Plūme pelnījuši īpašu uzmanību, uzskata uzņēmuma vadība.

23. janvāra pēcpusdienā Fabrikas ielas 2 daudzdzīvokļu mājas ceturtajā stāvā izcēlies ugunsgrēks, kuru rezultātā izdedzis dzīvoklis.

Ārpolitikas debatēs Saeimā Gundars Daudze uzsvēra, ka tieši šobrīd varam novērtēt, cik pareiza bijusi Latvijas izvēle kļūt par NATO dalībvalsti un attiecībās ar Krieviju aicināja tiekties pēc risinājumiem diplomātiskā ceļā.

Saeima otrajā lasījumā atbalstīja izmaiņas Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, ar kurām plānots sīkāk diferencēt naudas sodus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par nelielu ātruma pārsniegšanu sankcijas paredzēts samazināt, bet bargākus sodus noteikt par būtisku atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Vai tu parasti svini savas dzimšanas dienas?