Otrdiena, 1. decembris, 23:52
Sveicam: Emanuels, Arnolds
Šodien Ventspilī: 4 .. 6 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Spēcīgais vējš šorīt Ventspilī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ēkai norāvis daļu jumta seguma. Tā rezultātā traumpunktā iebrukuši griesti, cietušo nav. Turpinās darbs pie postījumu seku likvidēšanas. Iesaistīti gan glābēji, gan būvnieki.

Ventspils tiesa daļēji apmierinājusi Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja pirmā vietnieka infrastruktūras jautājumos Jāņa Vītoliņa ("Latvijai un Ventspilij") civilprasību pret ventspilnieku Ivaru Jansonu saistībā ar Vītoliņam veltītiem aizskarošiem komentāriem un nospriedusi piedzīt no Jansona par labu Vītoliņam morālā kaitējuma atlīdzību 1500 eiro apmērā, informēja tiesneses palīdze Kristīne Tomiņa.

Piektā daļa Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju Ministru prezidenta amatā vēlētos redzēt pašreizējo Ventspils mēru Aivaru Lembergu ("Latvijai un Ventspilij"), liecina pētījumu kompānijas TNS un LNT ziņu raidījuma "900 sekundes" veiktā aptauja.

Pasūtīs neatkarīgu ekspertīzi situācijas izvērtēšanai sakarā ar norauto Ventspils slimnīcas jumta segumu. Saskaņā ar 2007. gadā veiktā iepirkuma par ārstniecības korpusu renovāciju rezultātiem šorīt vētrā norautā Ventspils slimnīcas jumta atjaunošanu 2008. gadā veikusi SIA “Rude K”. 

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien vienojās nākamgad palielināt Ministru prezidenta, ministru, parlamentāro sekretāru, Saeimas frakciju un komisiju vadītāju algas.

Šovakar tiks sasaukta iepirkumu komisijas sēde, lai izraudzītos būvfirmu vētrā norautā Ventspils slimnīcas jumta atjaunošanai steidzamības kārtā iespējami īsā laikā, informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš ("Latvijai un Ventspilij").

Lai sniegtu materiālu atbalstu Ziemassvētkos, Ventspils pilsētas Sociālais dienests decembrī sāks izmaksāt pašvaldības pabalstu Ventspils pilsētā deklarētajiem pensionāriem un personām ar invaliditāti, bērniem ar invaliditāti, bez vecāku gādības palikušajiem bērniem, kā arī bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

27. novembrī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīkos pedagogu brīdinājuma streiku, kurā piedalīsies arī daļa pedagogu no 2. vidusskolas, 3. vidusskolas, 4. vidusskolas, 6. vidusskolas, 1. pamatskolas, Vakara vidusskolas, pirmsskolas izglītības iestādēm „Varavīksne”, „Zīlīte”, „Zvaigznīte”, „Rūķītis” un „Pasaka”.

Šodien, 30. novembrī, no plkst. 5.00 līdz 10.00 jūras piekrastē dienvidrietumu vējš iegriezīsies no rietumiem un pastiprināsies brāzmās līdz 25-29 m/s, informē Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Skaidrs, ka valdības un Saeimas amatpersonu algas bija jāpalielina, un liela daļa sabiedrības to saprot, uzskata Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Vai tu apmeklē trenažieru zāli?