Trešdiena, 1. oktobris, 23:17
Sveicam: Lāsma, Zanda, Zandis
Šodien Ventspilī: 6 .. 8 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Ventspils mēram dzimšanas dienā pašvaldības darbinieki un pilsētas iedzīvotāji sagādā pārsteigumu, sveicot viņu pie domes ēkas ar dziesmām, ziediem, īpašu koka stādu un Briežu gāzēju.

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde šodien vienojās Ministru prezidenta amatam pirms 12. Saeimas vēlēšanām izvirzīt partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētāju, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu.

Šonedēļ Ventspilī ieripos elektromobiļi, kas iegādāti Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) līdzfinansētā vides aizsardzības projekta „Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai” ietvaros.

Valdība šodien atbalstīja finansējuma pārdali starp Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas administrētajām programmām, lai novirzītu finansējumu jaunas Ventspils Mūzikas vidusskolas celtniecībai.

Ar daudz laba vēlējumiem Talsos svinīgi atklāta jaunā slimnīcas ēka, kas Ziemeļkurzemes iedzīvotājiem nodrošinās kvalitatīvu veselības aprūpi un mediķiem ļaus strādāt mūsdienīgos darba apstākļos.

27. septembrī plkst. 12.00 Popē ikviens aicināts uz gadskārtējo “Ķirbju festivālu”.

27. septembrī Olimpiskā centra „Ventspils” stadionā notika Daiņa Kūlas kausa izcīņas sacensības šķēpmešanā un sporta skolas „Spars” noslēguma sacensības vieglatlētikā.

Ventspils novada dome plāno attīstīt tirgus laukumu Ugālē, paredzot izstrādāt vienotu arhitektoniski telpisku risinājumu.

Katru gadu pirms apkures sezonas uzsākšanas apkures sistēmas daudzdzīvokļu mājās tiek pārbaudītas un, sākoties apkurei, arī atgaisotas. Kvalitatīvu atgaisošanas procesu ēkā iespējams veikt tikai apkures laikā, jo tad ir saprotams, kur radiatori silst un kur – nesilst.

Svētdien, 5. oktobrī, plkst. 16.00 Kultūras centrā notiks balle, uz kuru aicināti visi Ventspils seniori.

Vai tu piedalies "Nāc un sporto!" rīkotajos sporta pasākumos?