Pirmdiena, 20. oktobris, 07:21
Sveicam: Leonīda, Leonīds
Šodien Ventspilī: 11 .. 13 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Ventspils pilsētas dome konkursu „Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī” organizē jau 16. reizi kopš 1999. gada – lai veicinātu augstas kvalitātes ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, kā arī, lai popularizētu labākos Ventspils pilsētas ēdināšanas uzņēmumus.

Popes iedzīvotāji vāc parakstus, lai teritorijas plānojumā iekļautu nosacījumus, kas nepieļautu Popes kalna apbūvi ar savrupmājām un aleju izciršanu.

Mūsu pilsētā atkritumu apsaimniekošanas kārtību regulē Ventspils pilsētas saistošie noteikumi nr. 6 Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ventspils pilsētas administratīvajā teritorijā.

Ventspils slēpošanas kalna Lemberga hūte profila veidošanai un kalna attīstībai tiek izmantots nederīgs ielu grunts materiāls un būvgruži. Pagājušajā nedēļā kalnā ievests 1,5 miljonais kubikmetrs šī veidošanas materiāla.

No 2015. gada 1. jūnija plānots papildināt izglītības iestādēs aizliegto pārtikas produktu un pārtikas piedevu sarakstu, tajā iekļaujot arī piena produktu analogus, dažādus cukura konditorejas izstrādājumus, kā arī bezalkoholiskos dzērienus ar saldinātājiem - krāsvielām, aromatizētājiem un konservantiem.

Vienotības deputāte Lolita Čigāne, kura izteikusi gatavību ieņemt arī Izglītības un zinātnes ministra amatu, nākusi klajā ar likumprojektu būtiski palielināt ministru atalgojumu.

2014. gada augustā Jūrkalnē reģistrēta pirmā daudzbērnu ģimene, kas no biedrības "J3" saņems vienreizēju maksājumu – 1000 eiro, jo pasaulē nācis Reiņa un Egitas Priedoliņu trešais bērniņš – dēls Pēteris. Viņu mājas sagaidīja māsa Alise un brālis Pauls.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) šodien piedāvāja koalīcijas partneriem savu redzējumu par atbildības jomu sadali jaunajā valdībā, tomēr vienošanās par to netika panākta.

PSIA “Ventspils siltums” informē, ka saistībā ar neplānotiem siltumtrašu remontdarbiem, laikā no 16. oktobra plkst. 9:00 līdz 17. oktobra plkst. 9:00 tiks pārtraukta siltumenerģijas piegāde vairākās adresēs.

Ventspils novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus ieraudzīt savā pagastā darbīgus cilvēkus, kas pelnījuši saņemt pašvaldības apbalvojumu.

Vai basketbola halles tribīnēs spēles laikā apmeklētājiem jāļauj ienest dzērienus?