Sestdiena, 13. februāris, 21:16
Sveicam: Malda, Melita
Šodien Ventspilī: 0 .. 2 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Pēc šorttrekista Roberto Puķīša vēstules Latvijas šorttreka cilvēkiem aiziet no šī sporta veida nolēmis pieredzējušais treneris Māris Birzulis, atzīstot, ka tādējādi, iespējams, vispār pieliek punktu profesionālajai karjerai – trenēšanai. Taču 9. februārī ventasbalss.lv saņēma vēstuli no šorttreka audzēkņu vecākiem, kurā rakstīts, ka iepriekš publicētā vēstule sastāv no vienpusēja viedokļa, aizskarot trenera godu.

Šogad Ventspils pilsētas svētku laikā – no 5. līdz 7. augustam - notiks tradicionālais Starptautiskais ziedu paklāju festivāls, kas ventspilniekus un pilsētas viesus priecēs jau 16. gadu. Ventspils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt ierosinājumus par iespējamo Ventspils 16. Starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzi.

Jaunā valdība apņemas turpināt darbus pie austrumu robežas sakārtošanas, kā arī pastiprināt Nacionālo bruņoto spēku klātbūtni Latvijas austrumu reģionā, teikts Māra Kučinska (ZZS) topošās valdības deklarācijas projektā, kas tiktu mainīts vien tādā gadījumā, ja sadarbības partneri norādītu uz kādu kļūdainu formulējumu.

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) saskaņojusi vairāku skolu, kurās mācās mazāk par 60 skolēniem, slēgšanu.

Saistībā ar neapmierinošo situāciju Ventspils ostā strādājošajā terminālī "Kālija parks", kur pēdējā laikā vērojama ilgstoša dīkstāve un ievērojams kravu apgrozījuma kritums, Ventspils brīvostas valdes sēdē 5.februārī nolemts "Kālija parkam" izteikt brīdinājumu, dodot pusgadu laika būtiskai situācijas uzlabošanai. Kā šodien savā iknedēļas preses konferencē skaidroja Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētājs, Ventspils mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij"), ar kompāniju noslēgtajā nomas līgumā ir punkts, kas paredz tiesības šo līgumu lauzt.

''Šī filma būtiski kaitē Latvijas tēlam. Uz tādu valsti neviens nopietns investors neies. Es domāju, ka to filmu vajag Grieķijā tiem bēgļiem parādīt,'' savā iknedēļas preses konferencē apgalvoja Lembergs.

Vakar piketā "pret masu imigrāciju" pie Brīvības pieminekļa pulcējās ap 200 cilvēku, tostarp, rosinot atlaist Saeimu un izstāties no Eiropas Savienības, novēroja aģentūra LETA.

5. februārī sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi Ventspils Livonijas ordeņa pilī “Latvijas alus gada balva 2015” pasniegšanas ceremonijā tika godināti labākie Latvijas aldari.

14. februārī plkst. 21.25 LTV tiešajā ēterā varēs skatīt konkursa Supernova 2016 dalībnieku otru desmitnieku.

Laikraksta "Ventas Balss" ceturtdienas numurā lasiet par Vasarnīcu ielu. Vasarnīcu iela ir viena no zaļākajām un atpūtnieku iecienītākajām ielām Ventspilī. Vasarā tā smaržo pēc saules un smiltīm, gājēji sandalēs, minot tās akurāto bruģi, runā visdažādākajās valodās, čalo bērni, kopā ar vecākiem nepacietīgi dodoties uz atpūtas vietu jūras krastā. Gājēji ir apkrāvušies ar piknika groziem, pludmales dvieļiem un aprīkojumu smilšu kūku cepšanai... Tas būs vasarā... Patlaban ventspilnieki iecienījuši Vasarnīcu ielu kā savu miera ostu un atpūtas maršrutu garām, mundrām un veselīgām pastaigām. Lasiet par ēnu dienu, kurā aktīvi piedalījās arī ventspilnieki.

Vai esi iegādājies dāvanu otrajai pusītei Valentīna dienā?