Piektdiena, 27. februāris, 23:08
Sveicam: Līva, Līvija, Andra
Šodien Ventspilī: -1 .. 1 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Trešdiena, 30. novembris, 2011
Tarhanovs otrais Latvijā
Reitings: 5,0 (1x)

Latvijas čempionātā sambo otro vietu svara kategorijā līdz 68 kilogramiem izcīnījis mūsu Vitālijs Tarhanovs.

Ventspilnieks kopā aizvadīja četras cīņas, no kurām tikai finālā piekāpās šī gada Eiropas U17 bronzas medaļniekam Vladislavam Staruham. Jāpiebilst, ka mūsu sportists, kuram ir jau 38 gadi, savam pretiniekam zaudēja tikai pēc punktiem. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Šogad Ventspils pilsētas svētku laikā – no 31. jūlija līdz 2. augustam - notiks tradicionālais Starptautiskais ziedu paklāju festivāls, kas ventspilniekus un pilsētas viesus priecēs jau 15. gadu. Ventspils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt ierosinājumus par iespējamo Ventspils Starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzi.

Aksels Peters no Vācijas pilsētas Hannoveres jau septiņus gadus strādā Ventspils uzņēmumā Bucher Municipal, turklāt pēdējos trīs gadus no mūsu pilsētas nav izbraucis ne reizes. Akselam patīk Ventspils, jo tā ir tīra un droša. Darbā un mājās līdzās Akselam vienmēr ir viņa uzticamais draugs suns Haso.

Aldaris Latvijas Basketbola līgas tradicionālajā Zvaigžņu spēlē Ventspilī LBL izlase ar 124:113 (26:24, 55:58, 86:86) pārspēja Leģionāru komandu, izvirzoties vadībā šo komandu principiālajā duelī ar 4:3 (viena spēle beigusies neizšķirti). Par mača vērtīgāko spēlētāju atzīts LBL komandas rezultatīvākais vīrs Jānis Timma (41 punkts).

Latvijas ekonomika atdziest un valdībai ir jādomā arī par nestandarta risinājumiem ekonomikas "sildīšanai", šodien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" sacīja ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

22. februārī Ventspils Piejūras Brīvdabas muzejā notika tradicionālie slāvu tautu svētki – Masļeņica.

Rīt plkst. 17.30 par Ventspili kā kūrortpilsētu stāstīs Ventspils muzeja Vēstures nodaļas vadītāja Stella Lindenberga.

Pagājušajā nedēļā svinīgā ceremonijā tika paziņoti un apbalvoti labākie darba devēji Latvijā 2014. gadā – populārākie un iekārojamākie uzņēmumi un iestādes, kurās darba ņēmēji visvairāk vēlētos strādāt.

Ventspils pilsētas dome 20. februārī nolēma slēgt deleģēšanas līgumu ar Ventspils Jauniešu domi, lai sadarbotos topošās Jauniešu mājas izveidē Ventspilī.

Meža masīvu Vasarnīcu ielas galā pēdējo gadu laikā daudzi ventspilnieki novērtējuši kā piemērotu atpūtas vietu gan laiskām pastaigām, gan sportiskām aktivitātēm. Pašvaldība iedzīvotāju ērtībām nolēmusi šo apmežojušos teritoriju iztīrīt un sakārtot.

Lai uzlabotu suņu, kaķu un mājas sesku reģistrēšanu, turpmāk to varēs veikt vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv, paredz valdības akceptētie grozījumi noteikumos Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtība.

Vai esat līdz Latvijas simtgadei nolēmis īstenot kādu patriotisku apņemšanos?