Ceturtdiena, 24. aprīlis, 16:40
Sveicam: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
Šodien Ventspilī: 6 .. 8 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

No 1. maija sāks kursēt autobuss eksperimentālajā maršrutā starp Ventspili un Kolku, informēja Kurzemes plānošanas reģiona Sabiedriskā transporta nodaļas vadītāja Vaira Brūdere.

„Pilsētas attīstības komisijā tika pieņemts lēmums, ka vajag Ventspilī izveidot pludmales volejbola stadionu ar 6 laukumiem, lai varētu notikt starptautiskas sacensības. Tika izskatītas trīs vietas,” informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Ventspils metālapstrādes uzņēmuma SIA "Malmar Sheet Metal" apgrozījums pērn audzis par 12%, liecina "Firmas.lv" informācija.

Ar gadatirgu, garīgās mūzikas koncertu teātra namā "Jūras vārti", dievkalpojumiem baznīcās, pasākumiem bērnu pilsētiņās un Ventspils Brīvdabas muzejā sagaidītas un nosvinētas Lieldienas.

Šogad piemin Svētā Radoņežas Sergija dzimšanas 700. gadadienu. Viens no nozīmīgajiem Svētā Radoņežas Sergija darbiem viņa dzīves laikā ir Trīsvienības klostera izveide. Svētais Radoņežas Sergijs pasargā bērnus no ļaunās acs un palīdz mācībās un studijās.

Ventspilī noslēgusies Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) sezona. Finālsērijas trešajā spēlē "Ventspils Augstskola" ar rezultātu 90:56 sagrāva "Baltijas Tranzīta servisu", finālsērijā gūstot panākumu ar 3-0 un kļūstot par LBL2 čempioni.

25. aprīlī plkst. 18.45 Olimpiskā centra „Ventspils” ledus hallē notiks Olimpiskā centra „Ventspils” atklātā amatieru hokeja čempionāta sezonas noslēgums, kura ietvaros tiks aizvadīta spēle ar bijušo Latvijas izlases hokejistu piedalīšanos.

Septiņus ar pusi gadsimtus garā Ventspils ostas vēsture, tajā iedziļinoties, var izrādīties aktuāla arī šodien. Ventspils ģeogrāfiskais un ģeopolitiskais izvietojums vienmēr noteicis galvenās tendences un vēsturiskos akcentus pilsētas un ostas dzīvē.

Turpinot aprīļa sākumā atsākto tautas sporta programmas Nāc un sporto sezonu, Otrajās Lieldienās kalna Lemberga hūte pakājē pulcējās aktīvās atpūtas cienītāji, lai dotos velobraucienā pa Piedzīvojuma parka velotakām.

Aprīlī Ventspilī tiek mainīti bērnu rotaļu laukumu krāsainie gumijas segumi, kas pagājušā gada pavasarī netika ieklāti pietiekoši kvalitatīvi. Darbus veic SIA „Reaton LTD” garantijas ietvaros par uzņēmuma paša līdzekļiem.

Vai esi kādreiz piedalījies talkā?