Ceturtdiena, 24. jūlijs, 18:20
Sveicam: Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Šodien Ventspilī: 21 .. 23 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Šovasar Latvijas reģionos darbu sākuši pieci romu mediatori - īpaši apmācīti romu kopienas pārstāvji, kuru darbības galvenais uzdevums ir veicināt saikni un sadarbību starp romu kopienu un dažādām pašvaldības un valsts institūcijām, kā arī vietējo sabiedrību, informēja biedrības "Izglītības iniciatīvu centrs" pārstāve Līva Rūliete.

22. jūlijā ap plkst. 17.00 smaga avārija notikusi uz Ventspils-Kuldīgas šosejas, netālu no Dzirnavām, kurā cietuši divi vieglās automašīnas pasažieri un šoferis.

Pateicībā par labu apkalpošanu kafejnīcās, bāros un klubos apmeklētāji nereti oficiantiem un bārmeņiem atstāj arī dzeramnaudu. Tā ir greznība vai nepieciešamība? Viedokļi dalās.

No 18. līdz 20. jūlijam Ventspilī norisinājās Starptautiskais Baltijas jūras reģiona valstu motobraucēju salidojums „Kurland Bike Meet 2014”.

Starptautiskais baikeru salidojums “Kurland bike meet 2014” katru gadu izceļas ar lielu motociklistu skaitu. Diemžēl, šogad salidojuma dalībnieki bija iesaistīti ne tikai skatītāju priecēšanā, bet arī ceļu satiksmes negadījumos.

Vakar KNAB oficiāli paziņoja, ka drošības līdzeklis, kas aizliedza Valsts policijas (VP) Ventspils iecirkņa priekšniekam Ģirtam Kokinam ieņemt amatu, ir atcelts.

28. jūlijā plkst. 13 Piltenē, Skolas ielā 3a,ikviens interesents aicināts apskatīt automašīnu, paredzētu kvalitatīvas palīdzības sniegšanai vientuļiem un veciem cilvēkiem un personām ar īpašām vajadzībām viņu dzīves vietā.

Šonedēļ sākas pagastu svētku svinēšana. Sestdien, 19. jūlijā, svētkus svinēs trīs Ventspils novada pagastos – Užavā, Ugālē un Piltenē.

Nesaņemot atļauju no Valsts Vides dienesta, atcelt nācās Jūras svētkos paredzētos makšķerēšanas mačus, ko tomēr plānoja kaut kad sarīkot.

2. augustā no plkst. 12:00 līdz 23:00 Ostas ielas promenādē skanēs ritmi dažādām gaumēm – no grupas „Jumprava” hitiem līdzMaestro Raimonda Paula dziesmām regeja stilā, nopagājušā gadsimta latviešu estrādes spožākajām kompozīcijām līdz pat mambo karaļa Lou Bega eksotiskajam un dzīvespriecīgajam šovam.

Vai Tu gribētu uzsākt savu biznesu?