Piektdiena, 27. marts, 15:11
Sveicam: Tālrīts, Gustavs, Gusts
Šodien Ventspilī: 4 .. 6 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Sabiedrības iniciatīvu portālā Manabalss.lv ir sākta parakstu vākšana par Kopdzīves likuma pieņemšanu Latvijā.

Šodien notiek novada domes sēde, kurā viens no jautājumiem ir pašvaldības uzņēmuma Ugāles nami vadības maiņa.

Valdība atbalstījusi naudas balvu piešķiršanu par izciliem sasniegumiem bobslejā, skeletonā un kamaniņu sportā sportistiem, viņu treneriem, atbalsta personālam, kā arī attiecīgajām sporta federācijām – kopumā 345 457 eiro apmērā. Pie prēmijām tiks arī ventspilnieki.

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija atbalstījusi ideju Izglītības likumā iekļaut normu, kas paredz aizliegt izglītības iestādēs izplatīt un izmantot materiālus, kas var negatīvi ietekmēt izglītojamā tikumisko, estētisko, intelektuālo vai fizisko attīstību.

Nākamgada varētu sākties militārās mācības Latvijas studentiem, atklāj aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Pēdējo gadu laikā pieaudzis to iedzīvotāju skaits, kuri uzskata, ka cilvēkiem pašiem, nevis valstij ir jārūpējas par vecumdienām, liecina pētījumu centra SKDS aptaujas dati.

Marihuānas dekriminalizācija no valsts, medicīnas un labklājības viedokļa ir murgaina ideja un tai nebūs nekādu "plusu", uzskata Latvijas Ārstu biedrības vadītājs Pēteris Apinis.

Nedēļas nogalē, Vācijas pilsētā Oberstdorfā notika Eiropas kausa finālsacensības šorttrekā, kurā sporta skolas „Spars” audzēknis Roberts Zvejnieks trenera Māra Birzuļa vadībā uzvarēja junioru B grupā.

Veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS) iecerējis ar Veselības ministrijas (VM) izstrādāto Latvijas veselības platformas palīdzību panākt, ka līdz 2065. gadam tikai 1% Latvijas iedzīvotāju smēķē, pārmērīgās devās lieto alkoholu vai lieto narkotikas.

Kāds vīrietis Ventspilī konstatēja, ka no viņa maka ir nozagta personas apliecība un bankas maksājumu karte, no kuras nelikumīgi noņemta nauda.

Vai jūs prastu sniegt pirmo medicīnisko palīdzību?