Trešdiena, 1. jūlijs, 09:32
Sveicam: Rimants, Imants, Ingars, Intars
Šodien Ventspilī: 15 .. 17 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Grieķijas finanšu problēmu risināšana katram Latvijas iedzīvotājam izmaksās 64 eiro, šodien savā iknedēļas preses konferencē norādīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, aicinot Latvijas iedzīvotājus apzināties, ka arī mūsu valsts izjutīs šo problēmu risināšanu.

Ventspilī 4. un 5. jūlijā notiks gada lielākais „Youngtimer” automobiļu pasākums „Youngtimer Rally Ventspils 2015”, ko organizē Latvijas Antīko automobiļu klubs. Divās dienās notiks divi pilsētas posmi, regularitātes rallijs pa grunts ceļiem un fotoorientēšanās sacensības.

Lai uzlabotu informācijas pieejamību iedzīvotājiem un pilsētas viesiem par Ventspils pilsētas pašvaldības pakalpojumiem, apskates objektiem un gaidāmajiem kultūras un sporta pasākumiem, pie Piedzīvojumu parka, Ostas ielas promenādē pie kuģīša “Hercogs Jēkabs” piestātnes un Piejūras kempingā ir izvietoti interaktīvi ekrāni jeb e-kioski.

Saeima pieņēmusi grozījumus Izglītības likumā, nosakot, ka izglītības iestāžu vadītājiem un pedagogiem ir jābūt lojāliem Latvijai un tās Satversmei.

11. un 12. jūlijā Ventspilī tiks svinēti tradicionālie Jūras svētki, kuru vadmotīvs šogad – „Zelta Zivtiņu meklējot” (zelts – pārticības simbols un lustīgas dzīvošanas krāsa, zivs – īstā Ventspils garša). Svētku vadmotīvs sevi apliecinās populāru mūziķu koncertos, sporta, aktīvas nodarbes un atpūtas pasākumos lieliem un maziem, ventspilniekiem un pilsētas viesiem.

Ceturtdien, 2. jūlijā, plkst. 21.30 no Piejūras kempinga Vasarnīcu ielā 56 startēs velo brauciens “Pretī saulrietam”.

Arī maijā Latvijā turpinājis samazināties reģistrēto trūcīgo personu skaits, pirmo reizi pēdējo divu gadu laikā nokrītot zem 3%, liecina Labklājības ministrijas (LM) apkopotā informācija.

Latvijas labākā sieviešu kārtas svarcēlāja Rebeka Koha (17) ar jaunu valsts rekordu svara kategorijā līdz 58 kg izcīnīja uzvaru junioru (U18) internacionālajās svarcelšanas sacensībās Polijā. Labus rezultātus uzrādīja arī Dana Ivanova (13) un Armands Mežinskis (15).

Gadu pēc akcionāru maiņas Ventspils metināšanas rūpnīcas, kas darbojas Ventspils brīvostas rūpnieciskajā zonā, apgrozījums pieaudzis teju par 40%, savukārt metāla konstrukcijas ar Ventspils rūpnīcas zīmi iekaro Skandināvijas tirgu.

Piektdien, 3. jūlijā, pulksten 12.30 no roņiem draudzīgākās pilsētas - Ventspils ostas 21. piestātnes (Ostas ielas promenādē, pie pieminekļa Kr. Valdemāram) Krasta apsardzes kuģis „Astra” dosies jūrā, lai aptuveni 15 jūdzes no krasta atlaistu dabā trīs Rīgas Zooloģiskajā dārzā izaugušos pelēkos roņus.

Grieķu nepiekāpšanos valūtas fondam uzskatāt par