Svētdiena, 21. decembris, 21:22
Sveicam: Saulcerīte, Tomass, Toms
Šodien Ventspilī: 1 .. 3 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Attēlā redzamais suns meklē savu saimnieku vai siltas, gādīgas rokas. Pie redakcijas darbiniekiem vērsās kāda kundze, kura meklē savu četrkājaino draugu. 

Par tādu uzmanību, kāda veltīta mazajam bezšķirnes sunītim varētu sapņot izsmalcinātu suņu sugu pārstāvji. Notikums, kurā iesaistīta patversme Rembo un tajā nokļuvis suņuks nonācis daudzu ventspilnieku redzeslokā.

Uzņēmums "Ventspils zivju konservu kombināts" (VZKK) no janvāra uz laiku samazinās ražošanas jaudu un atlaidīs 400 darbiniekus.

Situācija uzņēmumā "Ventspils zivju konservu kombināts" (VZKK), kas no janvāra uz laiku samazinās ražošanas jaudu un atlaidīs 400 darbiniekus, ir ģeopolitiskā konflikta sekas, atzina Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī, plkst. 17.00 tiks svinēti Tilta svētki.

Nākotnē plānots celt akcīzes nodokli stiprinātajam alum, tiesa par šo jautājumu vēl spriedīs darba grupa un 2015. gada pirmajā pusē izmaiņu nebūs.

Ugunsgrēks, kas vakar bija izcēlies uz AS "Ventbunkers" naftas produktu pārkraušanas dzelzceļa estakādes, bijis neliels un ticis ātri likvidēts, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādes Ventpils daļas komandiera pienākumu izpildītājs Monvīds Buiķis.

Raidījumā redzēsim un dzirdēsim, kā jūtas sportisti, kuri šogad izpelnījās Ventspils atzinības un noskaidrosim, vai arī Ventspilī manāms Ziemassvētku iepirkšanās drudzis. Tāpat ielūkosimies Ventspils Tehnikuma telpās un kļūsim par lieciniekiem mistiskai suņa nozušanai patversmē ''Rembo''. Kā arī informēsim jūs par Ziemassvētku pasākumiem Ventspilī.

Ventspils muzejs šonedēļ saņēmis neparastu “Ziemassvētku dāvanu” – 70 romiešu vara monētas. Muzejam dāvinātās monētas ar metāldetektoru atradis Ventspils iedzīvotājs Boriss Dudarjonoks Kurzemes dienviddaļā, Virgas pagastā.

Šodien Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcas Konferenču zālē notika svinīgā gada labāko ārstu un kolēģu godināšanas ceremonija. Šogad par gada labāko ārsti tika atzīta neiroloģijas nodaļas vadītāja Ilona Urtāne, kura Ventspils slimnīcā nostrādājusi vairāk nekā 21 gadu. Gada nodaļas tituls tika piešķirts Kardioloģijas nodaļai.

Vai Tu būtu ar mieru dot mājas kādam patversmes dzīvniekam?