Piektdiena, 29. maijs, 06:58
Sveicam: Raivis, Raivo, Maksis
Šodien Ventspilī: 10 .. 12 °C, mākoņains, lietus
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Pils iela iepretim kinoteātrim „RIO” kopš šodienas pēcpusdienas ir slēgta satiksmei. Uz tās cilvēkiem bīstama kļuvusi pussabrukusi ēka. Tā draud sabrukt pavisam. Pašvaldība sola steidzami rīkoties.

Svētdienas vakarā portāls ventasbalss.lv kontstatēja, ka Ābolu ielā uzdarbojušies huligāni.

Eiropas Komisija pieņēmusi pirmos priekšlikumus visaptverošajā pieejā ar mērķi uzlabot migrācijas pārvaldību, norādot, ka Latvijai varētu būt jāuzņem 737 bēgļi.

Kristapam Janičenokam ceturtajā ceturtdaļā komandai sarežģītā brīdī gūstot piecus punktus, BK ''Ventspils'' guvusi otro uzvaru pēc kārtas Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijā pār Rīgas VEF - 87:82.

Šonedēļ puķu gotiņas pie Ventas tilta aploks apjozts ar nožogojumu. Tas tādēļ, ka čaklās dārznieces poš puķu gotiņu vasarai un lielākajā Ventspils puķu skulptūrā stādīs kopā 10 210 puķu.

16. maijā Ventspilī, Ģertrūdes ielā, kādā dzīvoklī trīs personas, pielietojot vardarbību, no kādas sievietes mēģināja izspiest naudu. Saistībā ar notikušo policija aizturēja trīs personas.

Trešdienas vakarā kāds aculiecinieks portālam ventasbalss.lv atsūtīja fotogrāfiju, kurā redzams, ka Staldzenes jūras krastā guļ beigta mežacūka.

Vislielākais darba ņēmēju īpatsvars, kas gada laikā ieplānojis doties strādāt uz ārzemēm, ir prognozējams Latvijā, liecina interneta personāla atlases uzņēmuma "CV-Online" veiktais pētījums Baltijas valstīs.

Šovakar pulksten 19:40 Arēnā Rīga “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas sestajā spēlē Rīgas VEF uzņems čempiontitula aizstāvētāju “Ventspili”. Sērijā rezultāts ir 3-2 rīdzinieku labā, un, ja šovakar izcīnīs panākumu, VEF gāzīs no troņa kurzemniekus un izcīnīs titulu.

Basketbola klubs "VEF Rīga" ceturtdien, 28. maijā, Rīgas arēnā uzvarēja BK "Ventspils" ar rezultātu 71:63 un izcīnīja ceturto Latvijas titulu piecu gadu laikā. Sērijā līdz četrām uzvarām rīdzinieki bija pārāki ar 4-2. Mareks Mejeris guva 22 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, nopelnot finālu vērtīgākā spēlētāja balvu.

Vai šovakar dosieties vakara pastaigā pa pilsētas pasākumiem?