Sestdiena, 18. aprīlis, 14:37
Sveicam: Laura, Jadviga
Šodien Ventspilī: 4 .. 6 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Saskaņā ar PSIA Ventspils siltums apkopotajiem datiem siltumenerģijas patēriņš pilsētā martā samazinājies par 9%, salīdzinot ar februāri.

Trešdien, 15. aprīlī, plkst. 18.30 tiešraidē notiks saruna par pilsētas infrastruktūras attīstību.

Valsts policija šodien visā Latvijā veselu diennakti īpaši intensīvi kontrolēs atļautā braukšanas ātruma ievērošanu.

Hercoga Jēkaba valdīšanas laikā uzplauka Ventspils osta un tuvākā apkaime – attīstījās tirdzniecība, kā arī vietējā amatniecība. Savukārt pasaules ūdeņos bija pazīstami hercoga kuģi, tostarp Ventspilī būvētie. Ne velti unikālā Ventspils strūklaka, kas jau šovasar tiks uzbūvēta Lielajā laukumā, asociēsies tieši ar hercoga Jēkaba buriniekiem.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija rosina atteikties no ģeogrāfiskās numerācijas fiksētā tīkla telefona numuros.

No Liepājas uz Zviedrijas pilsētu Nīneshamnu sāk kursēt prāmis Stena Flavia, kas pirms tam apkalpoja Stena Line maršrutus no Ventspils uz Vāciju un Zviedriju. Izmaiņas stājās spēkā šā gada 12. aprīlī.

Latvijas U18 hokeja izlases galvenais treneris Ēriks Miļūns dalībai pasaules čempionātā A divīzijā iekļāvis ar ventspilnieku Mareku Mitenu, kas šosezon kļuva par HK Rīga pamatvārtsargu.

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas deputāti atbalstīja priekšlikumu par izdienas pensiju piešķiršanu sporta, speciālās un pirmsskolas izglītības pedagogiem.

Ceturtdien Latvijā ātruma kontroles maratona lielākais ātrums, kas fiksēts kādam transportlīdzeklim, bija 162 kilometri stundā.

Sestdien, 11. aprīlī, topošajā jauniešu mājā Kuldīgas ielā 13 jaunieši pulcējās uz ēkas tīrīšanas talku. Tā kā šovasar plānots jauniešu mājas 1. stāva remonts un iekārtošana, tad jau tagad telpas tika atbrīvotas no iepriekšējo telpu nomnieku atstātajām nevajadzīgajām mantām un citiem lietošanai nederīgajiem priekšmetiem.

Vai tu jau esi veicis kādus pavasara darbus?