Trešdiena, 28. janvāris, 22:10
Sveicam: Spodris, Kārlis
Šodien Ventspilī: 0 .. 2 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Olimpiskajā centrā „Ventspils” sestdien notika „Latvijas Radio 2” (LR2) rokmūzikas un popmūzikas dziesmu aptaujas „Muzikālā banka 2014” apbalvošanas ceremonija, kurā par gada vērtīgākās dziesmas titulu sacentās 15 dziesmas.

Vai mūsu līdzcilvēki ir atsaucīgi un gatavi sniegt palīdzīgu roku brīžos, kad tas ļoti nepieciešams? Nestandarta situācijās bieži vien atklājas cilvēka patiesā seja. Reti izdodas parādīt, kā cilvēki uzvedas šādās situācijās, ja vien tās netiek radītas mākslīgi, ar mērķi pārbaudīt sabiedrību. Piemēram, foruma apmeklētāja raksta, ka ir vīlusies Ventspils vīriešos – neviens nav palīdzējis, kad viņai pašai nācies mainīt pārdurtu riepu. Līdzīgā situācijā cenšas iejusties Ventas Balss komanda.

23. janvāra pēcpusdienā Fabrikas ielas 2 daudzdzīvokļu mājas ceturtajā stāvā izcēlies ugunsgrēks, kuru rezultātā izdedzis dzīvoklis.

Ārpolitikas debatēs Saeimā Gundars Daudze uzsvēra, ka tieši šobrīd varam novērtēt, cik pareiza bijusi Latvijas izvēle kļūt par NATO dalībvalsti un attiecībās ar Krieviju aicināja tiekties pēc risinājumiem diplomātiskā ceļā.

Sabiedrības iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana, lai mainītu vilku un lūšu medību apjomu un medību sezonas garumu Latvijas teritorijā.

Gandrīz trešā daļa jeb 30% aizbraukušo tautiešu neplāno atgriezties Latvijā, liecina Latvijas vēsturē lielākās ārzemēs dzīvojošo latviešu aptaujas rezultāti, kurā piedalījās 14 068 respondenti no 118 valstīm.

Saeima otrajā lasījumā atbalstīja izmaiņas Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, ar kurām plānots sīkāk diferencēt naudas sodus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par nelielu ātruma pārsniegšanu sankcijas paredzēts samazināt, bet bargākus sodus noteikt par būtisku atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Seniori aicināti uz kārtējo Senioru balli Kultūras centrā 25. janvārī plkst. 16.00.

Nīderlandes pilsētā Dorbrehtā notika Eiropas čempionāts šorttrekā, kurā piedalījās četri ventspilnieki – Marta Paškēviča, Roberts Zvejnieks, Kārlis Krūzbergs, kā arī Soču Olimpisko spēļu dalībnieks un Olimpiskā centra „Ventspils” augstas klases atbalsta programmas sportists – Roberto Puķītis.

„Komunālā pārvalde” informē, ka ir sācies aktīvs darbs pie pilsētas sagatavošanas pavasara un vasaras sezonai. Ņemot vērā iedzīvotāju vēlmes un priekšlikumus, šogad tiks turpināta Ventspils labiekārtošana, uzstādot 160 jaunas velosipēdu novietnes, vismaz 30 jaunus soliņus un 25 papildu atkritumu urnas.

Vai uzskati, ka cilvēks pēc dabas ir slinks?