Ceturtdiena, 2. oktobris, 19:28
Sveicam: Skaidris, Ilma
Šodien Ventspilī: 11 .. 13 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Ventspils mēram dzimšanas dienā pašvaldības darbinieki un pilsētas iedzīvotāji sagādā pārsteigumu, sveicot viņu pie domes ēkas ar dziesmām, ziediem, īpašu koka stādu un Briežu gāzēju.

Šonedēļ Ventspilī ieripos elektromobiļi, kas iegādāti Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) līdzfinansētā vides aizsardzības projekta „Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai” ietvaros.

Valdība šodien atbalstīja finansējuma pārdali starp Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas administrētajām programmām, lai novirzītu finansējumu jaunas Ventspils Mūzikas vidusskolas celtniecībai.

Trešdienas video sesijā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbildēja uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.

Ar daudz laba vēlējumiem Talsos svinīgi atklāta jaunā slimnīcas ēka, kas Ziemeļkurzemes iedzīvotājiem nodrošinās kvalitatīvu veselības aprūpi un mediķiem ļaus strādāt mūsdienīgos darba apstākļos.

Ventspils novada dome plāno attīstīt tirgus laukumu Ugālē, paredzot izstrādāt vienotu arhitektoniski telpisku risinājumu.

27. septembrī Olimpiskā centra „Ventspils” stadionā notika Daiņa Kūlas kausa izcīņas sacensības šķēpmešanā un sporta skolas „Spars” noslēguma sacensības vieglatlētikā.

Katru gadu pirms apkures sezonas uzsākšanas apkures sistēmas daudzdzīvokļu mājās tiek pārbaudītas un, sākoties apkurei, arī atgaisotas. Kvalitatīvu atgaisošanas procesu ēkā iespējams veikt tikai apkures laikā, jo tad ir saprotams, kur radiatori silst un kur – nesilst.

Novada dome šonedēļ plāno izsludināt iepirkumu par dzesētavām, kuras būs nepieciešamas, ja Ventspils novadu sasniegs Āfrikas cūku mēris (ĀCM).

Svētdien, 5. oktobrī, plkst. 16.00 Kultūras centrā notiks balle, uz kuru aicināti visi Ventspils seniori.

Vai tev ir bail no augstuma?