Ceturtdiena, 8. oktobris, 20:56
Sveicam: Aina, Anete
Šodien Ventspilī: 4 .. 6 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Ņemot vērā laika prognozi turpmākajām dienām,pašvaldības SIA „Ventspils nekustamie īpašumi” trešdien sāks siltumapgādes pievienošanu uzņēmuma apsaimniekotajām daudzdzīvokļu ēkām.

Ventspils novada kultūras darbinieces šoruden nāk ar jaunu ideju – kultūras un tautas nami apmeklētājiem būs atvērti netradicionālā laikā – vakarā un naktī. Praktiski visās kultūras iestādēs šis pasākums sāksies 9. oktobra vakarā, izņemot Pilteni, kur tas notiks nedēļu vēlāk.

Bēgļa pabalsts, kas pašreiz ir 256 eiro, pēc samazināšanas varētu būt 130-150 eiro robežās, izriet no Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) šorīt teiktā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma".

Vairākos Ventspils ostā strādājošajos termināļos šogad būtiski samazinājies kravu apjoms, bet īpaši slikti rezultāti bijuši "Kālija parkam". Par to šonedēļ savā iknedēļas preses konferencē runāja Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētājs un pilsētas mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij"), neizslēdzot uzņēmuma bankrota iespēju.

Pērn SIA Raibie logi, kuras darbības veids ir viesnīcu pakalpojumi Ventspilī, apgrozījusi 98 870 eiro, un tas ir pieaugums salīdzinājumā ar 2013. gadu, kad apgrozījums bija 98 238 eiro, liecina Firmas.lv informācija.

Otrdien plkst. 11 paredzēta svinīga jaunā bērnu rotaļu laukuma Lielā prospektā 33/35 atklāšana.

Līdz ar rudens iestāšanos privātmāju iedzīvotājiem jāveic dažādi rudens darbi. Pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde aicina arī apsekot un iztīrīt grāvjus, kā arī piedāvā palīdzību kritušo lapu maisu izvešanā.

Iedzīvotāju vērtējums apmierinātībai ar pašreizējās 12. Saeimas darbu 10 baļļu skalā ir 3,9 punkti, liecina pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu "900 sekundes" veiktais pētījums.

Ar spožiem panākumiem Starptautiskajā Pučini koru festivālā 2015 Itālija startējis Ventspils Kultūras centra sieviešu koris „Venda”, iegūstot festivāla Grand Prix balvu.

Magnētiskā vētra pagājušajā diennaktī izraisīja košu ziemeļblāzmu ne tikai Eiropas ziemeļu, bet arī centrālajā daļā. Arī Ventspilī varēja novērot šo interesanto dabas parādību.

Vai jūsu mājoklim jau pieslēgta apkure?