Piektdiena, 31. jūlijs, 07:59
Sveicam: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Šodien Ventspilī: 14 .. 16 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

24. jūlijā plkst. 2 pa Tērauda ielu 22 gadus veca sieviete vadīja Audi A6 un tās bagāžas nodalījumā pārvadāja 8 kannas ar šķidrumu, kuram raksturīga dīzeļdegvielas smaka.

Sestdien, 1. augustā, plkst. 16.00 Ventspils pilsētas svētku laikā Lielajā laukumā uz skatuves norisināsies „Latvijas karaoke čempionāta 2015” Ventspils konkursa atlase.

Ventspils pilsētas svētku ietvaros sestdien, 1. augustā, notiks pilsētas svētku gājiens – viena no skaistākajām pilsētas tradīcijām. Tajā piedalīsies vairāk kā 100 gājiena vienību.

Iespēja studēt Ventspils Augstskolā būs arī tiem, kuri vēl nav paspējuši iesniegt savus pieteikumus studijām. Pavisam drīz – jau no 4. augusta tiks īstenota papildus uzņemšana vakantajās studiju vietās.

Noslēgusies Ventspils brīvostas pārvaldes kuģu stāvvietas jeb tautā sauktās Ziemas ostas rekonstrukcija. Līdz ar to par vēl vienu mūsdienīgu, sakārtotu objektu bagātāka kļuvusi ne vien Ventspils osta, jaunas pastaigu un atpūtas iespējas ieguvuši arī pilsētas iedzīvotāji un viesi. Līdz ar piestātni rekonstruēta arī tās piegulošā teritorija K. Valdemāra ielā 6. Šonedēļ notiks tās oficiālā atklāšana.

Valsts budžeta apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus sniedz tās ārstniecības iestādes, kuras noslēgušas līgumu ar Nacionālo veselības dienestu, tostarp SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca. Tomēr nepietiekamā valsts finansējuma dēļ pacientiem uz izmeklējumiem nereti nākas gaidīt garās rindās.

Ņemot vērā citu Eiropas Savienības (ES) valstu pieredzi, pastāv iespēja, ka imigrantu skaita pieaugums Latvijā var izraisīt galēji labējās ideoloģijas piekritēju pretreakciju, uzskata Drošības policija (DP).

Ventspils pilsētas pašvaldības uzņēmumam SIA ''Ventspils siltums'' šomēnes aprit 50 gadu.

1. augustā Ostas ielas promenādē svētku apmeklētājus priecēs gan spilgtu Latvijas un ārvalstu mūziķu priekšnesumi, gan īpaši krāšņs svētku salūts.

Ventspils Pilsētas svētku ietvaros piektdien, 31. jūlijā no plkst. 19:00 – 24:00 Piedzīvojumu parkā ventspilniekiem un pilsētas viesiem par prieku jau sesto gadu pēc kārtas notiks izklaidējošs kantrī mūzikas pasākums.

Kuru no pilsētas svētku pasākumiem gaidāt visvairāk?