Trešdiena, 24. septembris, 05:24
Sveicam: Agris, Agrita
Šodien Ventspilī: 9 .. 11 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Viens no lielākajiem šokolādes ražotājiem Krievijā "Pobeda Confectionery" nākamgad plāno atvērt šokolādes fabriku Ventspilī, šodien preses konferencē informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Šī gada augustā Sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka Ventspils pilsētas domes darbību kopumā atzinīgi ir vērtējuši 90% pilsētas iedzīvotāju, tai skaitā 15% aptaujāto norādījuši, ka domes darbību vērtē ļoti pozitīvi.

Siltumapgādes uzņēmums "Ventspils siltums" 10.septembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) iesniedzis jaunu siltumenerģijas tarifa projektu, kas paredz par 2% samazināt apkures tarifu Ventspilī, šodien preses konferencē informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēknis Edvards Grieze, sadarbojoties ar Latvijā labi zināmajiem mūziķiem Rassell (Ruslanu Kuksinoviču) un Sabīni Berezinu, laidis klajā jaunu dziesmu “Esi kustībā”. Dziesmai tapis arī videoklips.

Ventspils ostas pievedceļu sakārtošanai septembrī papildus iedalīti 7,12 miljoni eiro, un jau šā gada rudenī līdztekus iepriekš plānotajiem remontdarbiem, kas pašlaik turpinās, tiks rekonstruēti vēl vairāki ielu posmi. Pirmie darbi jau sākušies Lielajā prospektā.

Baltijas ceļa 25. gadadienas atceres pasākumu ietvaros Ventspils vispārizglītojošo skolu direktoru vietnieku audzināšanas darbā metodiskā apvienība ierosinājusi rīkot patriotisku akciju „Kopīgā ceļā kopīgai nākotnei”. Skolu audzināšanas darba organizatoru ierosme radusi atbalstu Ventspils pilsētas domes vadībā.

Lai veicinātu bērnu tiesību aizsardzību un vecāku pienākumu pildīšanu, maksājot uzturlīdzekļus, Saeima šodien konceptuāli atbalstīja grozījumus Uzturlīdzekļu garantiju fonda likumā, kas paredz izveidot publiski pieejamu datu bāzi ar uzturlīdzekļu nemaksātājiem.

Latvijas šprotu ražotāji starptautiskajā pārtikas industrijas izstādē "World Food Moscow-2014" par dažāda veida konserviem saņēmuši četras zelta un vienu sudraba medaļu, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja biedrības "Rīgas šprotes" vadītājs Imants Cīrulis.

Krievijas šokolādes fabrikas "Pobeda Confectionery" īpašnieki pēc jaunās Ventspils fabrikas uzbūvēšanas plāno startu Eiropas Savienībā, uz šo valstu tirgiem eksportējot apmēram 80% Latvijā saražotās šokolādes, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmuma līdzīpašnieks Andrejs Muravjovs.

Leģendārā latviešu grupa „Jumprava” šogad svin 30 gadu jubileju un ar īpašu jubilejas koncertprogrammu dosies tūrē pa Latviju, kurā klausītājus klātienē ne tikai priecēs ar jau iemīļotiem hitiem, bet arī atskaņos kompozīcijas no jaunā albuma „Laiks runā”.

Vai piedalīsies Baltijas ceļa 25. gadadienai veltītajā akcijā?