Svētdiena, 14. februāris, 16:31
Sveicam: Valentīns
Šodien Ventspilī: 0 .. 2 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Svētdiena, 1. maijs, 2011
Mūziķi ieraksta dziesmas ar Ziedoņa vārdiem (VIDEO)
Reitings: 5,0 (2x)

1.maijā Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” izdod mūzikas albumu. Tajā dzirdamas arī Renāra Kaupera dziesmas ar Ziedoņa vārdiem, kuras popiņi iepazina jau pagājušajā vasarā.

Dziesmas Popē izskanēja pagājušā gada jūlijā, kad pēc kopīgas popiņu un domubiedru grupas "Mazā kavalērija" talkas notika improvizēts koncerts uz Popes pamatskolas kāpnēm.

 

Talkas laikā tika iztīrīts Mednieku namiņš, kas ir Popes muižas ansambļa daļa.

 

Jaunajā dziesmu albumā dzirdami arī tādi mūziķi kā Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Viņi ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem

 

Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks novirzīti Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” mērķu īstenošanai.

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”.

 

Fonda mērķis ir atbalstīt un veicināt jaunradi Latvijā:

   1) veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos,

   2) atbalstot radošas, neparastas idejas un,

   3) veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Pēc šorttrekista Roberto Puķīša vēstules Latvijas šorttreka cilvēkiem aiziet no šī sporta veida nolēmis pieredzējušais treneris Māris Birzulis, atzīstot, ka tādējādi, iespējams, vispār pieliek punktu profesionālajai karjerai – trenēšanai. Taču 9. februārī ventasbalss.lv saņēma vēstuli no šorttreka audzēkņu vecākiem, kurā rakstīts, ka iepriekš publicētā vēstule sastāv no vienpusēja viedokļa, aizskarot trenera godu.

Šogad Ventspils pilsētas svētku laikā – no 5. līdz 7. augustam - notiks tradicionālais Starptautiskais ziedu paklāju festivāls, kas ventspilniekus un pilsētas viesus priecēs jau 16. gadu. Ventspils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt ierosinājumus par iespējamo Ventspils 16. Starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzi.

14. februārī plkst. 21.25 LTV tiešajā ēterā varēs skatīt konkursa Supernova 2016 dalībnieku otru desmitnieku.

Jaunā valdība apņemas turpināt darbus pie austrumu robežas sakārtošanas, kā arī pastiprināt Nacionālo bruņoto spēku klātbūtni Latvijas austrumu reģionā, teikts Māra Kučinska (ZZS) topošās valdības deklarācijas projektā, kas tiktu mainīts vien tādā gadījumā, ja sadarbības partneri norādītu uz kādu kļūdainu formulējumu.

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) saskaņojusi vairāku skolu, kurās mācās mazāk par 60 skolēniem, slēgšanu.

Saistībā ar neapmierinošo situāciju Ventspils ostā strādājošajā terminālī "Kālija parks", kur pēdējā laikā vērojama ilgstoša dīkstāve un ievērojams kravu apgrozījuma kritums, Ventspils brīvostas valdes sēdē 5.februārī nolemts "Kālija parkam" izteikt brīdinājumu, dodot pusgadu laika būtiskai situācijas uzlabošanai. Kā šodien savā iknedēļas preses konferencē skaidroja Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētājs, Ventspils mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij"), ar kompāniju noslēgtajā nomas līgumā ir punkts, kas paredz tiesības šo līgumu lauzt.

''Šī filma būtiski kaitē Latvijas tēlam. Uz tādu valsti neviens nopietns investors neies. Es domāju, ka to filmu vajag Grieķijā tiem bēgļiem parādīt,'' savā iknedēļas preses konferencē apgalvoja Lembergs.

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju pensijā vēlētos doties 55 gadu vecumā, savukārt tikai katrs piektais iedzīvotājs par labāko pensionēšanās vecumu atzīst kopš šā gada 1.janvārī spēkā esošo laiku - 62 gadus un deviņus mēnešus, noskaidrots pēc "DNB bankas" pasūtījuma veiktajā aptaujā.

Laikraksta "Ventas Balss" ceturtdienas numurā lasiet par Vasarnīcu ielu. Vasarnīcu iela ir viena no zaļākajām un atpūtnieku iecienītākajām ielām Ventspilī. Vasarā tā smaržo pēc saules un smiltīm, gājēji sandalēs, minot tās akurāto bruģi, runā visdažādākajās valodās, čalo bērni, kopā ar vecākiem nepacietīgi dodoties uz atpūtas vietu jūras krastā. Gājēji ir apkrāvušies ar piknika groziem, pludmales dvieļiem un aprīkojumu smilšu kūku cepšanai... Tas būs vasarā... Patlaban ventspilnieki iecienījuši Vasarnīcu ielu kā savu miera ostu un atpūtas maršrutu garām, mundrām un veselīgām pastaigām. Lasiet par ēnu dienu, kurā aktīvi piedalījās arī ventspilnieki.

17. martā plkst. 19.00 Ventspils Kultūras centrā Sieviešu dienai veltītās tūres ietvaros ar solokoncertu “Dvēsele vaļā” uzstāsies iemīļotais dziedātājs Dzintars Čīča.

Vai brīvajā laikā apmeklē kādas nodarbības?