Sestdiena, 28. novembris, 04:13
Sveicam: Rita, Olita, Vita
Šodien Ventspilī: 4 .. 6 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Otrdiena, 30. jūlijs, 12:58, 2013
Tuvojas Ghetto Games festivāls
Reitings: 0 (0x)

„Ghetto Games“ festivālā no 8. līdz 11. augustam Ventspilī paredzēts arī iespaidīgs motociklu šovs, „Slam Dunk“ sacensības un mūzikas programma

Starptautiskajā ielu sporta un kultūras festivālā „Ghetto Games“ šī gada augustā paredzēta plaša izklaides pasākumu programma. Par iespaidīgu šovu parūpēsies pašmāju un Ziemeļeiropā atzīti ielu motociklu frīstaila pārstāvji, par muzikālo noformējumu – Latvijā pazīstami dīdžeji. Uz vizuāli krāšņajām „Slam Dunk“ sacensībām savukārt ieradīsies Eiropā atzīti spēlētāji. „Ghetto Games“ festivāls no 8. līdz 11. augustam notiks Ventspilī, pulcējot vairāk nekā 1500 dalībnieku 20 dažādos sporta veidos.

 

Ar iespaidīgiem priekšnesumiem „Ghetto Games“ festivālā Ventspilī šogad uzstāsies un sacensībās piedalīsies pašmāju moto kaskadieru komanda „Stuntfighters“ un vairāki Ziemeļeiropā labākie sportisti. „Stuntfighters“ un „Ghetto Games“ festivāla viesi no Lietuvas, Somijas un Baltkrievijas pārstāv ielu motociklu frīstailu - vienu no atraktīvajiem un modernākajiem motosporta veidiem. Pašmāju „Stuntfighters“ komandas dalībnieki - Jānis Rozītis, viņa dzīvesbiedre Sandra Rozīte, Lauris Klēbahs ar sievu Sabīni Klēbahu – Ventspilī izpildīs neredzētus trikus ar uguns riņķi, sarežģīto „Stoppie Flip“ un daudzus citus.

 

Savu meistarību festivāla apmeklētājiem demonstrēs arī pasaules čempionāta ielu motociklu frīstailā 3.un 4.vietas ieguvēji – „Red Bull“ komandas braucējs no Lietuvas Arunas Gibeža un Somijas braucējs Jona Vatanens. Ar akrobātiku un atraktīvo braukšanas stilu klātesošos sola pārsteigt Somijas sportists Juha Ruokolainens. „Ghetto Games“ festivālā varēs vērot arī Austrumeiropā pazīstamā baltkrievu sportista Nikitas Podoļski sniegumu.

 

Starptautiskajā „Slam Dunk“ konkursā Ventspilī par uzvaru cīnīsies labākais pašmāju sportists Kristaps Dārgais (attēlā), kurš nesen Maskavā pārspēja pasaules pirmo „dankeri“ Džastinu Dārlingtonu, kā arī viņa pazīstamākie konkurenti – ukrainis Dmitrijs Krivenko (Smoove) un Emīls Olševskis (Slash) no Polijas. Konkursā, pierādot savu māku raidīt basketbola bumbu grozā no augšas, piedalīsies arī Slash tautietis, viens no vadošajiem pasaules „dankeriem“ un FIBA „Slam Dunk“ konkursa uzvarētājs Rafals Lipinskis (Lipek), kā arī Eiropā atzītais Kevins Hemi (Kap) no Francijas.

 

Par festivāla muzikālo noformējumu rūpēsies Latvijā pazīstami dīdžeji – „Ghetto Games“ oficiālais mūzikas ritmu meistars Get Dizzy, kurš līdz šim cieši sadarbojies ar mūziķi GACHO un festivālam gatavo īpašu pārsteigumu, DJ Aspirīns, Ventspilī rezidējošais DJ Vento, DJ Ziggy un projekts „Funky Breakout“, kura sastāvā darbojas DJ Dub:ra, DJ All-Viss un grupas „Astro’n’out“ pēdējā albuma producents DJ Rudd.

 

Par balvām dažādās sporta disciplīnās cīnīsies vairāku valstu labākie sportisti. Savu dalību BMX frīstaila sacensībās apstiprinājis zviedrs Adrians Malmbergs, kurš pavisam nesen ieguvis godalgoto pirmo vietu pasaules čempionātā BMX frīstailā Ķelnē (Vācija), kur startēja "street" disciplīnā. Sacensībās Ventspilī piedalīsies arī ievērojamākie BMX frīstaila pārstāvji no Norvēģijas, Somijas, Ukrainas, Krievijas un pat ASV. Latviju šajās sacīkstēs pārstāvēs Viktors Kronbergs, kurš no Ķelnes nesen atgriezās ar augstāko sasniegumu savā karjerā - pasaules čempionātā izcīnīto 3. vietu "dirt" disciplīnā.

 

Uz starptautisko „Ghetto Basket“ turnīru, lai cīnītos par balvu fondu (1000 eiro pirmās vietas ietuvējiem, 600 eiro – otrās, 400 eiro – trešās), ieradīsies basketbola komandas no Ukrainas, Lietuvas, Krievijas un Polijas.

 

Jau ziņots, vērienīgākajā ielu sporta un kultūras festivālā Baltijā „Ghetto Games“ sacensības un aktivitātes noritēs 20 sporta veidos - armvrestlingā, BMX frīstailā, ekstrēmajā skrituļslidošanā, ielu basketbolā, ielu vingrošanā, ielu dejās, ielu florbolā, ielu futbolā, ielu motociklu frīstailā, longbordos, MTB frīstailā, skeitbordā, skeitborda slalomā, skimbordos, veikbordā, velo polo, velotriālā un citos.

 

Festivālu rīko ielu kultūras un sporta kustība „Ghetto Family“ sadarbībā ar Ventspils pilsētu.

Komentāri
darbonitis 31.07.2013, 22:57
Tas ir labi, ka tiek kaut kas rīkots un nu jau kuro gadu pēc kārtas... bet kapēc ghetto games? Vai rīkotāji ir lietas kursā ko tas nozīmē? Vai savācās Latvijas geto iedzīvotāji un sacenšās? Lūk to es nesaprotu... Sorryyyyy...
Fans 01.08.2013, 06:29
A kur tas viss notiks un kādos laikos!?
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Ventspils tiesa daļēji apmierinājusi Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja pirmā vietnieka infrastruktūras jautājumos Jāņa Vītoliņa ("Latvijai un Ventspilij") civilprasību pret ventspilnieku Ivaru Jansonu saistībā ar Vītoliņam veltītiem aizskarošiem komentāriem un nospriedusi piedzīt no Jansona par labu Vītoliņam morālā kaitējuma atlīdzību 1500 eiro apmērā, informēja tiesneses palīdze Kristīne Tomiņa.

Saskaņā ar Ventspils siltuma apkopotajiem datiem šā gada oktobra kopējais pilsētas siltumenerģijas patēriņš palielinājies par 8,2% salīdzinājumā ar pagājušā gada oktobri.

Piektā daļa Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju Ministru prezidenta amatā vēlētos redzēt pašreizējo Ventspils mēru Aivaru Lembergu ("Latvijai un Ventspilij"), liecina pētījumu kompānijas TNS un LNT ziņu raidījuma "900 sekundes" veiktā aptauja.

Vakar Kurzemē slimnīcā nogādāts 33 gadus vīrietis, kurš medību laikā ticis sašauts galvā,pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Pēc skaisti aizvadītiem valsts svētkiem pilsētā pamazām sāk ienāk Ziemassvētku noskaņa. Ir uzstādīta lielākā daļa paredzēto gaismas dekoru kokos un pie apgaismojuma stabiem, šonedēļ pilsētā tiks uzstādīti arī vides objekti parkos un skvēros, kā arī savās šī gada svētku mājvietās iekārtojas Ziemassvētku egles.

27. novembrī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīkos pedagogu brīdinājuma streiku, kurā piedalīsies arī daļa pedagogu no 2. vidusskolas, 3. vidusskolas, 4. vidusskolas, 6. vidusskolas, 1. pamatskolas, Vakara vidusskolas, pirmsskolas izglītības iestādēm „Varavīksne”, „Zīlīte”, „Zvaigznīte”, „Rūķītis” un „Pasaka”.

Krimināllietā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu Nīderlandes jūrniekam Ventspils tiesa šodien diviem apsūdzētājiem vīriešiem piespriedusi reālu brīvības atņemšanu, bet vienam jaunietim - nosacītu cietumsodu, informēja Ventspils tiesas pārstāve Dace Grauziņa.

Lai sniegtu materiālu atbalstu Ziemassvētkos, Ventspils pilsētas Sociālais dienests decembrī sāks izmaksāt pašvaldības pabalstu Ventspils pilsētā deklarētajiem pensionāriem un personām ar invaliditāti, bērniem ar invaliditāti, bez vecāku gādības palikušajiem bērniem, kā arī bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

Ja darba devējs - izglītības iestādes vadītājs, pašvaldība vai cita institūcija - ar iebiedēšanas un draudu metodēm mēģina atturēt pedagogus piedalīties streikā, šāda rīcība uzskatāma par cilvēktiesību pārkāpumu un ir attiecīgi sodāma, pārliecināta Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA), kas gadījumā, ja tiks saņemta atbilstoša informācija, gatava vērsties arī Valsts darba inspekcijā (VDI).

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien vienojās nākamgad palielināt Ministru prezidenta, ministru, parlamentāro sekretāru, Saeimas frakciju un komisiju vadītāju algas.

Vai tu proti slidot?