Ceturtdiena, 2. aprīlis, 04:20
Sveicam: Imgarde, Irmgarde
Šodien Ventspilī: 1 .. 3 °C, apmācies, lietus
Šodien, 00:00

Jauns investīciju projekts, moderno metožu pielietošana cauruļu atjaunošanā, digitālo tehnoloģiju iespēju izmantošana... Tie ir tikai daži no jauninājumiem, pie kā pašlaik strādā pašvaldības SIA ŪDEKA. Ventspils ūdenssaimniecības uzņēmumam gada sākums aktīvs, un arī tālākā aina izskatās patīkama, jo paredzams, ka ieguldītais darbs vainagosies vēl vairākos Ventspils ūdenssaimniecības izaugsmes pakāpienos.

Šodien, 00:00

Līdz 15. maijam lauksaimnieki Lauku atbalsta dienestā (LAD) var pieteikties ES platību maksājumiem.

Šodien, 00:00

Ceļu satiksmes un drošības direkcija (CSDD) ir gatava motosezonai un pieņems A (motociklista) un AM (mopēda) kategorijas vadītāju braukšanas eksāmenus.

Šodien, 00:00

Lieldienu brīvdienas būs salīdzinoši vēsas, bet visvairāk nokrišņu varētu būt sestdien. Sestdien Vidzemē nokrišņi gaidāmi jau kopš agra rīta, bet pamazām tie virzīsies uz centrālajiem rajoniem un Kurzemi.

Šodien, 00:00

Šodien plkst. 11 radio Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvā iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pašvaldību.

Šodien, 00:00

Īsā laikā Ventspils frisbija spēlētāji piedalījušies trīs sacensībās Latvijā un kaimiņos, tikpat reižu tiekot arī pie godalgām, bet diemžēl līdz zelta medaļām tā arī neaizsniedzoties.

Šodien, 00:00

Kā zināms, metāllūžņu otrreizēja pārstrāde ir viens no svarīgākajiem vides aizsardzības un dabas resursu saglabāšanas veidiem. Tieši tādēļ, turpinot labi iesāktu tradīciju, arī šajā pavasarī Latvijā vadošais metāllūžņu pārstrādes uzņēmums TOLMETS aizsāk gandrīz 5 mēnešus ilgu akciju Nodod lūžņus un laimē auto vai piekabi!, lai mudinātu Latvijas iedzīvotājus aktīvi atbrīvoties no nevajadzīgiem lūžņiem, nododot tos otrreizējai pārstrādei.

Vakar, 21:53

Baltijas Basketbola līgas (BBL) 2014./15. gada sezonas čempiona titulu šovakar izcīnīja "Šiauliai", kas otrajā spēlē ar 88:80 pagarinājumā pārspēja Latvijas čempionvienību "Ventspili". Divu spēļu summā rezultāts bija 156:150.

Vakar, 19:47

Ventas Balss pievēršas arī džinglu veidošanai. Tajos plānojam iekļaut no pieredzējušiem ventspilniekiem dzirdētus padomus. Šoreiz piedāvajam Ventspils sportiskā Ulda Boitmaņa norādes. Aiziet! 

Vakar, 17:11

Ventspilī šobrīd ir pārvarēts bezdarba pieauguma pīķis, kas bija saistīts ar Krievijas un Eiropas Savienības savstarpējām ekonomiskajām sankcijām un to sekām, informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Vakar, 16:46

Trešdienas video sesijā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbildēja uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.

Vakar, 14:30

Pagājušajā gadā kopējie nodokļu maksājumi valsts budžetā bija 5,29 miljardi eiro, šodien žurnālistus informēja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ināra Pētersone.

Vakar, 10:29

24. aprīlī plkst. 19 Ventspils kultūras centrā pirmizrādi piedzīvos jauns oriģināldarbs jauniešiem – koncertizrāde “Mēs”, kurā skanēs jaunas Ingara Viļuma un Guntara Rača radītas dziesmas.

Vakar, 10:22

14. aprīlī plkst. 19.00 Ventspils Kultūras centrā baudījumu un veldzi sirdij un dvēselei klausītāji varēs smelties koncertā, kurā gan solo, gan kvartetā, gan spilgtos duetos izskanēs Kaspara Zemīša ģitāra saspēlē ar elegantajām stīgu kvarteta dāmām Līvu Plociņu, Madaru Gaili, Inetu Abakuku un Madaru Norbūti.

Vakar, 09:28

Ventspils novada pašvaldība izsludinājuši četru projektu konkursus ar kopējo finansējumu 18 000 eiro. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 30. aprīlis.

Vakar, 09:23

28. līdz 29.martā sporta kompleksa „Pārventa” futbola laukumā notika Jurija Bespalova piemiņai veltīts starptautisks bērnu futbola turnīrs „FK Ventspils kauss” vecuma grupā U-13 (2002.dz.g.).

Vakar, 09:19

Trešdien izšķirošo maču par Baltijas Basketbola līgas čempionu titulu aizvadīs Basketbola klubs "Ventspils", šoreiz viesos tiekoties ar sīksto Lietuvas komandu "Šiaulia". Pirmajā mačā ventspilnieki iekrāja divu punktu pārsvaru.

Vakar, 08:13

Laikraksta "Ventas Balss" trešdienas numura ziņās par avāriju uz Vārves ceļa, patversmes sunīti un citām aktualitātēm pilsētā un novadā.

Vakar, 00:00

Trīs mēnešu laikā novada dome iekasējusi 22,37% no šajā gadā budžetā plānotās summas, ko veido iedzīvotāju ienākuma nodoklis.

Vakar, 00:00

Novada dome noslēgusi līgumus par pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanu vasarā.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1246 | 1247
Vai 1. aprīlī mēdzat izjokot draugus un paziņas?