Sestdiena, 18. aprīlis, 19:40
Sveicam: Laura, Jadviga
Šodien Ventspilī: 3 .. 5 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Vakar, 18:23

Raidījumā ielūkosimies pavisam tuvā nākotnē – uzzināsim, kāds šīs vasaras nogalē izskatīsies rekonstruētais Lielais laukums. Tāpat uzzināsim, ka var stāties pretī formālai pieejai un pasargāt savas sētas kokus no zāģa. Kopā ar Ventspils Augstskolas studentiem baudīsim brīdi, kad meteoroloģiskais balons aizlido debesīs, un uzzināsim, cik likumpaklausīgi ir ventspilnieki, sēžoties pie auto stūres. Atsaucoties uz skatītāju ierosinājumu, skaidrosim, kas notiek un notiks ar Platenes tiltu uz Ventspils–Rīgas šosejas.

Vakar, 15:40

Piektdienas video sesijā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbildēja uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.

Vakar, 15:26

Ventspils brīvostas teritorijā pilnsabiedrība “Hochtief Solutions, LNK Industries, nodeva ekspluatācijā 12. piestātni. Papildu piestātnes būvniecībai šis vērienīgais projekts ietvēra zem Ventas kanalizācijas dīķera pārbūvi, esošā dzelzceļa rekonstrukciju un kraujlaukuma būvniecību. Veikta piestātnes akvatorijas un pienākošā kanāla padziļināšanu līdz 12,5 metru dziļumam.

Vakar, 15:15

Arī šogad Basketbola kluba “Ventspils” spēlētāji iejutīsies treneru lomā un dosies uz Ventspils vispārizglītojošam skolām, lai sagatavotu skolēnus basketbola turnīram “Basketvīruss”, kurš norisināsies 25. aprīlī Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola hallē.

Vakar, 13:24

Patēriņa cenas Latvijā šā gada martā, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pērn, palielinājās par 0,5%, Latvijai reģistrējot ceturto augstāko gada inflācijas līmeni no visām Eiropas Savienības (ES) valstīm, liecina piektdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.

Vakar, 11:06

Ar aizraujošām spēlēm noslēdzies Latvijas Bērnu un jaunieši hokeja čempionāts U-18 vecumā, kurā noslēdzošajā spēlē savā starpā tikās HK Venta 2002 un Liepājas SSS, komandas kuras abas pretendēja uz sudraba un bronzas medaļām.

Vakar, 10:37

No 7. līdz 9. aprīlim Ventspils vakara vidusskolā norisinājās projektu dienas, kurās skolas audzēkņi izpētīja pilsētas kultūrvēsturiskos objektus, rakstot par tiem spoku stāstus un veidojot video.

Vakar, 09:16

Ceturtdien Latvijā ātruma kontroles maratona lielākais ātrums, kas fiksēts kādam transportlīdzeklim, bija 162 kilometri stundā.

Vakar, 00:00

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) pieņem darba devēju pieteikumus skolēnu nodarbinātībai vasarā – no 1. jūnija līdz 31. augustam.

Vakar, 00:00

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija rosina atteikties no ģeogrāfiskās numerācijas fiksētā tīkla telefona numuros.

Vakar, 00:00

Šodien plkst. 11 Super FM (94,5 FM) un Russkoje radio (93,7 FM) saviem klausītājiem piedāvā iknedēļas radioraidījumu, kas veidots sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

Vakar, 00:00

Kanālā Re:TV šodien plkst. 18 būs skatāms Ventas Balss žurnālistu gatavotais raidījums Ventspils notikumu TOP 5.

Vakar, 00:00

Laikraksta «Ventas Balss» piektdienas numura ziņas, skandāli, intervijas un viedokļi.

16. aprīlis, 15:56

Eiropas Savienībā (ES) nepieciešama siltumapgādes un aukstumapgādes stratēģija, šodien ES enerģētikas ministru neformālās tikšanās laikā vienojās sanāksmes dalībnieki.

16. aprīlis, 15:48

Jāaktualizē Baltijas jūrā nogremdēto ķīmisko ieroču neitralizācija, tā Hāgā, tikšanās laikā ar Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācijas (OPCW) ģenerāldirektoru Ahmetu Uzumcu, norādīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).

16. aprīlis, 13:40

Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) biedri nepiekrīt Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) piedāvājumam par Eiropas Savienības (ES) fondu 2014. -2020. gada plānošanas perioda finansējuma apgūšanu, informēja LLPA.

16. aprīlis, 13:37

Latvijas zvejniecības produktivitāte ir augsta, tā ir tuvu Eiropas Savienības (ES) vidējam līmenim jeb vairāk nekā 75% no tā, intervijā Latvijas Radio sacīja Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamenta vadītājs Normunds Riekstiņš.

16. aprīlis, 11:50

Sestdien, 11. aprīlī, topošajā jauniešu mājā Kuldīgas ielā 13 jaunieši pulcējās uz ēkas tīrīšanas talku. Tā kā šovasar plānots jauniešu mājas 1. stāva remonts un iekārtošana, tad jau tagad telpas tika atbrīvotas no iepriekšējo telpu nomnieku atstātajām nevajadzīgajām mantām un citiem lietošanai nederīgajiem priekšmetiem.

16. aprīlis, 11:24

Divas dienas Inčukalnā norisinājās Latvijas čempionāts galda hokejā Junioriem, Dāmām, Veterāniem un komandām. Pirmajā dienā tika sadalīti trīs medaļu komplekti.

16. aprīlis, 11:04

Trešdien, 22. aprīlī, plkst. 19 Ventspils Kultūras centrā izskanēs koncerts, kurā varēs baudīt senās krievu un čigānu romances ģitāras pavadījumā.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1254 | 1255
Vai tu jau esi veicis kādus pavasara darbus?