Trešdiena, 10. februāris, 22:00
Sveicam: Paula, Paulīne
Šodien Ventspilī: 2 .. 4 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Šodien, 16:48

Trešdienas video sesijā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbildēja uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.

Šodien, 16:27

Saistībā ar neapmierinošo situāciju Ventspils ostā strādājošajā terminālī "Kālija parks", kur pēdējā laikā vērojama ilgstoša dīkstāve un ievērojams kravu apgrozījuma kritums, Ventspils brīvostas valdes sēdē 5.februārī nolemts "Kālija parkam" izteikt brīdinājumu, dodot pusgadu laika būtiskai situācijas uzlabošanai. Kā šodien savā iknedēļas preses konferencē skaidroja Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētājs, Ventspils mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij"), ar kompāniju noslēgtajā nomas līgumā ir punkts, kas paredz tiesības šo līgumu lauzt.

Šodien, 15:21

Seškārtējā Latvijas čempione "Ventspils" Latvijas Futbola virslīgas (LFV) rīkotā Ziemas kausa pusfināla spēlē trešdien ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja "Jelgavu".

Šodien, 15:08

Latvijā līdz pēcpusdienai maksimālās gaisa temperatūras rekordi ir pārspēti deviņās novērojumu stacijās, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Šodien, 13:47

10. februārī, visā Latvijā norisinās Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) organizētā Ēnu diena. Kā katru gadu ēnas sekoja ārstu, pašvaldības darbinieku un citu profesiju pārstāvjiem.

Šodien, 13:22

9. februārī Ventspils 2. pamatskolas Inovatīvās skolas komanda sadarbībā ar Ventspils Digitālā centra speciālistiem organizēja radošās darbnīcas Ventspils vispārizglītojošo skolu 4. klašu skolēniem „Drošs internets”.

Šodien, 13:07

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju pensijā vēlētos doties 55 gadu vecumā, savukārt tikai katrs piektais iedzīvotājs par labāko pensionēšanās vecumu atzīst kopš šā gada 1.janvārī spēkā esošo laiku - 62 gadus un deviņus mēnešus, noskaidrots pēc "DNB bankas" pasūtījuma veiktajā aptaujā.

Šodien, 10:24

Šoreiz raidījumā Persona kadrā. Minot pedāļus uz sarunu esam aicinājuši cilvēku, kurš pagājušajā vasarā ar velosipēdu un kājām vienatnē pievarējis gandrīz 4000 kilometru ceļojot pa Eiropu Raimondu Požarski.

Šodien, 10:18

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) saskaņojusi vairāku skolu, kurās mācās mazāk par 60 skolēniem, slēgšanu.

Šodien, 09:42

16. martā plkst. 19.00 Ventspils Kultūras centrā būs skatāma komēdija pēc A. Gaļina lugas motīviem “Sauc, es nākšu...” ar populāru aktieru piedalīšanos.

Šodien, 08:55

Šodien visā Latvijā notiek praktiskās biznesa izglītības biedrības "Junior Achievement Latvija "(JAL) organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem "Ēnu diena".

Šodien, 08:53

Šodien maksimālā gaisa temperatūra sasniegs plus 9 grādus un sinoptiķi prognozē, ka šodien atkal tiks laboti siltuma rekordi, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Šodien, 08:49

Skolu tīkla optimizācijas rezultātā būt nepieciešams slēgt ap 10 skolām, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica izglītības un zinātnes ministra amata kandidāts Kārlis Šadurskis (V).

Šodien, 08:38

Svētdien, 7. februārī, Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus hallē norisinājās Ventspils pilsētas 14. atklātā čempionāta kērlingā 2. apļa 1.un 2. kārtas spēles, kas noslēdzās ar sekojošiem rezultātiem.

Šodien, 08:30

Tuvojas pavasaris un kārtējo reizi tuvojas arī pasākums “Karjeras diena” Ventspils augstskolā, kas šogad notiks 20. aprīlī.

Šodien, 00:00

Laikraksta "Ventas Balss" trešdienas numurā lasiet par to, ka kvotu principam turpinoties, Latvijas slimnīcās, tostarp arī Ventspils medicīnas iestādēs, saglabājušās rindas uz valsts apmaksātām konsultācijām pie speciālistiem un arī uz izmeklējumiem. Lasiet par to, ka laikraksts Ventas Balss nosvinējis savu 95 gadu jubileju! Lai godinātu šo zīmīgo vecumu, pie jubilāres bija sanākuši viesi – pārstāvji no dažādiem pilsētas un novada uzņēmumiem un iestādēm, viņi reizē arī aktīvi avīzes lasītāji.

Šodien, 00:00

Latvijas Dendrologu biedrība par šī gada koku ir izvēlējusies ošlapu kļavu, kas savas plašās invāzijas dēļ ir ieguvusi visai negatīvu slavu, norāda Latvijas Dabas fonds.

Šodien, 00:00

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 10. klases audzēknis Matīss Mirošņikovs uzacināts piedalīties 66. fizikas valsts olimpiādē, kas notiks 7.–8.aprīlī Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē.

Šodien, 00:00

Jaunajā sieviešu basketbola līgā trešo zaudējumu piedzīvojušas BK Ventspils basketbolistes, kas viesos ar piekāpās komandai Valmiera/Ordo, tomēr saglabāja pirmo vietu turnīra tabulā.

Šodien, 00:00

Februārī savu 15. dzimšanas dienu atzīmē Ventspils galda hokeja klubs, kas iedibināja šīs spēles tradīcijas mūsu pilsētā.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1463 | 1464
Kas ir laba profesionāļa pamats?