Piektdiena, 3. jūlijs, 05:36
Sveicam: Verita, Everita, Benita, Sulamīte
Šodien Ventspilī: 18 .. 20 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Šodien, 00:00

Laikraksta "Ventas Balss" piektdienas numura ziņās lasiet par ziedu paklāja festivālu, topošās koncertzāles dizaina risinājumiem, sporta jaunumiem un arheoloģiskajiem izrakumiem Ventspilī.

Šodien, 00:00

Vairāk nekā puse jeb 53% autovadītāju savam auto ir devuši vārdu vai iesauku un vairākums no tiem ir pamazinājuma formā, liecina "If Apdrošināšanas" internetā veiktās aptaujas rezultāti.

Šodien, 00:00

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka gadījumos, kad fiziskā persona iznomā vai izīrē nekustamo īpašumu, tā ir uzskatāma par fiziskās personas saimniecisko darbību, kas ir jāreģistrē VID.

Šodien, 00:00

Ērtākai nokļūšanai līdz pludmalei tiek atvērts jauns papildu sezonālais reiss pilsētas autobusu maršrutā nr. 20, informē pašvaldības SIA Ventspils reiss.

Šodien, 00:00

Kampaņā Mana jūra jau trešo gadu tiks pasniegta Piekrastes balva. Vides izglītības fonda ieviestābalva aicina izvēlēties Latvijas labāko atpūtas vietu pie ūdens, kas iegūs atzinības zīmi, ar ko lepoties visas nākamās sezonas garumā.

Šodien, 00:00

Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centra (VSRC) zinātnieki veic pētījumu par to, kā uzlabot vidēja un liela diametra parabolisku antenu vadīšanas un sekošanas debess ķermenim precizitāti, kas ļautu nodrošināt stabilāku radiosignāla uztveršanu gan no tālajiem kosmiskajiem objektiem, gan no Zemei tuvā apkārtnē esošiem objektiem, tādiem kā kosmiskajām atlūzām to radiolokācijas seansu laikā un satelītiem.

Šodien, 00:00

Ventspilī un novadā šā gada pirmajā pusgadā uz ceļiem kopumā fiksēti 1954 pārkāpumi, un tas ir par 274 vairāk nekā pērn identiskā laika periodā.

Šodien, 00:00

Šodien plkst. 11 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvā iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

Šodien, 00:00

Apkopoti pirmā pusgada rezultāti pilsētas čempionātā šaha ātrspēlē. Šo čempionāta posmu ļoti labi aizvadījis Jānis Isakovs, kas piedalījies 13 no 14 turnīriem, deviņos no tiem uzvarot, bet vēl divos dalot pirmo vietu.

Šodien, 00:00

Rīt notiks jātnieku sporta klubu Demora sacensības, kas sarīkotas, pateicoties Ventspils novada domes izsludinātajam projektu konkursam Jaunietis darbībā 2015.

Šodien, 00:00

Ņemot vērā Latvijas demogrāfisko situāciju, skolu slēgšana ir realitāte, un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) gatava strādāt pie skolu tīkla sāpīgās optimizēšanas.

Vakar, 16:00

Iemigšanas riska dēļ noguris šoferis, iespējams, ir pat bīstamāks par iereibušu, jo miegs var pārņemt pašam nemanot un tādējādi pilnībā atslēgt uzmanību no ceļu satiksmes, norāda Valsts policijā.

Vakar, 15:48

Latvijā asinis regulāri ziedo tikai 1,7% no tiem iedzīvotājiem, kuri to varētu darīt, šodien atklājot Valsts asinsdonoru centra (VADC) informatīvo kampaņu "Mums ir viena asinsrite", sacīja veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS).

Vakar, 15:42

Satversmes tiesa (ST) par atbilstošu Satversmei atzinusi normu par pienākumu svētku un sēru dienās izkārt karogu, savukārt sods par šā pienākuma nepildīšanu Satversmei neatbilst, informē ST priekšsēdētāja palīdze Līna Kovalevska.

Vakar, 15:14

1. jūnijā, Čehijā notika starptautiskas sacensības "Pražske tyčky 2015", kurās Olimpiskā centra „Ventspils” augstas klases programmas atbalstītais kārtslēcējs Mareks Ārents par trijiem centimetriem uzlaboja savu personisko rekordu un izpildīja pasaules čempionāta normatīvu (5,65m).

Vakar, 14:17

Augstas klases sportistu sagatavošanas centri jeb tā dēvētie sporta internāti varētu atrasties Valmierā, Ventspilī un Limbažos, šodien lēma Nacionālā sporta padome.

Vakar, 14:14

Pilsētā šovasar kupli sazarojuši un salapojuši koki, kas liecina, ka tie ir veselīgi un tiem patīk vide un pilsēta, kurā tie dzīvo. Tomēr dažviet koki sasparojušies tik ļoti, ka to zari noliekušies pāri ietvēm un veloceliņiem, traucējot gājēju un velosipēdistu kustību.

Vakar, 14:07

Šovakar, 2. jūlijā, Ventspils ostā piestās 4 Lielbritānijas Karalisko Jūras spēku patruļkuģi.

Vakar, 11:38

Livonijas ordeņa pilī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs A.Lembergs tikās ar Ventspils sportistiem, lai novēlētu veiksmīgus startus Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē.

Vakar, 11:36

5. jūlijā plkst.13 Landzes baznīcā notiks Pateicības dievkalpojums – svētki restaurētajam kultūras piemineklim un sadarbības partneriem, kas iesaistījušies Landzes baznīcas kompleksa sakopšanas un atjaunošanas darbos.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1304 | 1305
Vai izjūti paaugstināto ultravioleto starojumu?