Ceturtdiena, 2. oktobris, 05:19
Sveicam: Skaidris, Ilma
Šodien Ventspilī: 6 .. 8 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Šodien, 00:00

Latvijas Studentu apvienība balsojumā iecēla Ventspils Augstskolas studentu Mārtiņu Bērtuli novērotāja statusā, lai vērtētu un devās vērtēt Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolas (ISMA) studiju programmu.

Šodien, 00:00

Pirmo maču Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā rīt, 3. oktobrī, aizvadīs Ventspils Augstskolas basketbolisti, kas viesos tiksies ar RTU komandu.

Šodien, 00:00

Virslīgas klubu dublieru čempionātā sauso uzvaru izcīnījuši FK Ventspils futbolisti, savā laukumā pieveicot FK Liepāja 2.

Vakar, 23:13

1. oktobrī Reņķa dārza auto stāvlaukumā notika svinīgs jauno elektromobiļu testēšanas pasākums.

Vakar, 16:22

Laikraksta «Ventas Balss» ceturtdienas numura ziņas, skandāli, intervijas un viedokļi.

Vakar, 15:35

Trešdienas video sesijā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbildēja uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.

Vakar, 15:08

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas deputāta Jāņa Vucāna vadībā Latvijas parlamenta delegācija piedalās Fiskālā līguma 13. panta konferencē Romā. Konferenci rīko Itālijas parlamenta Deputātu palāta savas valsts prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē ietvaros.

Vakar, 14:20

Šī gada vasarā Olimpiskā centra infrastruktūras attīstības programmas ietvaros tika uzsākta 1,3 miljonus eiro vērtā Basketbola halles rekonstrukcija, ko Olimpiskais centrs „Ventspils” īsteno sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju un Ventspils domi.

Vakar, 14:03

Šodien pirmsskolas izglītības iestādē “Saulīte” notika sporta laukuma atklāšanas pasākums.

Vakar, 13:24

1. oktobrī notika vēstījuma kapsulas iemūrēšana topošā Ventspils Tehnoloģiju centra pamatos. Tā ir viena no divām jaunajām ražošanas ēkām, kas šogad tiek būvēta Ventspils brīvostā ar Eiropas Savienības atbalstu.

Vakar, 13:01

2. oktobrī Ventspilī viesosies Baltijas valstu tūrisma nozares speciālistu darbsemināra „Baltic Connecting” dalībnieku grupa, kas apskatīs Ventspils tūrisma objektus un tiksies ar Ventspils tūrisma speciālistiem.

Vakar, 12:19

No šodienas stājas spēkā jaunais Būvniecības likums un tam pakārtotie Ministru kabineta noteikumi, kas būtiski maina līdzšinējo būvniecības kārtību, īpaši akcentējot būvdarbu organizēšanas procesu un iesaistīto pušu atbildību, vienlaikus samazinot birokrātisko procedūru skaitu.

Vakar, 10:23

Ar daudz laba vēlējumiem Talsos svinīgi atklāta jaunā slimnīcas ēka, kas Ziemeļkurzemes iedzīvotājiem nodrošinās kvalitatīvu veselības aprūpi un mediķiem ļaus strādāt mūsdienīgos darba apstākļos.

Vakar, 09:23

Tie vecāki, kuriem no šodienas piešķirts vecāku pabalsts, vienlaicīgi varēs saņemt gan vecāku pabalstu, gan bērna kopšanas pabalstu.

Vakar, 09:14

Nārsta perioda dēļ no šodienas līdz 30. novembrim ir aizliegta lašu un taimiņu ieguve iekšzemes un jūras ūdeņos.

Vakar, 09:14

Šajā mācību gadā Ventspils skolām pārmaiņas sagādājusi "Ventspils Jauniešu dome", jo darbu uzsākuši vienaudžu izglītotāji. Tie ir jaunieši, kas paši ir apguvuši zināšanas un prasmes un kas tagad ir gatavi tās nodot tālāk saviem vienaudžiem. No tā arī kustības nosaukums "Jaunietis – jaunietim".

Vakar, 00:00

Vakar uzņēmuma «Ventspils nafta» termināls (VNT) pensionāri svinēja ražošanas jubileju – pagājuši 50 gadi kopš ekspluatācijā nodots rezervuāra parks nr. 2 bijušās pārkraušanas naftas bāzes teritorijā, kur tagad atrodas VNT.

Vakar, 00:00

Novada dome šonedēļ plāno izsludināt iepirkumu par dzesētavām, kuras būs nepieciešamas, ja Ventspils novadu sasniegs Āfrikas cūku mēris (ĀCM).

Vakar, 00:00

Ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta (EEZ) un Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) projektu atbalstu Nevalstisko organizāciju programmai, Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes komiteja sadarbībā ar biedrību Integrācijas Inkubators laikā no šā gada 1. jūlija līdz nākamā gada 28. februārim Ventspilī īsteno projektu Atstumtības riska mazināšana personām ar demenci.

30. septembris, 17:29

Laikraksta «Ventas Balss» trešdienas numura ziņas, skandāli, intervijas un viedokļi.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1130 | 1131
Vai tev ir bail no augstuma?