Sestdiena, 28. februāris, 15:52
Sveicam: Skaidrīte, Justs, Skaidra
Šodien Ventspilī: 2 .. 4 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Vakar, 18:30

Šonedēļ Ventas Balss žurnālistu gatavotajā raidījumā iepazīsimies ar Eiropas labāko skeitbordistu – Madaru Apsi. Uzzināsim, kādi pasākumi paredzēti teātra nama Jūras vārti Jaunajā zālē un apciemosim skolu, kurā bērni iemēģināja roku žurnālistikā. Tāpat atskatīsimies uz Latvijas basketbola līgas zvaigžņu spēli un kāpsim uz kuģa Dzelme klāja, lai dotos tās pēdējā izbraucienā pirms remonta.

Vakar, 16:38

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas pēc Valsts robežsardzes sniegtās informācijas, veicot muitas kontroles pasākumus Ventspils ostas muitas kontroles punktā, novērsa mēģinājumu nelegāli pārvietot 3 239 200 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām, informē VID.

Vakar, 15:07

Seniori (vecāki par 65 gadiem) ar paaugstinātu asinsspiedienu aicināti piedalīties projektā, lai notestētu attālinātu veselības novērošanas sistēmu. Sistēma palīdzēs novērtēt pašsajūtu - noteikt asinsspiediena un pulsa rādītājus, svaru.

Vakar, 15:02

Sestdien, 28. februārī, plkst. 18.45 un svētdien, 1. martā, plkst. 13.30 Olimpiskā centra „Ventspils” Ledus hallē norisināsies Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēles U-18 vecuma grupā starp Hokejs klubu „Venta 2002” un Hokeja klubu ”Brest”.

Vakar, 14:40

Mainīta atkritumu izvešanas kārtība februāra nogalē.

Vakar, 11:32

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas jaunās sezonas otrajā turnīrā, kurā 25. un 26. februārī Olimpiskā sporta centra (OSC) hallē Rīgā sacentās U-14 vecuma grupas (2001. gadā dzimušo) futbolisti, pirmo vietu izcīnīja Rīgas reģiona izlase (vecākais treneris Dmitrijs Kohans), bet uzreiz aiz tās sekoja Kurzemes reģiona pārstāvji (vecākais treneris Igors Kičigins).

Vakar, 11:21

Svētdienas, 1. marta, vakarā Inga Karpiča un viņas kokle atkal skanēs Ventspilī. Šoreiz ventspilnieki tiek aicināti uz tautasdziesmu sadziedāšanās – meditācijas pasākumu.

Vakar, 11:12

Ventspilnieks Edvards Grieze, sadarbojoties ar Latvijā labi zināmo mūziķi Rassell (Ruslanu Kuksinoviču), laidis klajā jaunu dziesmu “Laika ritmā”.

Vakar, 10:42

25. februārī teātra nams „Jūras vārti” ielūdza Ventspils mazos skatītājus izbaudīt aizraujošu un dzīvespriecīgu muzikālu piedzīvojumu – piedalīties īstā dzīvnieku karnevālā.

Vakar, 10:12

Meža masīvu Vasarnīcu ielas galā pēdējo gadu laikā daudzi ventspilnieki novērtējuši kā piemērotu atpūtas vietu gan laiskām pastaigām, gan sportiskām aktivitātēm. Pašvaldība iedzīvotāju ērtībām nolēmusi šo apmežojušos teritoriju iztīrīt un sakārtot.

Vakar, 08:23

Laikraksta «Ventas Balss» piektdienas numura ziņās par ārstu Marnauzu, kuru no soda atbrīvojis prezidents, par pilskroga nomas epopeju, kurortoloģiju un citām aktualitātēm Ventspils pilsētā.

Vakar, 00:00

Darbu sākusi Latvijas Republikas simtgades rīcības komiteja. Tā vēlas stiprināt sadarbību starp ministrijām un dažādām institūcijām, lai veiksmīgi īstenotu svētku programmu.

Vakar, 00:00

6. vidusskolā notika skolu sacensības Netradicionālās stafetes, kurās startēja septiņas komandas.

Vakar, 00:00

Sporta skolas Spars vingrotāji piedalījās trīs sacensībās un uzrādīja labus rezultātus. No Klaipēdas atklātā čempionāta zēni pārveda četras godalgas – pirmo vietu izcīnīja Harijs Stūris, otro – Rūdolfs Jansons un Aleksis Soopargs, bet trešo – Krišs Lasmanis.

Vakar, 00:00

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka jau svētdien sākas gada ienākumu deklarācijas iesniegšana gan tiem nodokļu maksātājiem, kam tas jādara obligāti, gan tiem, kas to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu par ārstniecības, izglītības un citiem attaisnotajiem izdevumiem.

Vakar, 00:00

Plānots, ka meža zemes īpašnieki – fiziskas, juridiskas personas un pašvaldības – arī turpmāk varēs pretendēt uz valsts un ES fondu atbalstu par ieguldījumiem mežu attīstībā, paredz valsts sekretāru sanāksmē izsludinātais noteikumu projekts Ieguldījumi mežu attīstībā un mežu dzīvotspējas pilnveidošanā.

Vakar, 00:00

PSIA Ventspils siltums informē, ka saistībā ar dūmgāzu kondensatora nodošanu ekspluatācijā Ventspils reģionālajā vides pārvaldē ir iesniegts pieteikums grozījumiem B kategorijas piesārņojošās darbības atļaujā katlumājai Brīvības ielā 38.

Vakar, 00:00

Šodien plkst. 11 Super FM (94,5 FM) un Russkoje radio (93,7 FM) saviem klausītājiem piedāvā iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

Vakar, 00:00

Kopš 2014. gada nodibinājuma „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” izveidotais „Kurzemes Democentrs” var oficiāli lepoties ar piešķirto zinātnes un tehnoloģiju muzeja statusu. Šobrīd „Kurzemes Democentrs” ekspozīcijas atrodas Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1 un ir atvērtas publiskai apskatei.

26. februāris, 21:18

Baltijas Basketbola līgas (BBL) ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Latvijas čempione "Ventspils" šodien savā laukumā ar 70:64 pārspēja Tamperes "Pyrinto". Kristaps Janičenoks aizvadīja savu rezultatīvāko maču ventspilnieku rindās, izceļoties ar 21 punktu.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1224 | 1225
Vai esat līdz Latvijas simtgadei nolēmis īstenot kādu patriotisku apņemšanos?