Sestdiena, 5. septembris, 02:06
Sveicam: Persijs, Vaida, Klaudija
Šodien Ventspilī: 13 .. 15 °C, mākoņains, lietus
Vakar, 16:41

Saskaņā ar jauno plānu bēgļu sadalei Eiropas Savienībā (ES), ar kuru 9.septembrī gatavojas nākt klajā Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers, Latvijai var nākties uzņemt 2239 patvēruma meklētājus, vēsta laikraksts "The Wall Street Journal".

Vakar, 14:47

Vēstures otrdienā H.Dorbes muzejā 8.septembrī plkst.17:30 notiks Ineses Aides stāstījums. 

Vakar, 14:25

Ventspils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt priekšlikumus par saistošo noteikumu „Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1. klasē Ventspils pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs” projektu.

Vakar, 13:59

Ventspils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 10. septembrim nobalsot par sev tīkamāko jaunā rotaļu un atpūtas parka Žāžciemā nosaukumu.

Vakar, 13:48

Septembra otrajā nedēļas nogalē, 12. un 13. septembrī, Latvijā jau 20. gadu noritēs Eiropas kultūras mantojuma dienas.

Vakar, 11:34

Pēc vasaras pārtraukuma atsākas tautas sporta pasākuma "Nāc un sporto!" aktivitātes, tāpēc aicinām ventspilniekus, īpaši ģimenes, piedalīties skrējienos „Reņķa dārzā”, Taku orientēšanās, orientēšanās sacensībās Ventspilī, kā arī minifutbola sacensībās.

Vakar, 10:50

Piejūras brīvdabas muzejā muzejpedagoģiskā programma - Gatavosimies Miķeļiem, no 2. septembra līdz 2. oktobrim.

Vakar, 10:12

3. septembrī, Ventspils Augstskolā viesojās vēstnieks Deepak Vohra – Lesoto un Gvinejas - Bisavas premjerministra īpašais padomnieks.

Vakar, 09:50

Turpmākajās dienās vasara pamazām atkāpsies un Latvijā sāks ieplūst vēsās gaisa masas, infromēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Vakar, 00:00

Laikraksta “Ventas Balss” piektdienas numura ziņās lasiet, kā ventspilniekam Mārim Priedēnam veicās Ironman triatlonā Francijā.

Vakar, 00:00

Vakar notikušajā izsolē ir nosolīta Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles vecās slimnīcas ēkas. Izsolei bija pieteicies viens pretendents, kurš ēku arī nosolījis.

Vakar, 00:00

Šomēnes, naktī uz 28.septembri būs iespējams vērot ļoti retu kosmisko parādību, kas notiek vien reizi 30 gados – pilnu Supermēness aptumsumu.

Vakar, 00:00

Nākamo pirmdien Veselības ministrija (VM) un Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) uzsāks kampaņu pret pasīvo smēķēšanu Izvairies no smēķētāja!.

Vakar, 00:00

Sporta skolas Spars BMX braucēji divas dienas cīnījās galvaspilsētas trasē. Rīgas kausā savu pārākumu pār konkurentēm atkal nodemonstrēja Luīze Pommere, uzvarot savā vecuma grupā.

Vakar, 00:00

Starptautiskajās svarcelšanas sacensībās Ventspilī lielisku personisko un arī valsts rekordu uzstādīja Ritvars Suharevs, pirmo reizi summā pārsniedzot 300 kilogramu.

Vakar, 00:00

Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis nosaucis 12 spēlētājus dalībai Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas jau rīt startēs četrās dažādu valstu pilsētās, tajā skaitā arī Rīgā.

Vakar, 00:00

Šodien plkst. 11 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvā iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

Vakar, 00:00

Saeima nodeva izskatīšanai komisijās Iekšlietu ministrijas (IeM) sagatavotos grozījumus Iedzīvotāju reģistra likumā, kas paredz, ka pēc 2017. gada 1. janvāra varēs lūgt piešķirt jaunu personas kodu bez dzimšanas datuma norādīšanas.

3. septembris, 16:30

Ventas Balss konkursam tika iesniegtas 30 fotogrāfijas, bet šoreiz redakcijas žūrija nolēmusi balvu piešķirt 6. vidusskolas skolniecēm, kuras konkursam iesūtīja dzīvespriecīgu bildi ar jaunā mācību gada sākumu!

3. septembris, 14:26

Nav izslēgts, ka daļa uz Latviju sūtīto 250 bēgļu pēc reliģiskās pārliecības būs musulmaņi, taču galvenais kritērijs bēgļa uzņemšanai nebūs reliģiskā pārliecība, bet tas, vai viņš atbilst patvēruma meklētāja statusam, šodien žurnālistiem pastāstīja Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1346 | 1347
Vai tu bieži izpalīdzi citiem?