Trešdiena, 25. novembris, 06:09
Sveicam: Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Šodien Ventspilī: 1 .. 3 °C, mākoņains, bez nokrišņiem
Šodien, 00:00

Valsts policija sākusi kriminālprocesu pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) iesnieguma par iespējamu iekšējās informācijas izmantošanu un manipulācijām darījumos ar AS Ventspils nafta akcijām.

Šodien, 00:00

Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā piektdien pulksten 13:00 paredzēta tikšanās ar jaunu, talantīgu slovēņu autoru Jasmīnu B. Frelihu, kas viesojies Ventspilī visu novembri.

Šodien, 00:00

Zemkopības ministrija apsveikusi šogad iedibinātā zivsaimniecības nozares konkursa Lielais loms 2015 laureātus un veicināšanas balvu saņēmējus, un to vidū ir arī ventspilnieki.

Šodien, 00:00

Pie diviem panākumiem Latvijas maksibasketbola čempionātā tikuši BK Ventspils seniori 40+ grupā.

Šodien, 00:00

Sporta kluba Favorīts pārstāvji sekmīgi startējuši Rīgas atklātajā čempinātā kikboksā. Sacensībās piedalījās deviņi ventspilnieki, un seši no viņiem mājās pārveda medaļas, trīs no tām – zelta.

Šodien, 00:00

Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš piektdien ar svinīgu pasākumu Jaunrades namā 27. novembrī atzīmēs savu 5 gadu jubileju.

Vakar, 16:11

Ceturtdien, 3. decembrī plkst. 19.00 Ventspils Kultūras centrā uz pirmizrādi aicina Ventspils teātris, kurš skatītāju vērtējumam nodos jaunu iestudējumu Lelde Stumbre “Pāris – nepāris”.

Vakar, 14:55

18. novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā Ventspils vīru kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente, Ventspils mūzikas vidusskolas muzikālā pedagoģe Lorija Cinkusa saņēma Latvijas valsts aizsardzības fonda “Lāčplēsis” Goda zīmi bronzā.

Vakar, 13:37

Latvijas  Virslīgas čempionāta bronzas medaļas ieguvēji FK "Ventspils" otrdien pagarināja līgumu ar uzbrucēju Ģirtu Karlsonu, informē komandas mājaslapa. 

Vakar, 13:22

Valdība šodien lēma, ka nākamgad būs četras dažādas minimālās algas stundu tarifa likmes atkarībā no darba stundu skaita mēnesī.

Vakar, 11:48

22. novembrī OC “Ventspils” manēžā Sporta skolas “Spars“ atklātajās sacensībās vieglatlētikā startēja jaunākās grupas vieglatlēti (2003./2004.g.dz. zēni un meitenes), kas pārstāvēja 14 komandas no Liepājas, Liepājas rajona, Kuldīgas, Jēkabpils, Jelgavas, Jelgavas novada, Saldus, Talsiem, Rojas, Olaines, Tukuma, Kandavas un Ventspils novada.

Vakar, 10:59

Šogad novembra otrajā dekādē nokrišņu summa bijusi 189% no normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra aprēķini.

Vakar, 09:46

Aptuveni piektā daļa Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju šogad Ziemassvētku dāvanu iegādei un svinību organizēšanai plāno atvēlēt virs 100 eiro, liecina pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījuma "900 sekundes" novembrī veiktā aptauja.

Vakar, 09:41

Nedēļas nogalē no 20. līdz 22. novembrim Austrijas pilsētā Vīnē notika Pasaules čempionāts Sporta dejās, kurās ar Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu, piedalījās arī ventspilnieks, sporta deju kluba “AURUM” pārstāvis Ņikita Toms ar partneri Lindu Āboltiņu.

Vakar, 09:38

Otrdienas rītā kāds aculiecinieks portālam ventasbalss.ru atsūtīja fotogrāfiju, kurā redzams, ka Ventspils pludmales kāpu zonā uzdarbojušies huligāni.

Vakar, 09:00

Trešdien, 25. novembrī pulksten 19:00 sporta hallē ''Pārventa'', Volejbola Klubs „Ventspils” Latvijas kausa izcīņas volejbolā 2015 ietvaros mērosies spēkiem ar iepriekšējās sezonas Kausa ieguvējiem un Latvijas Čempionvienību ''RTU/Robežsardze'' ar Latvijas izlases galveno treneri Raimondu Vildi priekšgalā.

Vakar, 08:59

Laikraksta “Ventas Balss” otrdienas numura ziņās lasiet par “Lauku sētas” dalībnieku no Popes Mārtiņu Mārtiņsonu, kā arī interviju ar ventspilnieku, kurš šovasar ar kājām un velosipēdu pieveica 4000 kilometrus garo Jēkaba ceļu.

 

Vakar, 08:54

Ja darba devējs - izglītības iestādes vadītājs, pašvaldība vai cita institūcija - ar iebiedēšanas un draudu metodēm mēģina atturēt pedagogus piedalīties streikā, šāda rīcība uzskatāma par cilvēktiesību pārkāpumu un ir attiecīgi sodāma, pārliecināta Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA), kas gadījumā, ja tiks saņemta atbilstoša informācija, gatava vērsties arī Valsts darba inspekcijā (VDI).

Vakar, 08:13

Latvijas vicečempione basketbolā "Ventspils" jaunizveidotā FIBA Eiropas kausa apakšgrupu turnīra piektajā mačā šodien savā laukumā uzņem latvieša Laura Blaua pārstāvēto Lietuvas komandu Pasvāles "Pieno žvaigzdes".

Vakar, 00:00

Pašvaldības SIA Ventspils siltums informē, ka ir pabeigts 2015.gadā īstenotais projekts Ventspils pilsētas siltumapgādes sistēmas efektivitātes paaugstināšana.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1405 | 1406
Vai gaidi "Lemberga hūtes" sezonas atklāšanu?