Ceturtdiena, 31. jūlijs, 04:18
Sveicam: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Šodien Ventspilī: 21 .. 23 °C, mākoņains, lietus
Šodien, 00:00

Trešdien, 30. jūlijā, pie Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas notika svinīga ceremonija – mācītājs Uģis Brūklene iesvētīja jaunizveidoto slimnīcas karogu.

Šodien, 00:00

Patlaban 60% bijušo Iki veikalu ir pārveidoti par Mego veikaliem. Atlikušo 40% veikalu pārvede varētu tikt pabeigta laika posmā no 1. septembra līdz 15. oktobrim.

Šodien, 00:00

Vakar notika vairāku pilsētas domes komisiju – Pilsētas attīstības, Vides aizsardzības  un Pilsētas apstādījumu saglabāšanas komisijas – apvienotās sēdes.

Šodien, 00:00

Laimdotas Straujumas (Vienotība) valdību pamet vēl viens ministrs. Nesaņēmusi pielaidi valsts noslēpumam, tieslietu ministre Baiba Broka iesniegusi demisijas rakstu, kuru premjere pieņēmusi. Apvienība Visu Latvijai! – Tēvzemei un brīvībai/LNNK kā  kandidātu Brokas vietā virzīs Gaidi Bērziņu, un  Straujuma šo kandidatūru atbalstīs.

Šodien, 00:00

Jau šobrīd Centrālās vēlēšanu komisijas informācija liecina, ka no Ventspils pilsētas un novada līdztekus jau iepriekš minētajiem kandidātiem pievienojušies citi.

Šodien, 00:00

Atrast cilvēku, kas vēlas ieņemt veselības ministra amatu, ir grūti, jo neviens negrib kļūt ar etiķeti politikai, kas ir tendēta uz valsts izmērdēšanu, uzskata Latvijas veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība.

Vakar, 17:08

Laikraksta «Ventas Balss» ceturtienas numura ziņas, skandāli, intervijas un viedokļi.

Vakar, 15:29

Sestdien, 2. augustā, Reņķa dārzā no plkst. 23.00 līdz pat rīta gaismai turpināsies Pilsētas svētku svinības un uz nakts dejām aicinās grupas "The Sound Poets", "Otra puse", kā arī Andris Ērglis un Ufo.

Vakar, 15:18

Trešdienas video sesijā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbildēja uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.

Vakar, 13:25

29. jūlijā „„Ventspils nafta” termināls” (VNT) apmeklēja ļoti īpaši viesi — tā bijušie darbinieki, pašlaik 80 un 90 gadus veci pensionāri, kuri lika termināļa pamatus tā celtniecības laikā un darbības sākumā.

Vakar, 12:58

Jau piekto gadu pēc kārtas Ventspilī norisināsies Latvijas nūjošanas festivāls, kas ik gadu pulcē vairākus simtus dažāda vecuma dalībnieku.

Vakar, 11:20

Dzirnavu laukumā 2. augustā, notiks frizieru un vizāžistu festivāls „Jūras orhideja”, ar muzikāli teatralizēta programmu uzstāsies Ventspils Nacionālo Kultūras biedrību asociācija un viesi, vēlāk uz skatuves ar muzikālu programmu kāps arī Ventspils amatiermākslas kolektīvi, bet vakarpusē ikviens aicināts vērot vai arī pats piedalīties amatieru vokālajā konkursā „Dziesmu kari”.

Vakar, 11:08

1. augustā plkst. 16.00 Galvenajā bibliotēkā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs sešiem pilsētas vidusskolu absolventiem svinīgi pasniegs Pedagoģiskā darba inovācijas fonda apliecības par nosaukuma “Gada skolēns” iegūšanu, bet astoņi vidusskolu absolventi saņems domes Pateicības rakstus.

Vakar, 10:15

Ventspils pilsētas svētku laikā no 31. jūlija līdz 5. augustam ir noteikti vairāki transporta kustības ierobežojumi.

Vakar, 09:47

Dalībai Ventspils starptautiskajā ziedu paklāju festivālā, kas norisināsies jau 14. reizi un, kā ierasts, notiks Ostas ielas promenādē no 1. līdz 3. augustam Ventspils Pilsētas svētku ietvaros, pieteikušās 40 floristu komandas no 6 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas un Vācijas.

Vakar, 09:23

2. un 3. augustā Ventspils pilsētas svētki tiks papildināti ar taku orientēšanās sacensībām, kurās tiek aicināts jebkurš ventspilnieks un pilsētas viesis: sestdien, 2. augustā, Piejūras Kempinga teritorijā no plkst. 12 līdz 15; svētdien, 3. augustā, Piejūras Kempinga teritorijā no plkst. 11 līdz 13.

Vakar, 09:13

No 11. līdz 22. augustam pēdējo reizi šajā vasarā biedrība “Nāc līdzi!” rīkos spēli “Pats par savu naudu”. Spēle tiks organizēta abos pilsētas krastos - Talsu ielā 1 un Lielajā prospektā 18-1 nodibinājuma „Spēkuguns” Dienas centrā bērniem un jauniešiem.

Vakar, 00:00

2. augustā plkst. 24 Ventspils baptistu baznīcā, Platā ielā 13, notiks mūziķa Kaspara Zemīša koncerts Ģitāras dziesma pusnaktī.

Vakar, 00:00

1. augustā no plkst. 18.00 līdz 24.00 Piedzīvojumu parkā ventspilniekiem un pilsētas viesiem par prieku jau piekto gadu pēc kārtas notiks izklaidējošs pasākums kantrī stilā.

Vakar, 00:00

Konkursa Pilsētas rota 2014 pateicības apliecinājuma kartiņa, ko nominācijā skats no malas saņēmuši ap 700 sakoptāko mūsu pilsētas privātmāju saimnieki, liecina par to, ka  konkrētais pagalms atzīts par vienu no skaistākajiem Ventspilī. Turklāt šī kartiņa kalpo arī par ceļazīmi, lai pieteiktos apmaksātai vienas dienas ekskursijai.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1090 | 1091
Vai, iepērkoties, centies izvairīties no ģenētiski modificētiem produktiem?