Ceturtdiena, 18. septembris, 06:36
Sveicam: Liesma, Elita, Alita
Šodien Ventspilī: 12 .. 14 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Šodien, 00:00

Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas rezidents, Dzejas dienu viesis japāņu dzejnieks Goro Takano 19. septembrī plkst. 18 ar dzejas lasījumu viesosies Pārventas bibliotēkā.

Šodien, 00:00

25. septembrī plkst. 10 Ventspils Augstskolā norisināsies cikla Biznesa rīts seminārs par tipiskākajām kļūdām, kas tiek pieļautas pārdošanas procesā.

Šodien, 00:00

19. septembrī četrpadsmit Ventspils novada seniori no Puzes un Ances brauks uz Stendi un piedalīsies Kurzemes pensionāru un invalīdu organizāciju pārstāvju draudzības pasākumā "Mirklis no mūsu ikdienas".

Vakar, 17:13

Ventspils slimnīcā šodien notika Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta organizētas ugunsdzēsības taktiskās mācības.

Vakar, 17:09

Laikraksta «Ventas Balss» ceturtdienas numura ziņas, skandāli, intervijas un viedokļi.

Vakar, 15:49

No 318 dienas skolu devīto klašu izglītojamiem, kuri 2014. gada jūnijā saņēma apliecību par vispārējo pamatizglītību, 194 (61%) turpina mācības vispārizglītojošajās vidusskolās.

Vakar, 15:45

Basketbola klubs "Ventspils" paziņojis, ka Vlada Garasta turnīra laikā komandu pārstāvēs Latvijas izlases kandidāts Žanis Peiners.

Vakar, 15:35

Trešdienas video sesijā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbildēja uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.

Vakar, 15:27

Siltumapgādes uzņēmums "Ventspils siltums" 10.septembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) iesniedzis jaunu siltumenerģijas tarifa projektu, kas paredz par 2% samazināt apkures tarifu Ventspilī, šodien preses konferencē informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Vakar, 15:18

Sēņu mežos šogad daudz, tāpēc likumsakarīgs ir arī "Ventas Balss" fotokonkursam “Ej bekot!” iesniegto fotoattēlu skaits – 108.

Vakar, 15:13

Iepirkuma konkurss par granīta iegādi un ieklāšanu Lielajā laukumā, Ventspilī, ir atcelts, jo konkursa dalībnieki piedāvājuši nepamatoti augstas cenas, radot aizdomas par negodīgu rīcību, šodien preses konferencē atzina Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Vakar, 14:55

Viens no lielākajiem šokolādes ražotājiem Krievijā "Pobeda Confectionery" nākamgad plāno atvērt šokolādes fabriku Ventspilī, šodien preses konferencē informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Vakar, 14:27

No 2. jūlija vairāk nekā 17 tūkstoši cilvēku izmantojuši iespēju apmeklēt unikālo multimediālo izstādi "Naudas dizains. PIN kods" Livonijas ordeņa pilī, kurā var iepazīt vairāk nekā 20 gados paveikto lata banknošu, monētu un Latvijas eiro monētu dizaina veidošanā.

Vakar, 12:40

Leģendārā latviešu grupa „Jumprava” šogad svin 30 gadu jubileju un ar īpašu jubilejas koncertprogrammu dosies tūrē pa Latviju, kurā klausītājus klātienē ne tikai priecēs ar jau iemīļotiem hitiem, bet arī atskaņos kompozīcijas no jaunā albuma „Laiks runā”.

Vakar, 12:29

Jaunāko satiksmes dalībnieku drošībai veltītās informatīvās kampaņas „Drošs ceļš uz skolu” ietvaros Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) izveidojusi īpašu aplikāciju internetā – Ceļu satiksmes eksāmens gājējiem.

Vakar, 10:52

Pateicoties 173 ziedotājiem no Latvijas, ASV, Kanādas, Anglijas, Vācijas, Zviedrijas, Austrālijas un Venecuēlas, Vītolu fonds jauno 2014./2015. mācību gadu sāk ar 604 stipendijām spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem.

Vakar, 10:34

Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēknis Edvards Grieze, sadarbojoties ar Latvijā labi zināmajiem mūziķiem Rassell (Ruslanu Kuksinoviču) un Sabīni Berezinu, laidis klajā jaunu dziesmu “Esi kustībā”. Dziesmai tapis arī videoklips.

Vakar, 09:32

Deviņkārtējie Latvijas čempioni BK "Ventspils", leģendārā lietuviešu trenera Vlada Garasta kausa izcīņā, otrdien, pirmajā spēlē tikai pagarinājumā atzina Lietuvas vicečempionu Klaipēdas "Neptūnas" pārākumu – 98:101.

Vakar, 00:00

Trešdien, 17. septembrī, jau trešo reizi notiks pasākums „Dzeja ielās”.

Vakar, 00:00

20. septembrī Piedzīvojumu parkā notiks jaunas kalnu riteņbraukšanas sacensības – MTB Eliminātors, kuru mērķis ir popularizēt MTB sportu kā visiem pieejamu aktīvu atpūtas un veselības veicinošu sporta veidu un dažādot priekšstatu par MTB (kalnu divriteņu) sacensībām.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1121 | 1122
Vai tu bieži ēd šokolādi?