Piektdiena, 19. decembris, 13:55
Sveicam: Sarmis, Lelde
Šodien Ventspilī: 6 .. 8 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Šodien, 13:43

Mazbānīša svētkos Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā 28. decembrī Kaza brauks vilcienā, turklāt, būs gandrīz tikpat svarīga persona kā Mazbānītis, jo nākamais gads, kā zināms, ir Kazas gads!

Šodien, 12:54

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca valsts noteiktajā brīvdienā 2. janvārī, piektdienā, strādā ierastajā darba režīmā, bet 10. janvārī ierastajā sestdienas režīmā.

Šodien, 10:09

Ventspils pilsētas domes Finanšu nodaļa vērš nodokļa maksātāju uzmanību, ka ar 2015. gada 1. janvāri mainās iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksāšanas kārtība Ventspils pašvaldības teritorijā reģistrētajiem nodokļu maksātājiem un visi iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksājumi turpmāk būs jāveic Valsts kases iedzīvotāju ienākuma nodokļa sadales kontā.

Šodien, 10:00

19. decembrī plkst. 13:00 Ventspils pilsētas domes sēdes laikā trijiem skolotājiem – Ventspils 1. ģimnāzijas ķīmijas skolotājai Vitai Bērzlejai, Ventspils 2. vidusskolas matemātikas skolotājai Valentīnai Juščenko un Ventspils 6. vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotājai Inetai Dejus - tiks svinīgi pasniegtas Pedagoģiskā darba inovācijas fonda apliecības un balvas par nosaukuma “Gada skolotājs” iegūšanu.

Šodien, 09:12

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienās mainās autobusu kursēšanas grafiki.

Šodien, 08:59

Laiks līdz Ziemassvētkiem un arī paši svētki būs vējaini un nokrišņiem bagāti, savukārt svētku izskaņā var izveidoties sniega sega, kas tik ātri nenokusīs, aģentūra informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Šodien, 00:00

Ziemassvētki un gadumi­ja saistās ar dāvanām, to sa­ņemšanu un došanu, un malā nestāv arī Olimpiskais centrs Ventspils.

Šodien, 00:00

Tas, ka Ventspilī sportošana kļuvusi par tradīciju, nevienu vairs neizbrīna. Taču, kā izrādās, arī pašiem sportotājiem jau izveidojušās savas tradīcijas, arī gadumijas.

Šodien, 00:00

Šo svētdien jau 14. reizi Vieglatlētikas manēžā risināsies Ziemassvētku kausa izcīņa, kurai pieteikušās 20 komandas, tajā skaitā divas no Lietuvas.

Šodien, 00:00

Atvaļinājuma laiks noslēdzies futbola klubā Ventspils, kas jau šonedēļ sācis gatavošanos jaunajai sezonai.

Šodien, 00:00

Jau 30. reizi risinājās kādreiz pilsētā populāro šahistu Elvīras Cielavas un Aleksandra Kliģa piemiņas turnīrs.

Šodien, 00:00

Šā gada nogalē noslēdzies vairāk nekā divus gadus ilgušais sadarbības projekts starp Ventspils Digitālo centru, Ventspils Augstskolu un Kauņas Tehnoloģiju universitāti.

Šodien, 00:00

Jauniešiem, kuri vēlas gada vai pusotra gada laikā apgūt arodu, no 1. decembra ir iespēja pieteikties Eiropas Savienības fondu atbalstītajās profesionālās izglītības programmās.

Šodien, 00:00

Saeima, izskatot priekšlikumus nākamā gada budžetam, noraidīja ierosinājumu paredzēt 12 miljonus eiro pedagogu jaunā darba samaksas modeļa ieviešanai.

Šodien, 00:00

Šodien plkst. 11 radio Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvā iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils domi.

Vakar, 17:33

Laikraksta «Ventas Balss» piektdienas numura ziņas, skandāli, intervijas un viedokļi.

Vakar, 17:11

Situācija uzņēmumā "Ventspils zivju konservu kombināts" (VZKK), kas no janvāra uz laiku samazinās ražošanas jaudu un atlaidīs 400 darbiniekus, ir ģeopolitiskā konflikta sekas, atzina Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Vakar, 17:07

Kanālā Re:TV piektdien plkst. 18 būs skatāms Ventas Balss žurnālistu gatavotais raidījums Ventspils notikumu TOP 5.

Vakar, 15:53

17. decembrī Ventspils Jaunrades namā Ventspils Augstskolas ikgadējā pasākumā “Gada Balva” tika paziņoti šā gada laureāti un balvu saņēmēji.

Vakar, 15:30

Uzņēmums "Ventspils zivju konservu kombināts" (VZKK) no janvāra uz laiku samazinās ražošanas jaudu un atlaidīs 400 darbiniekus.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1181 | 1182
Vai Tu nākamajam gadam esi abonējis kādu laikrakstu vai žurnālu?