Trešdiena, 22. oktobris, 16:44
Sveicam: Irīda, Īrisa
Šodien Ventspilī: 1 .. 3 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Šodien, 16:25

Kopš jūlija Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centru vada AIVARS STANKEVIČS. Aiz stiklotajām centra sienām viņš pie tasītes melnas kafijas nosvērti un laipni stāsta par izvēlēm un nākotnes plāniem. Netālu no viņa darba galda atstutēts velosipēds. «Ikdienā pa pilsētu pārvietojos ar to. Man ļoti patīk, Rīgā jau šādu iespēju nav,» atzīst Stankevičs.

Šodien, 16:00

Laikraksta «Ventas Balss» ceturtdienas numura ziņas, skandāli, intervijas un viedokļi.

Šodien, 15:28

Arī jaunajā apkures sezonā trūcīgie un maznodrošinātie Ventspils iedzīvotāji varēs saņemt pabalstus daļējai apkures rēķinu segšanai un malkas iegādei, šodien preses konferencē informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Šodien, 15:08

26. oktobrī plkst. 11.00 airēšanas bāzē „Dampeļi” ar svinīgu karoga pacelšanu notiks ziemas peldēšanas sezonas atklāšana, ko organizē norūdīšanās un ziemas peldēšanas klubs „Ventspils Jūras lauvas”.

Šodien, 14:07

Oktobra otrā dekāde bijusi nokrišņiem bagātākā, kāda Latvijas meteoroloģisko novērojumu vēsturē bijusi, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Šodien, 13:56

Ventspilī noslēgusies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētā Karjeras nedēļa, kurā 3000 jauniešu piedalījās dažādos pasākumos, izzināja savas intereses un spējas, lai pieņemtu pārdomātus lēmumus par savu tālāko profesionālo attīstību. Par noderīgāko dalībnieki atzina nākotnes iespēju izvērtēšanu savā pilsētā.

Šodien, 13:39

Trešdienas video sesijā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbildēja uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.

Šodien, 11:47

Svētdien, 26. oktobrī, plkst. 12.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 Bērnu parkā „Fantāzija” bērni aicināti uz izklaidējošo pēcpusdienu bērniem „Troļļu cirks”.

Šodien, 11:43

Ar pasākumu “Skola - mūsu otrās mājas” šodien tiek atzīmēta Ventspils 4. vidusskolas 46 gadu dzimšanas diena, aicinot skolēnus un skolotājus iesaistīties dažādās jautrās aktivitātēs.

Šodien, 11:26

Pirmie krogi esot radušies laikā ap 3 gt.pr.Kr. Ja sākotnēji vārds apzīmēja vietu, kur pārlaist nakti, atpūtināt zirgus un paēst, bet tagad tas ir universāls apzīmējums vietām, kur var patīkami pavadīt laiku, baudot labus ēdienus, dzērienus, mūziku u.c.

Šodien, 00:00

Šā gada 27. oktobrī apritēs 60 gadi, kopš Zūrās tika atvērta 10. lauksaimniecības skola, kura darbojās līdz 1996. gadam.

Šodien, 00:00

Jau otro gadu Ventspils poliklīnikā ir pieejama fototerapija, kas sevi pozitīvi pierādījusi ādas slimību ārstēšanā.

Šodien, 00:00

Mūsdienās dažādas alerģijas kļūst arvien aktuālāka problēma. Lai diagnosticētu vienu no izplatītākajām alerģijas formām – kontaktalerģiju, Ventspils poliklīnika pilnveidojusi testu iespējas.

Šodien, 00:00

Ventspils poliklīnikas laboratorija, strādājot jaunajā ēkā, ir kļuvusi pacientiem un darbiniekiem daudz ērtāka un plašāka. Tajā ir pieejami vispusīgi analīžu un testu pakalpojumi.

Šodien, 00:00

H. Dorbes muzeja vadītāja Inese Aide 23. oktobrī Užavas pamatskolā un 7. novembrī Ugāles vidusskolā lasīs lekciju par notikumiem Otrā pasaules kara beigās Ventspils pusē.

Šodien, 00:00

Pēc vasaras pārtraukuma atsākusies Latvijas mēroga sacensību sezona sporta vingrošanā, un to atklājuši arī ventspilnieki, sarīkojot tradicionālās sacensības Kurzemes grācija dāmām un Kurzemes talants puišiem.

Vakar, 17:55

Laikraksta «Ventas Balss» trešdienas numura ziņas, skandāli, intervijas un viedokļi.

Vakar, 15:50

22. oktobrī otro maču ULEB Eiropas kausā aizvadīs BK "Ventspils” basketbolisti, kas viesos tiksies ar F grupas un, iespējams, arī visa turnīra favorītiem Krasnodaras "Lokomotiv”.

Vakar, 15:23

Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) priekšlikumu, sākot ar 2017. gadu, valstī noteikt jaunu minimālā ienākuma līmeni, ko izmantos, aprēķinot, piemēram, minimālos pabalstus, nosakot ienākuma neapliekamo minimumu, kā arī dažādu pabalstu apmēru.

Vakar, 15:21

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, plkst. 14.00 Kultūras centrā vīru kopas „Vilki” vadītājs Edgars Lipors aicina uz savu monoizrādi „Karavīrs”, kas ir arhaisks un reizē mūsdienīgs simbolisks vēstījums par sevis apzināšanos, piederību zemei, tautai, ģimenei, pašam sev.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1144 | 1145
Vai atstarojošās vestes tumšajā laikā var pasargāt gājēju dzīvību?