Ceturtdiena, 23. oktobris, 18:48
Sveicam: Daina, Dainida, Dainis
Šodien Ventspilī: -1 .. -3 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Šodien, 17:28

Laikraksta «Ventas Balss» piektdienas numura ziņas, skandāli, intervijas un viedokļi.

Šodien, 17:18

Kanālā Re:TV piektdien plkst. 18 būs skatāms Ventas Balss žurnālistu gatavotais raidījums Ventspils notikumu TOP 5.

Šodien, 15:44

Piedzīvojumu parka BMX trasē noris rekonstrukcijas darbi, kuru laikā plānots pārbūvēt starta estakādes kalnu, to paaugstinot par 2,5m, tādējādi starta estakāde sasniegs 5m augstumu.

Šodien, 15:23

Mājsaimniecībām prognozējamais elektroenerģijas cenu pieaugums pēc 2015. gada 1. janvāra varētu būt 15-30% apmērā, šodien preses konferencē teica Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Jurijs Spiridonovs.

Šodien, 15:07

31. oktobrī plkst. 16.00 Ventspils Jaunrades namā viesosies Daugavpils Bērnu un jauniešu centra "Jaunība" mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, lai sniegtu koncertu ventspilniekiem.

Šodien, 13:14

Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja izmaiņas Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, ar kurām plānots sīkāk diferencēt naudas sodus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par nelielu ātruma pārsniegšanu sankcijas paredzēts samazināt, bet bargākus sodus noteikt par būtisku atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Šodien, 13:05

“Zaļā Josta” sadarbībā ar Ventspils Tehnikumu un Ventspils pilsētas bibliotēku aicina Ventspils novada izglītības iestāžu pedagogus un vides izglītotājus uz semināru “Teorija, prakse, pieredze vides izglītībā”.

Šodien, 13:00

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma likumu grozījumus, paredzot, ka no 2015. gada 1. jūlija nebūs vajadzīgs darba devēja apstiprinājums tam, ka laikā, par kuru darbiniekam izsniegta darba nespējas jeb slimības lapa, viņš tiešām nav strādājis.

Šodien, 11:08

Savas ģimenes pašreizējo materiālo stāvokli kā labu septembrī vērtēja 12% iedzīvotāju, liecina jaunākā "DNB Latvijas barometra" pētījuma rezultāti.

Šodien, 10:46

Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, 15. novembrī plkst. 21. 00 Ventspils Kultūras centrā visi aicināti uz svētku balli, kur par mūziku gādās grupa „Jūrkant’”.

Šodien, 10:33

Nedēļas nogalē, 25. un 26. oktobrī, Olimpiskā centra „Ventspils” ledus hallē notiks starptautiskās daiļslidošanas sacensības „Ventspils pērle 2014”.

Šodien, 09:53

22. oktobrī Galvenajā bibliotēkā notika Ievas Rupenheites dzejas krājuma “nepāriet” atvēršana.

Šodien, 08:54

Eiropas kausa otrajā spēlē BK "Ventspils" basketbolisti viesos apņēmīgi cīnījās ar grupas favorītiem Krasnodaras "Lokomotiv", vēl pēdējās ceturtdaļas sākumā esot pat vadībā, tomēr galu galā piedzīvoja neveiksmi 60:72.

Šodien, 00:00

Nederīgos un neizlietotos medikamentus atkritumos salīdzinoši vairāk izmet ārpus Rīgas esošo lielo Latvijas pilsētu – Daugavpils, Liepājas, Jelgavas, Ventspils, Jūrmalas un Rēzeknes – iedzīvotāji, liecina biedrības Veselības projekti Latvijai veiktā pētījuma rezultāti.

Šodien, 00:00

Šā gada martā pašvaldības SIA ŪDEKA uzsāka ūdenssaimniecības attīstības projekta ceturto kārtu, kas paredz ūdenssaimniecības paplašināšanu pavisam kopā 12 ielu posmos. Pašlaik darbi noslēgušies desmit ielu posmos, bet atlikušie divi ielu posmi tiks sakārtoti līdz oktobra beigām.

Vakar, 22:31

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien apstiprināja 12. Saeimas vēlēšanu galīgos rezultātus.

Vakar, 16:51

Valdības veidošanas sarunās Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) necīnās par amatiem, kā tas dažkārt tai tiek pārmests, bet gan pret nepamatotu ekonomisko politiku, - šodien preses konferencē norādīja viens no ZZS pārstāvjiem valdības veidošanas sarunās, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Vakar, 16:25

Kopš jūlija Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centru vada AIVARS STANKEVIČS. Aiz stiklotajām centra sienām viņš pie tasītes melnas kafijas nosvērti un laipni stāsta par izvēlēm un nākotnes plāniem. Netālu no viņa darba galda atstutēts velosipēds. «Ikdienā pa pilsētu pārvietojos ar to. Man ļoti patīk, Rīgā jau šādu iespēju nav,» atzīst Stankevičs.

Vakar, 16:00

Laikraksta «Ventas Balss» ceturtdienas numura ziņas, skandāli, intervijas un viedokļi.

Vakar, 15:28

Arī jaunajā apkures sezonā trūcīgie un maznodrošinātie Ventspils iedzīvotāji varēs saņemt pabalstus daļējai apkures rēķinu segšanai un malkas iegādei, šodien preses konferencē informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1145 | 1146
Vai, iepērkoties, izvēlaties Latvijas produktus?