Piektdiena, 31. jūlijs, 20:21
Sveicam: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Šodien Ventspilī: 16 .. 18 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Šodien, 14:12

Pilsētas svētku pasākumos meklēsim TEVI, ventspilniek, bet Tu vari sameklēt MŪS! Iejūties fotogrāfa, žurnālista vai videooperatora ādā! Pieķer Ventas Balss komandu darbībā un saņem balvu!

Šodien, 13:32

Ar mīlestību, ar pozitīvām emocijām, ar ziedu krāšņumu un, protams, ar labu garastāvokli. Ostas ielas promenādē norisinās jau 15. Ventspils starptautiskais ziedu paklāju festivāls.

Šodien, 10:36

Šogad jau piecpadsmito gadu pēc kārtas Ventspilī tika rīkots konkurss „Pilsētas rota 2015”. Tā ietvaros ventspilniekiem bija iespēja pieteikt savus vai kaimiņa krāšņos un koptos dārzus, lai kompetenta žūrija tos izvērtētu un noteiktu pašas pievilcīgākās un oriģinālākās piemājas teritorijas.

Šodien, 09:32

No 31. jūlija līdz 2. augustam Ventspils pilsēta ar plašu un daudzveidīgu svētku programmu atzīmēs 725. dzimšanas dienu.

Šodien, 00:00

Šodien, 31. jūlijā, plkst. 19.00 Rātslaukumā Ventspils Pilsētas svētku atklāšanas ceremonijā pasniegs Ventspils pilsētas domes apbalvojumus – Lielo balvu un septiņas Balvas ventspilnieku izvirzītajiem laureātiem.

Šodien, 00:00

Šodien plkst. 11 radio Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvā iknedēļas radioraidījumu, kas veidots sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

Šodien, 00:00

Latvijas pensiju fondi pirmajā pusgadā ir nodrošinājuši pozitīvu ienesīgumu gan valsts fondēto pensiju, gan privāto pensiju uzkrājumiem – visu pensiju plānu vidējais ienesīgums kopš gada sākuma ir bijis 2,7–3,4% robežās, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas Pensiju fondu apskats par šā gada pirmo pusgadu.

Šodien, 00:00

Šā gada otrajā ceturksnī, salīdzinot ar 2014. gada attiecīgo periodu, iekšzemes kopprodukts (IKP) pēc sezonāli izlīdzinātajiem datiem ir pieaudzis par 2,6%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) ātrais novērtējums.

Šodien, 00:00

Vairākums Latvijas iedzīvotāju ir pieraduši pie eiro, ir apmierināti ar eiro naudas dizainu, kvalitāti un drošību un pozitīvi novērtē eiro lietošanas ieguvumus – ērtības ceļot bez naudas maiņas un ar citām valstīm vieglāk salīdzināmās cenas.

Šodien, 00:00

Šodien un rīt Valmierā notiek tradicionālā Prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā, kurā spēkiem mērosies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sportisti. Šāds formāts tika iemēģināts 2012. gadā, bet pirms tam Valmierā risinājās novadu cīņas.

Šodien, 00:00

Trīs dienas Inčukalnā notika sacensības Baltic Open 2015, kas pulcēja rekordlielu skaitu sportistu un zirgu no visām Baltijas valstīm un kurās sacentās ne tikai augstas klases profesionāļi, bet arī bērni ar ponijiem, jaunieši un amatieri.

Šodien, 00:00

No 04. līdz 09. augustam, Ventspilī, Reņķa dārzā (laukumā pie Estrādes) būs skatāms grandiozs cirka šovs "Zoo Impērija", kas sola aizraut kā bērnus, tā arī pieaugušos.

Šodien, 00:00

Ventspils 725.gadu jubilejas svinībās piedalīsies arī biedrības „LAIMES KALVE” komanda un brīvprātīgie palīgi, lai tiktos ar ventspilniekiem un pilsētas viesiem, aicinot piedalīties sociālajā akcijā „Pasaki paldies!”.

Vakar, 22:43

Ventspilī, teātra namā „Jūras vārti” pirmizrādi piedzīvoja unikāls projekts – Imanta Kalniņa simfoniskā dziesmuspēle „No saldenās pudeles”, Margo Zālītes režijā, pie diriģenta pults - iestudējuma muzikālais vadītājs - Aigars Meri.

Vakar, 16:21

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī kriminālprocesa ietvaros kratīšanas un apskates laikā atrastas un izņemtas dažādas mantas, kuru īpašnieki vēl nav zināmi. Pamatā tās ir dažādas elektriskās ierīces, instrumenti un citi sadzīves priekšmeti.

Vakar, 13:38

No 24.-26. jūlijam Tallinā notika “Baltijas kauss-2015” sacensības svarcelšanā, kurās startēja komandas no Igaunijas, Polijas, Somijas un Latvijas.

Vakar, 10:57

Ventspils Pilsētas svētku laikā, 1. augustā plkst. 17:00 teātra namā „Jūras vārti”, klātesot pašai māksliniecei, tiks atklāta latviešu grafiķes Maijas Dragūnes darbu izstāde.

Vakar, 10:30

31. jūlijā plkst. 19:00 Rātslaukumā izskanēs Ventspils Pilsētas svētku atklāšanas koncerts, kurā muzicēs Ventspils kameroķestris, Ventspils Bigbends un solisti, kā arī koncerta īpašais viesis – Latvijas Nacionālās operas soliste Sonora Vaice.

Vakar, 10:22

Latvijas bankas realizē pārāk pasīvu uzņēmumu kreditēšanas politiku, kas kavē Latvijas ekonomikas izaugsmi, šādu nostāju šorīt LNT pauda ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

Vakar, 10:08

Šī gada augustā jau 12. gadu pēc kārtas notiks riteņbraukšanas sacensības visai ģimenei „Bērnu rallijs 2015”. VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” organizētais projekts sadarbībā ar SIA „Mārketinga projektu aģentūra Fortius” arī šogad paredz 4 atlases kārtas lielākajās Kurzemes pilsētās, pulcējot ap 400 dalībnieku.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1324 | 1325
Kuru no pilsētas svētku pasākumiem gaidāt visvairāk?