Ceturtdiena, 24. aprīlis, 00:48
Sveicam: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
Šodien Ventspilī: 3 .. 5 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Šodien, 00:00

Teātra nams Jūras vārti šogad atzīmē savas darbības 5 gadu jubileju. Svētku koncertā 15. maijā plkst. 19.00 uzstāsies kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” diriģenta Normunda Šnē vadībā un izcilais latviešu čellists Maksims Beitāns.

Šodien, 00:00

18. maijā plkst. 17.00 uz teātra nama “Jūras vārti” skatuves Liepājas teātris uzvedīs muzikālo izrādi “Pūt, vējiņi!”.

Šodien, 00:00

10. maijā plkst. 18.00 teātra namā "Jūras vārti" jau otro reizi notiks Latvijas Modes palātas un SIA "Kurzemes filharmonija" rīkotais Latvijas modes festivāls "Riga Fashion Mood".

Šodien, 00:00

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) Lieldienu laikā, veicot pārbaudes pārtikas aprites uzņēmumos un īpašu uzmanību veltot olu tirdzniecībai, no apgrozības ir izņēmis 7 950 olu, kurām konstatēts neatbilstošs marķējums.

Šodien, 00:00

Lai mudinātu iedzīvotājus ikdienā izvēlēties veselībai draudzīgu un vērtīgu pārtiku, Latvijas Diētas un Uztura speciālistu asociācija radījusi pārtikas produktu kvalitātes zīmi Iesaka uztura speciālisti, informē asociācijas vadītāja Lolita Neimane.

Šodien, 00:00

Februārī aizvadītajās Soču olimpiskajās spēlēs panākumus guvušie Latvijas sportisti, treneri un federāciju pārstāvji apbalvoti ar Triju Zvaigžņu ordeņiem, paziņojis Ordeņu kapituls.

Šodien, 00:00

Piektdien pirms LBL pirmās pusfinālspēles starp BK Ventspils un BK Jēkabpils tiks sumināts Soču olimpisko spēļu dalībnieks Haralds Silovs. Viņu sveiks Ventspils domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs.

Šodien, 00:00

Zūru pamatskolas komanda Zūru Strāva erudīcijas konkursa eXperiments pusfinālā, kurā cīnījās ar pašām veiksmīgākajām un zinošākajām Kurzemes komandām, ieguvusi 16 punktus.

Šodien, 00:00

Amatu māja sestdien aicina uz meistarklasi auduma apdrukā jeb madarošanā. Tekstilmāksliniece Kristīne Šica iepazīstinās ar auduma apdrukas tehnikas specifiku, kā arī demonstrēs un radīs vasarīgu audumu ar latvju zīmju rakstiem.

Vakar, 18:01

Artūra Šingireja jeb Dona jaunā albuma koncerttūres vilciens uz Varanasi piestāja arī Ventspils teātra namā Jūras vārti. Pirms akustiskā koncerta mūziķis Ventas Balsij sniedza interviju, un interesanti, ka tās jautājumi veidoti sadarbībā ar lasītājiem.

Vakar, 17:03

Šogad piemin Svētā Radoņežas Sergija dzimšanas 700. gadadienu. Viens no nozīmīgajiem Svētā Radoņežas Sergija darbiem viņa dzīves laikā ir Trīsvienības klostera izveide. Svētais Radoņežas Sergijs pasargā bērnus no ļaunās acs un palīdz mācībās un studijās.

Vakar, 16:15

Laikraksta «Ventas Balss» ceturtdienas numura ziņas, skandāli, intervijas un viedokļi.

Vakar, 13:58

26. aprīlī plkst. 12.00 Olimpiskā centra „Ventspils” Vieglatlētikas manēžā notiks starptautiskais Deju un sporta aerobikas festivāls „Dejas prieks”, kurā piedalīsies 9 kolektīvi.

Vakar, 10:32

Ventspils Piedzīvojumu parka BMX trasē notika sporta skolas „Spars” sezonas atklāšanas un Open BMX sacensības.

Vakar, 10:17

Zaļās ceturtdienas vakarā Ventspils lībiešu kopienas pārstāvji pulcējās uz pēdējo lībiešu valodas nodarbību, lai atskatītos uz septiņos mēnešos iemācīto, pārrunātu vēl neapgūto un apņemtos arī turpmāk meklēt iespējas mācīties lībiešu valodu.

Vakar, 10:12

Aprīlī Ventspilī tiek mainīti bērnu rotaļu laukumu krāsainie gumijas segumi, kas pagājušā gada pavasarī netika ieklāti pietiekoši kvalitatīvi. Darbus veic SIA „Reaton LTD” garantijas ietvaros par uzņēmuma paša līdzekļiem.

Vakar, 09:54

26. aprīlī plkst. 19.00 Ventspils Jaunrades namā notiks 2. Pieaugušo deju kolektīvu festivāls „Sieviete - krāšņākais zieds”.

Vakar, 09:49

Sestdien, 26. aprīlī, Kuldīgā jau 10.reizi notiks pavasara palu šovs Lido zivis Kuldīgā.

Vakar, 09:39

Ventspilī 4. maijā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena tiks atzīmēta ar vairākiem pasākumiem.

Vakar, 09:15

Jau piektdien Latvijas Basketbola līgas pusfināla pirmo maču savā laukumā aizvadīs BK "Ventspils" basketbolisti, kuriem trāpījies iespējami tālākais sāncensis – BK "Jēkabpils". Finālā iekļūs komanda, kas uzvarēs trīs mačos.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11...1028 | 1029
Vai esi kādreiz piedalījies talkā?