kur var nopirkt kazas pienu?

Ieva | 16.03.2017, 17:51:13 | 470x

kur var iegādāties kazas pienu?

Komentāri (14)

• -9
    Ena Pirms 5 dienām, 5 stundām

Ar kazas pienu jāuzmanās. Pirms +/- 30 gadiem, dzerot nevārītu, draudzene saslima ar toksoplazmozi.

• 0
    Novadnieks Pirms 4 dienām, 21 stundas

Enai vajag dzert āža pienu.

• -1
    Anonīms Pirms 4 dienām, 18 stundām

Var sarunāt.Pēc pāris nedēļām nākšu slaucams.Tad varēs tirgot,ja ārstējošais ārsts atļaus.

• -7
    Kate Pirms 5 dienām, 3 stundām

Ja var ticēt tam, kas uz pakām rakstīts, tad kazas piens ir diezgan daudzos pārtikas veikalos.

• -6
    Ieva Pirms 3 dienām, 3 stundām

anonim,tu tak esi kaza :D

• 0
    Kurzemnieks, Pirms 2 dienām, 8 stundām

Ieva,
    es neesmu anonīms,bet gan Kurzemnieks,īstais.
    Par anonīmu mani pārveidoja portāla cenzors.

• 0
    Nif nifs Pirms 2 dienām, 17 stundām

Dzerot nevārītu govs pienu, var saslimt ar ērču encefalītu. Vai tāpēc nedzeram? Jāpriecājas, ka vēl kaut kur var nopirkt normālu pienu.

• 0
    Tevtikpateikt Pirms 2 dienām, 8 stundām

Iespējams iegādātie kazas pienu. Zvaniet 25120357

• 0
    šašliks Pirms 2 dienām, 6 stundām

Nezinu par pienu, bet dažu kazu telefona numurus varu iedot, vari piezvanīt, painteresēties.. :)

• -1
    Nif nifs Pirms 1 dienas, 16 stundām

šitā nav politkorekti izteikties, kā tur Novadnieks mācīja: ja -ānis, tad kazānis :)) bet es nez, kā sieviešu dzimtē, eu, Novadniek, palīdzi!

• 0
    šašliks Pirms 1 dienas, 13 stundām

Tu pasaki man, kam tas politkorektums? Visiem jau viņš piegriezies, priekš kam vēl ikdienā jaukt iekšā?

• 0
    Nif nifs Pirms 15 stundām, 59 minūtēm

Tāpat vien ;) Piegriezies gan, tur tev piekrītu. Bet arī fakts, ka ikdienas sarunvalodā to politkorektumu neviens tāpat nelieto.

• 0
    Novadnieks Pirms 1 dienas, 15 stundām

Par galotni "ānis" vēl var diskutēt.bet ar "āns" ir jābūt uzmanīgiem,jo tā beidzas uzvārdi lielākam daudzumam latgaliešu (čangaļu) un tā kā viņu invāzija ir jūtama visos Latvijas nostūros,tad no lieka šamējos nekaitināt.Varu tik piebilst ka ar savu klātbūtni šie latvieši ar "kvalitātes" zīmi ir iefiltrējušies visā pasaulē un visās sfērās.Mums pat svētais krēsls ir čangaļvalstī (Vatikāns),auto būve bez viņiem nevar iztikt (kardāns),dzīvnieku pasaule (pelikāns),un lai cik dīvaini nebūtu,tad tos daudzus tūkstošus gadus atpakaļ Eiropā ieceļoja čangaļi no Indijas (čigāns).
    Šašlika komentārs ir "prikols" un tas ir normāli.

• 0
    šašliks Pirms 1 dienas, 13 stundām

Novadniek, es pats kā "prikols". :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: