Iespējamais ateju likums

Novadnieks | 10.08.2017, 12:07:22 | 869

Lasīju Delfos,ka visiem būs jāreģistrē mazmājiņas.Iespējams ka arī lauku īpašumos.Tie tik būtu podi,ja valsts iejaukšanās čuru un kaku lietās kļūtu par iemeslu masu nemieriem,jo spriežot pēc varas ešelonos psihiski slimo rosīšanās,nekas labs nav gaidāms.

Komentāri (12)

  • 0
    Larijs Kukarans 10.08.2017, 12:36:31

    Kāds ajaijai,kādas atejas?Kas tas par vārdu?Kādā valodā tas ir?nezinājāt,ka latviski ir WC?!!!!
    :)Atceros netalu no Liepājas bijām iebraukuši kaut kadā ceļmalas krogā ēst,gribēju aiziet pasmidzināt.Ieraudzīju durvis ar WC.Aizeju jaunajam gurķim viesmīlim,un prasu kur viņiem atrodas dabljū sī?Šis plikšķina acis un nesaprot.es viņam apskaidroju,ka tā latviski saucas vieta ko angliski sauc par ateju.Tas ir smieklīgi,ja nebūtu tik skumīgi.Jūs mājas lietojat pārāk daudz svešvārdu,un tad vēl tadus saīsinajumus,ko paši nesaprotat.Jūs jau to varbūt neievērojat,bet man no malas tas ir ļoti redzams-dzirdams.Nu nevajag noniecināt savu valodu,runajiet latviski.No malas,jūsu jaunā latviešu valoda,ja tā viņu var saukt,izklausās muļķīgi,un paši pēc muļķiem izskatāties.Cieniet sevi,tad arī citi jūs cienīs.Kaut gad,neesmu vairs tajā vecumā,lai ticētu brīnumiem.

  • -6
    šašliks 10.08.2017, 17:35:48

    Tas brīdis, kad izlasot komentāru sēdi un domā - sarkasms, vai komentētājs tiešām stulbs?

  • -1
    Krišs Daugulis 10.08.2017, 20:54:20

    Lar! Ja kāds pa vidam nav ko izdzēss, ta tavs komenc i nevieta.
    Uz kuģ, starp cit bi gaļjuns...

  • 0
    Nif nifs 10.08.2017, 13:00:33

    Vispirms sareģistrēs sirsniņmājiņas, pēc tam uzliks kaku nodokli...Kāds man gatavs oponēt?

  • -1
    Novadnieks 10.08.2017, 14:51:16

    Man kaimiņš teica,ja šitā jezga ar tām atejām sāksies,tad viņš taisīs uz avīzes un metīs uz ielas.Nav grūti iedomāties ,kāda izskatīsies pilsēta ar rītdienu.

  • 0
    Nif nifs 10.08.2017, 14:55:15

    Prātīgāk būtu mest tiem likuma pieņēmējiem pie kājām. Bet tu jau dzīvojot Piltenes laukos, kā tad tavs kaimiņš piecūkos rītdienas pilsētu?

  • -1
    Novadnieks 10.08.2017, 14:58:04

    Gan jau tas kaku nodoklis būs,bet "zobu raušanas"nodokli viņi nevar uzlikt,jo ir jau iespējams palaist kluso.Lai gan,pie "trešās acs",kura ir zem mugurkaula, ar likumu noteiktā kārtībā (obligāti) var likt nēsāt kontrolčipu,kurš nekļūdīgi ostīs pirdienus.

  • 0
    prof.Preobraženskis. 10.08.2017, 13:39:42

    Par DIS (diršanas informācijas sistēmu) vairāk šeit:
    http://www.ventasbalss.lv/forums/pilseta/907
    Šeit pārkopēt piņķerīgi,jo neatļauj rakstzīmju skaita ierobežojums.

  • -1
    Riebīgais 10.08.2017, 21:21:01

    A kā to pārbaudīs,kubikmetros? kg? :D -vai arī implantēs dupsī skaitītāju,tādu lielu,kā ūdekai?

  • 0
    Nif nifs 10.08.2017, 22:21:30

    Implantēs, implantēs, tik man nav skaidrs, kā verificēs? =D

  • 0
    Larijs Kukarans 11.08.2017, 01:41:49

    Kriš,tas bi komentārs pa atej,ka tād un pa valod.Bet,ja vispār,ta jūs no vien savienib CCCP āra,un otra iekša ES.Un man jasak,ka kriev laikos bij labāk.Tur neviens neregulej,vai tu vares padirst mazmājiņa,vai ne.Viss i nolaists lidz kliņķim.Ka nebūs eiropa naud,tad latvija i tādas auzas,ka trakak vairs nevar.Krieviem i labs teiciens,nas jebut a mi krepčajem.Tas i tieš pa latvij un latviešiem.Man i intresant,kad vienreiz tas vadzs lūzis.Kaut gan zinot latvieš:) es laikam to nepieredzes kad šos zagļs un līdejs un pavēļ izpilditajs saliks ķurķi,vai pie siens.

  • 0
    Danute 17.11.2017, 07:34:16

    Es iesniedzu aizdevuma piedavajumu starp individiem,
    lai jus varetu realizet savus sapnus bez ipašuma. Es rak
    stišu savu tekstu šaja vietne, lai palidzetu jums atri u
    n nopietni finanset. Tatad, ja jums ir nepieciešama stei
    dzama nauda, ludzu, atbildiet man, lai es varetu dalitie
    s ar savu piedavajumu. Mana procentu likme ir 2% un aptv
    er visu aizdevumu. Mana finansejuma jauda ir 500 000 eir
    o. jorge.liscano189@gmail.co

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: