Koblenz drošība nekaunība

Jānis Erlihs | 18.07.2016, 11:06:29 | 2997

Kā rīkoties,ja apsardzes firma koblenz drošība jau ilgāku laiku draud man kā viņu bijušajam klientam ? Situācija bija tāda,ka mana paziņa ieteica nomainīt apsardzi uz citu kompāniju,jo viņai esot telefoniski zvanijuši vairākkārt no Koblenz un draudējuši ,ka labāk no viņiem prom neiet un līgumu nelauzt,jo tad būšot nepatikšanas,tiesas darbi un tamlīdzīgas represijas. Kaut kāds interesants kantoris,jo kad arī es,pēc draudzenes ieteikuma aizsūtīju uz viņu e-pastu parakstītu iesniegumu par līguma laušanu, viņi tēlo ka neko nav saņēmuši un turpina piestādīt rēķinus. Painteresējos vēl Ventspilī un uzzināju,ka tā koblenzam esot ierasta prakse un tikai tā viņi varot noturēt klientus-draudot un patstāvīgi terorizējot pa telefonu. Sarunā ar Koblenz pārstāvi arī mutiski no viņa dzirdēju frāzi – tiksimies tiesā. Gandrīz kā 90.gados, kad bija nevis apsardze, bet reketieri. Iesaku citiem padomāt un pirms kaut ko parakstiet ar viņiem pārbaudiet vai vispār tur nav līgumā frāze – piesaistīts uz visiem laikiem. Protams,ka ikmēneša maksa ir niecīga,bet ir ļoti nepatīkami,ka visu laiku kāds zvana un draud,tāpēc nezinu kā rīkoties.

Komentāri (17)

  • 0
    aga 18.07.2016, 11:14:58

    Pamēģini visas sarunas ar viņiem ierakstīt. Vari mazliet tos paprovocēt, lai pavelkas uz emocijām. Pēc tam uz policiju. Nav ko auklēties ar tādiem mēsliem, un baidīties nav ne mazākā iemesla. Neko viņi tev nevar izdarīt, ja dari visu pareizi.

  • 0
    Latvija pāri visām! 18.07.2016, 12:24:45

    Šitā daudzi kantori mēģina nopelnīt.
    Reiz runāju ar kādu policistu, tamlīdzīgie pat viņus mēģinot iejaukt naudas izspiešanā, lai piešķirtu tam likumības šķietamību, bet godprātīgi policisti neļaujas, ka viņus tā izmanto.

  • 0
    Ventiņheiteris 18.07.2016, 12:53:31

    Vajag sarunāt un sapiķot jaunajai apsardzes firmai, lai tie aizbrauc un "sadod pa muti" tiem vecajiem, kas tagad vēl mēgina "likt jumtu". Visi viņi tur pērkami reketieri - noziedznieki, kas tikai pārdala teritoriju (tirgu).

  • 0
    yolo 18.07.2016, 12:54:45

    iesniegumu vajag nevis pa epastu, bet personīgi un lai kāds tur uzliek parakstu un zīmogu, ka ir saņemts

  • -1
    Novadnieks 18.07.2016, 15:02:01

    Šiem jau šefs ,ja informācija pareiza,bijušais ments,tā kā droši vari pasūtīt na.ui.Bet ja tā nopietni,tad satraukumam nav pamata.Raksti iesniegumu policijai.Ja vietējie nesaprot,tad ir Rīga un tā tālāk.Izdrāzīs tos "varoņus" pēc pilnas programmas.

  • 0
    Lanvent 18.07.2016, 16:14:04

    Arī man ir šī nepatīkamā pieredze!
    Divus mēnešus atpakaļ pārgāju no Koblenz uz citu apsardzes firmu. Un arī manu iesniegumu par pakalpojumu izbeigšanu viņi neesot saņēmuši,šodien nosūtīju viņiem e-pastā vēlreiz,lai redz ka konkrētajā datumā ir nosūtīts atteikums,bet arī tad viņi ir tik bezkaunīgi un tēlo ka neko nav saņēmuši un neko nezinot. Tikai rēķinu turpināt sūtīt 2 mēnešus pēc līguma laušanas un piestādīt parādus,to gan viņi prot. Pajautājot kādēļ viņi man zvanīja dienu pēc, atteikuma izsūtīšanas,un piedāvāja zemākas cenas,lai tikai es paliktu pie viņiem. Viņi man atbildēja ka to darot automātiskais atbildētājs un ka ar mani arī šobrīd runājot automātiskais atbildētājs. Vai tā ir kompetenta cilvēka rīcība? Neminot jau to,ka tā sieviete,kura sēž taja biroja vairs man necēla klausuli,nācās zvanīt no cita numura. Jaunā apsardzes firma vēlreiz nosūtīs viņiem atteikuma vēstuli , un cerams ka šoreiz viņi to saņems un netēlos atkal ka nekā nezinot. Un interesanti ir tas,ka viņi pateica ka viņiem nevajag ne pa faksu , ne kā ierakstīto vēstuli nosūtīt atteikuma vēstuli,bet lai sūta e-pasta veidā. Hmm,laikam jau tādēļ ka,e-pastu vieglāk izdzēst un ignorēt nekā ierakstītu vēstuli,kuru tu saņem uz paraksta. :D

  • 0
    Laimite 18.07.2016, 18:57:57

    KOBLENZ ir bijušā Latus Sardze ar visām no tā izrietošajām sekām.

  • 0
    smile 18.07.2016, 19:00:57

    Laimitetuesibijušākas??

  • 0
    Novadnieks 18.07.2016, 20:07:32

    Bijušā Latus sardze 2 ir Pentano,kuŗa vadība piedēvējusi sev vēl visādus nosaukumus,lai varētu veiksmīgi čakarēt sabiedrībai smadzenes.

  • -1
    Ventiņš 18.07.2016, 23:08:36

    Nevaru beigt smieties ir vēl kāds kas ķērās uz AB solution jociņiem, nu nopietni veči beidzīt dzīt zosis. tas sākumā teksts kur ir Koblenz ir jāaizvieto ar AB :D tik uzjautrinoši ,kad vairs neko nevarat izdarīt ,lai noturētu klientus. Liekat rakstus ar apkaunojušu saturu. Ar demagoģiju janodarbojās citās vietās ne sociālajos tīklos. Anti reklāma arī ir reklāma:) Jap Koblenz tik ļoti slikta tāpēc visi lielie uzņēmumi apsargājas pie viņiem un ir aizgājuši prom no JUMS.... Izturību gan svētki būs arī uz jūsu ielas!!!

  • 0
    DaceDucite 18.07.2016, 23:55:10

    Shausmas vai tad ir vispar kada normala apsardzes firma.?

  • 0
    arta 20.07.2016, 07:36:51

    Nu par biznesa plānu to grūti nosaukt. Ventiņ,par kadiem lielajiem uzņēmumiem tu runā ? Ja nebūtu osta tad arī jusu te nebūtu...ha.....

  • 0
    Novadnieks 20.07.2016, 14:42:41

    Re kā,tikai pateicoties ostai mēs vēl te esam.Un "ha"arī mums ir,nu tad jau vairāk neko nevajag.

  • 0
    Rasma 21.07.2016, 17:21:07

    Haaa, vaai tad nezinājāt, ka apsardzes firmas ir reketieru pēcteči, tikai tjipa :D legalizējušies, bandīti!

  • 0
    Antons 22.07.2016, 08:56:36

    Man arī bija līdzīgs gadījums. Kad nolēmu mainīt šo apsardzes firmu, tad sākās tāda histērija un iebaidīšana ar parādu piedzīšanu un līgumsodiem, kas pat nebija līgumā noteikta. Esmu vīlies.

  • 0
    Latvija pāri visām! 22.07.2016, 09:18:33

    Firmas, kas baida, ķer uz muļķi, jo ja tām būtu tiesisks pamatojums piedzīt, tiesas izpildītājs jau klauvētu pie jūsu durvīm.

    Bet stulbi, kad firmeles tā dara, jo tā tās pazaudē iespējamo klientu uz visiem laikiem, bet šķiroties laipni, klients varētu arī atnākt atpakaļ.

  • 0
    Antons 25.07.2016, 12:45:06

    Paši jau sev bedri rok. Maza mums tā pilsēta.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: