Cugunčup un nolausts krāns Venktmala!!!

Ilga | 28.06.2016, 22:46:48 | 1273

MĀN ŠAŠUTUM RAIS tā neglīta, norūsējusi čugunčupp pie sultermināļ un tas nolaustais krāns! Kad to visu beidzot novāks un kad to krān beidzot pacels? Man kauns braukt pilseta iekša! Cilvek viss kas brauc no Rīgs - pirmais ko ieraug i tā čugunčup un nolaustais krāns pārvenkta pie tilktiem! KLauns un negods mūs pilsetai!!! Man draudzen sēž autobusa blaks, vīņ i rīdzniec, un pras man - ro, kas tas jums tur tāds neglīts, kur ir viss govs? es nezin ko atbildet jo man kauns!!! Paceļiet tokš to krān, lai iskatas pilset zolīdak, un ielaiž Ļeniņlaukum baseina beidzot ūden!!! Nu cik var lūkt?!!!!!!

Komentāri (4)

  • -1
    Novadnieks 29.06.2016, 07:59:53

    Man tā liekas ,Ilga,ka tas labais Ventspils DIEVS par tām nebūšanām nemaz nezin.Ja zinātu,tad jau dotu rīkojumu to visu novērst,jo viņa mīlestība pret Ventspili un ventspilniekiem ir neizmērojama.Vai ne ,Ilga?

  • -2
    yolo 29.06.2016, 17:11:08

    lohiem lohu problēmas

  • 0
    Ventspilniece 30.06.2016, 19:05:39

    Ilgai.
    Pirmkārt,tas krāns nav nolausts,bet nolaists!
    Un,ja esi sieviete,par ko var spriest pēc vārda,tad jau noteikti zināsi,kas jādara,lai tas ,kas ir nolaidies,atkal smuki saceltos!

  • 0
    Novadnieks 30.06.2016, 19:53:41

    Ilgai vairs nav interese.Vienīgais ka viņai ir palicis,tas ir tā nejaukā natūra.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: