Ventspils reisa šoferi

Sašutisiedzīvotājs | 28.06.2016, 21:13:43 | 3185

Šovakar pēc darba kā parasti braucu mājās ar 22 mikriņu , tikko kā iekāpis mikriņā iedodu naudu šoferim Antanam un tik tikko kā atdevis man biļeti un atlikumu viņš iespiež pedāli grīdā , turēdamies ar vienu roku un otrā tik tiko turot biļeti klupšus inerce mani aizsvieda uz mikriņa aizmuguri un uzgrūžoties virsū sēdeklim sašķaidīju sev telefonu , labi štrunts ta par to telefonu , bet iedomājieties ja manā vietā būtu pensijas vecuma sieviete , tādā situācijā var nokrist un gūt smagas traumas , un tā nav pirmā reize kad saskaros ar šāda veida agresīvu braukšanas uzsākšanu , reiz redzēju kā mikriņā sēdošu pensijas vecuma vīrieti ar inerci, krustojumā uz siguldas un celtnieku ielu, izmeta no sēdvietas , kā arī māmiņas ar ratiņiem vel īsti nav paspējušas novietot ratiņus kā jau transportlīdzeklis uzsāk straujāku kustību. Esmu par to visu tiešām dziļā neizpratnē , kāpēc ir tik agresīvi jābrauc riskējot ar pasažieru veselības stāvokli ?

Komentāri (11)

  • -2
    Ridzinieks.. 28.06.2016, 22:34:44

    Personiski verstos sia "Ventspils Reiss" Ir bijusi pasam sadi gadijumi. Ieteiktu atcereties soferisa uzvardu un vina vardu un tad vina klatbutne zvanit kantorim. Ko teiktu par to soferitis?
    Katrai problemai ir atrisinajums.

  • -4
    Victor Def 28.06.2016, 22:38:03

    Pērc mašīnu vai velo..

  • -2
    Ventspils Reiss 29.06.2016, 11:31:17

    Patiecamies par informāciju. Lai to objektīvi izvērtētu, autobusa vadītājam ir pieprasīts paskaidrojums.
    Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” pievērš lielu uzmanību tam, lai tiktu uzlabotu autobusu vadītāju praktiskās braukšanas prasmes un teorētiskās zināšanas ceļu satiksmes noteikumos. Regulāri tiek veikta apmācība drošā un ekonomiskā braukšanā, autobusu vadītāju stažēšanās un tiek organizēts autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkurss.
    Jautājums par braukšanas kultūru tiks pārrunāts autobusu vadītāju sapulcē.

  • -1
    bannazy 30.06.2016, 13:20:48

    Autors ir parak leens un stulbs,jo mikrina nevar uzsakt kustibu kamer durvis nav ciet. Jakustin atrak sav dirs tad buus lab. Ventspils reisa visi shofer ir pieklajigi un ar liel pieredz. Tie nav pirmo dienu pie barankas.

  • -1
    Ridzinieks.. 30.06.2016, 22:05:32

    Ventspili lielaka dala soferu ir pensionari vai nu kas sanem otro vai nu treso invaliditates grupu.
    Pazistamais kas paris gadu atpakal aizgaja no Ventspils Reiss teica ka daudzi ir bijusie menti vai nu atras palidzibas soferisi.
    A kada vaina sanemt pensiju un plus par soferi stradat? :)

  • -2
    Nika 01.07.2016, 12:45:57

    piekrītu 100procentīgi! Esmu inval.ar kustību traucējumiem- ar bailēm izmantoju sabiedrisko transportu! varbūt tiešām Ventspils reisam derētu padomāt kas brauc ar sabiedrisko transporta līdzekli. Visi bagātie, jaunie, lunkanie un veselie brauc ar savu auto.

  • 0
    Dominiks 01.07.2016, 15:22:57

    Es 28.06. plkst.13.40 braucu ar VR satiksmes autobusu uz Selgas pusi līdz mazdārziņiem. Šoferis gados bija ļoti laipns un brauca ļoti uzmanīgi, pie līkumiem nebija tā ka ,,lido,, no krēsla. Tas mani patīkami pārsteidza, jo braucot ar mikriņu ir bijis visādi, bet ne man. Uzslava šoferītim,diemžēl uzvārdu pat nepaskatījos.

  • -1
    buldogs100 02.07.2016, 14:57:49

    Šāda veida problēma pastāv jau gadiem.
    Ļoti daudz šoferu braucot atver durvis (par to liecina skaņas signāls kuru var dzirdēt visā busiņā) un uzsāk braucienu ar neaizvērtām durvīm.
    Bet, kad iekāpj busā ar ratiņiem, tad pilnīgi visi šoferi uzsāk braucienu uzreiz pēc naudas saņemšanas, nesagaidot kad vecāks aizies pie ratiņiem ar bērnu.

  • 0
    Ventspils Reiss 04.07.2016, 17:15:58

    Pateicamies par informāciju, tomēr tā ir vispārīga un nekonkrēta (nav minēts datums, laiks, maršruts, autobusa vadītājs vai autobusa valsts Nr.), tāpēc situāciju nav iespējams izvērtēt objektīvi.
    Par novēroto lūdzam informēt pašvaldības SIA "Ventspils reiss", rakstot e-pastā vreiss@ventspils.lv vai arī darba laikā zvanot Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

  • -1
    Ventspils Reiss 04.07.2016, 17:14:47

    Pateicamies par informāciju, tomēr tā ir vispārīga un nekonkrēta (nav minēts datums, laiks, maršruts, autobusa vadītājs vai autobusa valsts Nr.), tāpēc situāciju nav iespējams izvērtēt objektīvi.
    Par novēroto lūdzam informēt pašvaldības SIA "Ventspils reiss", rakstot e-pastā vreiss@ventspils.lv vai arī darba laikā zvanot Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

  • 0
    Arta 11.07.2016, 11:05:00

    Ja grafiks pēc kura vadās šoferi būtu pareizi sastādīts, tad šoferi diez vai riskētu ar savu un pasažieru veselību un drošību.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: