KAPEC MAN MAJAS AUKSTS?!?!

Vigil | 06.10.2017, 10:20:35 | 1479

Cienijamie ventas balsis, es jums grib sacit patiesu statsu par majas kaju pirkstu sasalumu. Pedejo dienu laika, man, ka cienijamam cilvekam, majas paliek auksti. Vai tik tiesam mes ventas balsotaji nevaram sagadat sev siltumu starp kaju pirkstiem?
Kad jusu prat, butu jasak kurinat? Un kapec?
Dievs sveti Ventu.

Komentāri (34)

  • -1
    -_- 06.10.2017, 10:34:54

    http://www.ventasbalss.lv/zinas/sabiedriba/34205-apkures-sezona-ventspili-sakusies
    Sadzirdēja Tevi.

  • -3
    Braucēja 06.10.2017, 11:35:40

    Kur tad ir tas siltums? Pārventā auksts.

  • -3
    VSiltums 06.10.2017, 14:17:09

    Par apkures sezonas uzsākšanu, proti, par siltumenerģijas padevi ēkā lemj mājas dzīvokļu īpašnieki vai to izraudzītā pilnvarotā persona – mājas apsaimniekotājs.

    Atgādinām, ka pašvaldības SIA „Ventspils siltums” siltumenerģijas piegādi nodrošina līdz dzīvojamo ēku ievadiem, savukārt par ēkas iekšējās siltumapgādes sistēmas darbību, tostarp arī par to kāda ir temperatūra dzīvokļos, atbild dzīvokļu īpašnieku izraudzītā pilnvarotā persona jeb mājas apsaimniekotājs.

  • -5
    Vigil 06.10.2017, 14:55:09

    Paldies par atsauksmi. Cerams, ka driz pirksti atkusis, kad majas apsaimniekotajs noies no buteles.

  • -3
    -_- 06.10.2017, 15:18:41

    Skaties,Tu tik pats uz tā korķa neuzkāp!

  • -4
    Barons 06.10.2017, 16:56:02

    Vigil kung.
    Var dabut siltum no iekš puss.Vien liter šķaidit Spirt un vis būs lab.
    Ja grib,var ieraut kād Trīskārtig odekolon oder Bērzūden un pa virss pār butel Užavniek.Un būs aizmirst viss kreņķ,ka radiātor nesild.

  • -7
    tā viš i 06.10.2017, 17:23:18

    baron kuns. varbut to siltum iekš to tāv muiž var dabot a parast svec ?

  • -12
    Kàpèce 07.10.2017, 14:29:16

    Kad vienreiz Siltums beigs půdét dzīvokļus?Ja reiz beidzot kurina,tad lai kurina,ne mĕrkaķojas ar remdenăm rorém(par siltám laikam var sapńot,kad bûs zem nulles?).Atnākot no darba vakará knapi 18.2 gràdi,stundas sešas dedzinot eļļas radiatoru,var uzdabút 19.5,no rīta atkal atdzisis lídz 18.5,bet vakará atkal knapi 18.Péc śīs drégnăs vasaras,kad jau septembrì drebinājies dzīvoklí,vismaz pirmás dienas stiprák padot vajag lai sasilst kaut cik visi mitrie sapelějušie pakši.Runa par Sarkanm d.7.Kāpéc man jámeklě kaut kāds pārvaldnieks.,kuru ne zinu,ne śaubos,vai táds visp.ir?Kápéc dzívoklí jástaigá bomelenés un vilnas zeķés,ka pat mierígi sěžot pie televiz.salst rokas un deguns.Bet réķins bús ne pa jokam,ká vienmér+vél milzígais elektríbas patêrińś.Kad vienreiz šitás nejĕdzíbas noregulěsies?

  • -1
    Vilis Skuja 07.10.2017, 16:10:27

    Bet,mīļā līdzjutēja,tie 18 grādi tak ir tā normālā temperatūra!!!
    Vai nevari lietotajos apģērbos par pāris ērekļiem piepirkt vēl klāt siltākus džemperus?Un,galu galā,vēl tak ir Baronkunga ieteiktais variants.

  • 0
    Riebīgais 07.10.2017, 17:51:26

    Lielāka nejēdzība par eļļas radiatoru laikam nav.....

  • -2
    VSiltums 07.10.2017, 20:09:20

    Vēlreiz skaidrojam, ka par ēkas iekšējās siltumapgādes sistēmas darbību, tostarp par to kāda ir temperatūra dzīvokļos, atbild dzīvokļu īpašnieku izraudzītā pilnvarotā persona jeb mājas apsaimniekotājs. Pilnīgi visām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām ir izveidoti siltummezgli, kur tiek regulēta siltumenerģijas padeve ēkā. Uzņēmums “Ventspils siltums” ir tikai siltumenerģijas ražotājs, kas siltumenerģiju nodrošina līdz ēkas siltummezglam. Tālāk jau ir katras mājas saimniecība par kuru atbild mājas apsaimniekotājs.

  • -6
    tā viš i 07.10.2017, 19:58:31

    Cienījamie pasažieri-lidojuma reisu "rudens-pavasaris" nodrošina korumpētais Ventspils pašvaldības SIA kantoris "VSiltums",uzvelciet siltinātās glābšanas vestes un sekojiet turpmākiem norādījumiem. Lidojuma laikā Jūs apkalpos mistiskā kompānija "Omikrons". Jauku lidojumu!

  • -3
    VSiltums 07.10.2017, 20:21:43

    Tā viš gan nav :)

    Uzņēmums "Ventspils siltums" saražoto siltumenerģiju daudzdzīvokļu dzīvojamām ēkām pievada visa gada garumā, arī vasarā. Savukārt rudens- ziemas sezonā apkuri dzīvojamā ēkā nodrošina mājas apsaimniekotājs, pieslēdzot siltumenerģijas padevi mājas siltummezglā, kas atrodas ēkas pagrabā. Tā ir visas dzīvojamās ēkas inženierkomunikācija, ko izmanto vienīgi šīs ēkas apgādei ar siltumenerģiju. Pakalpojuma nesaņemšanu iekšējās sistēmās, dzīvokļu īpašniekiem jārisina ar savas dzīvojamās ēkas pārvaldnieku.

  • -6
    tā viš i 07.10.2017, 20:32:41

    Oho! Jūsu kompānijas piloti komunicē ar pasažieriem! Apsveicami! Diemžēl,nāksies jūs abēdināt.Netaisos ieslīgt garās debatēs. Jūs jau paši ziniet ,ko esiet "ēduši". Kā saka,kāds tēvs-tādi bērni..

  • -3
    Rabarberis 07.10.2017, 20:36:59

    Beidz te gaisu maisīt! Cik gadus jau var malt vienu un to pašu. Tiem, kuriem joprojām neaiziet līdz zināmai vietai, iesaku palasīt šo https://likumi.lv/doc.php?id=183035

  • -3
    Rabarberis 07.10.2017, 20:39:21

    Varētu padomāt, ka tāda sistēma ir tikai Ventspilī. Da visur Latvijā ir tā. Siltumražotājs ražo enerģiju un to piegādā.

  • -3
    Rabarberis 07.10.2017, 20:40:13

    Citur ir pat divi komersanti. Viens ražo, bet otrs piegādā.

  • 0
    Novadnieks 18.10.2017, 16:02:21

    Avot tā viš i gan.

  • 0
    Novadnieks 18.10.2017, 16:04:20

    Ir arī trešais komersants,kurš tiek dēvēts par apsaimniekotāju un kuram ir uzspļaut uz visiem salstošiem vai pārceptiem.

  • -5
    tā viš i 07.10.2017, 20:53:58

    Rabarberi,nepūlies! Kā sētnieks,tā arī paliksi šajā kantorī. Tev nav izaugsmes iespējas.Varbūt tavs intelekts "velk" pat uz mēra amatu,tomēr rindas

  • -4
    Guncis 07.10.2017, 21:10:43

    Vairāk jau par trim vārdiem neko jēdzīgu nevari salikt, gudrinieks atradies. Liec buržujkrāsni un kurini uz nebēdu, nebūs tiem korumpētajiem ne centa jāmaksā.

  • -5
    tā viš i 07.10.2017, 21:16:29

    Rabarberis,Guncis,jauni segvārdi forumā. Nu protams ka šī kantora darbinieki,tik no lētā gala..

  • -1
    Guncis 07.10.2017, 21:44:24

    Nebūs tev šoreiz taisnība. Esmu jau labu laiku kā reģistrējies, tikai "lētās" diskusijās neiesaistos. Bet, kad redzu cilvēku nekompetenci, tad malā nestāvu! Tā viš i

  • -4
    tā viš i 07.10.2017, 22:11:44

    Iespējams. Mani pēdējie komentāri nebūt nav objektīvi.Vairāk populistiski,lai uzturētu inerci. Ispešl for jū,Guncis: pieņemsim, pakalpojuma sniedzējs sniedz pakalpojumu trešai personai,nevis pakalpojuma saņēmējam.Tagad padomā ar galvu,tā loģiski-VSiltums piesaka rēķinu virtuālam pakalpojuma saņēmējam,jo kontakta ar,iepriekš minēto personu ,nav. Kam ,VSiltums nodod piegādāto siltuma enerģiju? Pasūtītājam,vai trešai personai? Jābūt īpaši stulbam,lai pieņemtu šo murgu,kā normu. Tev pauris vispār strādā,ko?

  • -1
    Guncis 07.10.2017, 22:15:20

    Izskatās, ka pēc taviem vārdiem minētajam siltuma sētniekam ir interesantas arī citas tēmas. Varbūt viņš tomēr ir zemessargs? Ai, ai, tā viš i, steidzies tu ar saviem pieņēmumiem, steidzies.

    http://www.ventasbalss.lv/forums/cilveki-sabiedriba/1741
    Rabarberis Pirms 1 stundas, 28 minūtēm
    Kas tev teica, ka tiek rīkotas medības? Cik zinu, tad šaušanas poligonā šodien bija apmācības zemessardzei

  • -1
    Guncis 07.10.2017, 22:16:03

    kas ir trešā persona?

  • -1
    Guncis 07.10.2017, 22:24:11

    Cik atceros, tad ar 2016.gada sākumu stājās spēkā pilnīgi jauns pakalpojuma līgums. Vismaz manas mājas iedzīvotāji kopsapulcē tika iepazīstināti, ka turpmāk līgumu par dzīvojamās mājas uzturēšanai nepieciešamā pakalpojuma nodrošināšanu visu iedzīvotāju vārdā slēgs tikai dzīvojamās mājas īpašnieks. Tāpēc mums iedzīvotājiem bija jāpilnvaro persona, kas slēgs šo līgumu un mēs apstiprinājām to pašu mājas apsaimniekotāju. Vai tavā mājā bija savādāk? Vai arī iespējams, ka kopsapulci neapmeklēji. Neticu, ka tāda nenotika, jo 2015.gada beigās bija liela jezga ar gaidāmajām pārmaiņām siltumapgādē un ūdensapgādē

  • -1
    Guncis 07.10.2017, 22:17:25

    Pats esi pilnvarojos mājas apsaimniekotāju noslēgt līgumu ar pakalpojuma sniedzēju. Ja tas tā nav, vērsies pie mājas apsaimniekotāja ar pretenziju!

  • -3
    Jans 08.10.2017, 06:50:14

    Necenties te kādam ieskaidrot elementāras patiesības. Tādiem kā "tā viš i", Novadnieks , Anita un vēl dažiem ir tikai divi viedokļi- viņējais un nepareizas. Nav ko mēģināt šiem pārgudrajiem ko ieskaidrot, veltas pūles!

  • -2
    Anita 08.10.2017, 07:10:43

    Jan, savu nepatiku pret maniem komentāriem varēji izteikt tēmā ,kur esmu piedalījusies , nevis izspļaut žulti, kur pagadās. Šī tēma mani neskar ,jo ar siltumu sevi apgādāju pati ,kad auksts kurinu,kad silts , nē un nav starpnieku ,kas nolems ,kad man ir auksti un kad sāks kurināt .Ja tev tik ļoti nepatīk mani komentāri ,tad nelasi un miers.

  • -3
    tā viš i 07.10.2017, 22:52:38

    Zemes sargs,ja? Izskatās,ka šajās brīvdienās tev būtu vēlams labāk izgulēties.Ziedot jums neko negrasos,tā kā-man nav starpības,kas esi.Savs viedoklis tev,diemžēl,nav..

  • -2
    Guncis 07.10.2017, 23:10:09

    Zini,man neko nevajaga ziedot. Bet tev gan varētu noziedot miegazāles, lai labāk izgulies un nemurgo. Normālam cilvēkam, kurš par kaut ko maksā no sava maka, ir vismaz interese par ko . Šajā ziņā esmu daudz ko noskaidrojis priekš sevis, lai tev arī pateiktu kā ir. Ja tev tas neinteresē, tad tā ir cita lieta. Tad tik raksti savus pekstiņus tālāk. Gan jau būs tādi paši, kas piebalsos, jo aitām bara sindroms.

  • 0
    Novadnieks 18.10.2017, 16:10:13

    Guncis ir tas pats runcis,kurš savu pakaļu nelaiza,bet citiem gan.

  • 0
    tas pats psihopāts 18.10.2017, 15:55:25

    Dievs tavu gramatiku gan nesvēta.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: