OC un daudz kas cits

Brīvā Latvija | 20.04.2017, 09:38:47 | 1367x

Avīzē "Ventspilnieks" rakstīts par to, ka mūsu Olimpiskā centra saimnieciskās darbības rezultāti nes 600 - 700 tūkstošus eiro zaudējumus ik gadu.

Komentāri (18)

 • -3
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ja tā nav nodokļu maksātāju nauda,tad lai nes kaut divreiz vairāk.Bet ja tiek izsaimniekota tautas nauda,tad izsaimniekotājiem ar beisbola nūju...

 • -11
  Brīvā Latvija Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tad jau tēma jāturpina, ar uzņēmumiem un iestādēm, kas arī nedod peļņu. Piemēram - bērnudārzi, slimnīcas, skolas, armija, policija, bērnu parki, soliņi, laukumi, strūklakas, atpūtas vietas, veloceliņi u.c. Nez, kas notiks, ja visu noliks uz pašfinansēšanos - tas ir par visu ņemt pilnu samaksu, iepriekš mainot likumus - lai viss notiktu likumīgi.

 • -17
  ventasbalss.lv Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Pirmkārt, nav tā, ka tas netiek rakstīts arī šeit:
  http://www.ventasbalss.lv/zinas/ekonomika/32712-olimpiskais-centrs-skaidro-saimnieciskas-darbibas-raditajus

  Otrkārt, pareizāk gan jau būtu atrast veidu, kā konkrētā izdevumā rakstīto apspriestu tieši ar šo izdevumu. Paldies par sapratni!

 • -21
  Soft Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tajā lapelē vispār ir liela daļa muļķību. Par sportu Landmanis rakstus ar izdomātiem vārdiem cep. Viņam par to Meroni maksā naudu un viņam pilnīgi vienalga, ko rakstīt, galvenais, lai negatīvs būtu. Diemžēl, arī tā cilvēki "pelna". Tik paliek intriga, ko šitie iesāktu, ja patiešām pie varas pilsētā tiktu, viņi tak neko nejēdz. Meroni droši vien pat bruģi noņemtu un izpārdotu kādā Austrumeiropas biznesiņā. Nožēlojamie!

 • -15
  Brīvā Latvija Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Biju nupat iegriezies "Ventspilnieks" lapā. Pie minētā raksta neviena komentāra. Aktuālākā ziņa, ka no Ventas izcelts slīkonis. Un vēl smaidīga VĻKJS sekretāra seja. Nu vēl kādu mēnesi varēs to avīzi palasīt, tad jau vēlēšanas un pastkastē tikai "Ventas Balss" Vēlēšanu rezultāts jau skaidrs tagad.

 • -15
  Olimpiskais centrs "Ventspils" Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Skaidrojumu par to, kā veidojas Olimpiskā centra zaudējumi, esam snieguši vairākos medijos, tostarp arī šeit: http://www.ventasbalss.lv/zinas/ekonomika/32712-olimpiskais-centrs-skaidro-saimnieciskas-darbibas-raditajus
  Olimpiskā centra pamatdarbības ieņēmumi veidojas no sporta bāžu iznomāšanas, sporta nodarbību apmeklējuma utt. Šobrīd Olimpiskā centra pakalpojuma cenās nav ietverta pilna amortizācija (ieguldījumu nolietojums). Olimpiskais centrs strādātu ar peļņu, ja katra sporta bāžu apmeklējuma cenu vidēji palielinātu par nepilnu eiro. Olimpiskais centrs uz to netiecas, jo mūsu mērķis ir piesaistīt sporta bāzēm pēc iespējas vairāk sportot gribētājus, lai, sportojot cilvēki saturīgi pavadītu laiku un uzlabotu savu veselību. Bez tam, kā jau minēts rakstā, sporta bāzes ir būvētas par dalībnieku ieguldījumiem, nevis piesaistot kredīta resursus, līdz ar to naudas plūsma ir sabalansēta pie šādas cenu politikas.

 • -22
  Olimpiskais centrs "Ventspils" Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Informējam, ka skrejlapā "Ventspilnieks.lv" publicētā informācija ar virsrakstu "Ko nevar nest, nevajag celt" ir nepatiesa, tendencioza un apmelojoša. Kā šī raksta autors norādīts viltus žurnālists ar izdomātu vārdu. Par to jebkurš lasītājs var pārliecināties, ja pacentīsies atrast Ventspilī personu ar vārdu Juris Kalns. Objektīvu un faktos balstītu informāciju par rakstā pieminētajām tēmām sniegsim tuvākajā laikā.

 • -1
  prof.Preobraženskis. Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Kāpēc tad uzreiz viltus žurnālists?
  Žurnālistikā,tāpat kā literatūrā,daudzi publicējas zem pseidonīmiem.

 • -2
  Brīvā Latvija Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tā ja. Likt mīnusus visi varoņi. Bet kad jāiet balsot, tad nekā. Vai nu vispār neaiziet, vai arī par Lembergu. Lielākais elektorāts ir pilsētas pensionāri, no kuriem daudzi arī apmeklē OC, jo viņiem, šķiet, ir kādas atlaides. Kad saku jaunajiem, lai nesaka, ka viss ir slikti - bet iet balsot, tad dzirdu: "
  ejiet d.... ar savām vēlēšanām, tāpat nekas nemainīsies"

 • -4
  eu_beidz Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Bļ@ ,kad reiz ventiņiem pieleks, ka visas aivara ambiciozās izvirtības viņi paši apmaksā no savas kabatas, izmanto viņi to vai nē. Padomju domāšanu, ka visu piešķir partija, diemžēl pat ar divām paaudzēm neizskaust.
  Pašvaldības pienākums ir tikai un vienīgi rūpēties par tās iedzīvotāju labklājību.
  Ja tā to nedara, tad nafig - likvidēt!

 • -6
  keda Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Beidzēj, kādā ziņā oc nerūpējas? Ir labi apstākļi sportošanai jebkuram un tā nav rūpe? tas, ka tevi tas neinteresē, nenozimē, ka nav rūpēšanās

 • -4
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Sports V-pilī viennozīmīgi tiek atbalstīts! Tas ir fakts, neatkarīgi no simpātijām vai antipātijām pret Aivaru.

 • -1
  Frīdis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Otrs tāds pats ļoti nerentabls objekts, kurš vēl daudz dārgāk izmaksās nodokļu maksātājiem , būs topošā Ventspils mūzikas skola !

 • -5
  keda Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Muļķadesa, kādi nodokļu maksātāji? Zini, ka tur ir lielākā daļa Eiropas naudas? Un kā var mērīt mācību iestādes rentabilitāti pēc ēkas izmaksām?? To nosaka tikai audzēkņu skaits un sasniegumi!

 • -7
  Opaps Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Es brīnos, ka kāds tic ko raksta kaut kāda ielas lapele, it sevišķi pirms vēlešanām. Šī lapele vairs neredzēsim pēc 15. jūnija.

 • -1
  Krišs Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Tad jūs gribat teikt, ka VB publicētā informācija ir objektīva, patiesa, tīros faktos balstīta? :D Populisti vien ir, to vien dara, kā raksta par AL. Laikam šis no savas kabatas kaut ko piemaksā, tāpēc "medijs" tik labvēlīgs viņam ir. Bet tas, ka ar īsto vārdu publicēties nevar, ir skaidrs. Kaut vai tepat forumā var novērot - pasaki kaut ko valdošajam spēkam nepatīkamu, uzreiz raganu medības pret tevi sākas. Paši žurnālisti, visticamāk, uzrauga katru ziņu.

 • -2
  keda Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Man patīk, ka šitie taisnības cīnītāji uzrodas ap vēlēšanām. Pārējā laikā normālas diskusijas, maz -/+ , bet te piepeši :D

 • 0
  Brīvā Latvija Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kad nevedas bizness, tad dodas politikā. Ko tik nesola - sociālās mājas, pensionāriem bezmaksas sabiedriskais transports, Ventspils izņemšana no NATO melnā saraksta (pēc karavīru piekaušanas), rotaļu istabas bērniem, zobu higiēna, videi draudzīgas tehnoloģijas utt. Viss jau nekas, ja tikai to nesolītu cilvēku grupa, kuras sastāvā ir cilvēki, kas savas nesavtīgās rūpes par cilvēku labklājību, ar savu profesionālo darbību, jau varēja pierādīt daudzu gadu garumā. Piemēram, kāds V.S.(pilns vārds avīzē), kurš vakardienas rubrikā "Hallo, Ventas Balss klausās" sakarā ar Jūras ielas 3 renovāciju, nodēvēts par "viltīgu žuku"

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: