"Paldies bļāvējiem" Rembo ciet.

Rasma | 03.03.2017, 11:40:03 | 2291

Nu ko esam panākuši ar savu bļaušanu, mazajiem uzņēmīgiem cilvēkiem atkal apgriezuši spārnus. Bija dzīvnieku patversme, nebus nekā. Kaut vai bez ekstrām. Tas ir tikai tāpēc, ka viens cilvēks prasmīgi uztaisa ažiotāžu un liels bars neko darīt gribētāju sēž augsos krēslos atbalsta. Tagad suņiem vispār nebus kur likties. Pirms bļaujat reizēm apdomājiet, ko dariet, noskaidrojiet situāciju, un tikai tad pieņemiet pārsteidzīgus lēmumus. Kam tagad no tā visa būs labums????

Komentāri (48)

  • -11
    Ventspilniece 03.03.2017, 11:48:11

    Skumji.
    Suņiem un kaķiem, kuriem nav mājas ir nepieciešama vieta, kur patverties.

  • -9
    kaimiņiene 03.03.2017, 12:02:49

    Labāk, ka nav tādas patversmes pavisam, nevis ir tāda, kur par dzīvniekiem atbilstoši nerūpējas. Gan jau parādīsies alternatīvie varianti. Tā pati Usmas patversme.
    Te nevis kādam apgrieza spārnus, spārnus var apgriezt tiem, kas lido, nevis iedzīvojas uz dzīvnieku rēķina. Šajā gadījumā parūpējas par neaizsargātu dzīvnieku labklājību.

  • -9
    Rasma 03.03.2017, 12:18:03

    Vai esi noskaidrojusi paiesos apstākļus, vai apgalvojumi par iedzīvošanaos ir patiesi, vai tikai saklausītas klačas un turpinās tipiska Latviešu uzvedība?

  • -11
    keda 03.03.2017, 12:34:54

    Kāda tur uzsista ažiotāža, jau jau gadus 2-3 vismaz par to bija cepiens, bet nekas nemainījās? Dzīvnieki pazuda, netika atdoti vai tik atdoti par samaksu, ja nemaldos. Arī par turēšanas apstākļiem bija jautājumi. Kāpēc tad dzīvnieku mīlētāji pameta biznesmeni Māri?

  • -3
    Nif nifs 03.03.2017, 13:52:55

    Komunālie dzīvniekus vienkārši vedīs uz citu patversmi.

  • -8
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 03.03.2017, 14:12:55

    Informējam, ka arī turpmāk pašvaldība organizēs klaiņojošo vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušo dzīvnieku izķeršanu, un neviens dzīvnieks, ja tiks konstatēts, ka tas apmaldījies vai palicis bez saimnieka, uz ielas nepaliks.

    Ja iedzīvotājs konstatē klaiņojošu dzīvnieku privātā teritorijā (daudzdzīvokļu māju iekšpagalmi, iestāžu teritorijas u. tml.), tad vispirms par to ir jāinformē attiecīgās teritorijas īpašnieks vai apsaimniekotājs, piemēram, daudzdzīvokļu māju iekšpagalmu gadījumā tas būs mājas apsaimniekotājs.

    Ja dzīvnieks klaiņo pa pilsētu (ielas, parki, skvēri u. tml.), tad šī informācija nekavējoties jānodod: darba dienās darba laikā, zvanot p/i "Komunālā pārvalde", tālr. nr. 636 24269, savukārt ārpus "Komunālā pārvalde" darba laika un brīvdienās, zvanot Ventspils pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļai, tālr. nr.: mob. 28680808; 636 80808, 636 22934 vai ziņojot par situāciju sociālajos tīklos.

    Saņemot informāciju par klaiņojošu dzīvnieku vispirms tiek pārbaudīts, vai dzīvniekam ir čips, jo tādā gadījumā dzīvnieks ir identificējams un ir iespējams iegūt informāciju par tā saimnieku, sazināties ar saimnieku un nogādāt dzīvnieku mājās. Ja dzīvniekam čipa nav, tad tiek veiktas sarunas ar dzīvnieka atrašanas vietā apkārtnē dzīvojošajiem un strādājošajiem cilvēkiem, kas varētu sniegt kādu noderīgu informāciju par dzīvnieku un tā saimnieku. Ja nekāda informācija nav iegūstama, tad dzīvnieks tiek nogādāts uz dzīvnieku patversmi, turpmāk tā būs Saldus dzīvnieku patversme, ar ko pēc līdzšinējā līguma (ar "Rembo") apturēšanas p/i "Komunālā pārvalde" ir noslēgts līgums par dzīvnieku patversmes pakalpojumu nodrošināšanu.

  • -8
    tā viš i 03.03.2017, 19:22:22

    Neredzu problēmu. Rembo saimnieks nenomirs badā. Tas vīriņš māk spiest sulu arī no asfalta :)

  • -8
    karlito 03.03.2017, 19:34:09

    Tie kuri pazīst cien M.Kalniņu,zina,ka tas kungs neko nedara,ja nevar attiecīgi nopelnīt,viņš visur un vienmēr redz tikai naudu..kāda te var būt runa par suņu patversmi,kur vajadzīga arī vismaz daudz maz iejūtības un mīlestība pret dzīvniekiem?

  • -4
    Ilgа 03.03.2017, 20:25:14

    Ta jau tagac būs taka krievlaika! :-) Iefīres sūņs bobik būdiņa, iemetis tur iekša šļūten no ispūtej un izmetis māz līkum pa pilset un ta isviedis kāda krūma!!!
    I. t.

  • -3
    df123 03.03.2017, 20:30:09

    Un kas vainas?Tos laikos pilsētā klaidoņsuņus un pagrabkaķus vismaz organizēti izķēra.Tagad pillas malas ar kaķiem,čigānu suņi klīst pa ielām...

  • -2
    Ilgа 04.03.2017, 01:27:15

    Jaunaiscilvēk,es ļot atvainojas bet čičigān paš ari klīst pa ielam un vel trakak neka sūņ!!! Bariem! Iet pa Pārvenkts tilkt,SIRO un bauro un blaks kaukāks čigānpuišels paņem puļķ un sit pa tilkt margam,tā vicinajas ka man ari ievilk pa mān ķesel,PUSSMANKTS sabojajas,piens izlīj pa viss kūl un man tur vel bij tort tā viss lupatas,dabuj isviest lauka turpatas no tilkt leja lai nepiemēslot ietv... Viss svērtks man sabojaj :-((((

  • -12
    kaktuss 04.03.2017, 17:23:35

    Varbūt tevi, mēsl, pavizināt?? Vieglāk elpot paliks... mums visiem.

  • -1
    Ilgа 04.03.2017, 22:44:50

    Nu es astoņdesntajos gados pietiekoš daudz izvizinajas ar tād jo dažreiz vaidzei braukt līdz,es bij balta halata ar dzelz dzondzel paduse jo es jauniba bij zvērdakter :-)
    Tie bij ļot skaist laik,aceras a sirksnib,tur var grāmatiņs sarakstit cik jautr mums gāj,bij mums tāds šofers Pikss,tas bij vellllpills kā viš mācej joks dzīt tas i ārprac,taij bobika mēs bij mūždien izsmējušies sarkaniem ģīmiem. Nezin vai dzīvs vel vispar, tas bij tik sen...

  • 0
    Ilgа 04.03.2017, 22:46:05

    Bet ja tagac milicij izķers tos zvērs tajau vīņ mašīnam laikam ari būs tā smacejama opcij jo viņiem ari mašīns ar būdiņām :-)

  • -8
    kajetana 03.03.2017, 20:41:32

    Tagad lai Lembergs Ošenieks un Blumbers ņem pie sevis cilveciskos apstakļos un baro visus lai mūsu nodokļu naudu ko iebāzuši kabatā lai izvelk ārā un izdara pa to kautko labu dzivniekiem!!!! Kur var ienākt prāta gudriem cilvēkiem tāds stulbums ka kamēr nav uzcelta jauna patversme ateikties no vecās!!!!!! Bernudarzs gatavais nevies ierēdņi!!! Tā ir mūsu nodokļu maksātaja nauda nevis Lemberga personīgā!!! Vajag vākt parakstus lai ceļj jaunu patversmi nevis gaudošana arēnu bezjēdzīgo!! Kur nevar iebāzt kabatā to neceļ nav jēga!!!! Es M.Kalniņa vietā tos suņus un kaķus izlaistu pie domes arā!!!

  • -11
    sandale 04.03.2017, 03:06:03

    EJ ĀRSTĒTIES ŠIZOĪD!!!

  • -11
    Kate 03.03.2017, 21:06:03

    Minna, tiem "bļāvējiem" rūp dzīvnieki ko tev acīmredzot nesaprast vai arī kā Kalniņam pietuvinātai personai izdevīgi noliegt. Pirms tu te bļauj par apgrieztiem spārniem un safrabicētiem pārmetumiem loģiski apskaties uz visiem faktiem un tad ieraudzīsi ka tieši bļāvēji ir pats Kalniņš un viņa biznesa atbalstītāji, jebkuram citam ar neapbruņotu aci visu laiku bija redzams ka visam šim patversmes farsam ar rūpēm par dzīvniekiem nebija nekāda sakara.
    Tev varu precīzi atreferēt tavu tekstu Minna - Pirms bļauj par aplauztiem spārniem, pati noskaidro faktus. Kaut gan tev to acīmredzot ir lieki teikt, jo pēc tava teksta ir acīmredzami ka zināji par šīs "patversmes" melno pusi, bet acīmredzot kādu labumu no tā guvi, kas tagad liek dusmās kaukt par kaut kādiem bļāvējiem un lauztiem spārniem. Prātiņ nāc mājās, cik gan nozēlojamai tev ir jābūt lai kauktu par to ka ir izbeigta dzīvnieku spīdzināšana.

  • -12
    Kate 03.03.2017, 21:13:37

    Komunālā Pārvalde, kāpēc šī informācija par izmaiņām nu kaut vienā rindkopā netiek nopublicēta vienīgajā Ventspils avīzē? Visa Ventspils taču nelasa šo pārdesmit cilvēku muļāšanos forumā. Man kā dzīvnieku tiesību atbalstītājam arī rūp un gribas uzzināt vai suņi pēc Rembo sadarbības pārtraukšanas ir nogādāti drošā vietā vai arī joprojām ir turpat, savādāk pašvaldība tik sola ka tik un tik dienu laikā dzīvnieki tiks pārvesti citur un pēcāk sižeti no Rembo kur redzams ka suņi turpat. Visa informācija jāmeklē un jāvelk kaut kur no malu malām nevis ir normāli pieejama.

  • -5
    Ilgа 04.03.2017, 01:28:21

    A nakuj tu velvien tēm ustaisij pa patversm, nu tu nav tēret drusk?!

  • -12
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 04.03.2017, 08:59:02

    Informācija februāra sākumā tika izplatīta vietējos medijos, tai skaitā laikrakstā "Ventas balss" un vietējā televīzijā: https://www.youtube.com/watch?v=2rzekyB1kJo

  • -1
    Ilgа 04.03.2017, 22:53:02

    Man tani laika maksaj piecpacmit rūbļ pa katr nolikvideto lop tā bij liel naud tani laika un haltūrs bij daudz.

  • -11
    Novadnieks 05.03.2017, 06:02:03

    Nu un kā tad jūties tagad?Vai nav atnācis atpakaļ tas ļaunais?Tavi komentāri jau no laika gala nav īsti gudri,ja vien tu necenties te kaut kādu stulbu bravūrību izrādīt,kura arī ir stulbuma rādītājs.Laikam pāri nodarīt vari tikai tam,kas nevar pretoties.Būtu tas kaķis tīģera lielumā,ko tad, Ilgas tante?Nu labi,izlietu ūdeni nesasmelsi.
    Bieži aizdomājos par tādiem, ne visai normāliem cilvēkiem,kuriem iekšā ir kaut kādas sadistiskas tieksmes vai sevis uzskatīšana par situācijas noteicēju un cenšanās sevi parādīt kā autoritāti (pat starp svešiem cilvēkiem),tendence piekasīties otram viņiem ir norma.Un nemainās tie mudaki pat pēc vairākkārtīgas noraušanās pa dullo.It sevišķi šī situācija ir kļuvusi neciešama tagad,pēdējos 26 gadus,kad tā demokrātija sāka sabiedrību izlaist konkrēti.
    Atgriežoties pie tām,tevis dēvētām toreizējām haltūrām ,gribu tev atgādināt,ka tādus cilvēkus sabiedrībā neuzskatīja par normāliem un viņi normāliem cilvēkiem izraisīja riebumu.
    Problēma ar suņiem un kaķiem nav risināma ar spīdzināšanu vai slepkavošanu.Ir vajadzīgs likums,kurš paredz konkrētu cietumsodu par pamestu dzīvnieku vai sliktu izturēšanos pret to.Saradušies tie nenormālie,kuri saviem sīkiem iegādājas "rotaļlietu" (kucēnu vai kaķēnu) un kad dzīvnieks paaugas,tad izmet uz ielas.

  • -3
    Ilgа 05.03.2017, 11:30:05

    Es ĻOT atvainojas jaunaiscilvek bet iskatas ka jūs esiet specālists abzolūt visas lietas jūs mīždien rakst kaukāds pekstiņs par lietam ko zin un ko nezin. Vispar jau es bij zvērdakters un tas bij mans darbs un es nevarej izvēleties jo ja bij jalikvide dzīvnieks ta bij jalikvide tād bij tie noteikum tani laika vatā bij govs, va kaķiš va sūns.Uz mājam viss kustoniš es ari nevarej paņemtjo tas i neiespējam ta man būt tagac zoooloģiskais dārs.Tas nau sikoloģisk viegl bet ja darbs to pras ta pie viss a laik pierod.ko tad jūs sakiet par to ka pavisam nesen tik likvidec 10000 cūciņs Sālspili?Tam kas to darij doma sirsniņ nesāp???Varbut tagac viš pa naktim nevar aizmigt :-(((
    Cienijama Ilgskundz Miķeļiela (u).

  • -10
    Novadnieks 05.03.2017, 13:52:20

    Nav svarīgi ,kas tu esi bijusi agrāk,bet tagad tu esi(spriežot pēc taviem komentāriem)nejaukas dabas sieviete,kura vietā vai nevietā var bārstīties ar rupjībām.Ja gribi sev nopelnīt "augsti titulēto" nosaukumu-krutā vecene,tad tas tev droši vien izdosies,jo tagad tam titulam nav vecuma robeža,galvenais ir nekaunīga uzvedība,runāt rupjības un ar savu stulbumu līst par korķi visos caurumos.
    Atvainojies savam karmas traukam,kurš ,loti iespējami,drīz būs pilns.

  • -2
    Ilgа 05.03.2017, 15:36:50

    JŪS PATS LIENIET VISAM PUDELEM PA KORĶ-KŪR TĒM TIK NEATAIS VAĻA TUR VISUR NOVADNIEKS GUDR SPRIEDELE,NESKATOTIES JĒDZ VAI NEJĒDZ NO TĀ NEKO.UN ES NEKO NETĒLO ES NETAISAS BŪT KRUT,ES PAT ATZĪST KA ESU VEC,SAGRABEJUS VEČ UN NEVIENA BRĪDI ES NAU TEICS KA ES I KRUC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UN MAN I POKUJ KA ES I VECS SĀVS MISIJS ES DZĪVE I PAVEICS,BĒRN ISKOLOT UN IR IZAUGUŠ KATRS AIZGĀJUŠŠ SĀV CĒĻ! NEPRD KRĒSLA VECAIS MUĻĶ EJ IZDAR KAUKO LĀB BEIDZOT JO TĀVIEN LIEKAS KA TU STRĀDA POMPJŪTERA!!!

  • -7
    yolo 05.03.2017, 14:58:23

    tā rakstīšana venteniski skaitās asprātīga? nerunājot par tiem sūda murgiem, ko tā vecene te ir sarakstījusi..

  • -6
    Novadnieks 05.03.2017, 16:03:08

    Kaut kas ar to veceni labi nav.Ne viņai nopietnība saprotama,ne vella dzīšana.

  • -7
    yolo 05.03.2017, 14:58:48

    tā rakstīšana venteniski skaitās asprātīga? nerunājot par tiem sūda murgiem, ko tā vecene te ir sarakstījusi..

  • -8
    Liena 05.03.2017, 15:56:42

    Lai dzīvo Saldus patversme!
    Sunim dotas 14 dienas, bet, tad iemidzina!
    Skaisti. Būtu labāk uz to pašu Usmu veduši!
    Kalniņ ,Tev vismaz paldies- ka nemidzinājāt!

  • 0
    prof.Preobraženskis 05.03.2017, 16:08:14

    Bet tas ir tikai normāli-2 nedēļas ir pietiekošs laiks,lai suņa vai kaķa saimnieks atrastu savu noklīdušo kustoni,samaksātu izdevumus par noķeršanu,transportēšanu un uzturēšanu,un savāktu atpakaļ.
    Starp citu,kādreiz Ventspilī varēja nodot Komunālo uzņēmumu un Labiekārtošanas kombinātam klejojošos suņus un kaķus,par to saņemot konkrētu samaksu.Pat sludinājums avīzē,toreiz"Padomju Ventā",bija.
    Šādu praksi derētu atjaunot,attīrīt pilsētu no pagrabkaķiem un klaiņojošiem čigānu suņiem.

  • -6
    Novadnieks 05.03.2017, 16:00:34

    Uztraukumam nav pamata,Ilgas tant.Nožēlo grēkus un viss būs labi,vari man ticēt.Un ja netici,tad paprasi Kurzemniekam,viņš vēl tev baznīcu ieteiks.

  • 0
    Visvaldis 05.03.2017, 16:05:47

    Saldus Dzīvnieku Patversme
    24. februāris plkst. 17:31 ·

    Kam tērē naudu dzīvnieku patversme

    Autors: SILVA KLEINBERGA

    “Dzirdēju baumas, ka [Saldus novada domes deputāte] Ilze Kļava grib atņemt naudu Saldus dzīvnieku patversmei, lai iedotu Saldus saules organizētājiem. Runā arī par milzīgu summu, ko pašvaldība dod patversmei. Kāda tā ir un kam tērē?” jautā šķēdeniece Ilze Krūziņa.

    Likums uzliek pašvaldībām par pienākumu gādāt, lai tiek izķerti tās teritorijā klaiņojoši vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākuši mājdzīvnieki.

    Saldus novada pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA Oposums (īpašnieki Laila un dzintars Rupeiki), kam pieder arī dzīvnieku patversme, un klaiņojošu mājdzīvnieku ķeršanai visa novada teritorijā un pēc tam uzturēšanai atbilstoši likuma prasībām šogad patversmei piešķīrusi 34 600 eiro. Kur paliek šī nauda, Saldus Zeme skaidroja pie L. un Dz. Rupeikiem. Pirms desmit gadiem toreizējā Saldus pilsētas pašvaldība viņiem ēku pārdeva tikai ar nosacījumu, ka tajā būs arī dzīvnieku patversme.

    21% līdzekļu aiziet valsts budžetā, maksājot PVN. Patversmes gada izdevumi ir divreiz lielāki par piešķirtajiem 34 ar pusi tūkstošiem. Šāda summa vajadzīga, lai samaksātu algu, ieskaitot nodokļus, pieciem darbiniekiem un grāmatvedei, ar ko ir atsevišķs līgums. Patversmē strādā divi kopēji, dzīvnieku ķērājs, veterinārārsts, sabiedrisko attiecību speciāliste, kas rūpējas arī par informācijas ievietošanu sociālajos tīklos. Dažiem darbiniekiem ir minimālā alga, dažiem virs, daži strādā nepilnu darba slodzi. Darbiniekiem jāparedz arī atvaļinājuma nauda un jādod likumā noteiktais atvaļinājums. Dzīvnieki jākopj katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās, darba diena ir garāka par astoņām stundām, tāpēc divi kopēji, lai ievērotu darba likumdošanu.

    Jāmaksā komunālie maksājumi par apkuri, ūdeni, elektrību, gāzi. Ne visi dzīvnieki tiek turēti ārā, ir jākopj telpas, jāvāra dzīvniekiem ēst. Vēl ir izdevumi par barību, smiltīm kaķiem.

    Lai ievērotu sanitārās prasības, jāpērk profesionāli dezinfekcijas līdzekļi, tie ir dārgi. Izmēģināti lētāki, bet tiem nav efektivitātes. Jāpērk arī mazgāšanas līdzekļi, slotas un citi uzkopšanas darbu materiāli. Dzīvniekiem vajadzīgs siens pakaišiem. Būdās neliek segas, paklājus vai citus auduma gabalus, jo tie kļūst mitri un salā sasalst.

    Jāmaksā par dzīvnieku ārstēšanu, ieskaitot attārpošanu, vakcināciju un medikamentiem, arī eitanāzijai paredzētajiem. Bieži patversmē nonāk ar kašķi slimi dzīvnieki, blusu nomocīti.

    Pašvaldība maksā par dzīvnieku turēšanu patversmē divas nedēļas. Šajā laikā labākajā gadījumā jaunu saimnieku izdodas sameklēt vienam vai diviem suņiem vai kaķiem. Patversmē neuzskata, ka visi dzīvnieki pēc divām nedēļām masveidā būtu jānogalina, tāpēc paši meklē papildu finansējumu, lai tos uzturētu.

    Vēl jāuztur automašīna, ar ko brauc ķert klaiņojošus dzīvniekus, jāmaksā par degvielu. Par klaiņojošu dzīvnieku izķeršanu un savākšanu līgums ir visā novadā teritorijā, tāpēc jābrauc arī uz tālākajiem pagastiem. Vajadzīgs arī profesionāls inventārs — ķeramie būri, cilpas, kas regulāri saplīst, ņemot vērā to intensīvo noslodzi.

    Patversmes saimnieki ir neizpratnē par izskanējušo informāciju, ka patversmes uzturēšana ir viņu personīgs bizness. “Tie nav mūsu personīgi suņi un kaķi, kas nonāk patversmē un par ko maksā pašvaldība. Tas, ka ir šādi dzīvnieki, ir sabiedrības bezatbildības vai tādas rīcības rezultāts, kura sekas ir likteņa varā nonākuši vai neuzraudzīti dzīvnieki,” viņi saka.

    Patversmes darbu ļoti atvieglo obligātā prasība, ka suņiem jāievada mikroshēma un tie jāreģistrē vienota datu bāzē. Svētdien uz patversmi atveda suni, kam bija čips, tāpēc ātri atrada saimnieku. Patversme noteikti nav ieinteresēta, lai saimnieku suņi tajā pavada iespējami ilgāku laiku. Tā vēlas ātri atrast saimnieku un atdot tam klaiņojošo suni. Ir bijis, ka pēc ilgāka laika uzrodas saimnieks, bet, uzzinājis, ka būs jāmaksā par suņa uzturēšanos patversmē, to tur atstāj.

    Katru gadu daudz tiek darīts patversmes dzīvnieku turēšanas apstākļu uzlabošanā. Tam nauda meklēta papildus, tajā skaitā piedaloties projektos. “Dzīvnieku labturības prasības tikai aug. Gandarījums, ka Pārtikas un veterinārā dienesta pārbaudē mums nav konstatēti būtiski pārkāpumi. Mūsu patversmi Latvijā labi pazīst, mēs godīgi nesam Saldus vārdu un ar to lepojamies,” saka patversmes saimnieki.

    Viņus sarūgtina, ka tie daži domes deputāti, kas uzskata, ka pašvaldība patversmei piešķir par daudz finansējuma, ne reizi nav bijuši patversmē, apskatījušies, kā tā darbojas, noskaidrojuši, cik par ko tiek maksāts, lai patversmi uzturētu un nodrošinātu klaiņojošu dzīvnieku ķeršanu. “Patversme mums ir jau desmit gadu. Izbrīna pēkšņā attālinātā interese par to un neizpratne par finansēšanu un mūsu pienākumiem. Ar šiem deputātiem regulāri esmu ticies domes un komiteju sēdes, varēja taču man pajautāt, ja kas likās nepareizi vai neskaidrs,” saka Dz. Rupeiks.

  • -6
    Novadnieks 05.03.2017, 16:06:46

    Kuru tēmu tik taisa vaļā,tā Ilgai ir pokui,lai gan pati labprāt pavāvuļo.Kā nu kurai vecenei.Enai bieži ir pesec.

  • 0
    Visvaldis 05.03.2017, 16:10:06

    Man Jāsmejas, ka Lembis piešķir 8 tūkstošus dzīvnieku patversmei Rembo, ka vienam cilvēkam alga vien gadā izmaksā 5640 Eur ar visiem nodokļiem. Saldus dzīvnieku patversmei paveicies ar pašvaldību 34 tūkstoši tur jau var celt un plaukt.

  • 0
    Novadnieks 05.03.2017, 16:21:08

    Atkārtoju vēlreiz,patversmei ir jābūt pie Puzes ezera ar pienācīgu gada budžetu no pašvaldības,kas nebūtu grūti paveicams,ja lielāko daļu pilsētas un novada domēs sēdošos parazītus izdzītu uz ielas un pieliktu pie darba.

  • -1
    Ilgа 05.03.2017, 16:28:58

    ES ARI ATKĀRTO VELREIZ! PATVERTNEI JABŪT PIE NOVADNIEK PIEBEZDETA ŪĶ...

  • -1
    prof.Preobraženskis 05.03.2017, 17:11:26

    Novadniekam.
    Pie Puzes ezera-bet ja nu Lemberga jaunās sievas sīkais dabū blusas no tiem klaidoņkustoņiem?

  • 0
    Novadnieks 05.03.2017, 18:14:08

    Gan jau to ģimeni atblusos par nodokļu maksātāju naudu.Ja jau ar manžeti varēja staigāt un muļķi laist,tad lai pastaigā ar pretblusu siksnu.

  • -10
    Visvaldis 05.03.2017, 16:31:47

    Koala lāci neatkārtojies, sāc darboties. Dirsēju daudz darbi mazi.

  • 0
    Novadnieks 05.03.2017, 18:09:13

    Pats tu esi dirsējs hrenova.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: