Paldies Gunitai . Vàrves pag.

Dags123 | 30.08.2017, 20:22:40 | 3032

Liels paldies . Par tik ilgi gaidito . Ko joprojam nevar sagaidit. Vieglàk aukstumà bùs nosalt . Nekà sagaidis to meistaru .

Komentāri (3)

  • -1
    Anita 31.08.2017, 06:57:41

    Par ko te paldies , vai tad par kaut ko nepadarītu vai slikti padarītu tagad saka paldies ? Jau iepriekš ieteicu jums, pa taisno, jūsu bēdu izklāstīt novada domes priekšniekam Aivaram Muceniekam , novada mājas lapā ir gan viņa telefons gan pasta un e-pasta adrese, pēdējais laiks iekustināt jūsu vietējos darboņus , jo ziema tiešām pārāk tālu nav , vēl jau tie vietējo pārvalžu darbinieki baidās no novada vadības , tā ka , uz priekšu.Lai izdodas nokārtot šo jūsu lietu!Nu bet ,ja arī tad nekust , tad ir augstāka instance - ministrija - VARAM , un tad jācer ka tiešām varēs. Viņi visi sasēduši labi apmaksātos amatos un nemaz negrib kustēt , jo neviens jau viņus negrib kustināt , jo ,redz , man taču te (attiecīgajā pagastā ) jādzīvo , ko nu es te kašķēšos.

  • 0
    Elviss22 11.11.2017, 17:47:57

    Pagasta pārvaldniekus arī vajag ievēlēt iedzīvotājiem, nevis novads ieceļ tos, kuri nekur citur neder.

  • -2
    dzives_butiba 12.11.2017, 09:30:30

    Muļķības un vēl vērtspapīru pasniegs un prāvu prēmiju...ne tikai paldies par "lielo"darbu. Mucenieka kungs ir lāga vīrs ,tikai ko viņš viens var izdarīt.un mēs ļautiņi taku neko no tiem likumiem un dzīves būtību nesaprotam.
    Tā kā Preses klubā viena ministre teica,galvenais nav labs rezultāts,galvenais ir darboties un par to jāsaņem liela atlīdzība---tikai kāpēc šie vārdi neatsaucās uz patiesā darba darītāja.Es te nesen rakstīju par troksni pilsēta,nu kādas divas nedēļas drusku pieklusināja un tā tas turpinās atkal un brīžam ir tik neizturami,runāju te par šūpolēm,akām,ūdeni, vai tiešām tas prasa tik lielas summas,lai novāktu sakoptu,aizbērtu un būtu taupīgi un godīgi.Vienkārši lai nenotiktu nelaime,kaut vai pašu dzīvē.Deg spuldzes,saule jau gabalā,nerunājot par to daudzo spuldžu skaitu nepabeigtajā sporta laukuma un tā var turpināt bez gala...kur vēl nesakoptie īpašumi(kurus neviens nesoda)Ir tikai viens jautājums:ar kādu nolūku šie cilvēki ieņem šos amatus....lai apmierinātu savu ego

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: