Dadzis novadā neko neesot darījis visus 8 gadus

Arnis007 | 16.05.2017, 07:59:11 | 1353x

Interesanti gan, ka šādu komentāru izsaka cilvēks, kurš 8 (!!!) gadus bijis novada domes priekšsēdētāja vietnieks!

Tātad 8 gadus viņš tikai kampaņveidīgi vai papīra formātā risinājis visu. Noteikti mums viņu vajag vēl uz 8 gadiem!

"Ar to mūsu saraksts atšķiras. Jau pēc pirmajām kopā sanākšanām, diskusijām un ideju vētrām, redzam, ka īstenojas tas, kas līdz šim Ventspils novadā iztrūcis. Tā ir savstarpēja komunikācija, domu apmaiņa starp pagastiem, nozarēm un paaudzēm. Tajā izgaismojas problēmas un rodas risinājumi, kas pie biroju galdiem Ventspilī tikai papīru formātā vai kampaņveidīgi tiekoties, nav rodami," secina Ventspils novada domes priekšsēdētāja vietnieks Māris Dadzis.

(Tā rakstīts jaunās partijas facebookā)

Komentāri (39)

 • -3
  Jūrkalnietis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Cik ērti saņemt 8 gadus naudu, neko nedarīt un tad pateikt - tagad es strādāšu! :)

 • -3
  DinaSa Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tiešām jauks saraksts:
  apskatot saraksta pirmos 3 cilvēkus:
  Māris Dadzis - 8 gadus bijis domes priekšsēdētāja vietnieks un visu darījis tikai papīra formā un kampaņveidīgi! - malacis, vairāk mums šādu cilvēku!

 • -6
  DinaSa Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Dace Vašuka - visu mūžu dzīvojusi uz vīra rēķina. Protams, mēģināja arī strādāt par žurnālisti. Sauc sevi par politoloģi. Pagaidām nav izdevies nekas. Ar skaļu lozungu - Izmest Mertenu - gāja uz Ventas balsi, aģitēja visus dumpoties, neviena nepavilkās, jo visus apmierina Mertenas darbs un pati izlidoja no Ventas Balss kā korķis. Cik zināms, dzimusi novadā, augusi novadā, dzīvo novadā joprojām. Darbojas biedrībā Popes muiža un palīdzējusi pie Vārtu rīkošanas. Un jā, ko vērts atzīmēt - tas viss izdarīt tieši gadā pirms vēlēšanām. Vai nav jauki? Ņemot vērā, cik viņai ir gadu, tad veselu vienu gadu (nu ok, 1,5) kaut ko labu darījusi novadam.

 • -6
  еs Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kļūda bija pieņemt Vašuku darbā VB.

 • -9
  Virsliga Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Nožēlojami lasīt šādus vārdus... Varu pateikt tikai vienu - "Ventas Balsij" Daces aiziešana ir liels zaudējums, savukārt, Popei Daces aiziešana no laikraksta - liels ieguvums!

 • -1
  Jūrkalnietis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Gribēja nomest Mertenu pilsētā - nesanāca.
  Tagad metīs nost Muciņu. :)

 • -5
  IlzeMeiere Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Strādāju SIA "Ventas Balss" valdē no 2003. gada līdz 2016. gada septembrim. Esmu viena no biedrības "POPES MUIŽA" līdzdibinātājām.

  Mazliet precizēšu faktus.

  Dace Vašuka strādāt uz SIA "Ventas Balss" atnāca pēc tā laika galvenās redaktores G. Mertenas vietnieka I. Vīksnes aicinājuma 2010. gadā. Vēl precīzāk - Imants ierosināja, Gundega tikās ar Daci, notika darba intervija un Dace tika pieņemta darbā par žurnālisti. Tas bija izaicinājumu pilns gads, kad SIA izdeva žurnālu "Ventspils VIP" - Dace strauji un pārliecinoši iekļāvās kolektīvā - sniedzot savu pienesumu gan laikrakstam, gan žurnālam.
  2014. gadā Daces Vašukas vadībā SIA "Ventas Balss" izveidoja savu interneta televīziju. Lai arī bijām iesācēji un mācījāmies darot, SIA veidoto raidījumu savā apraidē bez maksas paņēma pat kolēģi Liepājā - atzīstot kvalitātes latiņu par gana augstu.

 • -5
  IlzeMeiere Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  2015. gadā, uztaisījusi dokumentālo filmu "Gaismas kapsula" - par Ventspils bibliotēku - Dace Vašuka pēc pašas vēlēšanās no SIA "Ventas Balss " aizgāja. 2016. gadā Dacei sadarbībā ar SIA "Ventas Balss" vēl tapa dokumentālā filma "Pusstāvu augstāk", kura stāsta par laikrakstu "Ventas Balss" Atmodas gados.

 • 0
  Arvis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  NU JAU IZSKATĀS, KA DACE UZTAISĪJUSI DADZIM MELNO PR, LAI VARĒTU PATI SEVI PASLAVĒT UN DADZI NORAKTU.

  KARTEJAIS LABAIS DARBIŅŠ. :)

 • -5
  DinaSa Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Elita Kuģiniece - izskatās, ka Ances skolai tuvojas beigu gals un darbu vajadzēs. Tā jau jāuzteic, dejas solis gan labs. Ancei projektus un naudu dabūjusi daudz, būtu es no Ances, arī balsotu par viņu, bet nu Tārgalei viņa neko nav devusi. Varbūt kāds spētu mani pārliecināt, ka kādam citam pagastam arī ko devusi, bet nu šaubos. Jāatzīmē, ka arī viņa kā deputāte visus 8 gadus ir starp tiem, kas nespējot novadā neko atrisināt.
  Kopumā vērtējot spēcīgs trijnieks - vadonis, kurš 8 (!!!) gadus marinējis visu novada koridoros, neizdevusies žurnāliste un deputāte, kura arī 8 gadus neko nav darījusi. Bet toties ar saknēm novadā!

 • -4
  Puvuma smaka Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Jūs esat stulba :D

  Elita nekad nav pretendējusi uz domes priekšsēdētājas amatu vai deputāta vietu naudas dēļ, bet kultūras dzīves un Latvijas deju kultūras attīstīšanā un mantojuma saglabāšanā viņa ir viena no spēcīgākajām visā Kurzemē. Tāds Lembergs var ūdeni pienest. Ko izdarījusi Tārgales labad? Kaut vai nobalsojusi par sporta kompleksa izbūvi tur, nevis akli lobējusi savu ciemu.

  Kas tad ir ZZS lokomatīves? :D

  Mucenieks - kas nekad neatsaka un nepateiks nē, tādēļ tur pat administrācijā neatlaiž par rupjiem dienesta pārkāpumiem (piemēram, dubultu algu aprēķināšanu :D )

  Mačtams - es tādu nezinu

  Jaunsleinis - balamuts

 • -12
  keda Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Haha, kad nebija jāreģistrējas, lai ierakstītu forumā, novads ķengājās kā traks, nu pirms vēlēšanām šie laiki atgriežas :D Akdies, kā kādam kaut kas nodarīts pāri, ka šitā jāklaigā un citi jālamā :)

 • -4
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Interesanti, kas tad novada pašvaldībā tāds būtu jādara?
  Sēž kantorī par nodokļu naudu, pārcilā papīrīšus, atver - aizver failus, un laime pilnā.
  Uz vietām strādā tie pagastu saimnieki vai kā viņus tur tagad sauc..

 • -6
  kagism Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Nu ja, Dadzis jau Jūrkalnē "visu izdarījis", pārējie tik garām gājuši. Citu nopelnus no laika gala mācējis uzņemties.

 • -7
  DinaSa Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Citu izdarīto darbu jau viegli sev piesaistīt :)....tas jau ne tiekai novadā. Tagad jau arī pilsētā izrādās viss ir slikti un nekas nav darīts. Nu nāks visur tie lielie darītāji un jaunas kārtības ieviesēji, tikai iepriekš kāpēc neko tie paši solītāji nedarīja. Tagad pirms vēlēšanām, nu gudri tapuši. Dadzis iepriekš nestrādāja, tagad sāks strādāt:))) smieklīgi.

 • -6
  laasminja Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Drosmīga atzīšanās no Dadža kunga puses, astoņus gadus neko nedarīju, bet tagad sākšu strādāt. Kas tad traucēja to darīt iepriekš? Jauna partija, jauni solījumi- jauni meli.

 • -6
  Ar saknēm novadā Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Mums ir patiesi žēl, ka mūsu ziņa tiek tik dažādi interpretēta. Šis nav stāsts par strādāšanu vai nestrādāšanu, bet par komunikāciju, kur iesaistīti visi. Arī šeit - forumā izpaužas komunikācijas problēma.

  Šis ir stāsts ne tik daudz par to, kas labi, vai slikti darīt vakar, bet par to, kā dzīvosim rīt.
  Iedzīvotāju sapulcēs vai tikai saņemot dokumentus Ventspils novada domē, bieži neuzklausām visus iedzīvotājus. Ticam, ka ir vēl daudz ļaudis, kam ir vēlmes un idejas, bet tās netiek sadzirdētas. Ticam jaunām idejām, nenoliedzot iepriekš paveikto.
  Vienā mirklī mūsu ziņa tiek pārprasta, un tas rada spekulācijas, ka kāds ir vai nav strādājis.
  Visi ir strādājuši. Kurš vien sava algota darba ietvaros, kurš darot vairāk, kā prasa pienākums, jau ir cits jautājums. Taču šis diskurss apliecina jau zināmo - kas neklusē un nerunā tikai aiz muguras, ir tie, kuriem anonīmi uzlej samazgas.
  Aicinām uz atklātu sarunu, neslēpjoties aiz segvārdiem.
  Cieņā,
  Ar saknēm novadā komanda

 • -1
  Jūrkalnietis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Šis ir stāsts par to, ka daži, kuri 8 gadu garumā neko nav darījuši, tagad sr lieliem lozungiem teiks, kā glābj novadu.

  Kur bija visus šos 8 darba gadus? Kur visu dzīvi, ne vēlešanu gadā?

 • -1
  bruns.valdis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Neviens neslepjas neaiz kaadiem segvardiem. es vienkarsh zin ka tas notiek juus gaitenjos. paplikjee pa vaidzinj un sak ka viss bus, bet paiet veleeshans un viss aizmirstas. man jau ar Dadzi veel Jurkalnee bij runaashan pa pagast lietaam, tad vinjam nebij interess un tagad nu buus. grib tik aukstaaka vietaa tikt, lai var veel vairaak muldeet.

 • -8
  Maija Kļaviņa Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ja kaut kas iztrūkst, tad tas nenozīmē , ka nedara. Tikai godīgs un patiess darītājs var atzīt, ka ir ko uzlabot. Tie, kam viss padarītais liekas perfekts vai nu melo vai ir pārāk iedomīgi.

 • -1
  Peteris par novadu Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tagad jau visi baigi gudri spriez. Daris taa, dariis sitaa, nu buus taada atmosfeera, kosmoss, nu tik raus un stradas. Bet tiesam, kapec ta tie pasi solitaji visu laiku ta nevareja darit. Tad tik kreslu deldeja. Peksni met kazoku uz otru pusi. Paies velesanas un tad peksi pazudis visa ta uzpusta komunikacija ar tautu, koku stadisana, davinasna. Tad uzvilks savus frakisus un silti iesedisies kreslos tajos gaitenos pilseta un viss. Sevi celot un slavinot, noliek to ko pasi nezin kapec ieprieks nav darijus

 • -2
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Tāda pārgudra cepšanās te. Es arī dzīvoju novadā, un redzu, ka tiek domāts un darīts. No daudziem maziem, labiem sīkumiem sanāk labāka dzīve visiem. Manuprāt, nav nemaz tik slikti. Tie spļaudītāji laikam tālāk par savu nodokļu lapu degunu nav pacēluši.

 • -1
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Katrs iestājas par savām interesēm. Manējās - lai katru gadu nepalielinātu nodokli.

 • 0
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Varbūt jākaunas ka nezinu,bet kas tas Dadzis tāds ir?Vai kāda krimināla grupējuma līderis vai kaut kā citādi kā dadzis acīs?

 • 0
  bruns.valdis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  aizbrauc uz juurkaln un papras jebkuram par Dadz, tad tev viss pateiks. vinj tur viss zin ka raib sun.

 • -1
  Valdis Šmēliņš Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Katrs kurš vēlas palikt vai nokļūt Ventspils novada domē cenšas sevi pozicionēt kā labāko, gudrāko un to patiesi īsto, kas domā un domās par katru novada pagastu un tā iedzīvotāju. Ir grūti ko jaunu vai nebijušu piedāvāt vēlētājam, ja Ventspils novads attīstas, uzlabojas katra pagsta infrastruktūra, pieaug sociālā palīdzība un tiek domāts lai katrs šeit dzīvojošais justos labi. Tādēļ šķiet partijas "Vienotība" kandidāti cenšas iestāstīt vēlētājam, ka viss apkārt redzamais ir vīzija, bet reāļi ir tuksnesis Ventspils novadā, kuru tad šīš partijas kandidāti centīsies apdzīvot. Atcerēsimies, ka šajā partijā bija viens politiķis - Latvijas glābējs par 2 miljoniem latu- Einārs Repše, kurš teica"Kā var nesolīt!". Tā vien šķiet, ka lozungs par partijas dibināšanu "Ar saknēm novadā" ir vērsts uz to, lai vēlētājam neliktu skatīties uz partijas nosaukumu "Vienotība", kura ir uzsākusi savu politisko norietu.

 • 0
  sarmite1976 Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ko par to nabaga Dadzi tik runājat, par viņu jau tāpat visi zina, kas par putnu, labāk vajadzētu cilvēkiem darīt zināmu par to sirēnu ar eņģeļveidīgo sejiņu Daci Vašuku. Lai Dievs nedod, ja jūsu ceļi krustojas. No skata, tik labs cilvēks, līdz kas nav pa vinas prātam, tad noēdīs jūs no zemes ar smaidu sejā. No avizes izmeta, tagad politikā taisās. Man kā ticīgam cilvēkam, tāda lišķība nav pieejama.

 • -1
  sarmite1976 Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Un kā aicināja Māris Dadzis, neslēpties aiz segvārdiem, bet doties aci pret aci uzdot jautājumus un risināt lietas, tiešām bail ir, jo vēlos vēl dzīvot novadā.

 • 0
  skolotaja-p Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  nu ja, jasak man baidities par darbu, jo augstak mineta kadidate Pope skola kliedz, ka ja vinai butu teiksana, vina skolu slegtu. Zel, negribas piedzivot to :(

 • 0
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kāda kandidāte?!!!va vellos!!!

 • -4
  IlzeMeiere Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kā 2016. gada martā dibinātās biedrības "POPES MUIŽA" valdes locekle informēju Jūs, ka informācija, kura nonākusi Jūsu rīcībā ir tikusi apzināti vai neapzināti sagrozīta.

  Biedrības valdes locekles Daces Vašukas vadībā izstrādāta Popes attīstības stratēģija, kas paredz Popes pamatskolu attīstīt, mērķtiecīgi attīstot alternatīvās izglītības programmas, kas ļautu skolai piesaistīt audzēkņus arī no Ventspils pilsētas.

  Pati personīgi par alternatīvās izglītības iespējām Ventspils pusē interesējos jau kopš 2011. gada un zinu, ka Ventspils pilsētā ir vecāki, kas šādu skolu ļoti gaida.

 • -2
  tā viš i Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Nebāz degon svešas lietas! Ja nezin Novadniek liets,kur ta lien,ko

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: