osteopāte V. Zaļaiskalns

Ieva | 21.06.2016, 17:40:05 | 8191

Sveiki!
Vēlētos dzirdēt atsauksmes par šo speciālisti. Vairāk interesētu, vai ir palīdzējusi tieši zīdaiņiem un kā norisinās vizīte, attiecīgi, ko viņa dara vizītes laikā?

Komentāri (15)

  • -1
    Ineta 21.06.2016, 20:28:05

    Manam 7gadīgajam bērnam kaut ko palīdzēja, bet nepazuda gluži visas sūdzības. Pastāstīt par problēmu ļāva, bet klāt stāvēt neļāva. Process aizņēma 5-10 min. Un viss. Galvenais samaksāt prasīto summu. Nekādu maksājumu apliecinošu dokumentu arī nedeva.

  • -3
    Zbz 04.07.2016, 13:27:33

    ļoti ļoti laba! bernins man nevelas,pec pirmas proceduras saka velties,pec otras vizites jau ari palidzeja ar raposanu (sen jau vajadzeja gan velties gan rapot) + ejot ara pa durvim , peksnji lka man nogulties un pateica visas manas problemas ! pec manas pieredzes , gan bernam gan man palidzeja!

  • -1
    PIzzaNJayzzz 05.07.2016, 00:35:54

    VEDU bērnu 3 reizes,trešajā reizē viņa paziņoja,ka bērnam palīdzēt nevar,jo viss viņam esot šķībs un nepareizs u.tt.,kad bērnu aizvedu mājās viņam uzpampa limfmezgli ,un bērns raudāja,ka viss sāp.Norīta vedu bērnu uz Rīgu ,uz osteopātijas centru 'Čaka ielā,tur tad bērnam palīdzēja un nošausminājās vien par V Zaļaiskalns.Lieki piebilst,ka V.Z naudu mums neatdeva....Uz Rīgu bērnu vedu vairākas reizes,un bērnam visas briesmīgās diagnozes izārstēja,neviens medikaments vairs nav jālieto jau labu laiku..Bet pie V.Z bērnus vest nevienam neiesaku ,nav zināms ,kā tas beigsies...Tāda bija mana pieredze par dārgu naudu vēl pie tam...

  • -2
    DaceDucite 05.07.2016, 22:47:23

    Pedejais komentrs neiedvesmo apmeklet so dakteri.varbut kads konkurents?

  • -3
    Dace Krūze 06.07.2016, 16:20:11

    Mums palīdzēja. Varu teikt tikai to labāko. Puika slikti gulēja un naktīs murgoja. Nu kā runcītis čuč. Arī man pašai grūtniecības laikā palīdzēja. 2 reizes aizgājām un čeku arī dabūjām.

  • -1
    kaktuss 07.07.2016, 18:50:29

    Īsti nesaprotu - kas ir osteopāts? Vai kāds šamanis, ja visu protot izārstēt tikai ar rokām, bez zāļu palīdzības?

  • -3
    Zuze 08.07.2016, 08:41:24

    Esmu pateicīga dakterei par palīdzību, laba ārste.
    Jāatzīst, ka sākumā gan ārstēšanas process mulsināja, jo vienkārši nebija pieredzes kā strādā osteopāts. Par cik bērnam bija vajadzīga palīdzība ( tradicionālā medicīna nevarēja noteikt problēmas cēloni), tad uzticējos un turpinājām apmeklēt. Un patiešām veselība sakārtojās - zāles nelietojām, tikai ieteikto tēju bija jāpadzer kādu laiku.

  • -1
    Helen Trektere 25.09.2017, 14:59:10

    Galīgi garām! Mums nepalīdzēja. Pats ārstēšanas process bija dīvains. Nauda samaksāta ne par ko. Vilšanäs :(

  • -2
    Vigil 25.09.2017, 16:31:37

    Necrofils esi?

  • -2
    Novadnieks 25.09.2017, 17:30:15

    Un kāds fils esi tu?

  • 0
    Sss 25.09.2017, 20:54:34

    man arii interesetu domas par speciālistiem, varbūt ir kas līdzvērtīgs

  • 0
    Rusnis 13.10.2017, 16:33:05

    Mēs aizvedām mazo un problēma it kā tika novērsta. Vienīgais bija sajūta, ka esam kaut kādos Ekstrasensu kursos. Nebiju domājis, ka bērnu ārstē ar"iekšējiem buramvārdiem" un turēšanu aiz kājiņām..

  • 0
    Modris 16.12.2018, 13:39:10

    No Velgas nekādu palīdzību nesaņēmām un nekādas labas atsauksmes par viņu noteikti nav. Vizītes laikā bērniņš sāka raudāt un tētis visu vizīti dabūja ucināt bērniņu. No osteopāta puses vispār nekāds kontakts ar bērniņu nebija, nekādas metodes no viņas neredzēju.
    Vienīgais viņas slēdziens bija, ka situācija esot sarežģīta, atrisināsies ar laiku, vajag bērniņam teikt mīļus vārdus, bet konkrēti neko palīdzēt nevarot, sniedza pilnīgi virspusēju informāciju.
    Ja osteopāts jūt, ka nespēj attiecīgos gadījumos palīdzēt, tad būtu vismaz tik daudz goda kā neprasīt no vecākiem lielu naudu par to, ka nespēj neko izdarīt , ne secinājumus, ne risinājumus, tikai virspusējas atbildes (mīļot, runāties, vannot), kas jau pašiem vecākiem sen skaidrs.
    Šādos gadījumos viņai jānokaunas, ka ietur naudu no vecākiem, kuri vēršas pie viņas, lai rastu atbildes, bet pretī neko nesaņem.
    Protams nekādus rēķina čekus nedabūjām. Apzagšana gaišā dienas laikā.

  • -2
    Rasma 16.12.2018, 14:41:17

    Pirms komentējam paskatieties, kurā gadā tēma aktuāla.

  • -2
    Freimane Aiga 22.03.2019, 12:29:26

    Teikśu ta;ja śim lietam netic tad labak berniņu nevest,mes gajam un ir rezultats,pat lai neiet lidzi neviens kas par to vipsna,un galu gala daktere jau ari nav Dievs.Paŝiem pec tam ir daudz jastrada lai butu rezultats.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: