Paldies. Dr . Nataĺjai Novikovai

Dags123 | 18.08.2017, 12:45:01 | 3841

Vislielākā pateicība kardioloģijas nodaļas vadītātājai dr. Nataļjai Novikovai par profesionālo sniegumu, attieksmi, iejūtību un sapratni pret pacientiem. Par dakteri varu teikt tikai labus vārdus un pateikties par profesionālo ārstēšanu. Vēlos teikt lielu paldiesu Dr. Nataljai Novikovai par to, ar kādu mīlestību viņa nesavtīgi dara savu darbu. No Dr. smaida vien jau paliek labi ap sirdi. Paldies Jums, dr. Nataļja, par to, ka esat mums Ventspils slimnīcā pieejama. Vēlu Jums ar tādu paśu sparu arì turpmàk glàbt dzivibas. Ar cieñu jùsu pacients.

Komentāri (15)

  • -2
    Dags123 18.08.2017, 12:57:46

    Gribu ĺoti mìĺi pateikties dakterei Novikovai par manu izàrstèśanu. Viñu ieraugot slimnieks sajùt siltumu, viñas starojośais smaids izàrstè gandrìz tùlit. Viss ir ĺoti augstà limenì, salìdzinot Rigas slimnicàm. Dr Novikovas nodalà stràdà ĺoti labs kolektivs. Vislabàkà nodaĺà ir kardioloģijas nodaĺa. Kur stràdà ĺoti sirsnìga daktere.!

  • -6
    tā viš i 18.08.2017, 12:59:51

    paldies visiem.kuri palīdzēja man nodzīvot šo dienu! Tātad-,paldies komunālajiem.supermīļajai ūdekai,supermīļajam siltumam,visiem sētniekiem,muņikam Arājam,visiem veikaliem,katrai šūniņai un visai pasaulei. Kur nu vēl NATO,ES, USA un visi pārējie dzīvības devēji,tā teikt..

  • -8
    Opaps 18.12.2017, 22:18:57

    Āksts

  • -4
    tā viš i 18.08.2017, 13:03:34

    Mairita. Ja vēlis kādam pateikties-ņem dāvanu un dodies pie konkrētā cilvēka,un pateicies. Kam tavs populisms?!

  • -4
    Vilis Skuja 18.08.2017, 21:33:24

    Aploksni vajadzēja dakterei iedot,nevis te pateikties.

  • -1
    Dags123 22.08.2017, 18:33:52

    Pievienojos ar vislabākajiem vārdiem par dr. Nataļju Novikovu. Ventspils labākā kardioloģijas. Nodaļas vadītāja. Kas patiesi ir pelnījuši saņemt Latvijas lepnumu balvu.

  • -1
    krusttēvs vilhelms 18.12.2017, 21:31:41

    vai, vai, vai...... nauda viņai tiešām patīk saņemt

  • -1
    Lelle 17.01.2018, 09:51:16

    SVĒTAJAM HERMANIM!
    Ko var padarīt ar vecāko paaudzi,kuri nemaz citādāk nemāk apmeklēt dakteri kā tikai ar ,,kukuli,, -postpadomju sindroms +domā,ka saņems labāku ārstēšanu.Ha-ha.Nekad nevienam ārstam neesmu nesusi ne konfektes,ziedus,aploksni un esmu saņēmusi ideālu ārstēšanu un attieksmi.
    Taču mana vīra māte vienmēr iet ar aploksni un pēc tam sūrojas,ka dakteri ņem naudu.
    Ņem ja dod.HERMANI,TU NEŅEMTU ,JA TEV DOTU NAUDU???

  • -2
    Elviss22 17.01.2018, 14:51:27

    Mairita jau VB pateicās arī savai ģ.ārstei Kudiņai un vēl dažiem, viņai tāds sindroms, pielīdēja.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 17.01.2018, 22:27:08

    Esmu dzirdējis,ka Ventspils slimnīcā šī daktere pa naudu tev visus papīrus sakārtos, Urtāne arī saka ,nāciet uz privātpraksi nevis ārstēšu slimnīcā- citas samaksas . Es strādāju vairāk nekā vajag par piezemēju naudu.

  • -3
    Inese Lude 18.01.2018, 15:23:51

    Vai tiešām "paldies" ir par daudz, ja jānozākā cilvēks, kas pasaka publiski paldies. Ja gribēs, pateiksies arī citādi, taču nekad nevar būt par daudz pateicības vārdu...
    O, jā, es te atkal vienīgā ar īsto vārdu, bet nav sanācis uztaisīt viltus profilu!

  • -2
    Anita 19.01.2018, 06:19:49

    Vai nepietiek ,ja pasaka paldies dakterim vai kādam citam ,kas tev palīdzējis, personīgi . Te vairāk izskatās pēc tā ,ka cilvēks publiski to dara ,lai saņemtu īpašu attieksmi no ārsta par reklāmu. Manuprāt , katram savs darbs jādara pēc labākās sirdsapziņas ,par to negaidot sevišķas pateicības un nav nekā nosodāma, ja cilvēks kā pateicību par ārstēšanu aiziet pie daktera ar pateicības dāvanu , bet ne jau pirms ārstēšanas, ar cerību, ka tad nu mani ārstēs labāk,muļķības , tas nestrādā, tikai samaitā dakterus un tie tad jau gaida dāvanas un pat nekust ,ja neesi "iesmērējis".

  • -6
    Dags123 02.04.2018, 16:55:51

    Es nevienu neesmu apsveikumi, arī dakteri forumā. Un šo formu arī neesmu uzbūvējusi. Kaut gan šo rakstu rakstīju es. Kā es varētu "izlēkt" no šī forma ārā?

  • 0
    snaiperis999 02.04.2018, 20:02:08

    Vai tu arī no tvaicenes?

  • -1
    krusttēvs vilhelms 02.04.2018, 21:45:48

    Ir cilvēki "Dirsā Līdēji" ! Un saldā vārda runātāji!
    Man patīk patiesums, dabiskums, strādīgums, ja runā par daktera darbu, es pateikšos,ja jutīšu,ka to dara no sirds, ar ieintresētību BEZ NAUDAS neskatoties ,kas es bez profesijas , pareizi izdarīs savu darbu,jo pārzinu medicīnas jomu- īpaši neiroloģiju , tikai tad pateikšos.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: