Amatu māja

tereeze | 02.06.2016, 20:52:15 | 4114

Vakar ar bērnu grupu biju Amatu mājā.Ekskursija bija ļoti viduvēja, pat varētu teikt-slikta.Mēs tikām steidzināti, viss bija nu tā...pa roku galam..Es nezinu vai tā notiek vienmēr...bet...atmiņas nav labākās...varbūt tāpēc,ka mēs pateicām,ka esam vietējie,bet viņi bija pārpratuši,ka mēs no Rīgas,Un jā...naudu man arī neizdeva pareizi,bija plānots iet uz pili...kur dabūju piemaksāt no savas kabatas...Skolā bērni teica,ka vairs negrib iet uz Amatu māju...

Komentāri (30)

  • -1
    Novadnieks 02.06.2016, 21:21:55

    Kas to zina par to steidzināšanu,bet bērni(21gadsimta) tik tiešām tur varēja ne tā justies.Ne tur kompjūterspēles,ne filmas par seksu un vardarbību.

  • -11
    tereeze 02.06.2016, 21:39:59

    nu bērni nebija paspējuši amuletus sataisīt,ka meitēns tik atkārto-viss...ejam...dažam labam pat nokrita tas amulets...neba nu tādēļ,ka mēs ventspilnieki,tāpēc pret mums var tā...no pieaugušā skatu punkta-nepatika...ļoti...bērni arī teica,ka nē...īstenībā arī pilī...gids pasaka-esmu nogurusi,tāpēc neatbildēšu uz jūsu jautājumiem...piedodiet,mēs naudu maksājam

  • 0
    Novadnieks 02.06.2016, 21:46:56

    tereze,ja tā nopietni,tad citreiz aizved tos bērnus tur,kur viņi ieraudzīs kaut ko atbilstošu savam vecumam un interesēm.

  • -11
    tereeze 02.06.2016, 22:15:45

    amatu māja bija ne manis izdomātā plānā...bērni bija nometnē,es-pavadošā persona...bet man bia nepatīkami,kad atnācām uz skolu,bērni teica,ka neies vairs...tanī pašā laikā biju ar klasi ziemā-pagājušā gadā...ļoti patika...ja ņem jaunus skuķus par gidiem,varbūt mazliet padomā lai...

  • -1
    Novadnieks 03.06.2016, 07:48:09

    Iepriekšējam.
    Satraukumam nav pamata.Lai par šo neizdevušos ekskursiju satraucas muzeja vadība un varbūt arī Ventspils "dievs".

  • 0
    Armands Vijups 03.06.2016, 13:54:05

    Ļoti žēl, ka Amatu mājas apmeklējums radījis negatīvas emocijas – parasti atsauksmes ir pozitīvas. Atvainojamies par sagādātajiem nepatīkamajiem brīžiem, lai noskaidrotu notikušo, lūdzam norādīt laiku, kad apmeklējāt Amatu māju. Tas būtu nepieciešams, lai Ventspils muzejs izprastu šo starpgadījumu un novērstu līdzīgus nepatīkamus brīžus nākotnē.

  • -2
    Armands Vijups 03.06.2016, 14:27:55

    Amatu mājas vadītāja Inguna Heinrihsone ir sazinājusies telefoniski ar 2. vidusskolas skolotāju Sandru Goldbergu, kura 2.jūnijā ar skolniekiem apmeklēja nodarbības un atvainojās par sagādātajām neērtībām. Muzejs un tā struktūrvienības ir atvērtas visiem apmeklētājiem, nekad nedalot tos "savējos"un "svešos". Lūgums nākotnē radušās problēmas (kuras, cerams, radīsies iespējami reti) risināt klātienē, kas ļautu neveiklas situācijas un pārpratumus nekavējoties novērst. Apliecinām, ka ir pašsaprotami tas, ka muzejs strādā tieši apmeklētājam un tā galvenā prioritāte ir apmierināts apmeklētājs, līdz ar to šādi pārpratumi muzeja kolektīvam ir sāpīgi, neatkarīgi no tā, vai tie izskan publiskā telpā vai tiek risināti apbusējās tiešās sarunās.

  • -12
    tereeze 03.06.2016, 15:40:58

    Ziniet,publiskot vārdus un uzvārdus nevajadzētu...tā ir cilvēka tiesību pārkāpšana...un man tagad jājūtas vainīgai,ka mani neapmierināja jūsu sniegtie pakalpojumi...paldies,pēc šīs sarunas ar vadītāju un šīm atsauksmēm tik tiešām vairs neapmeklēšu Amatu māju un neieteikšu nevienam...man jājūtas kā pirmklasniecei,kuru norāj direktors...nezināju,ka kritika jums tik sāpīga...turpmāk padomājiet un piedomājiet,lai visiem apmeklētājiem būtu patīkami pie jums iegriezties...un lūgums mani nemeklēt un nezvanīt...varbūt vēl vienīgi varat publicēt to visu ''Ventas Balss"ar vārdiem un uzvārdiem...untad jau tik tiešām tas beigsies pavisam citādi

  • -13
    tereeze 03.06.2016, 18:15:47

    Es tagad padomāju...vai varbūt nākamā publikācija būs manu bērnu vārdi? Vijupa kungs? varbūt adresi arī nosauksiet? Tas ir KGB cienīgs darbs,cik ātri Jūs konstatējāt,kas neapmierināts ar jūsu vadīto uzņēmumu darbu...visu cieņu...Ventspils "Dievam" visu cieņu...tikai nav padomāts par manu-ventspilnieces labsajūtu...

  • -2
    cits 03.06.2016, 18:41:59

    Aha,atklājās,kas slēpjas aiz segvārda "tereze"!
    Kāpēc tad nerakstīja oficiālu sūdzību redakcijai,partkomam un ispolkomam?

  • -13
    tereeze 03.06.2016, 19:08:40

    es uzrakstīšu,jo tika pārkāptas manas cilvēka tiesības...Bet...tas nozīmē,ka mūsu karaļvalstī...viss zem kontroles...visi baidās no mazā''Dieva''tas mani patiešām aizskāra....tam sekos turpinājums...

  • -10
    Anita 03.06.2016, 19:28:43

    tam -cits. Vai tad tu neslēpies aiz segvārda ,kas vispār neko neizsaka? Bet terezei iesaku nesatraukties , neko tādu jau neesat sliktu pateikusi ,vien konstatēts fakts , Vijupa kungam gan nevajadzēja nosaukt vārdu ,jo attiecīgo tēmu varēja iztirzāt,nenosaucot konkrētus vārdus .Bet ja atklāti , forums bija, ir un būs vieta ,kur cilvēki gānīsies un apvainos cits citu.Te ir divi varianti vai nu nepiedalīties forumā vai vienkārši neņemt pie sirds.

  • -12
    Novadnieks 03.06.2016, 20:37:55

    Tieši tā,Anita,neņemt ne pie sirds ,ne kaut kur citur.Viens otrs komentētājs te ir ar tik zemu intelekta līmeni,ka priecājas pats par sevi,ka it kā esot atgriezies un ka tagad VB forumā sāksies ,vai vai ka nu sāksies,jo pats pats taču ir atgriezies.It kā autoritāte visiem "pareiziem",lai gan nekāda autoritāte viņam nekad nav bijusi,bet sapņot nav kaitīgi.

  • -3
    vk 03.06.2016, 20:46:20

    Par ''Amatu Mājas''tēmu : Pārtraucot darba attiecības ar Līgu Reiteri/bijusī Ventspils muzeja pedagogs/,Ventspils,Latvijas bērni,kā arī visa pilsētas kultūras dzīve ir ''zaudētāja'' lomā jo,ļoti daudz bērnu ekskursiju brauca uz Ventspili,lai izbaudītu šīs dāmas/Līga Reitere/ vadītās stundas !

  • -4
    vai man dieniņ!!! 04.06.2016, 21:04:37

    Nē nu tas ir smieklīgi.
    Publiski noķengāt muzeju un tās darbiniekus cilvēks var, bet kad pašu piemin pat atvainojoties tam, tā uzreiz kaut kāds aizvainojums un vēl piemin cilvēktiesības. Bet ja publiski, tad publiski līdz galam.

    Kur problēma? Aiz muguras aprunāt var, bet acīs pateikt pamatoto sāpi pat nevar?
    Kāpēc tad par savu problēmu nevarēja personiski pa telefonu vai pa epastu risināt? Tāpēc ka gribējās vienkārši kādu publiski noķengāt un sajusties labi.

  • -9
    Ludis Orna 05.06.2016, 00:37:22

    Problēma ir tur, ka skolotāja tika nosaukta vārdā un uzvārdā. Kāpēc ??? Viņa ar saviem skolēniem ieradās vienkārši kā muzeja apmeklētāja. Bet gids tad lai arī pastāsta, kāpēc tāda steiga un neatbildēšanu uz skolēnu jautājumiem !

  • -4
    vai man dieniņ!!! 05.06.2016, 09:57:39

    Publisku juridisko personu (muzeju) apmeklēja publiskās juridiskās personas (valsts/pašvaldības skolas) darbiniece (tātad arī tikpat publiska persona) ar saviem pakalpojuma ņēmējiem (skolēniem).

    Viens valsts/pašvaldības darbinieks nolika citus pašvaldības darbiniekus.
    Apvainotajiem nav problēma runāt tieši un atklāt savu amatpersonu vārdus/uzvārdus un pat atvainoties, jo APVAINOTĀJS GRIBĒJA PROBLĒMU ATRISINĀT PUBLISKI, savukārt apvainotājs tagad vēl par kautko apvainojies.

    Tātad:
    Ja negribi publiski mazgāt veļu, tad nevajag publiski muti virināt, jo pēctam tās visas žēlas jau izklausās nožēlojami.

  • -4
    Ventspilniece 05.06.2016, 10:43:04

    Vajadzētu apsvērt,vai šādai personai vispār var uzticēt darbu ar bērniem!
    Skolotāja,saproties....

  • -11
    Ludis Orna 05.06.2016, 11:17:54

    Viņa irskolotāja tiešajā nozīmē , jo aizstāvēja

  • -11
    Ludis Orna 05.06.2016, 11:19:11

    Viņa irskolotāja tiešajā nozīmē , jo aizstāvēja SAVU SKOLĒNU intereses.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: