Motokross

Martins xxx | 13.08.2017, 14:18:11 | 1554

Esmu gaužām vīlies par tikko kalnā notikušo motokrosu - Ventbunkers balvas izcīņu. Neskatoties uz "jubileju", pats motokrosa pasākums bija .... nu nekāds! Tika slavināts, ka būs starptautiska gonka, bet organizatori nebija pat pacentušies savākt pilnu starta rindu (MX2 klasē). Vai tad motobraucēji izzuduši? Un arī tad MX2 klases gonkas ne visai interesantas, jo sportistu spēku samērs tik atšķirīgs, ka spēcīgākais visus apdzen par apli un intrigas īpaši nekādas.

Komentāri (9)

  • 0
    Guantanamo 13.08.2017, 16:45:26

    Organizācijai jau neko nevar pārmest, trase manuprāt bija šogad viskvalitatīvākā, bet nu dalībnieku sastāvs kāds ir tāds ir, labāku jau nav (izņemot Jonasu). Motokrosa līmenis vnk krīt ar katru gadu, jo vecie iet prom, bet jaunie klāt nenāk. Jo nu nav motokrosam nekāda finansiāla motivācija ilgtermiņā (tas pats Jonass dabū red bull pa brīvu, apceļo pasauli ekonomiskajā režīmā un labi ja kādu 1500 euro mēnesī, kas ir nesalīdzināmi ar basketbolistu atmaksu, lai gan fizūha nejēgā vajadzīga un traumu risks neadekvāti augsts). Sezonas izmaksas jebkurā līmenī no 30 000-40 000 eur, ja grib braukt tā kā Ratsep vai Kustar, 10 000 Euro lejasgals, kurus tur atmērīja pa 2-3 apliem. Dārgs un bīstams hobijs!

  • 0
    Martins xxx 13.08.2017, 21:05:19

    Nav runa par pašu trasi vai sliktiem braucējiem. Trase tāda, kādas nav nekur citur. Džeki tādi, kādi nu ir, un paldies viņiem, ka viņi vispār ir. Bet varu derēt, ka daudz interesantāk būtu tad, ja brauktu kaut vai 20 letiņi ar puslīdz vienādām spējām.

  • 0
    Artūrs 16.08.2017, 20:53:09

    Jonass 1500 eur mēnesī ... Tu ko pīpē, draugs ?

  • 0
    Guantanamo 16.08.2017, 21:49:16

    Tev ir cita info? Vinjam pat esot KTM factory team ir jamaksa trenerim, ko sedz no privato sponsoru/uznemumu lidzekliem. Labi ja vinjam samaksa 1500 eur menesi komanda. Tas ir fakts

  • 0
    prof.Preobraženskis. 13.08.2017, 17:06:55

    Vajadzētu atjaunot veco "Dzintarjūras" trasi!

  • 0
    karlito 13.08.2017, 17:55:26

    Nu šī trase tomēr prasa zināmu meistarību..kaut gan dalībnieki tomēr varēja būt vairāk..Gaidām kad Ventspilī beidzot būs sava trase!

  • 0
    Arvis Sanders 14.08.2017, 14:19:22

    Vēlos pateikt lielu paldies skatītājiem,sportistiem un atbalstītājiem, kuri nenobijās no lietus un izturēja šo pārbaudījumu kopā ar mums un kurš nevienā no tā posmiem nav bijis viegls. Vienmēr esam darījuši to no sirds ,bet ir lietas ,kuras nav iespējams ietekmēt. Lietus negaiss ,kas trasi padarīja slidenu un sarežģītu un atbaidīja pat sportistus ,kuri bija uzlūgti ,bet neatbrauca ,nedaudz pabojāja svētku atmosfēru. Atvainojos tiem ,kuriem kaut kas nebija pa prātam ,bet ja kādam ir idejas kā var labāk ,tad labprāt uzklausīsim.

  • 0
    Andris Grinbergs 15.08.2017, 22:21:58

    Piekrītu Arvja komentāram,bet neuzskatu ka vajag tik ļoti kritizēt ka Mārtiņš sava komentārā,jā laika apstākļus nevaram ietekmēt,varbūt daži sportisti neieradās,es esmu apmeklējis Ventbunkers lielo balvu visus 20 gadus un katru reizi bija patīkamas emocijas un visu cieņu organizatoriem,kuriem pateicoties Ventspilī vispār notiek motokross,visu cieņu Arvim un viņa komandai kas sarīko katru gadu šos svētkus,ja piekrītu ka vienmēr kādam kaut kas nepatiks,citam sportisti par maz,citam trase utt. Katru gadu sacensības ir kupli apmeklētas un esmu pārliecināts ka turpmākos gadus tās būs interesantākas un daudzveidīgākas un cerams ka jaunajā trasē,arī jubilejas pasākuma īsts saldais ēdiens bija freestyle šovs ar 4 freestyle meistariem,paldies par jauko pasākumu un emocijām!!! Tā ti turpināt!!!

  • -1
    Martins xxx 16.08.2017, 22:26:41

    Es arī esmu apmeklējis praktiski visus pilsētas krosus. Protams, malači Rodero, ka šādu pasākumu vēl joprojām organizē! Par freestailu vispār neko nevaru pārmest. Bet no visiem apmeklētājiem ir daudzi tādu, kuri uz motokrosu iet lai paskatītos uz jēdzīgu gonku, nevis lai ar čomiem pastrebtu aliņus.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: