Lūdzu palīdzību

Dags123 | 05.07.2017, 14:31:54 | 1482

Labdien . Esmu cilvēks ar invaliditāti un meklēju palīdzību atsaucīgu šoferi kas varētu aizvest sunīti līdz Kandavai uz jaunām mājām. Jo es. Būdama cilvēks ar invaliditāti netieku galā varbūt kāds cilvēks brauc uz Kandavu un var izpalīdzēt ja varat izpalīdzēt lūgums zvanīt pa tallruni26990790

Komentāri (7)

  • -1
    Novadnieks 07.07.2017, 10:17:01

    Nožēlojami,ka sabiedrības vienaldzība nopietnās lietās ir vienkārši pretīga.Kaut ar padomu būtu palīdzējuši tam invalīdam,vai normālu viedokli izteikuši.Vai tad nav skaidrs,ka invalīds nevar aprūpēt suni tā kā vajadzētu.Cilvēks ir ielicis savu mobilo,forumu pārlasa neviens vien cilvēks.Kabinetu krēslos pirdēji ar nepelnīti lieliem ienākumiem varēja atsaukties un palīdzēt,kaut vai degvielā notērēto paprasīt.
    Liepājā pazudušā puikas meklējumos pat bruņotie spēki sacelti kājās.Kaut nu viņu atrastu,un dzīvu.Žēl ka nemākam pie visām problēmām pieiet pareizi,lai tās veiksmīgi atrisinātu.

  • -2
    Nif nifs 07.07.2017, 11:00:45

    Un tava savemtā perša skaitās "nevienaldzība"? Paņem sunīti un aizved, dari pasauli labāku - sāc ar sevi. Es to patlaban nevaru izdarīt.

  • -2
    Novadnieks 07.07.2017, 12:46:50

    Tavs komentārs,Nif nifs,jau nu nemaz nav vēmeklis,bet kārtīga veča viedoklis.Interesanti,cik reizes tā pelnīti esi atrāvies pa ķobi savas pretīgās "natūras" dēļ,nenoskaidrojot neko līdz galam?

  • -1
    Nif nifs 07.07.2017, 13:36:55

    Kas man jāskaidro? Padziļināts tavs viedoklis??? =D Neinteresē, ja godīgi, pārāk atkārtojas viens un tas pats. Kā vinila skaņuplate, kurai adatiņa ieķērusies.

  • -1
    Novadnieks 07.07.2017, 16:16:08

    Piekrītu,ka bieži atkārtojos,bet ar adatiņu visu pārējo man ir OK.Atkārtošana ir zināšanu māte,tikai reti kurš to saprot.

  • 0
    .... 20.10.2017, 14:22:13

    tak izaudz, un beidz rakstīt huiņu

  • -1
    Novadnieks 07.07.2017, 16:13:10

    Kā, kas jāskaidro?Uzvilcies jau it kā esi te tu viens,lai gan tavā virzienā nebija ne pārmetumi,ne aizvainojumi.
    Ja jau tas,ka pagaidām tu to palīdzību nevari sniegt,tad es pieņemu,ka būtu gatavs to darīt,ja būtu laiks.Ja tas ir tā,tad tas ir labi.Tikai iepriekš sazinies ar to invalīdu (mobilais taču ir),jo varbūt kāds jau ir palīdzējis.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: