PALĪDZĪBA...???

Lainese | 02.12.2016, 13:55:44 | 6245

lasu šo tekstu Neatkarīgā avīzē un man rodas jautājums;
kā tas nonāca tur ja te pat forumā var likt šo palīdzības lūgumu.. vai nu kas ne tā, jo Ventspilnieki varbūt zin šo ģimeni..
vai nu palīdzēs , vai atteiks zināmu iemeslu dēl..
..............................................................
""""Facebook lapa "Palīdzēsim viens otram" lūgts palīdzēt kādai ģimenei no Ventspils.

Ģimene ir nonākusi lielās grūtībās, tēvs ir pirmās grupas invalīds (guļošs), līdz ar to kopjams. Vīrieti aprūpē - vīrieša sieva. Ģimenē aug 14 gadus vecs puika, 20 gadus vecā meita un meitas bērniņš (11 mēneši). Ģimene ar tēva pabalstu nosedz dzīvokļa īri. Tēvam dārgās recepšu zāles, kuru izmaksas pabalsts nevar nosegt pilnībā.

Ģimeni ir ļoti nepieciešamas ir drēbes un pārtika,
-14 gadus vecajam zēnam: ziemas jaka (L izmērs, 160 cm augumā), sportam apavi un ziemai siltie apavi (37,5. izmērs).
- 20 gadus vecajai meitenei meitene: ziemas jaka (L izmērs 175 cm), bikses (izmērs 30-32), ziemas apavi (41. izmērs).

- Mātei: ziemas jaka (L izmērs 175 cm), bikses (izmērs 30-32), ziemas apaviem (38. izmērs).
- zīdainim ir nepieciešamas putriņas.

Ja vari palīdzēt ģimenei, sazinies ar Ediju Piparu ... """"

Komentāri (24)

  • 0
    Lainese 02.12.2016, 14:01:57

    Edijs Pipars; https://www.facebook.com/edijs.pipars.3?fref=nf

    https://www.facebook.com/groups/1497376903877092/permalink/1816040735344039/

    šeit ir atsauksmes...

  • -1
    ttt 03.12.2016, 21:09:14

    mamma vai meita var iet stradat

  • 0
    ttt 02.12.2016, 21:28:41

    prieks kad kadam tiek sniegta palidziba, tikai bedigi kad 7-8 gadus atpakal man tuvu lidziga situacija neviens nelideja

  • -2
    Novadnieks 03.12.2016, 05:08:41

    Ir humpalas,ir arī visādi dienesti un var tomēr arī pahaltūrēt vai kā citādi no malas kaut ko dabūt sev.Ir divi spējīgi kaut ko darīt,lai būtu kādi līdzekļi,bet noteikti jau sēž uz tā gulošā kakla visi.Un ko neteiksi,11 mēneši vecs bērns ir,bet kur tad bērna tēvs?Nemaz nebūtu jābrīnās,ka kārtējā,ne visai ar galvām draudzīgā ģimenīte(lūgums neuztvert kā apgalvojumu).

  • -1
    Anita 03.12.2016, 06:08:51

    Nav saprotams, vai tad viņus piemeklējusi ugunsnelaime, ka nav neviena ziemas apģērba, jeb izmanto Adventa laiku ,lai iežēlinātu līdzcilvēkus.Viss jau ir saprotams, grūti ar iztikšanu , bet tādu ir daudz un vissmagākos apstākļos dzīvojošie nekad arī neprasa palīdzību , un tas ir sen pierādījies .Bet Ventspils ir bagāta un, lai arī pašvaldība gādā par saviem vēlētājiem un šobrīd īstais laiks ,kā nekā pēc pusgada vēlēšanas.

  • 0
    Jana 03.12.2016, 09:23:05

    Nenosodu nevienu,bet...Man arī ir pagrūti-nav naudas ne jaunam mētelim ,ne apaviem.Lai gan daudz strādāju man nepietiek naudas atjaunot garderobi jo ir maksājumi. Tad ko man darīt?Lūgt palīdzību? Es zinu ka darbiņus atrast var un ir jāstrādā dubultā ja tev mājās ir gulošs slimnieks un mazs bērns. Gan mammai gan meitai novēlu-ātri,ātri atrst darbiņu lai Ziemassvētkos iepriecinātu savus mīļos.

  • 0
    Riebīgais 03.12.2016, 11:34:04

    Lūgt šāda veida palīdzību,tas nozīmē pārkāpt pāri sev,tātad atdzīt,ka esi nabags,un tālāk vairs nav kur iet...es nerunāju par to cilvēku slāni,kam tā ir norma,un kas skaita kapeikas nevis pārtikai, bet bamslim,bet gan par tiem,kas kautkā to dzīvi saviem spēkiem ir vilkuši un tagad dažādu sakritību un nelaimju rezultātā tā situācija ir tāda kāda ir... Varbūt varu ieteikt meitai ar bērnu vērsties krīzes centrā,domāju,ka tur palīdzēs. Tad arī nedaudz vieglāk būs vecākiem. Un prātīgi būtu prasīt no bērna tēva uzturlīdzekļus.

  • 0
    Nif nifs 03.12.2016, 12:05:52

    Es atkal padomāju, ja visi kopā dzīvo, varbūt meita var kopt gan bērnu, gan tēvu un mamma savukārt strādāt... nav gluži bezizejas situācija. Rimčikos un Maximās tekoši darbiniekus vajag...

  • -2
    Novadnieks 03.12.2016, 14:21:04

    Par ko tad ir runa,protams ka vajag kaut kur piestrādāt,nevis parazitēt uz invalīda pensijas.

  • 0
    Ena 03.12.2016, 17:16:20

    Lai šis palīdz
    https://www6.vid.gov.lv/VID_PDB/VAD/VADData

  • 0
    Lainese 03.12.2016, 22:22:12

    Varbūt var otrādi; mamma var pieskatīt slimo tēvu un bērnu un meita lai strādā.. jaunai vairāk iespēju dabūt darbu...

  • 0
    PatiesībasVirzītais 28.10.2017, 18:38:00

    Vispār šī situācija liekas stulba.Meitai par bērnu maksā pabalstu.Ņemot vērā bērna vecumu pabalsts ir normals + viņa var atrast darbu un problēma būtu risināta.

  • -7
    default22 04.12.2016, 02:49:37

    Skatos, Foruma utes ir atraduši jaunu upuri, kuru aprunāt.. Jums tiešām darīt nav ko? Šo visu izdomā un raksta pieauguši cilvēki??? Nesaprotu. Man jūsu žēl..
    Sakiet Dievam paldies, ka pašiem nenākas lūgt.. Protams, vēl tā debīlā Anita te iepirdusi kopā ar savu joberi Novadnieku. Godvārds, slimie.... Un VB admini protams neko neredz..

  • -4
    Novadnieks 04.12.2016, 04:52:55

    Pats tu esi uts gatavais,defiloīds nolādētais.Nolien savai omei no kakla un ej vienreiz strādā.Vispār brīnums,kāpēc vēl neesi nosits.

  • -4
    default22 04.12.2016, 02:52:30

    p.s neattiecas uz riebīgo..

  • -3
    Anita 04.12.2016, 08:52:13

    Kas tad nu? Kā Fēnikss no pelniem augšāmcēlies, atkal centies apriet un apgānīt ,ko tik var. Ja jau laiku pa laikam nomaini savu vārdu , tad pacenties nomainīt arī savu stilu un galvenās frāzes , citādi pēc pirmajiem komentāriem tu sevi nodod, kā īlens no maisa lien laukā tavs naids uz Novadnieku ,to vēl varētu saprast , daudz taisnības tev acīs teicis un nolamājis arī , bet kāpēc tu joprojām saisti mani ar viņu , nav saprotams ,un ko tieši es tev esmu nodarījusi , arī nesaprotu .Bet par manu debilitāti tev gan nebūs brīv spriest , tu labāk pievaldi mēli , bet vislabāk iedzer, bērniņ zāles ,ko tev dakteris izrakstījis un kopā ar tām nekādā gadījumā nelieto alkoholu, var pavisam slikti beigties.Lai tev jauka un mierīga otrā Advente!

  • -2
    Novadnieks 09.12.2016, 04:38:14

    Mums jau ir savi Papandopalas,kas "paļīdz" lētticīgiem,tākā sorry.

  • 0
    Edviins Rozins 13.01.2017, 13:52:04

    aizdevumi un ātrie kredīti - tā ir panaceja finansiālajām grūtībām. Paldies Latvijas valstij un Saeimai, ka pie mums ir lombardi, un mikrokredītu kompānijas. Lai dzīvo tiesu izpildītāji un cedēto parādu piedzinēji. Un kas ir pats svarīgākais, ka no iedzīvotāju likumīgas aplaupīšanas tiek maksāti nodokļi. Kad nabags aplaupa otru nabagu pildās Latvijas valsts budžets no kā maksāt algas valsts ierēdņiem.

  • 0
    tā viš i 13.01.2017, 20:38:10

    Tīri sakarīgi uzrakstīts,Edviins Rozins,bet šis nav tavs teksts. Hakeri ir uzlauzuši tavu profilu.

  • 0
    PatiesībasVirzītais 28.10.2017, 18:31:13

    Negribu izskatīties bezsirdīga, bet besī ģimenes,kur cilvēki var strādāt, bet nestrādā un prasa naudu tautai.Māte var pieskatīt mazuli un meita savukārt var iet strādāt.Cilvēki vienkārši ir slinki.Vieglāk palūgt citam, nekā iet un nopelnīt pašiem...

  • 0
    krusttēvs vilhelms 28.03.2018, 08:03:38

    Palīdzību ,kur var griezties ir: Trūcīgo statusu var nokārtot- pienākas visādas palīdzības, atlaides, baznīcā var jautāt, ir palīdzības fondi, Humpaļu veikalos arī 14.gadīgam dēlam var drēbes dabūt pa pāris eiro,jo Vīriešiem ir lētāk, plašāka izvēle. nav tik traki. Kaut kas jādara, jāmeklē iespējas, un jāiet tālāk.

  • -2
    mjau mjau 30.03.2018, 16:38:32

    Un raksts ievietots 2016 gadā.....

  • -5
    krustmateflorence 30.03.2018, 17:06:56

    MAN PATIESI LIELS KAUNS,KA JAU 25.GADUS DZĪVOJAM BRĪVĀ UN NEATKARĪGĀ VALSTĪ,KURĀ VĒL JOPROJĀM TIK DAUDZ NABADZĪGU CILVĒKU ,KURIEM PAT ELEMENTĀRĀM LIETĀM -PIETRŪKST NAUDAS.
    PAR KO MĒS BALSOJAM VĒLĒŠANĀS ,PAR TIEM ,KURI SOLA PĀRTICĪBU VISIEM,BET BEIDZOTIES VĒLĒŠANĀM,PAR VISU IEPRIEKŠ SOLĪTO,TIEK AIZMIRST .
    TĀPĒC STIPRI JĀPADOMĀ,PAR KURU KANDIDĀTU UZ DEPUTĀTA VIETU SAEIMĀ ,MĒS ATDODAM SAVU BALSI.

  • 0
    Guantanamo 30.03.2018, 17:14:55

    Ko var izdarit noklustot pie varas, lai no nabadzibas slieksna izspiestu kaut kur 10% sabiedribas? Visiem pa 1000 e pabalstu? Es pats kopa macijos ar vismaz 100 cilvekiem 15 gadus no kuriem 70% bija pilnigi pajat uz visu, protams, tagad no tiem lielaka dalja ruka arzemju noliktavas, pieskata sikos norvegija, sveice un holande, bet ir dalja kas kartigi macijas un ir vadoshie savas nozares Latvija un pelna labu peso. Viss ir izglitiba

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: