Tā nav godīgi,Ventasbalss admin!

tā viš i | 24.10.2016, 09:58:42 | 1431

Tu rīkojies negodīgi un ceru,ka tu tur nebūsi ilgāk par pirmo sniegu!

Komentāri (16)

  • 0
    Anita 24.10.2016, 12:26:40

    Kas nav godīgi,ja nav noslēpums?

  • -1
    tā viš i 24.10.2016, 12:33:10

    Dzēstās tēmas,protams.Varbūt tu nepiefiksēji-2 tēmas šodien tika likvidētas.

  • -1
    reku 24.10.2016, 15:03:10

    www.ventspilniekiem.lv

  • -1
    šašliks 24.10.2016, 16:16:30

    Šo es arī pamanīju, ka pazuda. A kas otra?

  • -1
    aivars 24.10.2016, 15:04:30

    varbūt atklāsiet, kas tās bija par ''neērtām'' tēmām??? Domāju, ka nav problēmu atklāt tās no jauna! Kamēr apniks dzēst!!!

  • -4
    keda 24.10.2016, 17:25:34

    kaut kādi jocīgie. Nu, tagad tēma ir, tak diskutējiet par to portālu, kāpēc tad nav nekā?
    Manuprāt, tur otrajā grāvī iekšā - tikai gānās -, lai gan sola aktualitātes.

  • -1
    Barons 24.10.2016, 17:31:44

    Es paziņo,ka te ir notikuš vien savād liet.Nupat bij jaun tēm par to tēm,kas izdzēsts un es bij rakstijs tur apsveikum to jauno Portāl vadibai,bet,kad es bij spiest uz to podziņ "Pievienot",tad momenta bij pazust mans rakstits komentārs un bij pazust arī tā tēm!
    Es nav nekāds burlaks vai huļigān un rupjiem vārdiem nekad nav rakstijuš.Par ko tā vajag darīt,es nesaprot.
    Godig tas nav.

  • -5
    Ventspilniece 24.10.2016, 17:41:19

    "Ja arī Tev ir apnikusi vienpusīgā pļāpāšana un viena viedokļa paušana Ventspilī esošajos portālos, tad šis portāls ir paredzēts tieši Tev. Šajā portālā Tev būs iespēja uzzināt to, par ko klusēs pārējie - tie, kas pastāvīgi aptekā Ventspilī tā dēvēto viedokļa līderi. Arī mums gribēsies redzēt slavenās paša ceptās biezpienmaizes, piedalīties visos svarīgajos Ventspils notikumos, veidot interesantas intervijas un reportāžas, izgaismojot patiesos Ventspils patriotus.Esam novērojuši šādas tādas ierastas un neparastas lietas pilsētā ar rītdienu, kur diemžēl samazinājies iedzīvotāju skaits, audzis bezdarbs, sarukušas algas un notikušas visādas citādas nebūšanas, par kurām šobrīd skaļi nerunā. Labprāt saņemsim no mūsu lasītājiem informāciju, kuru būtu vērts uzzināt pārējai sabiedrībai. Sen laiks vārda brīvībai un gara atmodai Ventspilī. Ja agrāk daudzi klusēja par notiekošo Ventspilī, tad nu jau vairāk un vairāk cilvēku uzskata, ka daudz kas šeit ir apspriešanas vērts un pat bez bailēm, jo dzīvojam taču demokrātiskā sabiedrībā. Uzskatām, ka pienācis beidzamais brīdis ļaut cilvēkiem izpausties, tāpēc Ventspils ir pelnījusi arī cita veida portālu. Ak, jā, vēl svarīga lieta - par komentāru rakstīšanu nevienam nezvanīs un arī nedraudēs..."
    http://www.ventspilniekiem.lv/vai-tiesam-ventspili-cita-veida-portals/

    P.S.
    Citēšanas gadījumā obligāta ir saites (hiperlinka) pievienošana.
    (no ventasbalss portāla lietošanas noteikumiem)
    Tas tika ievērots.

  • -3
    kurirturir 24.10.2016, 18:07:23

    paldies par informāciju. Iespējams, ka daudzi nemaz nezina, ka ir jauns portāls.

  • -7
    gg65 24.10.2016, 20:13:52

    Cerams, tas portāls nomirs dabīgā nāvē. Ir skaidri un gaiši redzams, ka portāls ir izveidots tikai kā opozīcijas portāls, kur liet žulti par Lembergu. Tur nebūs labas ziņas, tur nebūs nekā pozitīva. Tikai norādīs ar pirkstu uz to ko Lembergs dara nepareizi.
    Piemēram šis raksts
    http://www.ventspilniekiem.lv/kameru-un-spiegosanas-era-sakusies-ari-ventspili/#more-736
    Kaut ko murgo par spiegošanu. Es ceru, ka raksta autors šo lasa.
    Neviena kamera nebrauc zagtam auto līdzi. Bet kameras parādīs kurā virzienā aizbrauc auto! Un pēc tā daudz ko var pateikt par auto zādzību.
    Bet. protams, opozīcija meklēs jebkādu iemeslu, lai uzceptu jēlu rakstu pret Lembergu. Kopš kura laika tagad jārēķina cik vienas kameras izmaksās var izbūvēt pārtinamos galdus? Visu laiku bērnus varēja pārtīt bez tiem galdiem, bet tagad pēkšņi nenormāli vajag.

    Iesaku paskatīties Pils ielā pie Latvergo ēkas uz ceļa segumu. Viens ķieģelis bruģī trūkst. Varu saderēt, ka Lembergs speciāli izņēmis ķieģeli, lai ieliktu slepenu ķīmijas izplatīšanas ierīci, kas apdullina cilvēkus pie Latvenergo un liek viņiem balsot par viņu.
    Cik vēl lielas stulbības izdomāsiet?

    Es neesmu nekāds valdošās kliķes aizstāvis un t.t.
    Es izlasu tā portāla rakstu un saprotu, ka cilvēks nesaprot par ko raksta.

  • -7
    keda 24.10.2016, 21:37:54

    Ka tik ventspilniece nav Rēvalde :D Ratnieks taču viņas bruņinieks. Tikai jokaini, ka puisis no NA nu sameties kopā ar zatleristiem.

  • -6
    Nif nifs 24.10.2016, 22:13:10

    Umad, labs :)) par to bruği!!! :))

  • -6
    keda 24.10.2016, 21:34:58

    Ventspilniece tak ir glupa kā... :D ja no vb kaut ko citē, tad jāatsaucas :) kāpēc nefisjutējat par to portālu tajā , bet šeit?:D tas tā kā iet pie kaimiņa un stāstīt , ke ir jauni kaimiņi un slavinat tos. Tiešām nepielec, ka tizli? Un nav jābrīnās, ja dzēš.

  • -2
    Ridzinieks.. 25.10.2016, 09:22:54

    Meginu plkst. 09:23 ieiet ventspilniekiem.lv bet NELAUJ. Vienkarsi never valja. :D

  • -7
    tā viš i 25.10.2016, 11:14:57

    Ventspilniece! Jūsu jaunizveidotais portāls ir gana pretīgs,lai to lietotu vienīgi suņi(no patversmes"Rembo"). Normāls cilvēks nemaz netērēs laiku jūsu samazgām.Jūsu,karikatūriskais portāla noformējums vien liecina par autoru necieņu pret Ventspils iedzīvotājiem un pilsētas vadību.Uz deviņstāveņu liftu sienām var atrast sakarīgāku info,nekā jūsu "miskastē".

  • 0
    yolo 25.10.2016, 22:25:48

    Tikai beigtas zivis peld pa straumi

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: