PAVISAM NOPIETNI...

Lainese | 20.10.2016, 20:51:37 | 1815

Jaunākā Informācija Visiem Bērnu Vecākiem! “Koksaki” Vīrusa Straujā Izplatība Latvijā – Cik Patiesībā Bīstama Tā Ir Mūsu Bērniem?

VAIRĀK LASIET ŠEIT;
http://www.uzsmaidi.lv/izklaide/interesanti/jaunaka-informacija-visiem-bernu-vecakiem-koksaki-virusa-strauja-izplatiba-latvija-cik-patiesiba-bistama-ta-ir-musu-berniem/

Ir jau daudz bērnu, jauniešu, kas slimo...

Komentāri (25)

  • 0
    DaceDucite 20.10.2016, 20:55:24

    Kaks ta psr kakusaki?

  • 0
    Lainese 20.10.2016, 20:59:12

    Ļoti līdzīgs vējbaku slimībai, bet drusku trakāk..

  • -1
    Lainese 20.10.2016, 21:05:15

    .... "" Jau iepriekš tika ziņots, ka daudzas ģimenes no Latvijas meklē palīdzību priekš saviem bērniņiem, jo neviens tā arī īsti nezina, kā “Koksaki” vīrusu izārstēt. Pēc jaunākajām ziņām, vairums ģimenes ārstu nezina kā palīdzēt, jo konkrētu un specifisku zāļu priekš konkrēti “Koksoki” vīrusa neesot. Bet paldies Dievam specifiskas zāles vai dažādas antibiotikas bērnam nemaz nav vajadzīgas, ja nu vienīgi zāles priekš paaugstinātas temperatūras. Taču šobrīd galvenais jautājums ir – cik strauja ir vīrusa attīstība Latvijā un cik tā ir bīstama priekš mūsu bērniem, kā arī viņu vecākiem.....""

  • -1
    Lainese 20.10.2016, 21:08:19

    2-daļa komentāra..""
    Pamācība, kā maksimāli ātri bērnam dabūt nost sāpošās čūlas un palīdzēt tam pilnībā izārstēties (Tika minēts arī iepriekšējā rakstā)

    Ja Jūsu bērnam ir ļoti izteiktas čūlas un ādas lobīšanās uz rokām, plaukstām, kājām un pēdām, tad pats labākais līdzeklis būs zilo graudiņu tinktūra jeb vanniņa. Aizejiet uz aptieku paprasiet zilos graudiņus. Paņemiet bļodu uzsildiet ūdeni un pievienojiet tos kamēr ūdens ir karsts, kad ūdens jaut mazliet atdzisis, kārtīgi izmērcējiet tajā bērna kājas un rokas, šo metodi var izmantot arī priekš mutes apvidus. Tomēr pats efektīvākais un labākais veids, ko uzziest uz pumpu čūlām ir tautas iecienītā smēra “zvaigznīte” vai “Evija”,protams ir iespējams piemeklēt šīm līdzīgas, taču šīs būs pašas labākās. Rūpīgi noskalojiet bērna pumpu vietas un maigi uzklājiet uz tām kādu no šīm smērēm, pēc aptuveni 3 stundām dariet to atkal. Šī procedūra jāveic aptuveni 3- 4 reizes dienā un pateicoties tieši šīm salīdzinoši vienkāršajām zināšanām, Jūs varēsiet savu bērnu atveseļot vien pāris dienās, bez liekām sāpēm.""

  • -3
    Novadnieks 20.10.2016, 21:11:45

    Pašas jūs ar visiem saviem bērniem esat gatavie vīrusi.Vai nav vēl piegriezies vāvuļot kā Saeimas deputātiem-pa tukšo?

  • -1
    tā viš i 21.10.2016, 16:59:06

    vai tas ir Novadnieks,vai atkal parodija?!!

  • -2
    Latvija pāri visām! 20.10.2016, 21:22:12

    Novadniek, rokas nost no mammučiem:)

  • -2
    Novadnieks 20.10.2016, 21:43:44

    No tiem mammučiem vajag krāniņus nost,nevis rokas,lai nedzemdē.Lasot daudzus komentārus sāk rasties iespaids,ka tieši tās satraukuma pilnās sievietes ar saviem bērniem kļūst par lielu problēmu.

  • 0
    Nif nifs 24.10.2016, 09:04:16

    Zini, Novadniek, reizēm pēc taviem komentāriem šķiet, ka būtu bijis labi, ja tavai mammai tas krāniņš nebūtu ticis...

  • -4
    Lainese 20.10.2016, 23:31:14

    Būtu jau labi, ja arī vīrieši-tēvi satrauktos par saviem bērniem,
    neuzskatu, ka esmu satrauktā "pārmēru māte"' , tikai domāju par savu bērnu veselību, un visu pārējo, kas bērniem ir derīgs, veselīgs..
    Ja nepatīk tēmas, ko rakstu; lūdzu nelasiet un neatstājiet savas negācijas; katrs ir tiesīgs audzināt un rūpēties par bērniem no sava redzes loka...

  • 0
    šašliks 21.10.2016, 18:19:59

    Jo mazāk par tiem šmerļiem uztraucies, jo labāki viņi sanāk. Saku no pieredzes - mani bērnībā vaktēja ik uz soļa, lai tik kas nenotiek, lai tik ko neatļautu neizdaru, ar katrām iesnām uzreiz stiepa pie visiem iespējamiem ārstiem pēc kārtas, un kā kaut mazākajā mērā pāršāvu pār strīpu, dabūju pa d!rsu tā ka nograb un lika stūrī miera stājā. Nu un ko lai saka, padevos galvā tīri labi sap*sts, senči paši tagad kož pirkstos. :)

  • -1
    Batman 21.10.2016, 13:32:05

    Vajag atrast no kurienes tas radies un sodīt pa pilno programmu vainīgos.Saved vis kaut ko..Kā pēc šī es varu tagad savu bērnu uz bērnudārzu vest ar mierīgu sirdi?

  • -3
    Latvija pāri visām! 21.10.2016, 16:42:46

    Novadniek,
    sievietes ar bērniem nekad nav problēma.)

  • -2
    tā viš i 21.10.2016, 17:00:48

    Problēma šajā forumā esi tu-Novadnieks(varbūt parodija,kas to lai zina)

  • -1
    Novadnieks 21.10.2016, 17:14:42

    Ko tie mammuči var ņaudēt visu laiku?Tādas problēmas,ka viņām it kā tos bērnus kāds ņem nost vai bendē nost.
    Tu,Apsargs ,man gan neesi problēma.Kāpēc es tev esmu problēma ,nesaprotu.Vai tāpēc ,ka apnicis ir lasīt gaudojošas tēmas par savu grūto dzīvi.Ik pa laikam kāda māmiņa iegaudojas, ar savu slimo funktieri grib pievērst sev sabiedrības uzmanību.
    Un ja tā pavisam nopietni,tad beidz mani audzināt,ne tu mani taisīji,ne regulēsi.

  • -1
    tā viš i 21.10.2016, 17:05:52

    Lai tad tas vīrus aiziet līdz tevīm,Novadnieks,ja!

  • -1
    Novadnieks 21.10.2016, 17:22:01

    Kāds vīruss,ko tu te pļerksti?Runa nav par konkrētu vīrusu vai ko citu konkrētu,bet par tizlu gaudošanu,par tēmām,kuras ir ar nulles vērtību.Es tevi esmu aizskāris,ko lien?Kas tu kāda gaudojoša māmiņa,ka tā uzvelcies?
    Vai tik pats neesi APSARGA parodija?

  • 0
    šašliks 21.10.2016, 18:23:12

    Buļļa atkritums, ne vīruss. Sīcis nedēļu pastaigā pumpains un ar to viss beidzas.

  • 0
    šašliks 21.10.2016, 18:32:25

    Pie tam, nez kāpēc visi skaļākie virsraksti un sliktākās ziņas VIENMĒR parādās TIKAI un VIENĪGI kaut kādos "uzsmaidi" "focus" "dievietei" un kas tur vēl par dzelteno tenku lapelēm. :) Un dullie bābieši (gribētu izteikties savādāk, bet tad izbanos no foruma) ņem un tic arī. Izvelciet tak beidzot galvas no pakaļām. :)

  • -3
    Lainese 21.10.2016, 21:20:40

    Paldies, man galva nav pakaļā, bet mūsu ģimenes bērns slimoja ar šo slimību students būdams, un nemaz tik viegli negāja , kā te kāds izsakās..
    un kā teicu, negaudoju , neesmu vilku pasugas, bet izsaku , lai uzmanās vecāki..
    bet jūs kungi varat nelasīt, kas jums liek? mazāk jums ko ārdīties būs..
    taisiet savus rakstus par sev vēlamām tēmām, ko lienat kur sievām-mātēm, vecākiem ir teikts..

  • 0
    šašliks 21.10.2016, 23:19:42

    Fakts, ka tu apgalvo, ka neesi pakaļā, bet lasi dzelteno presi un vēl tai tici, vien jau visu izskaidro. :)
    Nezinu kas tev ģimenē bijis, bet visi ārsti kā viens apgalvo, ka nekas traks šitas vīruss nav, uzpūsta no skudras liellaiva. Gripa ir nopietnāka.

  • -2
    tā viš i 21.10.2016, 21:42:46

    Pļerksti tu,Novadnieks,varbūt ieturi pauzi.Principā tavs viedoklis ir skaidrs no iepriekškoment.

  • 0
    Anita 22.10.2016, 07:21:19

    tādas bērnu slimības ,kā masalas , veibakas vai citas slimības ir jāizslimo bērnībā , lai vēlākos gados nav smagi jāslimo ar šīm bērnu slimībām , jo tā arī ir , jo vēlāk šī slimība atnāk ,jo smagāk noris , bet pārāk nav ko satraukties ,protams, ja neparādās kāda jauna pašu radīta kaite ,kura tiek izdomāta ,lai samazinātu cilvēku skaitu uz planētas Zeme , ir jau piemēri ,kā HIV,zika vīruss un citas briesmīgas kaites .Saprotams ir māmiņu uztraukums par šo vīrusu kāds agrāk nebija dzirdēts, bet par laimi -nav tik briesmīgs.Lai veselība mazuļiem.

  • 0
    Antra Paegle 24.10.2016, 09:00:23

    Man jau šķiet, ka šī ir novecojusi informācija. Koksaki vairāk aktīvs ir vasarā..

  • 0
    marsis 24.10.2016, 10:52:35

    Antra; nav novecojusi.. jaunieši tieši tagad slimo Rīgā un citur..

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: