Līmes ostītājs ar zaļu bmw

andrejs | 05.10.2016, 17:36:47 | 2751

Vienu dienu redzeeju statoilaa jaunieti kurs vadiija tumsi zalu bmw 528, izskatiijaas appostiijies liimi vai kraasu. statoilaa eeda kkadu desu ar maizi un pectam asi ieleca auto un aizralloja. vai sseit nav darbs policijai? kaa tads toksikomans baals ka likis var sedet pie auto stures un piedalities satiksmee?

Komentāri (29)

  • -1
    No malas 05.10.2016, 17:40:50

    Vai redzēji,ka šamais ostīja to līmi?

  • 0
    jurisk 05.10.2016, 17:51:01

    zinu vienu kurš ar opeli aptracis brauca pa pilsētu bez tiesībām jo viņam tiešām neizskatījās 18. arī bāls un iespējams ka apostījies. Vienmēr lēkāja un bļāva. ļoti neadekvāts. bet vai šams pie bembuka ticis nezinu gan

  • -2
    Edvards Kokerēvičš 05.10.2016, 19:12:02

    ta ir viņu paša problēma ne jūsu visa pasaule kaifo, nau pasaulē vietas kur cilvēki nekaifotu.... brīvs viņš dar savā dzīvē ko vēlas ne viens nevar to liekt pat likums....

  • -2
    andrejs 05.10.2016, 20:41:47

    bet nejau pie stuures kaifot. cik nav avaarijas un nelaimes gadiijumi bijusi del sitadiem. nav ko liimi ostiit bembii ar savu johny bravo friceni

  • -1
    works 05.10.2016, 20:43:22

    Kurš mūsdienās līmi osta ? Gan jau pūderēja degunu vai pa vēnu deva C vitamīnu .

  • -2
    geduss 05.10.2016, 22:39:18

    Andrej tu esi lohs . Nezinu wai tas ir taws real name bet tu tocna esi dalbajobs. ..izradi sawu stulbo idiotismu sawadak... bet nu paldies tew kluwu wpili populars ostu limi un braucu ar tumsi zalu bmw 528 ..;ddd

  • 0
    Anita 06.10.2016, 06:54:08

    bmw jau pati par sevi ir diagnoze, bet tie knopeļi ,kas tikuši pie mašīnām, vispār nezina kā izrādīties apkārtējai pasaulei, pie tiesībām arī daži nez kā tikuši , kā ar ārstu komisijām , nevar saprast , daudz kas jau pie mums tiek pirkts , jo vecāki turīgi .Tiesības vispār vajadzētu dot pēc 21 gada , nav izauguši tie bērniņi ,lai dotu tiesības vadīt tādu bīstamu lietu kā auto un ja vēl slims ar atkarībām , tad pavisam traki.Pēc komentāra teksta spriežot,parasto skolu arī nav apmeklējis, tāda rakstība kā bērnudārza vecākās grupas bērnam.

  • 0
    Artjoms 06.10.2016, 08:04:11

    Tas tak jokstiš kam vektra pelēka bija agrāk. Ganjav auto uz mogo vārda.

  • -1
    Edvards Kokerēvičš 06.10.2016, 19:03:07

    katram dzīve sava un likums to nemainīs brauc... visa pausaule kaifo. un ir citur likums ļaut kaifu lietot...

  • -1
    Antra Paegle 07.10.2016, 08:36:01

    Varbūt tikai izlikās?

  • -3
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 07.10.2016, 14:02:40

    Pašvaldības policija pateicas vērīgajiem iedzīvotājiem, kas domā ne tikai par savu drošību, bet arī citu drošību un ievēro gan pārkāpumus, gan nereti sniedz informāciju kā aculiecinieki par likumpārkāpējiem, tā pazīmēm un citu lietā noderīgu informāciju. Šādā vai līdzīgā situācijā svarīgi piefiksēt ne tikai transportlīdzekļa krāsu un marku bet ļoti svarīgi fiksēt transportlīdzekļa reģistrācijas numuru un par aizdomīgo situāciju nekavējoties informēt Pašvaldības policijas dežūrdaļu pa diennakts tālruņiem: 63680808, 28680808.

  • -3
    Gunārs Pētersons 08.10.2016, 01:36:01

    Mjā, tik tiešām daži brauceji pavisam dulli. No rītiem bardaks un neiecietība.

  • 0
    Sudrablapsa 08.10.2016, 21:11:42

    Redzēju vakar vakarā aizdomīgu skatu pie Statoil. Bembis ieslīpi bija iedzīts sānceliņā, uguņi izdegti, paskats drūms. No ārpuses bija redzams blāvs fantoms ar desu, es domāju, ka tas ir tas pats bālais līmes ostītājs. It kā centos samazināt ātrumu, lai saprastu, vai nav darbs policijai, bet sāku šaubīties, vai tik tas nebija dziedošais policists Pūziķis? Vai nav izsludināts viņa koncerts Ventspilī?

  • 0
    Riebīgais 09.10.2016, 20:54:49

    Pašvaldības policija ņem nost ceļu policijai darbu?:) jautājums- vai drīkst novietot auto pilsētas maxima stāvlaukumā BLAKUS indvalīdu stāvvietai,netraucējot nedz indvalīdiem,nedz veikala apmeklētājiem plkst 21:30 vakarā?:) ja šī novietotā mašīna ir VIENĪGĀ,kas atrodas šajā stāvlaukumā?:)

  • 0
    negative 19.10.2016, 12:52:33

    lieliski! kaut kāds aprobežots cirvis iemurgo forumā un uzreiz visi suņi kauc līdz. pat mūsu visvarēnā pašvaldības policija atzīmējas. nevar būt, ka mūsu lieliskajā, vienmēr saulainajā pilsētā ir kāds, kurš neiederas pilsētā ar rītdienu

  • -2
    gg65 19.10.2016, 15:14:21

    riebīgais: vai ir ļoti grūti noparkot auto tam paredzētajā vietā 3 metrus tālāk un iztikt bez šīs diskusijas?
    Man, piemēram, vienmēr ir licies smieklīgi, ka ir tādi cilvēki, kuriem par visu varu ir nepieciešams noparkoties pie veikala durvīm. Tas nekas, ka 3 metrus tālāk ir brīva vieta. Vajag maksimāli tuvu. Vai tiešām ir vērts parkoties šaubīgās vietās pie ieejas un pēc tam diskutēt par to ar policiju nevis mierīgi nolikt auto tam paredzētajā vietā? :)

  • 0
    Riebīgais 19.10.2016, 18:30:43

    Nav grūti,a kāpēc man būtu jānovieto 3 m tālāk,ja varu to nedarīt,bet izejot uz principu,kāda velna pēc, tu man piekasies,pats likumus nezinādams,pie tam vēl iebraucot ne savā darba lauciņā. Saprastu,ja būtu pārkāpis kautko... Šaubos vai tu liktu savu auto maksimāli tālu,ja vari bez problēmām nolikt maksimāli tuvu:)

  • -1
    gg65 20.10.2016, 14:57:02

    3m ir maksimāli tālu? Jautājums bija vienkāršs - kāds tev ir ieguvums no nomesta auto maksimāli tuvu durvīm un tad kašķa ar policiju vai nosodošiem cilvēku skatieniem, ja turpat blakus ir ar svītrām atzīmētas stāvvietas, kur paredzēts auto likt?
    Es esmu tikai par tādas parkošanās ekspertu čakarēšanu. Ja stāvlaukumā ir konkrēti parādīts kā jāparkojas, tad tā vajadzētu arī darīt. Ja tev principa pēc ir nepieciešams noparkoties tieši pie durvīm, kur visiem pārējiem ir skaidrs, ka parkoties nevajadzētu, tad jārēķinās ar to, ka daudziem tas nepatiks.
    Vai tiešām tas ir to vērts? Meklēt stāvlaukumā pie ieejas vietas, kur kāds specifiski tevis dēļ nav uzlicis zīmi, ka nedrīkst tur parkoties? Ventspils ir tik maza. Maksimas stāvlaukums vispār niecīgs, bet nē - kādam vajag nomest automašīnas purnu pusmetru no ēkas automātiskajām durvīm un vēlams vēl ieslīpi.

  • 0
    Riebīgais 11.11.2016, 20:52:44

    Es tev saprotami paskaidroju,ja nav zīmes,kas man to aizliegtu,tad man nevar piekasīties,tātad varu tur parkoties,paskaties kārtīgi,laukumā NAV atbilstoša marķējuma ( baltas svītras) atzīmētas automašīnu novietošanas sekcijas, ja gribētu ,varētu perpendikulāri novietot savu mašīnu, tieši pa vidu,un gluži pohuj,kādas sejas kurš taisa,un ,ja kādam kautkas izteikti nepatiktu,varu arī uz vietas fiziskā ceļā ieviest skaidrību galviņās...

  • -1
    andrejs 09.11.2016, 22:49:56

    Nevēlos jau te vecas tēmas celt, bet pirmais sniegs BĀLAJAM sniedziņam iesācies godam. Braucu mierīgi uz mājām pārventā un skatos, cits bembuks velk nelaimīgo Statoil sponsoru. Logā no degvielas lampiņas atspīdēja bālā līķa seja. Un protams, atkal izskatījās saostījies kādu aerosolu.

  • -1
    Novadnieks 10.11.2016, 05:46:32

    Beidz murgot.

  • -3
    tā viš i 11.11.2016, 08:50:31

    Labrīt visiem! Jauku dienu!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: