Staldzenes autostāvvieta

Blondīnīte | 21.07.2016, 11:15:15 | 3256

Skaisti jau uzkrāsots Staldzenes stāvvietā vieta automašīnai ar bērniem, pati pirmā rindā.
Tikai žēl, ka nekur stāvvlaukumā neatradu stāvvietu invalīdiem.
Pirmā vieta veselīgiem cilvēkiem ar bērniem, bet cilvēkiem ar kustību traucējumiem, lai meklē kaut kur brīvu vietu stāvlaukumā. Nemaz nerunāsim par to ka invalīdu stāvvietām vajadzīgs mazliet vairāk vietas, kā parastai "kabatiņai".
Bet tā jau ir padomju gados, invalīdi sabiedrībā nebija, tagad laikam pie tā atgriežamies, Ventspils pilsētai bēbīši svarīgi, bet invalīdi, lai nemaz nerādas pludmalē

Komentāri (36)

  • -3
    Ventiņheiteris 21.07.2016, 11:22:19

    Tieši tā - invalīdi ar savu atrašanos pludmalē bojā brīnišķīgo Vergpils ainavu un nevar uzņemt skaistas bildes, ko pēc tam izmantot masu mēdijos un kalendāros, lai cilvēkiem acis "aizmālētu".

  • -3
    Novadnieks 21.07.2016, 16:22:16

    Un vel vajadzētu izveidot stāvvietas blondīnītēm.

  • -2
    smile 21.07.2016, 20:53:19

    Par blondīnem nezinu,par invalīdiem vēlētos pateikt tikai vienu-kad būsi invalīds,tad itin labi sapratīsi,par ko iet runa.Ieteiktu veseliem nejēgām īpaši neizcelties ar komentāriem šajā tēmā.Arī enģeļi lasa komentārus.Ja netici,vari pārliecināties uz savas ādas.Rezultāts būs garantēts!

  • -4
    vai man dieniņ!!! 21.07.2016, 16:41:58

    Kā man patīk šie emocionālie sieviešu gaudu gabali...

    Tā vietā, lai vienkārši 1 teikumā palūgtu šeit, lai uzkrāso stāvvietu invalīdiem, kas iespējam tiktu izdarīts jau dažu dienu laikā, tiek gāzts žults ne pa tēmu.

    1) Kāpēc tev jāmeklē kāda speciāla stāvvieta invalīdiem? Tur vietas nav vai kas - vai arī gribi īpašu atzīmi un attieksmi pret sevi, lai tevi žēlotu? Vai arī uzskati, ka invalīdiem ir kaut kādas ar likumu īpašas tiesības stāvlaukumos?
    2) Vēl stulbāk atsaukties uz padomju gadiem un bēbīšiem, jo tas tikai parāda, ka tev vispār invalīdi un stāvlaukumi maz interesē, bet gan tikai Ventspils vadība. Bet invalīdi - tikai tā, laba tēma, kur pieķerties.
    3) "bet invalīdi, lai nemaz nerādas pludmalē" - debīlisma "emocionālā" izpausme.

  • -1
    :( 21.07.2016, 19:11:44

    Maksas stāvvietu ierīkot....Hehe!

  • 0
    Blondīnīte 22.07.2016, 08:59:07

    Cienījamais, arprac

    atbildot uz tavu pirmo jautājumu, neviens nevēlas, lai viņu žēlo, cilvēki ar invaliditāti vismazāk vēlas, lai viņus žēlo, bet vēlas normālu cilvēcisku attieksmi gan.
    Par tavu satraukumu, ka vai tad invalīds nevar apstāties jebkur citur stāvlaukumā, var un to arī dara, jo īpaši apzīmētā stāvvieta invalīdiem, tiesības tur apstāties ir invalīdiem ar speciālu csdd izdotu karti un tie ir cilvēki ar kustību traucējumiem un automašīnai, kura pārvadā neredzīgu cilvēku.
    Invalīdu stāvvietu izmantošanas karti var saņemt visās CSDD nodaļās.

    Manuprāt cilvēkiem ar kustību traucējiem vairāk būtu piemērota pirmā vieta Staldzenes stāvlaikumā cilvēkiem ar kustību traucējumiem un nevis vecākiem ar bērniem.

  • -1
    Lotārs 22.07.2016, 11:00:09

    Tā jau ir,ka tagad pēkšņi nu,ka Aivaram pašam ir sīcis,tad sācis rūpēties par mazuļu labklājību,tikai šo visu pārtinamo galdiņu ierīkošana un stāvvietu zīmēšanu vietā,lietderīgāk būtu bijis ieguldīt naudu,lai bērnudārzos nebūtu jāmaksa 3šanas nauda,ko tiešām izjustu vairums Vpils bērnu vecāki...Manuprāt tiešām,ka Aivars ir par ilgu jau aizsēdējies savā vietā un ir kkas jāmaina.Es vēlēšanās noteikti neatbalstīšu viņa kandidatūru.

  • -3
    vai man dieniņ!!! 22.07.2016, 11:26:28

    Cienījamā, Blondīnīte
    Izstāstīšu 2 piedzīvotas situācijas PILNĀ autobusā:

    1.situācija.
    Iekāpj grūtniece. Dusmīga, pūsdama, elsdama, pukstoša, ar pārgrieztu, ļaunu sejas skatienu pārmet aci visām sēdvietām un sēdētājiem, kas skaidri parāda viņas attieksmi - ka visi pārējie ir vainīgi pie viņas grūtās dzīves un grūtniecības, un "kas jūs neredzat, ka esmu grūtniece (tātad primadonna) un man vajag sēdēt" un ar urbjošu skatienu sāk lūrēt uz tuvāko sēdētāju. Un protams neviens nedod vietu.

    2.situācija.
    Iekāpj grūtniece. Nogurusi, neitrālu sejas izteiksmi, uzmet aci sēdvietām, un redzot ka to nav, ieķeras tuvākajā stangā un gatavojas stāvēt. Tai pašā mirklī visi tuvākie sēdētāji jau ceļas kājās un gatavi dot vietu, ko pieņemot, arī laipni pasaka paldies.

    Blondīnīt, redzi atšķirību attieksmē? Palīdzību ir jālūdz, nevis jāpieprasa nozākājot citus. Nav invalīdi svarīgāki par ģimenēm ar bērniem un otrādi.

  • -4
    smile 22.07.2016, 12:48:15

    tu tomēr esi "mīkstais".tavi komentāri dod liecību par tevi.skolā ņurcīja tevi katrā stūŗī,tagad forumā vari izpausties.protams,tu neesi vainīgs par savu bērnību,tomēr-biežāk staigā svaigā gaisā un vakaros mazgā kājas aukstā ūdenī.Ok.

  • -1
    Blondīnīte 22.07.2016, 11:46:56

    ai, ai arprac

    Stāvvietas invalīdiem nav jālūdz, tām vajadzētu būt.
    Vai tiešām invalīdiem viss un vienmēr jālūdz?
    Nu nē taču.
    Ir atvieglojumi, kas ir valstī noteikti invalīdiem, un neviens jau neprasa, nelūdz vairāk.
    Vienkāršu cilvēcīgu attieksmi.

    Ir Ventspilī piemēram , tādi cilvēki, kur vienam ģimenes loceklim ir invalīda stāvēšanas karte, bet invalīds nav ar šo automašīnu ne atvests ne aizvest, bet ar automašīnu pārvietojas vesela otrā pusīte un tā nekaunīgi izmanto invalīdu stāvvietu, piemēram vasaras karstās dienās pludmalē pie glābējiem. Atbrauc tiešām invalīds ar kustību traucējumiem un viņam nav, kur novietot auto.

    Vai otrs stāsts no dzīves, stāvot Rimi veikalā pie ātrās kases, nākas dzirdēt replikas, kam paredzēta šī kase, ka groziņā esot vairāk preces par 5. Lielākās pukstētājas ir tieši māmiņas ar bebukiem. Nav taču cilvēkam visu laiku jāplivina sava invaliditās apliecība. Piekritīsi.

  • -3
    Novadnieks 22.07.2016, 12:55:35

    Atceros (bija man 13 gadi)gadījumu pilsētas autobusā.Sēdēju un skatījos ārā pa logu.Pieturā iekāpa cilvēki.Es neskatījos,kas tur iekāpa,pēc dažām sekundēm sajutu sānos sāpīgu grūdienu ar štoku un tūlīt arī bija bļāviens:"Fiksi šmurguli augšā,dod vietu veciem cilvēkiem!".Piecēlos,izrāvu tam preteklim to štoku no rokām un ievilku pa pieri.Vecis gar zemi un brilles arī lupatās.Apzinīgie komjaunieši mani nogādāja milicijā un tikai tas ka nebija 14 gadi,izspruku no krimināllietas.
    Vecums,invalitāte vēl nenozīmē,ka stāvi pāri citiem cilvēkiem un ka vari nekaunīgā veidā pieprasīt sev kaut kādas privilēģijas.
    Bet tu,blondīnīte,te esi tā uzvilkusies,ka jādomā,vai tik neesi invalīde ar galvu.Nomierinies,padzer kādu tējiņu un biežāk paskaiti līdz desmit.

  • -2
    smile 22.07.2016, 13:13:25

    murgo vien tālāk,tev jau ir daudzi tāda satura murgi..arī liftos ar..pasažieriem.. .

  • -2
    Novadnieks 22.07.2016, 15:12:49

    cilvēk,vai tik tu neesi pēctecis tam nekaunīgam vecim?Varbūt iedzer tu arī kādu tējiņu.

  • -2
    smile 22.07.2016, 15:20:17

    Vērojot tavus trulos komentārus un intervālus starp tiem,pieļauju domu,ka esi truls āzis,kurš sēž novada socialā mājā,mammai uz kakla,un ne sūda nevēlies strādāt!

  • -1
    Novadnieks 22.07.2016, 18:49:02

    Tu,rumbu vērotāj,dižais darba rūķis laikam esi?Ko tavuprāt nozīmē strādāt?Vai tik ne priekšniecību uz kakla un bezierunu nodokļu samaksu?

  • -1
    vai man dieniņ!!! 22.07.2016, 19:09:04

    ai, ai Blondīnīt

    Runa ir tikai un vienīgi par attieksmi. Neviens nenoliedz, ka invalīdiem kaut vai tai pašā Staldzenē nevajadzētu stāvvietu.
    Kā jau sākumā minēju - pietiktu tikai ar normālu, cilvēcīgu teikumu no Tavas puses -
    "Vai lūdzu atbildīgās iestādes nevarētu izveidot arī stāvvietu invalīdiem Staldzenē" - un viss, tēma būtu beigta, sekotu kādas iestādes atbilde un nesekotu sakāpināti komentāri no manas un citu puses. Tā vietā tu pieprasīji privilēģijas nozākājot un vainojot visus citus savās nelaimēs, tai skaitā ģimenes ar bērniem utt..

    Tas viss atgādina manis aprakstīto 1.situāciju, kur neviens negribēja palīdzēt grūtniecei, jo NEVIENAM (izņemot Cilvēks, kurš liekas ir tāds pats pravu kačātājs) nepatīk tādi cilvēki (invalīdi, grūtnieces, priekšnieki, prezidenti, slimnieki utt.), kas sava "īpašā" statusa dēļ dusmās kačā pravas un domā ka viss viņam pienākas, jo ir "īpašs" savā statusā.

    Ja vēl nesaproti, ko es mēģinu pateikt, tad...

    Cilvēk - beidz murgot. Nevienu stūrī nespieda - ne mani, ne es kādu.

  • -2
    smile 22.07.2016, 19:51:56

    ņu ko te locies kā zutis,gribi izrullēt pa sauso? Pasaki skaidri-piedod,blondīnīt,esmu aunapiere!

  • -1
    Novadnieks 22.07.2016, 21:46:26

    Tu,cilvēk,esi baigais nekauņa un slimīgi bravurīgs.
    Neviens nav vainīgs,ka tev nekādi pa to dzīvi neiet.

  • 0
    Riebīgais 22.07.2016, 21:55:23

    Tātad pieņemam,ka staldzenes stāvkrasta stāvlaukumā jābūt indvalīdu vietai,domājot loģoski,ja jau invalīds būs atbraucis līdz šai vietai,tad noteikti gribēs arī izkāpt laukā no mašīnas,un kā minimums aiziet līdz stāvkrasta trepēm,protams,tā kā pieņemam ka invalīds varētu būt ar kustību traucējumiem,pa šaurajām un diezgan stāvajām koka trepēm ,nokāpt nevarēs,vajadzētu uzmeistarot kādu liftu vai automātisku pacēlāju,kas indvalīdu nogādās zemē,pieņemsim ka tas tiks izdarīts. Nākošais- ja jau indvalīds būs zemē,ja paliekam pie tā,ka cilvēks ir ar kustību traucējumiem,tad pieņemam,ka pa jūras smiltīm,kas samaisītas kopā ar oļiem paiet ir diezgan neiespējami,ja indvalīds padomās pataustīt ūdeni,viņš reāli to izdarīt nevar,tātad,domājot loģiski-vajag nobruģēt indvalīdu ceļu no trepēm līdz jūrai...es domāju ka tam vienkārši tā vajdzētu būt...nu kamoon ļaudis....

  • 0
    vai man dieniņ!!! 22.07.2016, 22:47:17

    Viss skaidrs.
    Cilvēks izrādās ir pats ar invaliditāti, diemžēl galvas. Eņģeļu piesaukšana un tai pašā laikā nenormāla lamāšanās ne pa tēmu, mēģinot piesaistīt sev uzmanību, liecina par dalību kādā īpašā sektā, kuru visdrīzāk sauc "Īpašie", sektai īpaša aktivitāte vērojama pilnmēness laikā, kad tiek dotas brīvdienas no eņģeļu pielūgšanas un atmaksas stunda nav gaidāma.
    Un vispār, Cilvēks sēž blakus istabā Blondīnītei. :)

  • 0
    Kakadū 22.07.2016, 23:27:47

    Man jau liekas, ka tas būtu diezgan bezjēdzīgi tur veidot invalīdu stāvvietu, kas praktiski visu laiku stāvētu tukša, jo kurš gan cilvēks ar kustību traucējumiem varētu pievārēt tās stāvās kāpnes? Loģikai tak arī jābūt!

  • 0
    Novadnieks 23.07.2016, 07:03:48

    Vai tik tas slimais ar galvu nav tas pats āksts,kuram agrāk bija tendance mainīt komentētāju profilu attēlus.Kādu laiku nebija manāms,tad jau palaists brīvdienās no kukū mājas.

  • -3
    Anita 23.07.2016, 07:11:42

    Tādu laiku nebiju ieskatījusies forumā un skat , kā pilnmēness, tā viens atkal sāk plosīties , pazīstamas izdarības , tikai tagad viņš sevi nosaucis - cilvēks , vareni jau skan , bet rīkojas gan cūcīgi , ja nav vairs argumentu ,ko rakstīt , sāk vai nu lamāties vai mainīt profila bildītes , tas jau agrāk arī bija novērojams.Nu žēl CILVĒKA.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: