Juriste

Аldis | 30.06.2016, 16:09:00 | 1359

Vai kāds personīgi pazīst sievieti Svetu, kura sevi dēvēja par juristu?
Viņa brauc ar tumši pelēkas krāsas mašīnu Skoda kopā ar vīru. Viņai ir gari, tumši mati un ap 40 gadu vecumā. Viņa piedāvā specifisku aprūpi gados veciem cilvēkiem un arī par īpaši izdevīgu cenu apdrošināšanu un pēc pāris dienas pazūd..Ja kam ir kāda informācija par šo afēristiem lūdzu uzrakstiet uz e-pastu e.sae@list.u

Komentāri (9)

  • 0
    . _ . 30.06.2016, 16:26:04

    Tepat netālu jau viņa dzīvo Dzintaru iela– tā kā tālu jāskrien nav ! Ventspils dižākie krāpnieki! Ehh, cerams, dabūsiet naudiņu atpakaļ )))

  • 0
    Kristīne 30.06.2016, 18:59:23

    vai ta nav ostas pārvaldes apkopēja? Cetrus gadus atpakaļ viņa pārdeva man viltotas smaržas par augstu cenu! ( Vinai sejā nav rakstīts, ka viņa ir krāpniece.., uz mani skatās tādām acīm un uz mani bļau...

  • 0
    reku 30.06.2016, 19:23:21

    Tad jau vajag rīkoties pēc vecā labā scenārija-sievišķi savākt,kaut vai uz mežu aizvest un pie koka piesiet,bet vīrs lai gādā "kāpostu" priekš visiem apkrāptajiem!

  • -1
    Novadnieks 30.06.2016, 19:45:05

    Deputāti,ministri un visādi citādi kungi mūs krāpj jau 26 gadus,kad tad tos vedīsim uz mežu?Un puse no apkrāptiem pie savām nelaimēm paši ir vainīgi,tos arī vajadzētu uz mežu.

  • 0
    Dzintara 30.06.2016, 21:54:33

    Novadniekam
    Jūsuprāt ja iet runa par zīlnieci tad viņa ir pati sliktākā pasaulē! Kad noziegumu izdarīja apkopēja tad uzreiz līdzīga deputātiem !!! Zīlniece taču palīdz cilvēkiem! Taču ir cilvēki, kas šādu palīdzību meklē, jo nav tik ļoti pārliecināti par sevi. Bet Sveta apkrāp cilvēkus! Reāli apkrāp! Es nesaprotu jūs vienkārši, izņemot to ka nav ko sūdzēties Ja pats cilvēks meklē palīdzību pie konkrētāj cilvēka. Taču Sveta pati meklē savus upurus! Vai ir atšķirība????

  • 0
    Novadnieks 30.06.2016, 23:01:59

    >Wow.
    Jūs mani neesat sapratusi(sapratis).
    Mans iepriekšējais komentārs bija gan nopietns,gan ar ironiju(50% uz 50%).Man poveri gan tās zīlnieces,gan tie kabinetos sēdošie tirliņi un tirlenes.
    Var teikt,ka pļerkstu šeit forumā gandrīz pa tukšo,tāpat kā visi citi.Vai tad mēs vienīgie.kas izsakot savu viedokli,jūtamies ,kā pateikuši nenovērtējamu runu visai tautai?
    Ir jau arī palīdzības lūdzēji,vēlas padomu,bet starp tiem ir maz nopietni vērā ņemami cilvēki.Pārsvarā nenopietni jautājumi,uz kuriem pašiem ir atbilde(nadziņu pieaudzēšana,biksīšu ieliktnīši,skropstiņas un citas visiem zināmas lietas).
    Kas attiecas uz tā tiem saucamiem zīlniekiem,tad varbūt viens no 100 cilvēkiem ir spējīgs kādam palīdzēt -pateikt nākotni vai novērst kādu nelaimi.Pārējie ir krāpnieki,kuri izmanto cilvēka bezpalīdzību,nezināšanu un lētticību.
    Nezinu nekādu Svetu,bet ticu,ka viņa krāpj cilvēkus,jo īsts gaišreģis nekad sevi nedēvēs par juristu.
    Vispār traki ir ar tiem juristiem.Augstos krēslos(kabinetos)juristi ir kā jūras sūdi pēc vētras un gandrīz visi ir konkrēti maitas.

  • -3
    Dominiks 01.07.2016, 12:14:58

    Vai tad te ko nopietnu var uzrakstīt, Jūs jau arī pie katra raksta liekat komentāru, dažbrīt tiešām pa tukšo, lai tik ko uzrakstītu. Esmu optimiste,bet izlasot tos ķengājošos komentārus dūša nav rakstīt.

  • 0
    Dzintara 30.06.2016, 23:27:02

    Novadnieks
    Jā, es jums piekrītu/

  • 0
    Emīls. 18.05.2017, 09:38:41

    Ja jūs nezinat - viņas vīrs nomainīja mašīnu un tagad Sveta brauc ar jauno mašīnu! Kādreiz bija normāla, tāgad nekaunīga palikusi un met ārā kaķu smilti` pa logu! Kam var sūdzēties?!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: