atkritumi

Guntars Frīzendorfs | 19.10.2017, 13:47:57 | 1959

Opel markas auto ar nr.KT-1207 (šoferis sieviete) izmet savus atkritumus 3maisus ne pie savas mājas esošajos konteineros.Ievērojiet šo kundzīti pie stūres.Nākošreiz būs video .

Komentāri (48)

  • -1
    Nif nifs 19.10.2017, 14:06:25

    Nez, vai šitā kundze, bet reiz redzēju sētā aiz mazā Rimi veikala. Arī no mašīnas.

  • -1
    šašliks 19.10.2017, 14:10:41

    Un?

  • -3
    šašliks 19.10.2017, 14:32:21

    Dāma izmet miskasti - vai, ārprāts, pasaules traģēdija, ko nu darīt, kur nu skriet, kam nu sūdzēt!
    Valdība nozog visu naudu - aj, viss normāli, tā jābūt.
    Nu ja. :)

  • -2
    -_- 19.10.2017, 14:38:18

    Ideju saprotu,drošvien Tev taisnība,bet Tu skaties,ka nesanāk nesmuki. Nofilmēsi video,apgalvosi kaut ko,kas nebūs patiesība un pēctam tā tantiņa var tevi normāli iesūdzēt. Ja viņai būs brīdinājums vai administratīvais sods,tad tev par goda un cieņas aizskaršanu var sanākt nesmukāk. Jauzmanās šitā.

  • -1
    šašliks 19.10.2017, 14:40:53

    Sūdu. Latvijas tiesu sistēma šitādiem sīkiem jokiem liek mīksto.

  • -2
    Edvīns 19.10.2017, 17:48:34

    Domaju, ka ir noteikts, ka par atkritumiem jamaksa, bet NAV noteikts, kur precizi tie jaizmet, tatad, ja ir samaksats, un izmetu kautkur konteinera, kur pagadas, domaju, nekas pretlikumigs.

  • -3
    Gints Linde 19.10.2017, 19:49:33

    Cepuri nost Opel markas auto ar nr.KT-1207 (šoferim sievietei) par to vien, ka atrada konteineru. Nākamreiz tiešam vajag nofilmēt un demonstrēt kā mācību materiālu skolās, lai izskaustu atkritumu izgāšanu mežos, ceļmalās u.c. tam nepiemērotās vietās. Samaksāts ir, konteinerā iekšā. Jo, reizēm līdz absurdam. Ierēdņi atsēž savu laiku, starp kafijas pauzēm izstrādājot "dzelžainos noteikumus", kādas varavīksnes krāsas maisā kura lapa vai zars iesaiņojams. Un, nedod Dievs, maiss nebūs kārtīgi aizsiets. Tādu nevar izvest, jo neatbilst saistošiem noteikumiem.

  • 0
    qwerty 19.10.2017, 20:41:41

    Tie kuri izgāž mežos ir ,,drosmīgie'', jo nemaksā par to nevienam un vēl nebaidās uzrauties uz sodu par šādu rīcību. Taču tie opeļvadītāji ir ,,mīzēji'' , jo arī nemaksā nevienam , taču baidās no soda par meža piemēslošanu.

  • -3
    Ena 20.10.2017, 23:01:18

    Redzi, qwerti, Lielbritānijā iedzīvotāji maksā nekustamā īpašuma nodokli, par ko pašvaldība bez maksas iedzīvotājiem izved atkritumus (protams, dara arī daudz ko citu), kamēr Latvijā iedzīvotāji maksā nekustamā īpašuma nodokli, par ko pašvaldība ne tikai liek viņiem maksāt arī par atkritumu izvešanu, vēl vairāk, pašvaldība viņiem par nomaksāto nekustamā īpašuma nodokli liek papildus vēl slaucīt pašvaldībai piederošas ielas, pļaut zāli, tīrīt grāvjus. Bet apsūdzētais un atstādinātais ik gadu lielās ar 9-10 miljonu brīviem līdzekļiem. Briti sen jau būtu ielās, bet latvieši ko ? Latvieši vēro miskastes un pieraksta auto numurus...

  • 0
    qwerty 22.10.2017, 16:23:50

    Lai ko tur briti maksātu, taču esmu personīgi redzējis viņus vedam atkritumus uz speciāliem laukumiem vai pie lielveikaliem novietotajiem konteineriem, kuri paredzēti šķirotiem atkritumiem. Tur brits apzinīgi atved un sašķiro pirms izmešanas stiklu,papīru utt. Tā lūk. Nevis kā šeit, nakts melnumā nones savu veco skapi vai gultu un atstāj.Tāpat tie , kuri ietaupītu kapeiku dēļ ir gatavi savu šmuci vest pus pilsētai cauri un iemest svešā konteinerā, tai pat laikā klaigāt -redz kāds es zaļš jo uz mežu nevedu. Nu ja, lai maksā tie no daudzstāvenes,viņu tak tur ir daudz,bet es viens nabadziņš no privātmājas.

  • 0
    Ena 24.10.2017, 00:49:37

    Tur ved to, ko nevar ielikt konteinerā - gultu, skapi televizoru, utt.

  • -1
    Anita 21.10.2017, 06:53:23

    Latvietis jau tāpēc ir latvietis ,ļauj sev uzkāpt uz galvas un vēl uztaisīt , bet pats vēl visu šo šmuci satīra un nolaiza vienu vietu pāridarītājam , tā vietā ,lai protestētu. Brīnums ,ka izdevās savulaik atkratīties no 50 gadus ilgās okupācijas , kaut kāds brīnums.Pilnīgi piekrītu un jau agrāk arī rakstīju , tāds nodoklis par īpašumu , bet vēl strādāt par velti ,lai sakoptu valsts vai pašvaldības zemi. Nez kāpēc tad daudzdzīvokļu mājas pieguļošā teritorija tiek tīrīta par apsaimniekošanas maksu, laikam jau tā summa ir iespaidīga ,ko viens tāds nams samaksā par apsaimniekošanu un vēl katru mēnesi, tad jau var atmest sētniekam to minimālo algu , bet privātie jau tikai reizi gadā maksā NĪN , tāpēc nesanāk algot cilvēku.

  • 0
    Edvīns 21.10.2017, 09:32:21

    Protams, ka pa lielam, daudz kas ir pilnigi aplami, jo mans ir mans, un tavs ir tavs........

  • -3
    kajetana 21.10.2017, 09:49:30

    Guntar tu esi ēzelis!!! labāk lai met atkritumus pie citas mājas miskastē nekā mežā!!! tik tiešam nav ko darīt citu ka pētīt kur kurš met miseni ārā???!!! palīdzi sētniekiem sagrābt labāk lapas un būs lielāks tolks no tevis!!! man nebūtu žel ka kāds izmet atkritumus manas daudz dzivokļu miskate,labak tur neka mežā!!

  • -2
    Milda Kušš 21.10.2017, 11:34:46

    nav pie dirss kur izmet musar?galvenais ka trāp musarā nevis blakus

  • -1
    Vilis Skuja 21.10.2017, 11:45:34

    Domāju,ka satraukumam ir pamats.Iespējams,tā mātīte,kura izmeta atkritumus daudzdzīvokļu mājas konteineros,pati dzīvo privātmājā un šādi ekonomē uz sava atkritumu konteinera izvešanas biežumu.
    Bet kā lai tādas noķer?Nedežurēsi taču visu dienu pie miskastēm?
    Labs soda veids būtu,ja izdotos noķert-sabērt tos atkritumus viņai mašīnas salonā plus vēl no miskastēm pagrābt klāt,lai autiņš riktīgi pilns un tad lai brauc.

  • -1
    zobens 21.10.2017, 11:55:47

    te taa pat wiss ir dirsaa,kam ta interesee kas met atkritumus...naw jaw izmests mezhaa...

  • -2
    zobens 21.10.2017, 11:57:46

    un jaa,pie priwaatmaajaam wajag wnk lielaakus musarus un biezhaak winjus wajag izwest,jo ir takxh par mazu tas musars un reti wed aaraa....

  • -4
    Kuka 21.10.2017, 11:59:09

    Satrauktiem būtu jābūt privātmāju īpašniekiem, jo viņi maksā par katru iztukšoto konteineri, bet daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji dzīvo komunismā. Samaksai nav nekāda sakara ar izvesto atkritumu daudzumu no konkrētās mājas.

  • 0
    qwerty 21.10.2017, 18:39:37

    Nu jauki, ka Jums šķiet ka daudzstāvenēs dzīvojošie dzīvo kā komunismā. Tikai patiesība ir daudz skarbāka. Mums par konteineru izvešanu tāpat ir jāmaksā, atkarībā no dzīvoklī deklarēto skaita. Ja atkritumu ir vairāk,tad jāizved biežāk un dzīvokļiem paceļ apsaimniekošanas maksu. Sapratāt? Dēļ tādiem opelistiem un citiem mežu nepiesārņotājiem,bet parazītiem, šī tēma ir uzsākta. Es tikai piekrītu tēmas autoram. Man arī negribās maksāt par citiem...

  • -3
    zobens 21.10.2017, 12:03:06

    jaa bet wajag musaru lielaaku priwaatmaajaas...

  • -4
    zaķis 21.10.2017, 13:04:28

    Nesaprotu par ko cepšanās??? Šī kundzīte ir uzslavas pelnījusi, ka iemeta konteinerā, nevis kādā grāvī vai mežmalā... Es arī esmu metusi atkritumus citos konteineros, kas tur slikts?

  • -9
    tupenis 21.10.2017, 17:30:28

    Guntars Frīzendorfs: Nofilmē mani ar Aleksandras ielas rajonā, tādās ziepēs iekulsies!! Tas ne kas , ka dzīvoju privātmājā, bet man arī dzīvoklis tai rajonā, par kuru maksāju miseni. Numuru neteikšu, lai tev pāriet kāre filmēt lūriķi!

  • 0
    Vilis Skuja 21.10.2017, 17:46:12

    Vai nevarētu būt,ka tēmas autors dzīvo Kuldīgas ielā 23?
    Tādā gadījumā AleksandrAs ielā nefilmēs.

  • -2
    mīļie ventiņi 22.10.2017, 13:57:36

    abc,tu nav muļķs,tu i riktigs muļķs.

  • -1
    Kuka 21.10.2017, 22:49:16

    Qwerty, Jums tā patiesība būtu vēl skarbāka, ja būtu jāmaksā par katru iztukšoto konteineri. Apsaimniekošanas maksai ar konteineru iztukšošanu nav nekāda sakara. Par to Jūs maksājat pa taisno VLK pēc deklarēto iedzīvotāju skaitu. Tā ir katru mēnesi vienāda summa neatkarīgi no iztukšo konteineru skaita. Ar apsaimniekošanas maksas palīdzību Jūs aizvedat atkritumus pēc nekaunīgāko kaimiņu dzīvokļu remontiem un mēbeļu maiņām. Vienmēr esmu brīnījies kā pietiek naudas jaunas mēbeles atvešanai, bet par kopējo naudu jāaizved vecā.

  • 0
    qwerty 22.10.2017, 10:03:35

    Jūs pieskārāties terminoloģijai un teikšu ka gan Jums, gan man ir taisnība. Rēķinos ,kas tiek maksāti Ventspils Nekustamie īpašumiem , ir šādas rindas : Apsaimniekošanas maksa ,Dzīvokļa uzturēšanas maksa,Elektroenerģija mājas koplietošanas telpās. Savukārt rēķinos no Labiekārtošanas kombināta ir vārdi : rēķins par atkritumu apsaimniekošanu. Gan viens, gan otrs kaut ko apsaimnieko. Taču par tiem nekaunīgajiem kaimiņiem Jums ir taisnība.

  • 0
    Brīvā Latvija 22.10.2017, 10:21:04

    Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, kuriem pieder vasarnīcas, garāžas vai vēl kādi īpašumi, tur radušos atkritumus arī izmet kopējā konteinerā - par to tak samaksāts.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: